Patricio Alvarez jest piłkarzem występującym obecnie w Atletico Grau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Patricio Alvarez
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Patricio Alvarez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Patricio Alvarez wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 100,0%. Patricio Alvarez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Patricio Alvarez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Patricio Alvarez rozegrał w barwach Atletico Grau w Primera Division (Peru) 26 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 340 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Patricio Alvarez ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Patricio Alvarez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patricio Alvarez to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 53 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Patricio Alvarez?
Patricio Alvarez ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Peru — 3 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Patricio Alvarez?
Patricio Alvarez najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Patricio Alvarez?
Wycena 32-letniego Patricio Alvarez według stanu na listopad 2025 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Patricio Alvarez?
Patricio Alvarez urodził się 24 stycznia 1994 w Lima w Peru. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Patricio Alvarez – statystyki
Szczegółowe statystyki Patricio Alvarez w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atletico Grau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Patricio Alvarez
Patricio Alvarez vs. inni
Atak
Obrona
Podania Patricio Alvarez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Patricio Alvarez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Patricio Alvarez wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 100,0%. Patricio Alvarez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Patricio Alvarez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Patricio Alvarez w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Patricio Alvarez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.09 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
1:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Patricio Alvarez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Patricio Alvarez rozegrał w barwach Atletico Grau w Primera Division (Peru) 26 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 340 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Patricio Alvarez – transfery
W trakcie kariery Patricio Alvarez zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atletico Grau 2023 – obecnie
-
Cienciano 2022 – 2023
-
Sport Boys 2020 – 2022
-
Sporting Cristal 2017 – 2020
-
FBC Melgar 2014 – 2017
-
Universitario de Deportes II do 2014

Patricio Alvarez – forma
W ostatnich 5 meczach Patricio Alvarez zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Patricio Alvarez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.47, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.24 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W ostatnich 10 meczach Patricio Alvarez 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.47, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.42 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W jakiej formie jest Patricio Alvarez?
Patricio Alvarez jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.24 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.99). Jego dyspozycja słabnie.
Patricio Alvarez – kontuzje
W trakcie kariery Patricio Alvarez zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Patricio Alvarez
-
Uraz
15.05.26 – 06.07.26 (53 dni)
Atletico Grau opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.08.22 – 24.08.22 (11 dni)
Sport Boys opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
23.08.20 – 04.09.20 (13 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 2 mecze
Czy Patricio Alvarez ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Patricio Alvarez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patricio Alvarez to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 53 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Patricio Alvarez – trofea
W trakcie kariery Patricio Alvarez zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Patricio Alvarez?
Patricio Alvarez zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sporting Cristal — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Peru — 3 razy.
Patricio Alvarez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Patricio Alvarez wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Patricio Alvarez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Patricio Alvarez?
Wycena Patricio Alvarez wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Patricio Alvarez wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.