Forma w lidze
Rijnsburgse Boys w tabeli
14. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
13:8 bramki
3,25 gola/mecz
1 pkt
3:18 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rijnsburgse Boys
Wartość drużyny: 175 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 7 bramek | Holandia | 23 | pomocnik | 9 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Holandia | 23 | pomocnik | 9 | – | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,33 średnia ocena | Holandia | 23 | pomocnik | 9 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 780 minut | Holandia | 28 | pomocnik | 9 | – |
Przewidywany skład Rijnsburgse Boys 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Rijnsburgse Boys w tabeli Tweede Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quick Boys
|
9 | 8 | 0 | 1 | 28:6 | 24 |
2
|
Kozakken Boys
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
| ··· | |||||||
13
|
Almere City II
|
9 | 3 | 1 | 5 | 19:18 | 10 |
14
|
Rijnsburgse Boys
|
9 | 3 | 1 | 5 | 16:26 | 10 |
15
|
Hoek
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:15 | 9 |
Wyniki Rijnsburgse Boys
Terminarz Rijnsburgse Boys
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Rijnsburgse Boys
ROHDA Raalte
Tweede Divisie (Holandia), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:30
|
Rijnsburgse Boys
RKAV Volendam
Tweede Divisie (Holandia), 11. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:00
|
Rijnsburgse Boys
Den Bosch
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery Rijnsburgse Boys
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 Lip 2026 |
|
Holandia | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Maroko |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo |
Rijnsburgse Boys to klub piłkarski z Holandii występujący w Tweede Divisie (Holandia). Swoim domowym obiektem jest Sportpark Middelmors, który może pomieścić 6 100 widzów. Zespół prowadzi Rene van der Kooij. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 175 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Rijnsburgse Boys w tabeli Tweede Divisie?
Rijnsburgse Boys zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Tweede Divisie z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Quick Boys wynosi 14 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Rijnsburgse Boys?
W wyjściowym ustawieniu Rijnsburgse Boys między słupkami staje T. Van der Kleij, a linię obrony najczęściej tworzą Chahine van Bohemen, B. Ros, R. Zandbergen oraz C. Tureaij. W środku pola grają J. Buitenweg, N. Klaver, S. Van Rooijen, Bram de Bruin oraz I. Kariouh, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Bastmeijer. Trener Rene van der Kooij ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Tweede Divisie (Holandia) i pucharach.
Kiedy Rijnsburgse Boys gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rijnsburgse Boys to spotkanie z ROHDA Raalte, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Sportpark Middelmors w ramach Tweede Divisie (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rijnsburgse Boys?
Ostatni mecz Rijnsburgse Boys to porażka z GVVV Veenendaalem 4:1 w Tweede Divisie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Spies, Veenhof, Veenhof, Potjes oraz Tufi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rijnsburgse Boys w tym sezonie?
Bilans Rijnsburgse Boys w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 16 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rijnsburgse Boys
Rijnsburgse Boys terminarz
Kiedy Rijnsburgse Boys gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rijnsburgse Boys to spotkanie z ROHDA Raalte, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Sportpark Middelmors w ramach Tweede Divisie (10. kolejka).
Wyniki Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rijnsburgse Boys w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rijnsburgse Boys wyniki
Rijnsburgse Boys ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 3 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Rijnsburgse Boys zdobywa 1,17 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rijnsburgse Boys?
