Forma w lidze
Pacific FC w tabeli
8. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 40 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
14:24 bramki
1,08 gola/mecz
8 pkt
16:33 bramki
1,23 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Pacific FC
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Kanada | 30 | napastnik | 22 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 5 asyst | Kanada | 25 | pomocnik | 22 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,74 średnia ocena | Kanada | 30 | napastnik | 22 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1901 minut | Holandia | 25 | obrońca | 23 | – |
Przewidywany skład Pacific FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Pacific FC w tabeli Canadian Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cavalry FC
|
26 | 16 | 6 | 4 | 53:21 | 54 |
2
|
Forge
|
26 | 16 | 6 | 4 | 46:20 | 54 |
| ··· | |||||||
7
|
York United
|
27 | 6 | 9 | 12 | 40:64 | 27 |
8
|
Pacific FC
|
26 | 2 | 8 | 16 | 30:57 | 14 |
Wyniki Pacific FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Pacific FC
0
Atlético Ottawa
2
Canadian Premier League, kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Forge
3
Pacific FC
0
Canadian Premier League, kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Supra du Quebec
5
Pacific FC
0
Canadian Premier League, kolejka
|
Terminarz Pacific FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 22:00
|
Cavalry FC
Pacific FC
Canadian Premier League, kolejka
|
|
|
25 Paź 21:00
|
Pacific FC
Forge
Canadian Premier League, kolejka
|
Ostatnie transfery Pacific FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
|
Kanada |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Kanada |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lut 2026 |
|
Australia |
|
za darmo | |
| 03 Lut 2026 |
|
Kanada |
|
za darmo |
Pacific FC to klub piłkarski z Kanady występujący w Canadian Premier League. Swoim domowym obiektem jest Starlight Stadium, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Terry Dunfield. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pacific FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Pacific FC trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Pacific FC w tabeli Canadian Premier League?
Pacific FC zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Canadian Premier League z dorobkiem 14 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Cavalry FC wynosi 40 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:57, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Pacific FC?
W wyjściowym ustawieniu Pacific FC między słupkami staje E. Himaras, a linię obrony najczęściej tworzą S. Keshavarz, J. Quintana, J. Chung oraz C. Greco-Taylor. W środku pola grają M. Bustos, T. Gomulka, A. Daniels, J. Heard oraz M. Schiavoni, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Diaz. Trener Terry Dunfield ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Canadian Premier League i pucharach.
Kiedy Pacific FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pacific FC to spotkanie z Cavalry FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie ATCO Field w ramach Canadian Premier League (kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pacific FC?
Ostatni mecz Pacific FC to porażka z Atlético Ottawa 0:2 w Canadian Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Fleuriau Chateau, Tabla. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pacific FC w tym sezonie?
Bilans Pacific FC w tym sezonie to 26 meczów i wynik 2-8-16 przy 30 zdobytych bramkach i 57 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pacific FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Pacific FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Pacific FC
Pacific FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 22:00
|
Canadian Premier League, kolejka
|
ATCO Field Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 21:00
|
Canadian Premier League, kolejka
|
Starlight Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Pacific FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pacific FC to spotkanie z Cavalry FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie ATCO Field w ramach Canadian Premier League (kolejka).
Wyniki Pacific FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Pacific FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Pacific FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pacific FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 1/9 | 3/7 | |
|
08 Paź Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 1/14 | 2/3 | |
|
04 Paź Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
5:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 0/3 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:4 | 4-4-2 | 5/11 | 2/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 7/15 | 1/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 4/11 | 1/2 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 3/11 | 3/9 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
0:0 | 3-4-3 | 3/9 | 2/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
4:3 | 4-2-3-1 | 3/6 | 1/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 1/8 | 1/2 |
Pacific FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 17 z 25 meczów, ze średnią 0,47 punktu. W pozostałych ustawieniach Pacific FC zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pacific FC?
Ostatni mecz Pacific FC to porażka z Atlético Ottawa 0:2 w Canadian Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Fleuriau Chateau, Tabla. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pacific FC – tabela Canadian Premier League
Jakie miejsce w tabeli Canadian Premier League zajmuje Pacific FC w sezonie 2026.
