Forma w lidze
Sollentuna w tabeli
13. miejsce / 27 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 33 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
15:19 bramki
1,15 gola/mecz
12 pkt
12:17 bramki
0,92 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sollentuna
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Estonia | 25 | napastnik | 12 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Szwecja | 22 | pomocnik | 17 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1322 minut | Szwecja | 22 | obrońca | 21 | 0 € |
Sollentuna w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 60 |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 48 |
| ··· | |||||||
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | 28 |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | 27 |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | 23 |
Wyniki Sollentuna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Sollentuna
3
Stocksund
0
Dywizja 1, 26. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Karlberg
3
Sollentuna
2
Dywizja 1, 25. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Sollentuna
1
Stockholm Internazionale
2
Dywizja 1, 24. kolejka
|
Terminarz Sollentuna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Piteå
Sollentuna
Dywizja 1, 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Sollentuna
Vasalund
Dywizja 1, 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:00
|
Umeå FC
Sollentuna
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Sollentuna
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | – | za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Estonia |
|
za darmo | |
| 02 Maj 2026 |
|
Tunezja | – | za darmo |
Sollentuna to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 1. Swoim domowym obiektem jest Sollentunavallen, który może pomieścić 4 500 widzów. Zespół prowadzi Johan Palm.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sollentuna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sollentuna trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Sollentuna w tabeli Dywizji 1?
Sollentuna zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 27 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 33 punkty, a przewaga nad 14. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Sollentuna?
W wyjściowym ustawieniu Sollentuna między słupkami staje O. Franck, a linię obrony najczęściej tworzą U. Aras, K. Stregart, D. Rashidi oraz M. Jelassi. W środku pola grają J. Backstrom, O. Kack, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Nkubiri, Kristoffer Grauberg Lepik. Trener Johan Palm ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
Kiedy Sollentuna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sollentuna to spotkanie z Piteå, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie LF Arena w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sollentuna?
Ostatni mecz Sollentuna to wygrana z Stocksund 3:0 w Dywizji 1, 9 października 2026. Bramki zdobyli Johansson, Kack oraz Lundell. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sollentuna w tym sezonie?
Bilans Sollentuna w tym sezonie to 26 meczów i wynik 6-9-11 przy 27 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sollentuna w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sollentuna w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sollentuna
Sollentuna terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Dywizja 1, 27. kolejka
|
LF Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 28. kolejka
|
Sollentunavallen U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 16:00
|
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Umeå Energi Arena SOL Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 15:00
|
Dywizja 1, 30. kolejka
|
Sollentunavallen U siebie | Trudny |
Kiedy Sollentuna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sollentuna to spotkanie z Piteå, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie LF Arena w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Wyniki Sollentuna w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sollentuna w sezonie 2026.
Forma i bramki Sollentuna w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sollentuna wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 26. kolejka
|
3:0 | – | 9/11 | 1/1 | |
|
02 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 25. kolejka
|
3:2 | – | 6/10 | 4/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 24. kolejka
|
1:2 | – | 1/7 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 1, 23. kolejka
|
0:0 | – | 3/10 | 2/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 22. kolejka
|
2:3 | – | 6/9 | 1/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 21. kolejka
|
1:0 | – | 0/6 | 4/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 20. kolejka
|
1:0 | – | 4/6 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 19. kolejka
|
2:1 | – | 4/7 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 18. kolejka
|
2:1 | – | 5/11 | 2/3 | |
|
18 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:4 | – | 6/9 | 1/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sollentuna?
Ostatni mecz Sollentuna to wygrana z Stocksund 3:0 w Dywizji 1, 9 października 2026. Bramki zdobyli Johansson, Kack oraz Lundell. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sollentuna – tabela Dywizja 1
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 1 zajmuje Sollentuna w sezonie 2026.
Miejsce Sollentuna w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 10 | 1 | 2 | 32:10 | 22 | 31 | |
| 2 |
Enköping
|
13 | 8 | 2 | 3 | 20:21 | -1 | 26 | |
| 3 |
Arlanda
|
13 | 7 | 4 | 2 | 22:11 | 11 | 25 | |
| 4 |
IF Karlstad
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:10 | 9 | 24 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 4 | 3 | 18:20 | -2 | 22 | |
| 6 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 6 | 2 | 5 | 11:15 | -4 | 20 | |
| 7 |
Hammarby Talang
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:13 | 9 | 20 | |
| 8 |
Karlberg
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 18 | |
| 9 |
Gefle IF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 18 | |
| 10 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 2 | 6 | 27:29 | -2 | 17 | |
| 11 |
Vasalund
|
13 | 5 | 2 | 6 | 20:27 | -7 | 17 | |
| 12 |
Umeå FC
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:24 | -8 | 15 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 14 |
Stocksund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 27:35 | -8 | 11 | |
| 15 |
Piteå
|
13 | 2 | 4 | 7 | 15:26 | -11 | 10 | |
| 16 |
Järfälla
|
13 | 3 | 0 | 10 | 17:32 | -15 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 9 | 2 | 2 | 31:11 | 20 | 29 | |
| 2 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 8 | 3 | 2 | 37:22 | 15 | 27 | |
| 3 |
Hammarby Talang
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:13 | 16 | 25 | |
| 4 |
Arlanda
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:20 | 4 | 23 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 3 | 4 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 6 |
IF Karlstad
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:15 | 6 | 20 | |
| 7 |
Umeå FC
|
13 | 6 | 2 | 5 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 8 |
Enköping
|
13 | 6 | 1 | 6 | 19:19 | 0 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:16 | 1 | 18 | |
| 10 |
Karlberg
|
13 | 4 | 3 | 6 | 18:22 | -4 | 15 | |
| 11 |
Gefle IF
|
13 | 4 | 1 | 8 | 13:24 | -11 | 13 | |
| 12 |
Piteå
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 13 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:17 | -5 | 12 | |
| 14 |
Vasalund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:28 | -9 | 11 | |
| 15 |
Järfälla
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 16 |
Stocksund
|
13 | 1 | 1 | 11 | 18:29 | -11 | 4 |
Które miejsce zajmuje Sollentuna w tabeli Dywizji 1?
Sollentuna zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 27 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 33 punkty, a przewaga nad 14. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Sollentuna w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sollentuna na tle ligi w sezonie 2026.
Sollentuna na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Sollentuna
-
Kristoffer Grauberg Lepik 4

