Forma w lidze
Minija w tabeli
1. miejsce / 67 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
36 pkt
35:6 bramki
2,92 gola/mecz
31 pkt
33:7 bramki
2,54 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Minija w tabeli LFF I lyga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Minija
|
25 | 22 | 1 | 2 | 68:13 | 67 |
2
|
Babrungas
|
26 | 20 | 4 | 2 | 45:11 | 64 |
3
|
Be1 NFA
|
25 | 16 | 3 | 6 | 45:27 | 51 |
4
|
Žalgiris II
|
26 | 14 | 4 | 8 | 40:33 | 46 |
5
|
Neptūną Klaipėda
|
26 | 14 | 2 | 10 | 33:31 | 44 |
Wyniki Minija
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Minija
0
Kauno Žalgiris
3
Puchar Litwy, finał
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Minija
5
Kauno Žalgiris II
0
LFF I lyga (Litwa), 21. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Minija
2
Neptūną Klaipėda
1
LFF I lyga (Litwa), 25. kolejka
|
Terminarz Minija
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Minija
Babrungas
LFF I lyga (Litwa), 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
BFA
Minija
LFF I lyga (Litwa), 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:00
|
Minija
Atmosfera
LFF I lyga (Litwa), 29. kolejka
|
Minija to klub piłkarski z Litwy występujący w LFF I lyga (Litwa). Swoim domowym obiektem jest Kretingos dirbtinės dangos aikštė, który może pomieścić 1 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 50 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Minija w tabeli LFF I lyga?
Minija zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli LFF I lyga z dorobkiem 67 punktów po 25 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 68:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Kiedy Minija gra następny mecz?
Najbliższy mecz Minija to spotkanie z Babrungas, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Kretingos dirbtinės dangos aikštė w ramach LFF I lyga (27. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Minija?
Ostatni mecz Minija to porażka z Kauno Žalgiris 0:3 w Pucharze Litwy, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Minija w tym sezonie?
Bilans Minija w tym sezonie to 25 meczów i wynik 22-1-2 przy 68 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 14,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Minija w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Minija w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Minija
Minija terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
LFF I lyga (Litwa), 27. kolejka
|
Kretingos dirbtinės dangos aikštė U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 14:00
|
LFF I lyga (Litwa), 28. kolejka
|
BFA Maniežas Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 13:00
|
LFF I lyga (Litwa), 29. kolejka
|
Kretingos dirbtinės dangos aikštė U siebie | Umiarkowany | |
|
04 Lis 13:00
|
LFF I lyga (Litwa), 26. kolejka
|
FK Tauras dirbtinės dangos stadionas Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 13:00
|
LFF I lyga (Litwa), 30. kolejka
|
Kretingos dirbtinės dangos aikštė U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Minija gra następny mecz?
Najbliższy mecz Minija to spotkanie z Babrungas, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Kretingos dirbtinės dangos aikštė w ramach LFF I lyga (27. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Minija w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Minija w sezonie 2026.
Forma i bramki Minija w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Minija wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Puchar Litwy, finał
|
0:3 | – | 0/8 | 2/6 | |
|
02 Paź Koniec
|
LFF I lyga (Litwa), 21. kolejka
|
5:0 | – | 9/13 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
LFF I lyga (Litwa), 25. kolejka
|
2:1 | – | 4/7 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
LFF I lyga (Litwa), 24. kolejka
|
0:3 | – | 12/19 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
LFF I lyga (Litwa), 23. kolejka
|
3:0 | – | 8/12 | 3/4 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Puchar Litwy, półfinał
|
3:2 | – | 8/9 | 3/6 | |
|
28 Sie Koniec
|
LFF I lyga (Litwa), 22. kolejka
|
1:2 | – | 9/15 | 5/8 | |
|
14 Sie Koniec
|
LFF I lyga (Litwa), 20. kolejka
|
0:5 | – | 7/9 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
LFF I lyga (Litwa), 19. kolejka
|
3:0 | – | 7/7 | 2/3 | |
|
31 Lip Koniec
|
![]() LFF I lyga (Litwa), 18. kolejka
|
0:4 | – | 9/10 | 1/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Minija?
Ostatni mecz Minija to porażka z Kauno Žalgiris 0:3 w Pucharze Litwy, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Minija – tabela LFF I lyga (Litwa)
Jakie miejsce w tabeli LFF I lyga (Litwa) zajmuje Minija w sezonie 2026.
