Forma w lidze
GVVV Veenendaal w tabeli
5. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 zwycięstw z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
12:9 bramki
2,40 gola/mecz
6 pkt
9:9 bramki
2,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy GVVV Veenendaalu
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Holandia | 27 | pomocnik | 9 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Holandia | 27 | pomocnik | 9 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,21 średnia ocena | Holandia | 27 | pomocnik | 9 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Holandia | 28 | obrońca | 9 | – |
Przewidywany skład GVVV Veenendaalu 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
GVVV Veenendaal w tabeli Tweede Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quick Boys
|
9 | 8 | 0 | 1 | 28:6 | 24 |
2
|
Kozakken Boys
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
3
|
De Treffers
|
9 | 5 | 3 | 1 | 24:9 | 18 |
4
|
Ijsselmeervogels
|
9 | 5 | 1 | 3 | 12:8 | 16 |
5
|
GVVV Veenendaal
|
9 | 5 | 0 | 4 | 21:18 | 15 |
6
|
HHC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:15 | 15 |
Wyniki GVVV Veenendaalu
Terminarz GVVV Veenendaalu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
HHC
GVVV Veenendaal
Tweede Divisie (Holandia), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:30
|
GVVV Veenendaal
Koninklijke HFC
Tweede Divisie (Holandia), 11. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
GVVV Veenendaal
Noordwijk
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery GVVV Veenendaalu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Sie 2026 |
|
Holandia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Holandia | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo |
GVVV Veenendaal to klub piłkarski z Holandii występujący w Tweede Divisie (Holandia). Swoim domowym obiektem jest Sportpark Panhuis (GVVV), który może pomieścić 4 800 widzów. Zespół prowadzi Dennis van Meegdenburg. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GVVV Veenendaal w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do GVVV Veenendaalu trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje GVVV Veenendaal w tabeli Tweede Divisie?
GVVV Veenendaal zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Tweede Divisie z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Quick Boys wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Jak wygląda skład GVVV Veenendaalu?
W wyjściowym ustawieniu GVVV Veenendaalu między słupkami staje M. Heus, a linię obrony najczęściej tworzą T. Dilrosun, M. Willems oraz J. Potjes. W środku pola grają J. Spies, Mart de Jong, Bo van Essen oraz A. Yadir, a za skuteczność w ataku odpowiadają Q. Veenhof, Morad El Haddouti oraz I. Latif. Trener Dennis van Meegdenburg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Tweede Divisie (Holandia) i pucharach.
Kiedy GVVV Veenendaal gra następny mecz?
Najbliższy mecz GVVV Veenendaalu to spotkanie z HHC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Sportpark de Boshoek w ramach Tweede Divisie (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GVVV Veenendaalu?
Ostatni mecz GVVV Veenendaalu to wygrana z Ijsselmeervogels 0:3 w Tweede Divisie, 13 października 2026. Bramki zdobyli Veenhof, Spies oraz Veenhof. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma GVVV Veenendaal w tym sezonie?
Bilans GVVV Veenendaalu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-0-4 przy 21 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz GVVV Veenendaalu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra GVVV Veenendaal w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań GVVV Veenendaalu
GVVV Veenendaal terminarz
Kiedy GVVV Veenendaal gra następny mecz?
Najbliższy mecz GVVV Veenendaalu to spotkanie z HHC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Sportpark de Boshoek w ramach Tweede Divisie (10. kolejka).
Wyniki GVVV Veenendaalu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub GVVV Veenendaal w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki GVVV Veenendaalu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
GVVV Veenendaal wyniki
GVVV Veenendaal ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach GVVV Veenendaal zdobywa 2,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GVVV Veenendaalu?
Ostatni mecz GVVV Veenendaalu to wygrana z Ijsselmeervogels 0:3 w Tweede Divisie, 13 października 2026. Bramki zdobyli Veenhof, Spies oraz Veenhof. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
GVVV Veenendaal – tabela Tweede Divisie (Holandia)
Jakie miejsce w tabeli Tweede Divisie (Holandia) zajmuje GVVV Veenendaal w sezonie 2026/2027.