-
Oskar Kack 3
-
Dida Rashidi 2
-
Erik Lundell 2

-
Lukas Johansson 1

-
Jonathan Zeberga 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Sollentuna i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sollentuna to 16–30 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Sollentuna i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-1-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 0-5-8 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 3-6-3 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 0-3-8 |
Gdy Sollentuna otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sollentuna
93% bramek Sollentuna pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sollentuna zdobywa w sezonie średnio 1,04 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Sollentuna
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sollentuna, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Sollentuna
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 19%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 4%
W 46% meczów Sollentuna padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Sollentuna – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sollentuna fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sollentuna, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sollentuna zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 0,92 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Sollentuna ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Sollentuna, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 26 meczów.
Sollentuna – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,6
Sollentuna oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,6 strzału.
Sollentuna – posiadanie piłki
- U siebie 52,2%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 26
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 26 meczów. Średnio Sollentuna utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Sollentuna – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Sollentuna wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Sollentuna – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 42%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Sollentuna to 23% meczów sezonu (6 z 26), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Sollentuna – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 54%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 5,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Sollentuna wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 54% spotkań.
Sollentuna – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 35%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 19%
Sollentuna ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Sollentuna – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Sollentuna według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 0-2-7 | 0,22 | 0,78 | 1,89 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 3-4-4 | 1,18 | 0,73 | 1,09 |
| Dołu tabeli (12–16) | 6 | 3-3-0 | 2,00 | 2,00 | 1,17 |
Najwięcej punktów na mecz Sollentuna zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sollentuna na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,38 1,00 | 1,46 1,00 | 1,69 1,85 |
|
12.
|
1,31 0,85 | 1,54 1,46 | 2,08 2,15 |
|
13.
|
1,15 0,92 | 1,15 0,92 | 1,46 1,31 |
|
14.
|
0,77 1,00 | 1,15 1,38 | 2,00 1,77 |
|
15.
|
0,69 0,77 | 1,31 1,31 | 2,46 1,92 |
Ciekawe rekordy w meczach Sollentuna
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sollentuna w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sollentuna - Stocksund 3:0 Dywizja 1, 9.10.2026
- Najwyższa porażka Sollentuna - AFC Eskilstuna 1:4 Dywizja 1, 26.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Stocksund - Sollentuna 3:3, Dywizja 1, 13.06.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Zeberga, Sollentuna - Järfälla 2:1, Dywizja 1, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Kack, Sollentuna - Järfälla 2:1, Dywizja 1, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Sollentuna w tym sezonie?
Bilans Sollentuna w tym sezonie to 26 meczów i wynik 6-9-11 przy 27 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sollentuna – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sollentuna w sezonie 2026.
Kadra Sollentuna
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
22 | Szwecja | 0 € | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 181' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
25 | Estonia | 0 € | – | 12 | 46% | 4 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Szwecja | – | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 215' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Etiopia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 77' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Szwecja | 0 € | – | 23 | 88% | 2 | 0 | 387' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 654' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Szwecja | 0 € | – | 21 | 81% | 3 | 0 | 1 322' | 4 | 1 | |||||||
| 12 |
|
31 | Szwecja | 0 € | 58 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
31 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
26 | Tunezja | 0 € | 29 tys. € | 2 | 8% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
24 | Szwecja | – | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 11 | 42% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sollentuna
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Sollentuna wydaje na pensje
87 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Szwecja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sollentuna w sezonie 2026
Struktura wieku i wartości kadry Sollentuna
Jak wygląda skład Sollentuna?
W wyjściowym ustawieniu Sollentuna między słupkami staje O. Franck, a linię obrony najczęściej tworzą U. Aras, K. Stregart, D. Rashidi oraz M. Jelassi. W środku pola grają J. Backstrom, O. Kack, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Nkubiri, Kristoffer Grauberg Lepik. Trener Johan Palm ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
Sollentuna – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sollentuna w sezonie 2026.
Sollentuna transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 | – | za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Estonia | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Maj 2026 |
|
Tunezja | 26 | – | za darmo | |
| 11 Mar 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
za darmo | |
| 09 Mar 2026 |
|
Szwecja | 31 |
|
za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 24 |
|
za darmo | |
| 19 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 22 |
|
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
nieujawniona | |
| 03 Lut 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sollentuna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sollentuna trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.