Miejsce Minija w tabeli LFF I lyga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Minija
|
25 | 22 | 1 | 2 | 68:13 | 55 | 67 | |
2
|
Babrungas
|
26 | 20 | 4 | 2 | 45:11 | 34 | 64 | |
3
|
Be1 NFA
|
25 | 16 | 3 | 6 | 45:27 | 18 | 51 | |
4
|
Žalgiris II
|
26 | 14 | 4 | 8 | 40:33 | 7 | 46 | |
5
|
Neptūną Klaipėda
|
26 | 14 | 2 | 10 | 33:31 | 2 | 44 | |
6
|
Tauras
|
25 | 13 | 4 | 8 | 43:31 | 12 | 43 | |
7
|
BFA
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:37 | 3 | 43 | |
8
|
Dainava
|
26 | 11 | 8 | 7 | 37:27 | 10 | 41 | |
9
|
Atmosfera
|
25 | 8 | 7 | 10 | 37:33 | 4 | 31 | |
10
|
Jonava
|
26 | 7 | 6 | 13 | 28:35 | -7 | 27 | |
11
|
Garliava
|
26 | 7 | 5 | 14 | 29:31 | -2 | 26 | |
12
|
Hegelmann II
|
26 | 8 | 1 | 17 | 31:56 | -25 | 25 | |
13
|
Kauno Žalgiris II
|
26 | 7 | 2 | 17 | 26:46 | -20 | 23 | |
14
|
Transinvest 2
|
26 | 6 | 4 | 16 | 30:59 | -29 | 22 | |
15
|
FA Šiauliai II
|
26 | 4 | 6 | 16 | 30:59 | -29 | 18 | |
16
|
Ekranas
|
26 | 4 | 3 | 19 | 26:59 | -33 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Minija
|
25 | 22 | 1 | 2 | 68:13 | 55 | 67 | |
2
|
Babrungas
|
26 | 20 | 4 | 2 | 45:11 | 34 | 64 | |
3
|
Be1 NFA
|
25 | 16 | 3 | 6 | 45:27 | 18 | 51 | |
4
|
Žalgiris II
|
26 | 14 | 4 | 8 | 40:33 | 7 | 46 | |
5
|
Neptūną Klaipėda
|
26 | 14 | 2 | 10 | 33:31 | 2 | 44 | |
6
|
Tauras
|
25 | 13 | 4 | 8 | 43:31 | 12 | 43 | |
7
|
BFA
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:37 | 3 | 43 | |
8
|
Dainava
|
26 | 11 | 8 | 7 | 37:27 | 10 | 41 | |
9
|
Atmosfera
|
25 | 8 | 7 | 10 | 37:33 | 4 | 31 | |
10
|
Jonava
|
26 | 7 | 6 | 13 | 28:35 | -7 | 27 | |
11
|
Garliava
|
26 | 7 | 5 | 14 | 29:31 | -2 | 26 | |
12
|
Hegelmann II
|
26 | 8 | 1 | 17 | 31:56 | -25 | 25 | |
13
|
Kauno Žalgiris II
|
26 | 7 | 2 | 17 | 26:46 | -20 | 23 | |
14
|
Transinvest 2
|
26 | 6 | 4 | 16 | 30:59 | -29 | 22 | |
15
|
FA Šiauliai II
|
26 | 4 | 6 | 16 | 30:59 | -29 | 18 | |
16
|
Ekranas
|
26 | 4 | 3 | 19 | 26:59 | -33 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Minija
|
12 | 12 | 0 | 0 | 35:6 | 29 | 36 | |
| 2 |
Babrungas
|
13 | 11 | 2 | 0 | 25:4 | 21 | 35 | |
| 3 |
Be1 NFA
|
12 | 9 | 1 | 2 | 24:14 | 10 | 28 | |
| 4 |
Dainava
|
14 | 8 | 3 | 3 | 23:12 | 11 | 27 | |
| 5 |
Žalgiris II
|
13 | 8 | 2 | 3 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 6 |
Tauras
|
12 | 8 | 1 | 3 | 26:13 | 13 | 25 | |
| 7 |
BFA
|
13 | 8 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 25 | |
| 8 |
Neptūną Klaipėda
|
13 | 8 | 0 | 5 | 18:18 | 0 | 24 | |
| 9 |
Garliava
|
14 | 5 | 4 | 5 | 19:13 | 6 | 19 | |
| 10 |
Kauno Žalgiris II
|
13 | 6 | 0 | 7 | 16:18 | -2 | 18 | |
| 11 |
Atmosfera
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:16 | 1 | 16 | |
| 12 |
Hegelmann II
|
13 | 5 | 0 | 8 | 18:24 | -6 | 15 | |
| 13 |
Jonava
|
12 | 3 | 5 | 4 | 15:12 | 3 | 14 | |
| 14 |
Transinvest 2
|
13 | 3 | 4 | 6 | 17:23 | -6 | 13 | |
| 15 |
FA Šiauliai II
|
13 | 2 | 4 | 7 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 16 |
Ekranas
|
13 | 3 | 1 | 9 | 14:33 | -19 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Minija
|
13 | 10 | 1 | 2 | 33:7 | 26 | 31 | |
| 2 |
Babrungas
|
13 | 9 | 2 | 2 | 20:7 | 13 | 29 | |
| 3 |
Be1 NFA
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:13 | 8 | 23 | |
| 4 |
Žalgiris II
|
13 | 6 | 2 | 5 | 16:18 | -2 | 20 | |
| 5 |
Neptūną Klaipėda
|
13 | 6 | 2 | 5 | 15:13 | 2 | 20 | |
| 6 |
Tauras
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 7 |
BFA
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 18 | |
| 8 |
Atmosfera
|
12 | 4 | 3 | 5 | 20:17 | 3 | 15 | |
| 9 |
Dainava
|
12 | 3 | 5 | 4 | 14:15 | -1 | 14 | |
| 10 |
Jonava
|
14 | 4 | 1 | 9 | 13:23 | -10 | 13 | |
| 11 |
Hegelmann II
|
13 | 3 | 1 | 9 | 13:32 | -19 | 10 | |
| 12 |
Transinvest 2
|
13 | 3 | 0 | 10 | 13:36 | -23 | 9 | |
| 13 |
FA Šiauliai II
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15:34 | -19 | 8 | |
| 14 |
Garliava
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:18 | -8 | 7 | |
| 15 |
Kauno Žalgiris II
|
13 | 1 | 2 | 10 | 10:28 | -18 | 5 | |
| 16 |
Ekranas
|
13 | 1 | 2 | 10 | 12:26 | -14 | 5 |
Które miejsce zajmuje Minija w tabeli LFF I lyga?
Minija zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli LFF I lyga z dorobkiem 67 punktów po 25 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 68:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki Minija w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Minija na tle ligi w sezonie 2026.
Minija na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,5
- Strzały celne / mecz 7,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,52
- Czyste konta 52%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Minija i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Minija to 61–75 minuta, w której padło 16 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 14 trafieniami.
