Forma w lidze
AFC Eskilstuna w tabeli
3. miejsce / 47 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
11:15 bramki
0,85 gola/mecz
27 pkt
37:22 bramki
2,85 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy AFC Eskilstuna
Wartość drużyny: 25 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 8 bramek | Szwecja | 19 | napastnik | 25 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Szwecja | 19 | napastnik | 25 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 2012 minut | Gwinea | 19 | – | 25 | – |
AFC Eskilstuna w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 60 |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 48 |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 47 |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 45 |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | 45 |
Wyniki AFC Eskilstuna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
AFC Eskilstuna
1
Stockholm Internazionale
3
Dywizja 1, 26. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
![]()
FBK Karlstad
2
AFC Eskilstuna
2
Dywizja 1, 25. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Järfälla
2
AFC Eskilstuna
4
Dywizja 1, 24. kolejka
|
Terminarz AFC Eskilstuna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Vasalund
AFC Eskilstuna
Dywizja 1, 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
AFC Eskilstuna
Stocksund
Dywizja 1, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Arlanda
AFC Eskilstuna
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery AFC Eskilstuna
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
za darmo | |
| 31 Mar 2026 |
|
Szwecja |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
za darmo |
AFC Eskilstuna to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 1. Swoim domowym obiektem jest Tunavallen, który może pomieścić 7 800 widzów. Zespół prowadzi Tony Andersson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AFC Eskilstuna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do AFC Eskilstuna trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje AFC Eskilstuna w tabeli Dywizji 1?
AFC Eskilstuna zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 47 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 13 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład AFC Eskilstuna?
W wyjściowym ustawieniu AFC Eskilstuna między słupkami staje K. Dyplin, a linię obrony najczęściej tworzą A. Mazalovic, T. Parallangaj oraz M. Youla. W środku pola grają S. Skoldqvist, O. Blomdahl, E. Mahari oraz D. Zhuravlev, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Ahmed, A. Azizovic oraz E. Chabo. Trener Tony Andersson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
Kiedy AFC Eskilstuna gra następny mecz?
Najbliższy mecz AFC Eskilstuna to spotkanie z Vasalund, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Skytteholms IP w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AFC Eskilstuna?
Ostatni mecz AFC Eskilstuna to porażka ze Sztokholmem Internazionale 1:3 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Edlund, Fofana, Salama oraz Salama. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AFC Eskilstuna w tym sezonie?
Bilans AFC Eskilstuna w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-5-7 przy 48 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AFC Eskilstuna w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra AFC Eskilstuna w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań AFC Eskilstuna
AFC Eskilstuna terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Dywizja 1, 27. kolejka
|
Skytteholms IP Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 28. kolejka
|
Tunavallen U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Midgårdsvallen Konstgräs Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 15:00
|
Dywizja 1, 30. kolejka
|
Tunavallen U siebie | Trudny |
Kiedy AFC Eskilstuna gra następny mecz?
Najbliższy mecz AFC Eskilstuna to spotkanie z Vasalund, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Skytteholms IP w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Wyniki AFC Eskilstuna w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub AFC Eskilstuna w sezonie 2026.