Miejsce Pacific FC w tabeli Canadian Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cavalry FC
|
26 | 16 | 6 | 4 | 53:21 | 32 | 54 | |
2
|
Forge
|
26 | 16 | 6 | 4 | 46:20 | 26 | 54 | |
3
|
Atlético Ottawa
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:41 | -1 | 43 | |
4
|
Vancouver FC
|
27 | 10 | 7 | 10 | 39:36 | 3 | 37 | |
5
|
Supra du Quebec
|
27 | 10 | 5 | 12 | 43:47 | -4 | 35 | |
6
|
HFX Wanderers FC
|
27 | 7 | 7 | 13 | 41:46 | -5 | 28 | |
7
|
York United
|
27 | 6 | 9 | 12 | 40:64 | -24 | 27 | |
8
|
Pacific FC
|
26 | 2 | 8 | 16 | 30:57 | -27 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cavalry FC
|
26 | 16 | 6 | 4 | 53:21 | 32 | 54 | |
2
|
Forge
|
26 | 16 | 6 | 4 | 46:20 | 26 | 54 | |
3
|
Atlético Ottawa
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:41 | -1 | 43 | |
4
|
Vancouver FC
|
27 | 10 | 7 | 10 | 39:36 | 3 | 37 | |
5
|
Supra du Quebec
|
27 | 10 | 5 | 12 | 43:47 | -4 | 35 | |
6
|
HFX Wanderers FC
|
27 | 7 | 7 | 13 | 41:46 | -5 | 28 | |
7
|
York United
|
27 | 6 | 9 | 12 | 40:64 | -24 | 27 | |
8
|
Pacific FC
|
26 | 2 | 8 | 16 | 30:57 | -27 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Forge
|
14 | 10 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 33 | |
| 2 |
Cavalry FC
|
12 | 9 | 3 | 0 | 30:7 | 23 | 30 | |
| 3 |
Atlético Ottawa
|
13 | 8 | 3 | 2 | 24:17 | 7 | 27 | |
| 4 |
Vancouver FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Supra du Quebec
|
14 | 5 | 3 | 6 | 21:19 | 2 | 18 | |
| 6 |
York United
|
13 | 5 | 3 | 5 | 28:30 | -2 | 18 | |
| 7 |
HFX Wanderers FC
|
13 | 4 | 4 | 5 | 21:21 | 0 | 16 | |
| 8 |
Pacific FC
|
13 | 1 | 3 | 9 | 14:24 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cavalry FC
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:14 | 9 | 24 | |
| 2 |
Forge
|
12 | 6 | 3 | 3 | 18:11 | 7 | 21 | |
| 3 |
Supra du Quebec
|
13 | 5 | 2 | 6 | 22:28 | -6 | 17 | |
| 4 |
Atlético Ottawa
|
13 | 5 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 16 | |
| 5 |
Vancouver FC
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 12 | |
| 6 |
HFX Wanderers FC
|
14 | 3 | 3 | 8 | 20:25 | -5 | 12 | |
| 7 |
York United
|
14 | 1 | 6 | 7 | 12:34 | -22 | 9 | |
| 8 |
Pacific FC
|
13 | 1 | 5 | 7 | 16:33 | -17 | 8 |
Które miejsce zajmuje Pacific FC w tabeli Canadian Premier League?
Pacific FC zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Canadian Premier League z dorobkiem 14 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Cavalry FC wynosi 40 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:57, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Pacific FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Pacific FC na tle ligi w sezonie 2026.
Pacific FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,76
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,19
- Czyste konta 4%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 24,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Pacific FC
-
Marco Bustos 6
-
Alejandro Diaz 5
-
Y. Toualy 5

-
R. Kratt 4

-
Taras Gomulka 3
-
D. Konincks 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pacific FC i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pacific FC to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavalry FC - Pacific FC Po przerwie pada 50% bramek Pacific FC.Przebieg meczu Pacific FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 1-6-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 1-1-14 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 1-6-1 |
| Remis do przerwy | 9 | 1-2-6 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-0-9 |
Gdy Pacific FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Pacific FC
83% bramek Pacific FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pacific FC zdobywa w sezonie średnio 0,54 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Pacific FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Pacific FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Pacific FC wygra mecz Cavalry FC - Pacific FC Pacific FC przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Pacific FC
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 15%
W 62% meczów Pacific FC padają co najmniej trzy bramki, a w 65% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavalry FC - Pacific FC Powyżej 2,5 bramki padło w 62% meczów Pacific FC.Pacific FC – faule i karne
- Faule / mecz 11,6
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Pacific FC fauluje średnio 11,6 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pacific FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pacific FC zdobywa 0,46 punktu na mecz wobec 0,62 na wyjeździe.
Pacific FC wygra mecz Cavalry FC - Pacific FC Pacific FC zdobywa u siebie 15% możliwych punktów, na wyjeździe 21%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Pacific FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Pacific FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 26 meczów.
Pacific FC wygra drugą połowę meczu Cavalry FC - Pacific FC Drugą połowę Pacific FC wygrywał w 1 z 26 meczów.Pacific FC – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Pacific FC oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavalry FC - Pacific FC Pacific FC oddaje 9,1 strzałów na mecz.Pacific FC – posiadanie piłki
- U siebie 37,7%
- Na wyjeździe 47,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 26
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 26 meczów. Średnio Pacific FC utrzymuje przy piłce 42,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Pacific FC wygra mecz Cavalry FC - Pacific FC Pacific FC utrzymuje średnio 42,4% posiadania piłki.Pacific FC – podania
- Kluczowe / mecz 8,3
- Dośrodkowania / mecz 14,6
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 41%
Pacific FC wymienia średnio 451 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,3 to podania kluczowe.