Miejsce GVVV Veenendaalu w tabeli Tweede Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quick Boys
|
9 | 8 | 0 | 1 | 28:6 | 22 | 24 | |
2
|
Kozakken Boys
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
3
|
De Treffers
|
9 | 5 | 3 | 1 | 24:9 | 15 | 18 | |
4
|
Ijsselmeervogels
|
9 | 5 | 1 | 3 | 12:8 | 4 | 16 | |
5
|
GVVV Veenendaal
|
9 | 5 | 0 | 4 | 21:18 | 3 | 15 | |
6
|
HHC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:15 | 3 | 15 | |
7
|
Barendrecht
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 14 | |
8
|
AFC Amsterdam
|
9 | 4 | 1 | 4 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Spakenburg
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:14 | -3 | 13 | |
10
|
Sparta Rotterdam II
|
9 | 3 | 3 | 3 | 24:19 | 5 | 12 | |
11
|
RKAV Volendam
|
9 | 3 | 3 | 3 | 18:19 | -1 | 12 | |
12
|
Katwijk
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 11 | |
13
|
Almere City II
|
9 | 3 | 1 | 5 | 19:18 | 1 | 10 | |
14
|
Rijnsburgse Boys
|
9 | 3 | 1 | 5 | 16:26 | -10 | 10 | |
15
|
Hoek
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 9 | |
16
|
Kloetinge
|
9 | 1 | 4 | 4 | 14:24 | -10 | 7 | |
17
|
Koninklijke HFC
|
9 | 1 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 6 | |
18
|
ROHDA Raalte
|
9 | 0 | 1 | 8 | 9:31 | -22 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quick Boys
|
9 | 8 | 0 | 1 | 28:6 | 22 | 24 | |
2
|
Kozakken Boys
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
3
|
De Treffers
|
9 | 5 | 3 | 1 | 24:9 | 15 | 18 | |
4
|
Ijsselmeervogels
|
9 | 5 | 1 | 3 | 12:8 | 4 | 16 | |
5
|
GVVV Veenendaal
|
9 | 5 | 0 | 4 | 21:18 | 3 | 15 | |
6
|
HHC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:15 | 3 | 15 | |
7
|
Barendrecht
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 14 | |
8
|
AFC Amsterdam
|
9 | 4 | 1 | 4 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Spakenburg
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:14 | -3 | 13 | |
10
|
Sparta Rotterdam II
|
9 | 3 | 3 | 3 | 24:19 | 5 | 12 | |
11
|
RKAV Volendam
|
9 | 3 | 3 | 3 | 18:19 | -1 | 12 | |
12
|
Katwijk
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 11 | |
13
|
Almere City II
|
9 | 3 | 1 | 5 | 19:18 | 1 | 10 | |
14
|
Rijnsburgse Boys
|
9 | 3 | 1 | 5 | 16:26 | -10 | 10 | |
15
|
Hoek
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 9 | |
16
|
Kloetinge
|
9 | 1 | 4 | 4 | 14:24 | -10 | 7 | |
17
|
Koninklijke HFC
|
9 | 1 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 6 | |
18
|
ROHDA Raalte
|
9 | 0 | 1 | 8 | 9:31 | -22 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Quick Boys
|
5 | 5 | 0 | 0 | 20:1 | 19 | 15 | |
| 2 |
De Treffers
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 11 | |
| 3 |
Kozakken Boys
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 4 |
GVVV Veenendaal
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 9 | |
| 5 |
Rijnsburgse Boys
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Ijsselmeervogels
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 7 |
HHC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
AFC Amsterdam
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Spakenburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 10 |
Sparta Rotterdam II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
| 11 |
RKAV Volendam
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Hoek
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 13 |
Barendrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Katwijk
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
Kloetinge
|
5 | 0 | 4 | 1 | 10:12 | -2 | 4 | |
| 16 |
Almere City II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 17 |
Koninklijke HFC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 18 |
ROHDA Raalte
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:17 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kozakken Boys
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
| 2 |
Barendrecht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 3 |
Quick Boys
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Ijsselmeervogels
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
HHC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 8 | |
| 6 |
De Treffers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 7 |
Katwijk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 7 | |
| 8 |
Almere City II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:9 | 4 | 7 | |
| 9 |
GVVV Veenendaal
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
AFC Amsterdam
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 11 |
Spakenburg
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Sparta Rotterdam II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 13 |
RKAV Volendam
|
5 | 1 | 2 | 2 | 12:12 | 0 | 5 | |
| 14 |
Koninklijke HFC
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 15 |
Kloetinge
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 3 | |
| 16 |
Hoek
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 2 | |
| 17 |
Rijnsburgse Boys
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:18 | -15 | 1 | |
| 18 |
ROHDA Raalte
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:14 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje GVVV Veenendaal w tabeli Tweede Divisie?