Ostatni mecz Rijnsburgse Boys to porażka z GVVV Veenendaalem 4:1 w Tweede Divisie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Spies, Veenhof, Veenhof, Potjes oraz Tufi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rijnsburgse Boys – tabela Tweede Divisie (Holandia)
Jakie miejsce w tabeli Tweede Divisie (Holandia) zajmuje Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rijnsburgse Boys w tabeli Tweede Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quick Boys
|
9 | 8 | 0 | 1 | 28:6 | 22 | 24 | |
2
|
Kozakken Boys
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
3
|
De Treffers
|
9 | 5 | 3 | 1 | 24:9 | 15 | 18 | |
4
|
Ijsselmeervogels
|
9 | 5 | 1 | 3 | 12:8 | 4 | 16 | |
5
|
GVVV Veenendaal
|
9 | 5 | 0 | 4 | 21:18 | 3 | 15 | |
6
|
HHC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:15 | 3 | 15 | |
7
|
Barendrecht
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 14 | |
8
|
AFC Amsterdam
|
9 | 4 | 1 | 4 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Spakenburg
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:14 | -3 | 13 | |
10
|
Sparta Rotterdam II
|
9 | 3 | 3 | 3 | 24:19 | 5 | 12 | |
11
|
RKAV Volendam
|
9 | 3 | 3 | 3 | 18:19 | -1 | 12 | |
12
|
Katwijk
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 11 | |
13
|
Almere City II
|
9 | 3 | 1 | 5 | 19:18 | 1 | 10 | |
14
|
Rijnsburgse Boys
|
9 | 3 | 1 | 5 | 16:26 | -10 | 10 | |
15
|
Hoek
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 9 | |
16
|
Kloetinge
|
9 | 1 | 4 | 4 | 14:24 | -10 | 7 | |
17
|
Koninklijke HFC
|
9 | 1 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 6 | |
18
|
ROHDA Raalte
|
9 | 0 | 1 | 8 | 9:31 | -22 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quick Boys
|
9 | 8 | 0 | 1 | 28:6 | 22 | 24 | |
2
|
Kozakken Boys
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
3
|
De Treffers
|
9 | 5 | 3 | 1 | 24:9 | 15 | 18 | |
4
|
Ijsselmeervogels
|
9 | 5 | 1 | 3 | 12:8 | 4 | 16 | |
5
|
GVVV Veenendaal
|
9 | 5 | 0 | 4 | 21:18 | 3 | 15 | |
6
|
HHC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:15 | 3 | 15 | |
7
|
Barendrecht
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 14 | |
8
|
AFC Amsterdam
|
9 | 4 | 1 | 4 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Spakenburg
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:14 | -3 | 13 | |
10
|
Sparta Rotterdam II
|
9 | 3 | 3 | 3 | 24:19 | 5 | 12 | |
11
|
RKAV Volendam
|
9 | 3 | 3 | 3 | 18:19 | -1 | 12 | |
12
|
Katwijk
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 11 | |
13
|
Almere City II
|
9 | 3 | 1 | 5 | 19:18 | 1 | 10 | |
14
|
Rijnsburgse Boys
|
9 | 3 | 1 | 5 | 16:26 | -10 | 10 | |
15
|
Hoek
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 9 | |
16
|
Kloetinge
|
9 | 1 | 4 | 4 | 14:24 | -10 | 7 | |
17
|
Koninklijke HFC
|
9 | 1 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 6 | |
18
|
ROHDA Raalte
|
9 | 0 | 1 | 8 | 9:31 | -22 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Quick Boys
|
5 | 5 | 0 | 0 | 20:1 | 19 | 15 | |
| 2 |
De Treffers
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 11 | |
| 3 |
Kozakken Boys
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 4 |
GVVV Veenendaal
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 9 | |
| 5 |
Rijnsburgse Boys
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Ijsselmeervogels
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 7 |
HHC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
AFC Amsterdam
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Spakenburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 10 |
Sparta Rotterdam II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
| 11 |
RKAV Volendam
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Hoek
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 13 |
Barendrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Katwijk
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
Kloetinge
|
5 | 0 | 4 | 1 | 10:12 | -2 | 4 | |
| 16 |
Almere City II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 17 |
Koninklijke HFC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 18 |
ROHDA Raalte
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:17 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kozakken Boys
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
| 2 |
Barendrecht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 3 |
Quick Boys
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Ijsselmeervogels
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
HHC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 8 | |
| 6 |
De Treffers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 7 |
Katwijk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 7 | |
| 8 |
Almere City II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:9 | 4 | 7 | |
| 9 |
GVVV Veenendaal
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
AFC Amsterdam
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 11 |
Spakenburg
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Sparta Rotterdam II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 13 |
RKAV Volendam
|
5 | 1 | 2 | 2 | 12:12 | 0 | 5 | |
| 14 |
Koninklijke HFC
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 15 |
Kloetinge
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 3 | |
| 16 |
Hoek
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 2 | |
| 17 |
Rijnsburgse Boys
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:18 | -15 | 1 | |
| 18 |
ROHDA Raalte
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:14 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Rijnsburgse Boys w tabeli Tweede Divisie?