Pacific FC – czyste konta
- U siebie 0 z 13
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 2,19
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 69%
Czyste konto Pacific FC to 4% meczów sezonu (1 z 26), z czego 0 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cavalry FC - Pacific FC Czyste konto Pacific FC zachowuje w 4% meczów.Pacific FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Pacific FC wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Pacific FC – kartki
- Żółte kartki 42
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 35%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 12%
Pacific FC ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Pacific FC – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Pacific FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 0-2-8 | 0,20 | 0,50 | 1,90 |
| Środka tabeli (4–5) | 8 | 0-3-5 | 0,38 | 1,00 | 2,25 |
| Dołu tabeli (6–8) | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 2,13 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz Pacific FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (6–8), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Pacific FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,79 0,92 | 1,64 1,23 | 1,14 1,54 |
|
5.
|
1,29 1,31 | 1,50 1,69 | 1,36 2,15 |
|
6.
|
1,23 0,86 | 1,62 1,43 | 1,62 1,79 |
|
7.
|
1,38 0,64 | 2,15 0,86 | 2,31 2,43 |
|
8.
|
0,46 0,62 | 1,08 1,23 | 1,85 2,54 |
Ciekawe rekordy w meczach Pacific FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pacific FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pacific FC - HFX Wanderers FC 4:3 Canadian Premier League, 31.08.2026
- Najwyższa porażka Supra du Quebec - Pacific FC 5:0 Canadian Premier League, 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek HFX Wanderers FC - Pacific FC 5:2, Canadian Premier League, 26.06.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Pacific FC - Atlético Ottawa 2:2, Canadian Premier League, 31.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta , HFX Wanderers FC - Pacific FC 2:2, Canadian Premier League, 18.04.2026
Jakie statystyki ma Pacific FC w tym sezonie?
Bilans Pacific FC w tym sezonie to 26 meczów i wynik 2-8-16 przy 30 zdobytych bramkach i 57 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pacific FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pacific FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Pacific FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Pacific FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
30 | Kanada | 200 tys. € | 231 tys. € | 22 | 85% | 6 | 3 | 1 600' | 1 | 1 | |||||||
| 9 |
|
30 | Meksyk | 175 tys. € | 151 tys. € | 24 | 92% | 5 | 2 | 1 270' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Walia | 150 tys. € | – | 16 | 62% | 0 | 0 | 1 054' | 2 | 2 | |||||||
| 99 |
|
27 | Kanada | 175 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 193' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Kanada | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
27 | Kanada | 150 tys. € | 67 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
20 | Kanada | 125 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 529' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Australia | 250 tys. € | – | 24 | 92% | 3 | 0 | 1 835' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Kanada | 25 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 233' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Kanada | 125 tys. € | 51 tys. € | 23 | 88% | 0 | 1 | 1 188' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Kanada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
26 | Trynidad i Tobago | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
28 | Kanada | 150 tys. € | 58 tys. € | 19 | 73% | 1 | 0 | 1 439' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Kanada | – | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 551' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Kanada | 150 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 1 | 1 650' | 6 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Kolumbia | 100 tys. € | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 997' | 4 | 1 | |||||||
| 0 |
|
30 | Portugalia | 200 tys. € | 29 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Kanada | 100 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
|
32 | Kanada | 100 tys. € | 62 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Pacific FC
2,5 mln €
śr. 117 tys. € / zawodnika
Ile Pacific FC wydaje na pensje
649 tys. € rocznie
śr. 31 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Kanada (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pacific FC w sezonie 2026
Pacific FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Pacific FC
Jak wygląda skład Pacific FC?
W wyjściowym ustawieniu Pacific FC między słupkami staje E. Himaras, a linię obrony najczęściej tworzą S. Keshavarz, J. Quintana, J. Chung oraz C. Greco-Taylor. W środku pola grają M. Bustos, T. Gomulka, A. Daniels, J. Heard oraz M. Schiavoni, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Diaz. Trener Terry Dunfield ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Canadian Premier League i pucharach.
Pacific FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pacific FC w sezonie 2026.
Pacific FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
|
Kanada | 27 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Kanada | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lut 2026 |
|
Australia | 25 |
|
za darmo | |
| 03 Lut 2026 |
|
Kanada | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Sty 2026 |
|
Meksyk | 30 |
|
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
|
Holandia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sty 2026 |
|
Kanada | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sty 2026 |
|
Francja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sty 2026 |
|
Kanada | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Brazylia | 27 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Pacific FC
Pacific FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- +135 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +241 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Pacific FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pacific FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Pacific FC trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.