Przebieg meczu Minija i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 18-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 3-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 15 | 15-0-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Minija otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 18 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Minija
92% bramek Minija pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Minija zdobywa w sezonie średnio 2,68 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,70.
Aktualne serie Minija
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 8 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Minija, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Minija
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 16%
- Powyżej 5,5 4%
W 80% meczów Minija padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Minija – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Minija, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Minija zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,38 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Minija ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Minija, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 18 z 25 meczów.
Minija – strzały
- Celne / mecz 7,2
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Minija oddaje 14,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Minija – posiadanie piłki
- U siebie 57,2%
- Na wyjeździe 55,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 9 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 25
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 25 meczów. Średnio Minija utrzymuje przy piłce 56,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Minija – czyste konta
- U siebie 6 z 12
- Na wyjeździe 7 z 13
- Stracone / mecz 0,52
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 4%
Czyste konto Minija to 52% meczów sezonu (13 z 25), z czego 6 w 12 meczach u siebie.
Minija – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 72%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,8
Minija wykonuje średnio 8,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 72% spotkań.
Minija – kartki
- Żółte kartki 42
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 28%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
Minija ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Minija – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Minija według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 5-0-2 | 2,14 | 2,14 | 0,86 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 7-1-0 | 2,75 | 1,88 | 0,38 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 10-0-0 | 3,00 | 3,80 | 0,40 |
Najwięcej punktów na mecz Minija zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Minija na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,38 | 2,92 2,54 | 0,50 0,54 |
|
2.
|
2,69 2,23 | 1,92 1,54 | 0,31 0,54 |
|
3.
|
2,33 1,77 | 2,00 1,62 | 1,17 1,00 |
|
4.
|
2,00 1,54 | 1,85 1,23 | 1,15 1,38 |
|
5.
|
1,85 1,54 | 1,38 1,15 | 1,38 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Minija
Skrajne wyniki i osiągnięcia Minija w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Transinvest 2 - Minija 1:7 LFF I lyga (Litwa), 3.05.2026
- Najwyższa porażka Babrungas - Minija 1:0 LFF I lyga (Litwa), 29.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Transinvest 2 - Minija 1:7, LFF I lyga (Litwa), 3.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Kasparavicius, Minija - Hegelmann II 3:0, LFF I lyga (Litwa), 18.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Minija - Žalgiris II 4:0, LFF I lyga (Litwa), 14.03.2026
Jakie statystyki ma Minija w tym sezonie?
Bilans Minija w tym sezonie to 25 meczów i wynik 22-1-2 przy 68 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 14,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Minija – zawodnicy
Jak wygląda kadra Minija w sezonie 2026.
Kadra Minija
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
21 | Litwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
28 | Litwa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Litwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
20 | Litwa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
28 | Francja | 25 tys. € | 42 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Litwa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Litwa | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Minija
200 tys. €
śr. 22 tys. € / zawodnika
Ile Minija wydaje na pensje
42 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Litwa (6 zawodników)
Minija wycena zawodników