Forma i bramki AFC Eskilstuna w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AFC Eskilstuna wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 26. kolejka
|
1:3 | – | 4/6 | 2/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
![]() Dywizja 1, 25. kolejka
|
2:2 | – | 5/9 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 24. kolejka
|
2:4 | – | 8/13 | 3/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 23. kolejka
|
0:1 | – | 8/9 | 3/4 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 22. kolejka
|
2:5 | – | 3/10 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 21. kolejka
|
1:0 | – | 5/7 | 0/0 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 20. kolejka
|
1:2 | – | 2/6 | 4/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 19. kolejka
|
2:1 | – | 3/7 | 1/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 18. kolejka
|
0:3 | – | 3/6 | 2/5 | |
|
18 Sie Karne
|
Puchar Szwecji, finał
|
4:4 | – | 8/15 | 3/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AFC Eskilstuna?
Ostatni mecz AFC Eskilstuna to porażka ze Sztokholmem Internazionale 1:3 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Edlund, Fofana, Salama oraz Salama. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AFC Eskilstuna – tabela Dywizja 1
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 1 zajmuje AFC Eskilstuna w sezonie 2026.
Miejsce AFC Eskilstuna w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 10 | 1 | 2 | 32:10 | 22 | 31 | |
| 2 |
Enköping
|
13 | 8 | 2 | 3 | 20:21 | -1 | 26 | |
| 3 |
Arlanda
|
13 | 7 | 4 | 2 | 22:11 | 11 | 25 | |
| 4 |
IF Karlstad
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:10 | 9 | 24 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 4 | 3 | 18:20 | -2 | 22 | |
| 6 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 6 | 2 | 5 | 11:15 | -4 | 20 | |
| 7 |
Hammarby Talang
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:13 | 9 | 20 | |
| 8 |
Karlberg
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 18 | |
| 9 |
Gefle IF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 18 | |
| 10 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 2 | 6 | 27:29 | -2 | 17 | |
| 11 |
Vasalund
|
13 | 5 | 2 | 6 | 20:27 | -7 | 17 | |
| 12 |
Umeå FC
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:24 | -8 | 15 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 14 |
Stocksund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 27:35 | -8 | 11 | |
| 15 |
Piteå
|
13 | 2 | 4 | 7 | 15:26 | -11 | 10 | |
| 16 |
Järfälla
|
13 | 3 | 0 | 10 | 17:32 | -15 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 9 | 2 | 2 | 31:11 | 20 | 29 | |
| 2 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 8 | 3 | 2 | 37:22 | 15 | 27 | |
| 3 |
Hammarby Talang
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:13 | 16 | 25 | |
| 4 |
Arlanda
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:20 | 4 | 23 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 3 | 4 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 6 |
IF Karlstad
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:15 | 6 | 20 | |
| 7 |
Umeå FC
|
13 | 6 | 2 | 5 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 8 |
Enköping
|
13 | 6 | 1 | 6 | 19:19 | 0 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:16 | 1 | 18 | |
| 10 |
Karlberg
|
13 | 4 | 3 | 6 | 18:22 | -4 | 15 | |
| 11 |
Gefle IF
|
13 | 4 | 1 | 8 | 13:24 | -11 | 13 | |
| 12 |
Piteå
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 13 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:17 | -5 | 12 | |
| 14 |
Vasalund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:28 | -9 | 11 | |
| 15 |
Järfälla
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 16 |
Stocksund
|
13 | 1 | 1 | 11 | 18:29 | -11 | 4 |
Które miejsce zajmuje AFC Eskilstuna w tabeli Dywizji 1?
AFC Eskilstuna zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 47 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 13 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki AFC Eskilstuna w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki AFC Eskilstuna na tle ligi w sezonie 2026.
AFC Eskilstuna na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,42
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy AFC Eskilstuna
-
Albin Flodkvist 8

