Forma w lidze
Gefle IF w tabeli
11. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 29 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
19:22 bramki
1,46 gola/mecz
13 pkt
13:24 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Gefle IF
Wartość drużyny: 175 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Szwecja | 23 | pomocnik | 25 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Mali | 29 | pomocnik | 18 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1272 minut | Mali | 29 | pomocnik | 18 | 0 € |
Gefle IF w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 60 |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 48 |
| ··· | |||||||
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | 33 |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | 31 |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | 28 |
Wyniki Gefle IF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Gefle IF
3
Piteå
3
Dywizja 1, 26. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Enköping
1
Gefle IF
0
Dywizja 1, 25. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Gefle IF
0
Vasalund
1
Dywizja 1, 24. kolejka
|
Terminarz Gefle IF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Stockholm Internazionale
Gefle IF
Dywizja 1, 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Gefle IF
![]()
FBK Karlstad
Dywizja 1, 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:00
|
Hammarby Talang
Gefle IF
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Gefle IF
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 30 Kwi 2026 |
|
Szwecja |
![]() |
za darmo |
Gefle IF to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 1. Swoim domowym obiektem jest Gavlevallen, który może pomieścić 6 432 widzów. Zespół prowadzi Per Olsson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 175 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gefle IF?
Klub piłkarski Gefle IF zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gefle IF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gefle IF trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Gefle IF w tabeli Dywizji 1?
Gefle IF zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 31 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 29 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:46, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Gefle IF?
W wyjściowym ustawieniu Gefle IF między słupkami staje M. Croon, a linię obrony najczęściej tworzą T. Hansemon, D. Ismail oraz E. Larsson. W środku pola grają L. Vikgren, R. Nehrman, M. Mokede, M. Kouyate oraz S. Zulum, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Sipic, N. Lundstrom. Trener Per Olsson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
Kiedy Gefle IF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gefle IF to spotkanie ze Sztokholmem Internazionale, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Hammarby IP w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gefle IF?
Ostatni mecz Gefle IF to remis z Piteå 3:3 w Dywizji 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Mokede, Lundback, Vikgren, Lundback, Segura Bonilla oraz Vikgren. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gefle IF w tym sezonie?
Bilans Gefle IF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-4-13 przy 32 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gefle IF w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Gefle IF w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Gefle IF
Gefle IF terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 27. kolejka
|
Hammarby IP Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
![]() Dywizja 1, 28. kolejka
|
Gavlevallen U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 16:00
|
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Hammarby IP Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 15:00
|
Dywizja 1, 30. kolejka
|
Gavlevallen U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Gefle IF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gefle IF to spotkanie ze Sztokholmem Internazionale, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Hammarby IP w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Wyniki Gefle IF w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Gefle IF w sezonie 2026.
Forma i bramki Gefle IF w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gefle IF wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 26. kolejka
|
3:3 | – | 2/8 | 1/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 25. kolejka
|
1:0 | – | 4/7 | 2/5 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 24. kolejka
|
0:1 | – | 9/12 | 0/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 23. kolejka
|
0:1 | – | 1/9 | 1/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 22. kolejka
|
0:2 | – | 7/10 | 4/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 21. kolejka
|
3:1 | – | 8/12 | 0/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 20. kolejka
|
1:0 | – | 2/6 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 1
|
2:2 | – | 5/9 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 18. kolejka
|
1:2 | – | 3/6 | 1/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 17. kolejka
|
2:0 | – | 3/12 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gefle IF?
Ostatni mecz Gefle IF to remis z Piteå 3:3 w Dywizji 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Mokede, Lundback, Vikgren, Lundback, Segura Bonilla oraz Vikgren. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gefle IF – tabela Dywizja 1
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 1 zajmuje Gefle IF w sezonie 2026.
Miejsce Gefle IF w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 10 | 1 | 2 | 32:10 | 22 | 31 | |
| 2 |
Enköping
|
13 | 8 | 2 | 3 | 20:21 | -1 | 26 | |
| 3 |
Arlanda
|
13 | 7 | 4 | 2 | 22:11 | 11 | 25 | |
| 4 |
IF Karlstad
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:10 | 9 | 24 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 4 | 3 | 18:20 | -2 | 22 | |
| 6 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 6 | 2 | 5 | 11:15 | -4 | 20 | |
| 7 |
Hammarby Talang
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:13 | 9 | 20 | |
| 8 |
Karlberg
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 18 | |
| 9 |
Gefle IF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 18 | |
| 10 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 2 | 6 | 27:29 | -2 | 17 | |
| 11 |
Vasalund
|
13 | 5 | 2 | 6 | 20:27 | -7 | 17 | |
| 12 |
Umeå FC
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:24 | -8 | 15 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 14 |
Stocksund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 27:35 | -8 | 11 | |
| 15 |
Piteå
|
13 | 2 | 4 | 7 | 15:26 | -11 | 10 | |
| 16 |
Järfälla
|
13 | 3 | 0 | 10 | 17:32 | -15 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 9 | 2 | 2 | 31:11 | 20 | 29 | |
| 2 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 8 | 3 | 2 | 37:22 | 15 | 27 | |
| 3 |
Hammarby Talang
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:13 | 16 | 25 | |
| 4 |
Arlanda
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:20 | 4 | 23 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 3 | 4 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 6 |
IF Karlstad
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:15 | 6 | 20 | |
| 7 |
Umeå FC
|
13 | 6 | 2 | 5 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 8 |
Enköping
|
13 | 6 | 1 | 6 | 19:19 | 0 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:16 | 1 | 18 | |
| 10 |
Karlberg
|
13 | 4 | 3 | 6 | 18:22 | -4 | 15 | |
| 11 |
Gefle IF
|
13 | 4 | 1 | 8 | 13:24 | -11 | 13 | |
| 12 |
Piteå
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 13 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:17 | -5 | 12 | |
| 14 |
Vasalund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:28 | -9 | 11 | |
| 15 |
Järfälla
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 16 |
Stocksund
|
13 | 1 | 1 | 11 | 18:29 | -11 | 4 |
Które miejsce zajmuje Gefle IF w tabeli Dywizji 1?
