Radamel Falcao
napastnik #9Radamel Falcao Garcia Zarate jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Radamel Falcao
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Radamel Falcao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Radamel Falcao wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 14,3%. Radamel Falcao oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Radamel Falcao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Radamel Falcao rozegrał w barwach Millonarios w Puchar Kolumbii 1 mecz, w CONMEBOL Copa Sudamericana 3 mecze oraz w Primera A 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 391 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Radamel Falcao
Pierwszy transfer Radamel Falcao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2009 roku, gdy przeniósł się z River Plate do FC Porto za 5,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Radamel Falcao było przejście z Atletico Madryt do Monaco w 2013 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 43 miliony euro.
Czy Radamel Falcao ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Radamel Falcao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Radamel Falcao to uraz z 2006 roku, który wykluczył go z gry na 232 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Radamel Falcao?
Radamel Falcao ma na koncie 16 trofeów — 13 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Superpuchar Portugalii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Porto — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Radamel Falcao?
Radamel Falcao najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Radamel Falcao?
Wycena 40-letniego Radamel Falcao według stanu na październik 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 60 milionów euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Radamel Falcao?
Radamel Falcao urodził się 10 lutego 1986 w Santa Marta w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 40 lat.
Radamel Falcao – statystyki
Szczegółowe statystyki Radamel Falcao w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Millonarios oraz reprezentacja Kolumbii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Radamel Falcao
Radamel Falcao Garcia Zarate vs. inni
Atak
Obrona
Podania Radamel Falcao
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Radamel Falcao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Radamel Falcao wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 14,3%. Radamel Falcao oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Radamel Falcao – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Radamel Falcao w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Radamel Falcao
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.05 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
1:2 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 20.04 2026 |
Primera A, 17. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 16.04 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 12.04 2026 |
Primera A, 16. kolejka
|
1:1 | 9' | 0 | 0 | – | |||
| 08.04 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
2:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 05.03 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 14.02 2026 |
Primera A, 7. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 12.02 2026 |
Primera A, 6. kolejka
|
1:0 | 45' | 1 | 0 | ||||
| 09.02 2026 |
Primera A, 5. kolejka
|
0:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 02.02 2026 |
Primera A, 4. kolejka
|
0:0 | 34' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Radamel Falcao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Radamel Falcao rozegrał w barwach Millonarios w Puchar Kolumbii 1 mecz, w CONMEBOL Copa Sudamericana 3 mecze oraz w Primera A 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 391 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Radamel Falcao – transfery
W trakcie kariery Radamel Falcao zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 103 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Millonarios 2026 – 2026
-
Millonarios 2024 – 2025
-
Rayo Vallecano 2021 – 2024
-
Galatasaray 2019 – 2021
-
Monaco 2016 – 2019
-
Chelsea 2015 – 2016
-
Monaco 2015 – 2015
-
Manchester United 2014 – 2015
-
Monaco 2013 – 2014
-
Atletico Madryt 2011 – 2013
-
FC Porto 2009 – 2011
-
River Plate 2005 – 2009
-
River PlateU21 2003 – 2005

-
Club River Plate U20 do 2003

Historia transferów Radamel Falcao
Pierwszy transfer Radamel Falcao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2009 roku, gdy przeniósł się z River Plate do FC Porto za 5,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Radamel Falcao było przejście z Atletico Madryt do Monaco w 2013 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 43 miliony euro.
Radamel Falcao – forma
W ostatnich 5 meczach Radamel Falcao zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Radamel Falcao ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.39, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48.
W ostatnich 10 meczach Radamel Falcao 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.39, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68.
W jakiej formie jest Radamel Falcao?
Radamel Falcao jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.76). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Radamel Falcao – zarobki
Radamel Falcao gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 894 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Radamel Falcao – kontuzje
W trakcie kariery Radamel Falcao zanotował 35 kontuzji, przez które opuścił łącznie 259 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Radamel Falcao
-
Uraz mięśnia
07.03.25 – 14.05.25 (69 dni)
Millonarios opuszczone: 11 meczów
-
Uraz łydki
07.09.24 – 01.11.24 (56 dni)
Millonarios opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
01.08.24 – 30.08.24 (30 dni)
Millonarios opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.09.23 – 24.09.23 (19 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
14.04.23 – 09.05.23 (26 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
19.10.22 – 03.11.22 (16 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
08.05.21 – 15.05.21 (8 dni)
Galatasaray opuszczone: 2 mecze
-
Złamanie kości twarzy
10.04.21 – 24.04.21 (15 dni)
Galatasaray opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
02.02.21 – 20.02.21 (19 dni)
Galatasaray opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie mięśnia uda
01.01.21 – 02.02.21 (33 dni)
Galatasaray opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
04.11.20 – 22.12.20 (49 dni)
Galatasaray opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
20.06.20 – 24.07.20 (35 dni)
Galatasaray opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
26.01.20 – 12.02.20 (18 dni)
Galatasaray opuszczone: 4 mecze
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
30.09.19 – 04.12.19 (66 dni)
Galatasaray opuszczone: 15 meczów
-
Stłuczenie
15.08.19 – 02.09.19 (19 dni)
Monaco opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
31.03.19 – 09.04.19 (10 dni)
Monaco opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.10.18 – 01.11.18 (14 dni)
Monaco opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.02.18 – 07.03.18 (32 dni)
Monaco opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.12.17 – 14.01.18 (22 dni)
Monaco opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
22.10.17 – 13.11.17 (23 dni)
Monaco opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.03.17 – 02.04.17 (22 dni)
Monaco opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
25.02.17 – 08.03.17 (12 dni)
Monaco opuszczone: 2 mecze
-
Wstrząśnienie mózgu
21.09.16 – 19.10.16 (29 dni)
Monaco opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
03.08.16 – 07.09.16 (36 dni)
Monaco opuszczone: 7 meczów
-
Uraz pachwiny
01.11.15 – 30.03.16 (151 dni)
Chelsea opuszczone: 32 mecze
-
Uraz
22.01.14 – 30.07.14 (190 dni)
Monaco opuszczone: 28 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.11.13 – 18.12.13 (25 dni)
Monaco opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kolana
16.01.11 – 19.02.11 (35 dni)
FC Porto opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
19.12.10 – 12.01.11 (25 dni)
FC Porto opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
17.09.08 – 15.10.08 (29 dni)
River Plate opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
26.03.08 – 31.03.08 (6 dni)
River Plate opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
17.11.07 – 03.12.07 (17 dni)
River Plate opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
04.03.07 – 03.05.07 (61 dni)
River Plate opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
17.01.06 – 05.09.06 (232 dni)
River Plate opuszczone: 36 meczów
-
Naciągnięcie więzadła krzyżowego
17.11.05 – 17.12.05 (31 dni)
River Plate opuszczone: 4 mecze
Czy Radamel Falcao ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Radamel Falcao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Radamel Falcao to uraz z 2006 roku, który wykluczył go z gry na 232 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Radamel Falcao – trofea
W trakcie kariery Radamel Falcao zdobył 16 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Radamel Falcao?
Radamel Falcao zdobył w karierze 16 trofeów — 13 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w FC Porto — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Superpuchar Portugalii — 2 razy.
Radamel Falcao – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Radamel Falcao wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Radamel Falcao na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Radamel Falcao?
Wycena Radamel Falcao wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Radamel Falcao wyceniano na 60 mln €, a najniżej na 25 tys. €.