Forma w lidze
Hegelmann II w tabeli
12. miejsce / 25 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 42 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
18:24 bramki
1,38 gola/mecz
10 pkt
13:32 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Hegelmann II w tabeli LFF I lyga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Minija
|
25 | 22 | 1 | 2 | 68:13 | 67 |
2
|
Babrungas
|
26 | 20 | 4 | 2 | 45:11 | 64 |
| ··· | |||||||
11
|
Garliava
|
26 | 7 | 5 | 14 | 29:31 | 26 |
12
|
Hegelmann II
|
26 | 8 | 1 | 17 | 31:56 | 25 |
13
|
Kauno Žalgiris II
|
26 | 7 | 2 | 17 | 26:46 | 23 |
Wyniki Hegelmann II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Neptūną Klaipėda
0
![]()
Hegelmann II
1
LFF I lyga (Litwa), 26. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
![]()
Hegelmann II
0
Dainava
1
LFF I lyga (Litwa), 25. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Transinvest 2
4
![]()
Hegelmann II
1
LFF I lyga (Litwa), 24. kolejka
|
Terminarz Hegelmann II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 18:00
|
![]()
Hegelmann II
Tauras
LFF I lyga (Litwa), 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 13:00
|
Babrungas
![]()
Hegelmann II
LFF I lyga (Litwa), 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 18:00
|
![]()
Hegelmann II
BFA
LFF I lyga (Litwa), 29. kolejka
|
Hegelmann II to klub piłkarski z Litwy występujący w LFF I lyga (Litwa). Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro.
Które miejsce zajmuje Hegelmann II w tabeli LFF I lyga?
Hegelmann II zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli LFF I lyga z dorobkiem 25 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Minija wynosi 42 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:56, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Hegelmann II?
W wyjściowym ustawieniu Hegelmann II między słupkami staje R. Bagdonavicius, a linię obrony najczęściej tworzą T. Giedraitis, T. Popiera. W środku pola grają K. Keliauskas, S. Gedziunas oraz A. Harouna, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Azouazi.
Kiedy Hegelmann II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hegelmann II to spotkanie z Tauras, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 w ramach LFF I lyga (27. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hegelmann II?
Ostatni mecz Hegelmann II to wygrana z Neptūną Klaipėda 0:1 w LFF I lyga, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hegelmann II w tym sezonie?
Bilans Hegelmann II w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-1-17 przy 31 zdobytych bramkach i 56 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hegelmann II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Hegelmann II w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Hegelmann II
Hegelmann II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 18:00
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 27. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 13:00
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 28. kolejka
|
Plungės dirbtinės dangos stadionas Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 18:00
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 29. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 13:00
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 30. kolejka
|
Jonavos dirbtinės dangos stadionas Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Hegelmann II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hegelmann II to spotkanie z Tauras, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 w ramach LFF I lyga (27. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Hegelmann II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Hegelmann II w sezonie 2026.
Forma i bramki Hegelmann II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hegelmann II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 26. kolejka
|
0:1 | – | 4/10 | 2/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 25. kolejka
|
0:1 | – | 14/19 | 2/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 24. kolejka
|
4:1 | – | 5/9 | 2/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 23. kolejka
|
5:1 | – | 6/9 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 22. kolejka
|
3:0 | – | 5/17 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 21. kolejka
|
3:2 | – | 10/18 | 1/2 | |
|
14 Sie Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 20. kolejka
|
2:1 | – | 1/7 | 3/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 19. kolejka
|
3:1 | – | 2/6 | 3/5 | |
|
31 Lip Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 18. kolejka
|
0:4 | – | 1/10 | 0/1 | |
|
25 Lip Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 17. kolejka
|
4:1 | – | 2/7 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hegelmann II?
Ostatni mecz Hegelmann II to wygrana z Neptūną Klaipėda 0:1 w LFF I lyga, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hegelmann II – tabela LFF I lyga (Litwa)
Jakie miejsce w tabeli LFF I lyga (Litwa) zajmuje Hegelmann II w sezonie 2026.