Gefle IF zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 31 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 29 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:46, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Gefle IF w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Gefle IF na tle ligi w sezonie 2026.
Gefle IF na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,77
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Gefle IF
-
Alen Zahirovic 6

-
Dillan Ismail 2
-
Mamadou Kouyate 2
-
Eric Larsson 2
-
Adem Sipic 2
-
Kevin Persson 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Gefle IF i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gefle IF to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Gefle IF i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 5-1-12 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-2-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 3-1-4 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 2-1-8 |
Gdy Gefle IF otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Gefle IF
97% bramek Gefle IF pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gefle IF zdobywa w sezonie średnio 1,19 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Gefle IF
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Gefle IF, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Gefle IF
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 8%
W 58% meczów Gefle IF padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Gefle IF – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Gefle IF fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gefle IF, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gefle IF zdobywa 1,38 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Gefle IF ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Gefle IF, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 26 meczów.
Gefle IF – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Gefle IF oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Gefle IF – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 47,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 26
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 26 meczów. Średnio Gefle IF utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Gefle IF – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Gefle IF wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Gefle IF – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,77
- Bez straty do przerwy 46%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 54%
Czyste konto Gefle IF to 15% meczów sezonu (4 z 26), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Gefle IF – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 46%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Gefle IF wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 46% spotkań.
Gefle IF – kartki
- Żółte kartki 37
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 23%
Gefle IF ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Gefle IF – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Gefle IF według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 4-0-4 | 1,50 | 1,25 | 1,88 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,38 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 3-1-6 | 1,00 | 1,10 | 1,90 |
Najwięcej punktów na mecz Gefle IF zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Gefle IF na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,15 1,54 | 1,23 1,54 | 1,85 1,38 |
|
10.
|
1,38 1,15 | 1,38 1,38 | 1,69 1,69 |
|
11.
|
1,38 1,00 | 1,46 1,00 | 1,69 1,85 |
|
12.
|
1,31 0,85 | 1,54 1,46 | 2,08 2,15 |
|
13.
|
1,15 0,92 | 1,15 0,92 | 1,46 1,31 |
Ciekawe rekordy w meczach Gefle IF
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gefle IF w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Piteå - Gefle IF 0:2 Dywizja 1, 1.08.2026
- Najwyższa porażka Stocksund - Gefle IF 5:0 Dywizja 1, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Gefle IF - AFC Eskilstuna 4:3, Dywizja 1, 11.04.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Mokede, Gefle IF - Piteå 3:3, Dywizja 1, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Gefle IF - Umeå FC 2:0, Dywizja 1, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Gefle IF w tym sezonie?
Bilans Gefle IF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-4-13 przy 32 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gefle IF – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gefle IF w sezonie 2026.
Kadra Gefle IF
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
20 | USA | 75 tys. € | 72 tys. € | 12 | 46% | 2 | 0 | 859' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
19 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
21 | Szwecja | 0 € | – | 21 | 81% | 1 | 0 | 161' | 1 | 1 | |||||||
| 11 |
|
22 | Szwecja | 0 € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Japonia | 0 € | – | 19 | 73% | 1 | 0 | 195' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Finlandia | 0 € | 10 tys. € | 21 | 81% | 0 | 1 | 468' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Niemcy | – | – | 12 | 46% | 0 | 0 | 464' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Mali | 0 € | – | 18 | 69% | 2 | 2 | 1 272' | 4 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | 15 | 58% | 1 | 1 | 552' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Szwecja | – | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 21' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
35 | Szwecja | 0 € | 145 tys. € | 12 | 46% | 2 | 0 | 55' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Szwecja | 0 € | – | 22 | 85% | 1 | 0 | 155' | 5 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Szwecja | 200 tys. € | – | 22 | 85% | 2 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Szwecja | 100 tys. € | 53 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
30 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Gefle IF
375 tys. €
śr. 20 tys. € / zawodnika
Ile Gefle IF wydaje na pensje
280 tys. € rocznie
śr. 15 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Szwecja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gefle IF w sezonie 2026
Gefle IF wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Gefle IF
Jak wygląda skład Gefle IF?
W wyjściowym ustawieniu Gefle IF między słupkami staje M. Croon, a linię obrony najczęściej tworzą T. Hansemon, D. Ismail oraz E. Larsson. W środku pola grają L. Vikgren, R. Nehrman, M. Mokede, M. Kouyate oraz S. Zulum, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Sipic, N. Lundstrom. Trener Per Olsson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
Gefle IF – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gefle IF w sezonie 2026.
Gefle IF transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
USA | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Kwi 2026 |
|
Szwecja | 40 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Mar 2026 |
|
Szwecja | 35 | – | za darmo | |
| 15 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Mar 2026 |
|
Szwecja | 31 |
|
za darmo | |
| 18 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 19 |
![]() |
nieujawniona | |
| 12 Lut 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Gefle IF
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gefle IF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gefle IF trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Gefle IF – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Gefle IF? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gefle IF?
Klub piłkarski Gefle IF zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).