-
Ibrahima Fofana 6

-
Emanuel Chabo 5

-
Lee Hanson 4

-
Aleksandar Azizovic 3

-
Ibrahim Ahmed 3

Rozkład bramek w czasie
Bramki AFC Eskilstuna i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AFC Eskilstuna to 76–90+ minuta, w której padło 16 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu AFC Eskilstuna i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 9-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 5-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Remis do przerwy | 9 | 4-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 3-1-5 |
Gdy AFC Eskilstuna otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla AFC Eskilstuna
98% bramek AFC Eskilstuna pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AFC Eskilstuna zdobywa w sezonie średnio 1,81 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie AFC Eskilstuna
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów AFC Eskilstuna, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach AFC Eskilstuna
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 15%
W 62% meczów AFC Eskilstuna padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
AFC Eskilstuna – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
AFC Eskilstuna fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AFC Eskilstuna, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AFC Eskilstuna zdobywa 1,54 punktu na mecz wobec 2,08 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach AFC Eskilstuna ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli AFC Eskilstuna, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 26 meczów.
AFC Eskilstuna – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
AFC Eskilstuna oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
AFC Eskilstuna – posiadanie piłki
- U siebie 52,9%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 26
- Najniższe w sezonie 21%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 26 meczów. Średnio AFC Eskilstuna utrzymuje przy piłce 51,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 21%.
AFC Eskilstuna – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
AFC Eskilstuna wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
AFC Eskilstuna – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,42
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto AFC Eskilstuna to 27% meczów sezonu (7 z 26), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
AFC Eskilstuna – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 62%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
AFC Eskilstuna wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 62% spotkań.
AFC Eskilstuna – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 35%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 12%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 19%
AFC Eskilstuna ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale AFC Eskilstuna – 1,1. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
AFC Eskilstuna według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 3-1-2 | 1,67 | 1,17 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 7-1-4 | 1,83 | 1,92 | 1,42 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 4-3-1 | 1,88 | 2,25 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz AFC Eskilstuna zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
AFC Eskilstuna na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,38 2,23 | 2,46 2,38 | 0,77 0,85 |
|
2.
|
1,92 1,77 | 1,69 1,85 | 0,85 1,54 |
|
3.
|
1,54 2,08 | 0,85 2,85 | 1,15 1,69 |
|
4.
|
1,54 1,92 | 1,69 2,23 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,00 1,46 | 1,54 1,46 | 1,62 1,46 |
Ciekawe rekordy w meczach AFC Eskilstuna
Skrajne wyniki i osiągnięcia AFC Eskilstuna w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sollentuna - AFC Eskilstuna 1:4 Dywizja 1, 26.06.2026
- Najwyższa porażka AFC Eskilstuna - Vasalund 0:3 Dywizja 1, 24.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Stocksund - AFC Eskilstuna 4:4, Dywizja 1, 20.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Azizovic, AFC Eskilstuna - Sollentuna 2:1, Dywizja 1, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Flodkvist, AFC Eskilstuna - Karlberg 3:2, Dywizja 1, 4.06.2026
Jakie statystyki ma AFC Eskilstuna w tym sezonie?
Bilans AFC Eskilstuna w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-5-7 przy 48 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AFC Eskilstuna – zawodnicy
Jak wygląda kadra AFC Eskilstuna w sezonie 2026.
Kadra AFC Eskilstuna
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | 23 | 88% | 4 | 0 | 657' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | 24 | 92% | 3 | 1 | 214' | 4 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Szwecja | 0 € | – | 23 | 88% | 5 | 1 | 242' | 3 | 2 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | 1 | 4% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 258' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | – | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 1 731' | 2 | 0 | ||||||||
| 24 |
|
29 | Rosja | 0 € | – | 24 | 92% | 0 | 0 | 939' | 0 | 0 | |||||||
| 68 |
|
33 | Szwecja | 0 € | 77 tys. € | 9 | 35% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
24 | Szwecja | 0 € | – | 26 | 100% | 3 | 1 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
21 | Bośnia | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
24 | Szwecja | 0 € | 10 tys. € | 22 | 85% | 1 | 0 | 216' | 8 | 1 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | 25 | 96% | 1 | 1 | 219' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Szwecja | 25 tys. € | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 292' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry AFC Eskilstuna
25 tys. €
śr. 2 tys. € / zawodnika
Ile AFC Eskilstuna wydaje na pensje
87 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Szwecja (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy AFC Eskilstuna w sezonie 2026
AFC Eskilstuna wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry AFC Eskilstuna
Jak wygląda skład AFC Eskilstuna?
W wyjściowym ustawieniu AFC Eskilstuna między słupkami staje K. Dyplin, a linię obrony najczęściej tworzą A. Mazalovic, T. Parallangaj oraz M. Youla. W środku pola grają S. Skoldqvist, O. Blomdahl, E. Mahari oraz D. Zhuravlev, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Ahmed, A. Azizovic oraz E. Chabo. Trener Tony Andersson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
AFC Eskilstuna – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub AFC Eskilstuna w sezonie 2026.
AFC Eskilstuna transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Mar 2026 |
|
Szwecja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 26 |
|
za darmo | |
| 07 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 24 |
|
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
|
Szwecja | 33 |
|
za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
|
Finlandia | 27 |
|
za darmo |
AFC Eskilstuna bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +250 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii AFC Eskilstuna
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AFC Eskilstuna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do AFC Eskilstuna trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.