Miejsce Hegelmann II w tabeli LFF I lyga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Minija
|
25 | 22 | 1 | 2 | 68:13 | 55 | 67 | |
2
|
Babrungas
|
26 | 20 | 4 | 2 | 45:11 | 34 | 64 | |
3
|
Be1 NFA
|
25 | 16 | 3 | 6 | 45:27 | 18 | 51 | |
4
|
Žalgiris II
|
26 | 14 | 4 | 8 | 40:33 | 7 | 46 | |
5
|
Neptūną Klaipėda
|
26 | 14 | 2 | 10 | 33:31 | 2 | 44 | |
6
|
Tauras
|
25 | 13 | 4 | 8 | 43:31 | 12 | 43 | |
7
|
BFA
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:37 | 3 | 43 | |
8
|
Dainava
|
26 | 11 | 8 | 7 | 37:27 | 10 | 41 | |
9
|
Atmosfera
|
25 | 8 | 7 | 10 | 37:33 | 4 | 31 | |
10
|
Jonava
|
26 | 7 | 6 | 13 | 28:35 | -7 | 27 | |
11
|
Garliava
|
26 | 7 | 5 | 14 | 29:31 | -2 | 26 | |
12
|
Hegelmann II
|
26 | 8 | 1 | 17 | 31:56 | -25 | 25 | |
13
|
Kauno Žalgiris II
|
26 | 7 | 2 | 17 | 26:46 | -20 | 23 | |
14
|
Transinvest 2
|
26 | 6 | 4 | 16 | 30:59 | -29 | 22 | |
15
|
FA Šiauliai II
|
26 | 4 | 6 | 16 | 30:59 | -29 | 18 | |
16
|
Ekranas
|
26 | 4 | 3 | 19 | 26:59 | -33 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Minija
|
25 | 22 | 1 | 2 | 68:13 | 55 | 67 | |
2
|
Babrungas
|
26 | 20 | 4 | 2 | 45:11 | 34 | 64 | |
3
|
Be1 NFA
|
25 | 16 | 3 | 6 | 45:27 | 18 | 51 | |
4
|
Žalgiris II
|
26 | 14 | 4 | 8 | 40:33 | 7 | 46 | |
5
|
Neptūną Klaipėda
|
26 | 14 | 2 | 10 | 33:31 | 2 | 44 | |
6
|
Tauras
|
25 | 13 | 4 | 8 | 43:31 | 12 | 43 | |
7
|
BFA
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:37 | 3 | 43 | |
8
|
Dainava
|
26 | 11 | 8 | 7 | 37:27 | 10 | 41 | |
9
|
Atmosfera
|
25 | 8 | 7 | 10 | 37:33 | 4 | 31 | |
10
|
Jonava
|
26 | 7 | 6 | 13 | 28:35 | -7 | 27 | |
11
|
Garliava
|
26 | 7 | 5 | 14 | 29:31 | -2 | 26 | |
12
|
Hegelmann II
|
26 | 8 | 1 | 17 | 31:56 | -25 | 25 | |
13
|
Kauno Žalgiris II
|
26 | 7 | 2 | 17 | 26:46 | -20 | 23 | |
14
|
Transinvest 2
|
26 | 6 | 4 | 16 | 30:59 | -29 | 22 | |
15
|
FA Šiauliai II
|
26 | 4 | 6 | 16 | 30:59 | -29 | 18 | |
16
|
Ekranas
|
26 | 4 | 3 | 19 | 26:59 | -33 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Minija
|
12 | 12 | 0 | 0 | 35:6 | 29 | 36 | |
| 2 |
Babrungas
|
13 | 11 | 2 | 0 | 25:4 | 21 | 35 | |
| 3 |
Be1 NFA
|
12 | 9 | 1 | 2 | 24:14 | 10 | 28 | |
| 4 |
Dainava
|
14 | 8 | 3 | 3 | 23:12 | 11 | 27 | |
| 5 |
Žalgiris II
|
13 | 8 | 2 | 3 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 6 |
Tauras
|
12 | 8 | 1 | 3 | 26:13 | 13 | 25 | |
| 7 |
BFA
|
13 | 8 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 25 | |
| 8 |
Neptūną Klaipėda
|
13 | 8 | 0 | 5 | 18:18 | 0 | 24 | |
| 9 |
Garliava
|
14 | 5 | 4 | 5 | 19:13 | 6 | 19 | |
| 10 |
Kauno Žalgiris II
|
13 | 6 | 0 | 7 | 16:18 | -2 | 18 | |
| 11 |
Atmosfera
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:16 | 1 | 16 | |
| 12 |
Hegelmann II
|
13 | 5 | 0 | 8 | 18:24 | -6 | 15 | |
| 13 |
Jonava
|
12 | 3 | 5 | 4 | 15:12 | 3 | 14 | |
| 14 |
Transinvest 2
|
13 | 3 | 4 | 6 | 17:23 | -6 | 13 | |
| 15 |
FA Šiauliai II
|
13 | 2 | 4 | 7 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 16 |
Ekranas
|
13 | 3 | 1 | 9 | 14:33 | -19 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Minija
|
13 | 10 | 1 | 2 | 33:7 | 26 | 31 | |
| 2 |
Babrungas
|
13 | 9 | 2 | 2 | 20:7 | 13 | 29 | |
| 3 |
Be1 NFA
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:13 | 8 | 23 | |
| 4 |
Žalgiris II
|
13 | 6 | 2 | 5 | 16:18 | -2 | 20 | |
| 5 |
Neptūną Klaipėda
|
13 | 6 | 2 | 5 | 15:13 | 2 | 20 | |
| 6 |
Tauras
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 7 |
BFA
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 18 | |
| 8 |
Atmosfera
|
12 | 4 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 15 | |
| 9 |
Dainava
|
12 | 3 | 5 | 4 | 14:15 | -1 | 14 | |
| 10 |
Jonava
|
14 | 4 | 1 | 9 | 13:23 | -10 | 13 | |
| 11 |
Hegelmann II
|
13 | 3 | 1 | 9 | 13:32 | -19 | 10 | |
| 12 |
Transinvest 2
|
13 | 3 | 0 | 10 | 13:36 | -23 | 9 | |
| 13 |
FA Šiauliai II
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15:34 | -19 | 8 | |
| 14 |
Garliava
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:18 | -8 | 7 | |
| 15 |
Kauno Žalgiris II
|
13 | 1 | 2 | 10 | 10:28 | -18 | 5 | |
| 16 |
Ekranas
|
13 | 1 | 2 | 10 | 12:26 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Hegelmann II w tabeli LFF I lyga?