GVVV Veenendaal zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Tweede Divisie z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Quick Boys wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki GVVV Veenendaalu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki GVVV Veenendaalu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
GVVV Veenendaal na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 1,56
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy GVVV Veenendaalu
-
Q. Veenhof 8
-
Anis Yadir 3
-
J. Spies 2
-
G. Slijkhuis 2

-
A. van Soest 1

-
Joeri Potjes 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki GVVV Veenendaalu i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres GVVV Veenendaalu to 16–30 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu GVVV Veenendaalu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy GVVV Veenendaal otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla GVVV Veenendaalu
95% bramek GVVV Veenendaalu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
GVVV Veenendaal zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie GVVV Veenendaalu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 9 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów GVVV Veenendaalu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach GVVV Veenendaalu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 67%
- Powyżej 4,5 56%
- Powyżej 5,5 11%
W 100% meczów GVVV Veenendaalu padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
GVVV Veenendaal – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
GVVV Veenendaal fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla GVVV Veenendaalu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie GVVV Veenendaal zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach GVVV Veenendaalu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli GVVV Veenendaalu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
GVVV Veenendaal – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 7,7
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
GVVV Veenendaal oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
GVVV Veenendaal – posiadanie piłki
- U siebie 52,0%
- Na wyjeździe 42,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio GVVV Veenendaal utrzymuje przy piłce 47,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
GVVV Veenendaal – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
GVVV Veenendaal wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
GVVV Veenendaal – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto GVVV Veenendaalu to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
GVVV Veenendaal – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
GVVV Veenendaal wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
GVVV Veenendaal – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 11%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,6
- Mecze bez kartki 33%
GVVV Veenendaal ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale GVVV Veenendaalu – 0,6.
GVVV Veenendaal według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,50 | 2,75 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz GVVV Veenendaal zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
GVVV Veenendaal na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,20 1,75 | 3,20 2,00 | 0,60 1,50 |
|
4.
|
1,40 2,25 | 1,20 1,50 | 1,00 0,75 |
|
5.
|
1,80 1,50 | 2,40 2,25 | 1,80 2,25 |
|
6.
|
1,75 1,60 | 1,75 2,20 | 1,50 1,80 |
|
7.
|
1,00 2,00 | 1,25 2,00 | 2,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach GVVV Veenendaalu
Skrajne wyniki i osiągnięcia GVVV Veenendaalu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana GVVV Veenendaal - Kloetinge 3:0 Tweede Divisie (Holandia), 19.09.2026
- Najwyższa porażka De Treffers - GVVV Veenendaal 5:1 Tweede Divisie (Holandia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek De Treffers - GVVV Veenendaal 5:1, Tweede Divisie (Holandia), 15.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Veenhof, GVVV Veenendaal - Kloetinge 3:0, Tweede Divisie (Holandia), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta van Soest, ROHDA Raalte - GVVV Veenendaal 1:3, Tweede Divisie (Holandia), 3.10.2026
Jakie statystyki ma GVVV Veenendaal w tym sezonie?
Bilans GVVV Veenendaalu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-0-4 przy 21 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
GVVV Veenendaal – zawodnicy
Jak wygląda kadra GVVV Veenendaalu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład GVVV Veenendaalu 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra GVVV Veenendaalu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
27 | Holandia | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 367' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Holandia | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
39 | Holandia | 0 € | 105 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
28 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
27 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
36 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
32 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
35 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 8 | 4 | 749' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
21 | Holandia | 0 € | – | 9 | 100% | 3 | 2 | 793' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 2 | 3 | 774' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | Holandia | 0 € | 20 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 539' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | Holandia | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
24 | Holandia | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
35 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
37 | Holandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
![]() |
26 | Holandia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
– | Holandia | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 743' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Holandia | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
35 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
40 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
27 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
30 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
37 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Holandia | 75 tys. € | 40 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
29 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
29 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
27 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
26 | Ukraina | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry GVVV Veenendaalu
375 tys. €
śr. 9 tys. € / zawodnika
Ile GVVV Veenendaal wydaje na pensje
165 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Holandia (43 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy GVVV Veenendaalu w sezonie 2026/2027
GVVV Veenendaal wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry GVVV Veenendaalu
Jak wygląda skład GVVV Veenendaalu?
W wyjściowym ustawieniu GVVV Veenendaalu między słupkami staje M. Heus, a linię obrony najczęściej tworzą T. Dilrosun, M. Willems oraz J. Potjes. W środku pola grają J. Spies, Mart de Jong, Bo van Essen oraz A. Yadir, a za skuteczność w ataku odpowiadają Q. Veenhof, Morad El Haddouti oraz I. Latif. Trener Dennis van Meegdenburg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Tweede Divisie (Holandia) i pucharach.
GVVV Veenendaal – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub GVVV Veenendaal w sezonie 2026/2027.
GVVV Veenendaal transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Sie 2026 |
|
Holandia | 33 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Holandia | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Holandia | 36 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 28 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 25 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GVVV Veenendaal w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do GVVV Veenendaalu trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.