Forma w lidze
Arlanda w tabeli
2. miejsce / 48 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
25 pkt
22:11 bramki
1,69 gola/mecz
23 pkt
24:20 bramki
1,85 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Arlanda
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Szwecja | 21 | napastnik | 22 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Szwecja | 22 | napastnik | 20 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1767 minut | Szwecja | 22 | napastnik | 20 | – |
Arlanda w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 60 |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 48 |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 47 |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 45 |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | 45 |
Wyniki Arlanda
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
IF Karlstad
3
Arlanda
0
Dywizja 1, 26. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Vasalund
1
Arlanda
4
Dywizja 1, 25. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Arlanda
2
Enköping
0
Dywizja 1, 24. kolejka
|
Terminarz Arlanda
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Arlanda
Järfälla
Dywizja 1, 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
Assyriska FF
Arlanda
Dywizja 1, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Arlanda
AFC Eskilstuna
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Arlanda to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 1. Swoim domowym obiektem jest Midgårdsvallen Konstgräs, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Arlanda w tabeli Dywizji 1?
Arlanda zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 48 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 12 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Arlanda gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arlanda to spotkanie z Järfälla, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Midgårdsvallen Konstgräs w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arlanda?
Ostatni mecz Arlanda to porażka z IF Karlstad 3:0 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nilsson King, Gustafsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Arlanda w tym sezonie?
Bilans Arlanda w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-6-6 przy 46 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Arlanda w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Arlanda w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Arlanda
Arlanda terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 27. kolejka
|
Midgårdsvallen Konstgräs U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 28. kolejka
|
Södertälje Fotbollsarena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Midgårdsvallen Konstgräs U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 15:00
|
Dywizja 1, 30. kolejka
|
Sollentunavallen Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Arlanda gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arlanda to spotkanie z Järfälla, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Midgårdsvallen Konstgräs w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Wyniki Arlanda w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Arlanda w sezonie 2026.
Forma i bramki Arlanda w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Arlanda wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 26. kolejka
|
3:0 | – | 3/9 | 0/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 25. kolejka
|
1:4 | – | 6/8 | 3/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 24. kolejka
|
2:0 | – | 7/13 | 2/4 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 23. kolejka
|
4:2 | – | 1/7 | 2/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 22. kolejka
|
0:2 | – | 3/10 | 3/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 21. kolejka
|
1:0 | – | 2/9 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 20. kolejka
|
1:2 | – | 4/10 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 19. kolejka
|
2:3 | – | 4/12 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() Dywizja 1, 18. kolejka
|
5:1 | – | 4/8 | 0/2 | |
|
20 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:2 | – | 5/8 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arlanda?
Ostatni mecz Arlanda to porażka z IF Karlstad 3:0 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nilsson King, Gustafsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Arlanda – tabela Dywizja 1
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 1 zajmuje Arlanda w sezonie 2026.
Miejsce Arlanda w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stockholm Internazionale
|
26 | 19 | 3 | 4 | 63:21 | 42 | 60 | |
2
|
Arlanda
|
26 | 14 | 6 | 6 | 46:31 | 15 | 48 | |
3
|
AFC Eskilstuna
|
26 | 14 | 5 | 7 | 48:37 | 11 | 47 | |
4
|
Hammarby Talang
|
26 | 13 | 6 | 7 | 51:26 | 25 | 45 | |
5
|
Enköping
|
26 | 14 | 3 | 9 | 39:40 | -1 | 45 | |
6
|
IF Karlstad
|
26 | 12 | 8 | 6 | 40:25 | 15 | 44 | |
7
|
FBK Karlstad
|
26 | 12 | 7 | 7 | 41:36 | 5 | 43 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 10 | 5 | 11 | 44:45 | -1 | 35 | |
9
|
Umeå FC
|
26 | 10 | 5 | 11 | 36:42 | -6 | 35 | |
10
|
Karlberg
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36:44 | -8 | 33 | |
11
|
Gefle IF
|
26 | 9 | 4 | 13 | 32:46 | -14 | 31 | |
12
|
Vasalund
|
26 | 7 | 7 | 12 | 39:55 | -16 | 28 | |
13
|
Sollentuna
|
26 | 6 | 9 | 11 | 27:36 | -9 | 27 | |
14
|
Piteå
|
26 | 5 | 8 | 13 | 33:49 | -16 | 23 | |
15
|
Järfälla
|
26 | 5 | 4 | 17 | 34:57 | -23 | 19 | |
16
|
Stocksund
|
26 | 3 | 6 | 17 | 45:64 | -19 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 10 | 1 | 2 | 32:10 | 22 | 31 | |
| 2 |
Enköping
|
13 | 8 | 2 | 3 | 20:21 | -1 | 26 | |
| 3 |
Arlanda
|
13 | 7 | 4 | 2 | 22:11 | 11 | 25 | |
| 4 |
IF Karlstad
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:10 | 9 | 24 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 4 | 3 | 18:20 | -2 | 22 | |
| 6 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 6 | 2 | 5 | 11:15 | -4 | 20 | |
| 7 |
Hammarby Talang
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:13 | 9 | 20 | |
| 8 |
Karlberg
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 18 | |
| 9 |
Gefle IF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 18 | |
| 10 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 2 | 6 | 27:29 | -2 | 17 | |
| 11 |
Vasalund
|
13 | 5 | 2 | 6 | 20:27 | -7 | 17 | |
| 12 |
Umeå FC
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:24 | -8 | 15 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 14 |
Stocksund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 27:35 | -8 | 11 | |
| 15 |
Piteå
|
13 | 2 | 4 | 7 | 15:26 | -11 | 10 | |
| 16 |
Järfälla
|
13 | 3 | 0 | 10 | 17:32 | -15 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stockholm Internazionale
|
13 | 9 | 2 | 2 | 31:11 | 20 | 29 | |
| 2 |
AFC Eskilstuna
|
13 | 8 | 3 | 2 | 37:22 | 15 | 27 | |
| 3 |
Hammarby Talang
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:13 | 16 | 25 | |
| 4 |
Arlanda
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:20 | 4 | 23 | |
| 5 |
FBK Karlstad
|
13 | 6 | 3 | 4 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 6 |
IF Karlstad
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:15 | 6 | 20 | |
| 7 |
Umeå FC
|
13 | 6 | 2 | 5 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 8 |
Enköping
|
13 | 6 | 1 | 6 | 19:19 | 0 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:16 | 1 | 18 | |
| 10 |
Karlberg
|
13 | 4 | 3 | 6 | 18:22 | -4 | 15 | |
| 11 |
Gefle IF
|
13 | 4 | 1 | 8 | 13:24 | -11 | 13 | |
| 12 |
Piteå
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 13 | |
| 13 |
Sollentuna
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:17 | -5 | 12 | |
| 14 |
Vasalund
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:28 | -9 | 11 | |
| 15 |
Järfälla
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 16 |
Stocksund
|
13 | 1 | 1 | 11 | 18:29 | -11 | 4 |
Które miejsce zajmuje Arlanda w tabeli Dywizji 1?
Arlanda zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 48 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Stockholm Internazionale wynosi 12 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Arlanda w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Arlanda na tle ligi w sezonie 2026.
Arlanda na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,19
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Arlanda
-
Isac Antholm 6