Rijnsburgse Boys zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Tweede Divisie z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Quick Boys wynosi 14 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rijnsburgse Boys na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rijnsburgse Boys na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,1
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,89
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,89
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Rijnsburgse Boys
-
Jeffrey Buitenweg 7

-
I. Kariouh 4

-
Younes Tufi 1
-
Manuel Francisco 1

-
D. Walraven 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Rijnsburgse Boys i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rijnsburgse Boys to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Po przerwie pada 44% bramek Rijnsburgse Boys.Przebieg meczu Rijnsburgse Boys i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Rijnsburgse Boys otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rijnsburgse Boys
100% bramek Rijnsburgse Boys pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rijnsburgse Boys zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Rijnsburgse Boys
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Rijnsburgse Boys, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rijnsburgse Boys wygra mecz Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Rijnsburgse Boys przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Rijnsburgse Boys
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 89%
- Powyżej 3,5 67%
- Powyżej 4,5 44%
- Powyżej 5,5 22%
W 89% meczów Rijnsburgse Boys padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Powyżej 2,5 bramki padło w 89% meczów Rijnsburgse Boys.Rijnsburgse Boys – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rijnsburgse Boys fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rijnsburgse Boys, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rijnsburgse Boys zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Rijnsburgse Boys wygra mecz Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Rijnsburgse Boys zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 7%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Rijnsburgse Boys ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Rijnsburgse Boys, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Rijnsburgse Boys wygra drugą połowę meczu Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Drugą połowę Rijnsburgse Boys wygrywał w 3 z 9 meczów.Rijnsburgse Boys – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,4
Rijnsburgse Boys oddaje 13,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Rijnsburgse Boys oddaje 13,1 strzałów na mecz.Rijnsburgse Boys – posiadanie piłki
- U siebie 54,8%
- Na wyjeździe 51,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 9 meczów. Średnio Rijnsburgse Boys utrzymuje przy piłce 53,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Rijnsburgse Boys wygra mecz Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Rijnsburgse Boys utrzymuje średnio 53,1% posiadania piłki.Rijnsburgse Boys – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Rijnsburgse Boys wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Rijnsburgse Boys – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,89
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Rijnsburgse Boys to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Rijnsburgse Boys - ROHDA Raalte Czyste konto Rijnsburgse Boys zachowuje w 11% meczów.Rijnsburgse Boys – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Rijnsburgse Boys wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Rijnsburgse Boys – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 22%
Rijnsburgse Boys ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Rijnsburgse Boys – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Rijnsburgse Boys według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 1,20 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 3,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz Rijnsburgse Boys zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Rijnsburgse Boys na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,00 1,40 | 1,50 1,00 | 2,50 1,80 |
13.
![]() |
0,75 1,40 | 1,50 2,60 | 2,25 1,80 |
|
14.
|
2,25 0,20 | 3,25 0,60 | 2,00 3,60 |
|
15.
|
1,75 0,40 | 2,00 0,60 | 1,50 1,80 |
|
16.
|
0,80 0,75 | 2,00 1,00 | 2,40 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Rijnsburgse Boys
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rijnsburgse Boys w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rijnsburgse Boys - AFC Amsterdam 3:0 Tweede Divisie (Holandia), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys 6:1 Tweede Divisie (Holandia), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Rijnsburgse Boys - Sparta Rotterdam II 3:6, Tweede Divisie (Holandia), 22.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Buitenweg, Rijnsburgse Boys - AFC Amsterdam 3:0, Tweede Divisie (Holandia), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys 6:1, Tweede Divisie (Holandia), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Rijnsburgse Boys w tym sezonie?
Bilans Rijnsburgse Boys w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 16 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rijnsburgse Boys – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Rijnsburgse Boys 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra Rijnsburgse Boys
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
25 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 4 | 1 | 778' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Holandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
36 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
24 | Holandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
23 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 7 | 2 | 689' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
27 | Holandia | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 451' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 754' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 780' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
29 | Holandia | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 177' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
35 | Holandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
32 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
|
35 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
31 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
![]() |
24 | Holandia | 175 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 1 | 451' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 484' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Maroko | 0 € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 549' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
35 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 765' | 3 | 2 | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Holandia | – | – | 4 | 44% | 1 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
36 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
35 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
40 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
31 | Holandia | 0 € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Holandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
31 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
39 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
29 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Holandia | 0 € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 199' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Holandia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 611' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
28 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Litwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
30 | Holandia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Rijnsburgse Boys
250 tys. €
śr. 6 tys. € / zawodnika
Ile Rijnsburgse Boys wydaje na pensje
70 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Holandia (38 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027
Rijnsburgse Boys wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rijnsburgse Boys
Jak wygląda skład Rijnsburgse Boys?
W wyjściowym ustawieniu Rijnsburgse Boys między słupkami staje T. Van der Kleij, a linię obrony najczęściej tworzą Chahine van Bohemen, B. Ros, R. Zandbergen oraz C. Tureaij. W środku pola grają J. Buitenweg, N. Klaver, S. Van Rooijen, Bram de Bruin oraz I. Kariouh, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Bastmeijer. Trener Rene van der Kooij ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Tweede Divisie (Holandia) i pucharach.
Rijnsburgse Boys – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027.
Rijnsburgse Boys transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 Lip 2026 |
|
Holandia | 24 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Maroko | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 24 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 37 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Rijnsburgse Boys
Rijnsburgse Boys bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -30 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Rijnsburgse Boys
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rijnsburgse Boys w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.