Hegelmann II zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli LFF I lyga z dorobkiem 25 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Minija wynosi 42 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:56, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Hegelmann II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Hegelmann II na tle ligi w sezonie 2026.
Hegelmann II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 3,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,15
- Czyste konta 12%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hegelmann II i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hegelmann II to 61–75 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Hegelmann II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 2-1-16 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 5-0-6 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 1-1-11 |
Gdy Hegelmann II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hegelmann II
94% bramek Hegelmann II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hegelmann II zdobywa w sezonie średnio 0,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Hegelmann II
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hegelmann II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hegelmann II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 8%
W 69% meczów Hegelmann II padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Hegelmann II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hegelmann II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hegelmann II zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 0,77 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Hegelmann II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Hegelmann II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 26 meczów.
Hegelmann II – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Hegelmann II oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Hegelmann II – posiadanie piłki
- U siebie 45,5%
- Na wyjeździe 42,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 26
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 26 meczów. Średnio Hegelmann II utrzymuje przy piłce 44,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Hegelmann II – czyste konta
- U siebie 1 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 2,15
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 62%
Czyste konto Hegelmann II to 12% meczów sezonu (3 z 26), z czego 1 w 13 meczach u siebie.
Hegelmann II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Hegelmann II wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Hegelmann II – kartki
- Żółte kartki 46
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 19%
Hegelmann II ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Hegelmann II – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Hegelmann II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 1-0-8 | 0,33 | 0,56 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 3-1-5 | 1,11 | 1,22 | 2,22 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 4-0-4 | 1,50 | 1,88 | 1,88 |
Najwięcej punktów na mecz Hegelmann II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hegelmann II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,17 0,93 | 1,25 0,93 | 1,00 1,64 |
|
11.
|
1,36 0,58 | 1,36 0,83 | 0,93 1,50 |
12.
![]() |
1,15 0,77 | 1,38 1,00 | 1,85 2,46 |
|
13.
|
1,38 0,38 | 1,23 0,77 | 1,38 2,15 |
|
14.
|
1,00 0,69 | 1,31 1,00 | 1,77 2,77 |
Ciekawe rekordy w meczach Hegelmann II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hegelmann II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hegelmann II - FA Šiauliai II 5:1 LFF I lyga (Litwa), 4.09.2026
- Najwyższa porażka Tauras - Hegelmann II 6:1 LFF I lyga (Litwa), 30.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Tauras - Hegelmann II 6:1, LFF I lyga (Litwa), 30.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Ekranas - Hegelmann II 1:3, LFF I lyga (Litwa), 18.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Hegelmann II - Ekranas 3:2, LFF I lyga (Litwa), 21.08.2026
Jakie statystyki ma Hegelmann II w tym sezonie?
Bilans Hegelmann II w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-1-17 przy 31 zdobytych bramkach i 56 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hegelmann II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hegelmann II w sezonie 2026.
Kadra Hegelmann II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
![]() |
24 | Litwa | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
25 | Litwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 35 |
![]() |
22 | Litwa | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 97 |
|
26 | Czarnogóra | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
26 | Litwa | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Litwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Hegelmann II
370 tys. €
śr. 37 tys. € / zawodnika
Ile Hegelmann II wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Litwa (5 zawodników)
Hegelmann II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hegelmann II
Jak wygląda skład Hegelmann II?
W wyjściowym ustawieniu Hegelmann II między słupkami staje R. Bagdonavicius, a linię obrony najczęściej tworzą T. Giedraitis, T. Popiera. W środku pola grają K. Keliauskas, S. Gedziunas oraz A. Harouna, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Azouazi.