-
Anton Charbachi 5

-
Salfur Rehman 3

-
Yoas Yemane 2

-
Leonard Kleist 2

-
Carl Norberg 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Arlanda i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Arlanda to 0–15 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Arlanda i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 14-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 9-1-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 5-4-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Arlanda otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 14 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Arlanda
96% bramek Arlanda pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Arlanda zdobywa w sezonie średnio 1,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Arlanda
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Arlanda, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Arlanda
- Powyżej 0,5 85%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 35%
- Powyżej 4,5 35%
- Powyżej 5,5 15%
W 50% meczów Arlanda padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Arlanda – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Arlanda fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Arlanda, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Arlanda zdobywa 1,92 punktu na mecz wobec 1,77 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Arlanda ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Arlanda, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 26 meczów.
Arlanda – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Arlanda oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Arlanda – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 26
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 26 meczów. Średnio Arlanda utrzymuje przy piłce 47,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Arlanda – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Arlanda wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Arlanda – czyste konta
- U siebie 6 z 13
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,19
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Arlanda to 38% meczów sezonu (10 z 26), z czego 6 w 13 meczach u siebie.
Arlanda – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 54%
- Pow. 10,5 w meczu 23%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Arlanda wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 54% spotkań.
Arlanda – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 42%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 19%
Arlanda ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Arlanda – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Arlanda według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 2,14 | 1,71 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 5-2-4 | 1,55 | 1,36 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 6-2-0 | 2,50 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Arlanda zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Arlanda na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,38 2,23 | 2,46 2,38 | 0,77 0,85 |
|
2.
|
1,92 1,77 | 1,69 1,85 | 0,85 1,54 |
|
3.
|
1,54 2,08 | 0,85 2,85 | 1,15 1,69 |
|
4.
|
1,54 1,92 | 1,69 2,23 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,00 1,46 | 1,54 1,46 | 1,62 1,46 |
Ciekawe rekordy w meczach Arlanda
Skrajne wyniki i osiągnięcia Arlanda w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Enköping - Arlanda 1:7 Dywizja 1, 24.04.2026
- Najwyższa porażka Hammarby Talang - Arlanda 5:1 Dywizja 1, 3.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Enköping - Arlanda 1:7, Dywizja 1, 24.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Butros, Arlanda - FBK Karlstad 5:1, Dywizja 1, 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Rehman, Arlanda - Assyriska FF 2:0, Dywizja 1, 7.06.2026
Jakie statystyki ma Arlanda w tym sezonie?
Bilans Arlanda w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-6-6 przy 46 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Arlanda – zawodnicy
Jak wygląda kadra Arlanda w sezonie 2026.
Kadra Arlanda
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
– | – | – | 2 | 8% | 1 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 7 |
![]() |
24 | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | ||||||||
| 9 |
|
23 | Szwecja | 10 tys. € | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
26 | Syria | 0 € | – | 12 | 46% | 1 | 0 | 157' | 4 | 1 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | 2 | 8% | 1 | 0 | 139' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Szwecja | – | 48 tys. € | 1 | 4% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Syria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
27 | Kenia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
25 | Szwecja | 10 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Szwecja | 0 € | 19 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Arlanda
20 tys. €
śr. 2 tys. € / zawodnika
Ile Arlanda wydaje na pensje
68 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Szwecja (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Arlanda w sezonie 2026
Arlanda wycena zawodników
