Forma w lidze
York United w tabeli
7. miejsce / 27 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 27 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
28:30 bramki
2,15 gola/mecz
9 pkt
12:34 bramki
0,86 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy York United
Wartość drużyny: 3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Kanada | 23 | napastnik | 15 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 6 asyst | Ekwador | 25 | napastnik | 21 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,07 średnia ocena | Meksyk | 28 | bramkarz | 11 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2115 minut | Meksyk | 32 | obrońca | 26 | 150 tys. € |
Skład i oceny York United w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
York United w tabeli Canadian Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cavalry FC
|
26 | 16 | 6 | 4 | 53:21 | 54 |
2
|
Forge
|
26 | 16 | 6 | 4 | 46:20 | 54 |
| ··· | |||||||
6
|
HFX Wanderers FC
|
27 | 7 | 7 | 13 | 41:46 | 28 |
7
|
York United
|
27 | 6 | 9 | 12 | 40:64 | 27 |
8
|
Pacific FC
|
26 | 2 | 8 | 16 | 30:57 | 14 |
Wyniki York United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Supra du Quebec
3
York United
0
Canadian Premier League, kolejka
|
|
|
12 Paź Koniec
|
Forge
5
York United
0
Canadian Premier League, kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
York United
1
Supra du Quebec
2
Canadian Premier League, kolejka
|
Terminarz York United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
25 Paź 21:00
|
York United
Atlético Ottawa
Canadian Premier League, kolejka
|
Ostatnie transfery York United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Kwi 2026 |
![]() |
Meksyk |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lut 2026 |
|
Kanada |
|
za darmo | |
| 11 Lut 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo |
York United to klub piłkarski z Kanady występujący w Canadian Premier League. Swoim domowym obiektem jest York Lions Stadium, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Mauro Eustaquio. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski York United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do York United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje York United w tabeli Canadian Premier League?
York United zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Canadian Premier League z dorobkiem 27 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Cavalry FC wynosi 27 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:64, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład York United?
W wyjściowym ustawieniu York United między słupkami staje I. Pavela, a linię obrony najczęściej tworzą L. Singh, F. Sturing oraz Oswaldo Leon. W środku pola grają M. Ferrari, S. Yeates oraz K. Kibato, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Jimoh, D. Chhoeun. Trener Mauro Eustaquio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Canadian Premier League i pucharach.
Kiedy York United gra następny mecz?
Najbliższy mecz York United to spotkanie z Atlético Ottawa, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie York Lions Stadium w ramach Canadian Premier League (kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz York United?
Ostatni mecz York United to porażka z Supra du Quebec 3:0 w Canadian Premier League, 17 października 2026. Bramki zdobyli Kibato (samobójcza), Rea oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma York United w tym sezonie?
Bilans York United w tym sezonie to 27 meczów i wynik 6-9-12 przy 40 zdobytych bramkach i 64 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz York United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra York United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań York United
York United terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
25 Paź 21:00
|
Canadian Premier League, kolejka
|
York Lions Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy York United gra następny mecz?
Najbliższy mecz York United to spotkanie z Atlético Ottawa, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie York Lions Stadium w ramach Canadian Premier League (kolejka).
Wyniki York United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub York United w sezonie 2026.
Forma i bramki York United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
York United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 2/3 | |
|
12 Paź Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
5:0 | 3-4-3 | 8/13 | 0/1 | |
|
07 Paź Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 5/8 | 4/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:1 | 5-4-1 | 0/6 | 5/9 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:4 | 4-1-4-1 | 6/11 | 6/8 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:3 | 4-3-3 | 3/8 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
4:1 | 3-4-3 | 9/9 | 4/7 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:1 | 3-4-3 | 4/12 | 2/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
3:3 | 3-4-3 | 8/11 | 6/9 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Canadian Premier League, kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 1/8 | 2/5 |
York United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 17 z 27 meczów, ze średnią 1,24 punktu. W pozostałych ustawieniach York United zdobywa 0,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz York United?
Ostatni mecz York United to porażka z Supra du Quebec 3:0 w Canadian Premier League, 17 października 2026. Bramki zdobyli Kibato (samobójcza), Rea oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
York United – tabela Canadian Premier League
Jakie miejsce w tabeli Canadian Premier League zajmuje York United w sezonie 2026.
Miejsce York United w tabeli Canadian Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cavalry FC
|
26 | 16 | 6 | 4 | 53:21 | 32 | 54 | |
2
|
Forge
|
26 | 16 | 6 | 4 | 46:20 | 26 | 54 | |
3
|
Atlético Ottawa
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:41 | -1 | 43 | |
4
|
Vancouver FC
|
27 | 10 | 7 | 10 | 39:36 | 3 | 37 | |
5
|
Supra du Quebec
|
27 | 10 | 5 | 12 | 43:47 | -4 | 35 | |
6
|
HFX Wanderers FC
|
27 | 7 | 7 | 13 | 41:46 | -5 | 28 | |
7
|
York United
|
27 | 6 | 9 | 12 | 40:64 | -24 | 27 | |
8
|
Pacific FC
|
26 | 2 | 8 | 16 | 30:57 | -27 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cavalry FC
|
26 | 16 | 6 | 4 | 53:21 | 32 | 54 | |
2
|
Forge
|
26 | 16 | 6 | 4 | 46:20 | 26 | 54 | |
3
|
Atlético Ottawa
|
26 | 13 | 4 | 9 | 40:41 | -1 | 43 | |
4
|
Vancouver FC
|
27 | 10 | 7 | 10 | 39:36 | 3 | 37 | |
5
|
Supra du Quebec
|
27 | 10 | 5 | 12 | 43:47 | -4 | 35 | |
6
|
HFX Wanderers FC
|
27 | 7 | 7 | 13 | 41:46 | -5 | 28 | |
7
|
York United
|
27 | 6 | 9 | 12 | 40:64 | -24 | 27 | |
8
|
Pacific FC
|
26 | 2 | 8 | 16 | 30:57 | -27 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Forge
|
14 | 10 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 33 | |
| 2 |
Cavalry FC
|
12 | 9 | 3 | 0 | 30:7 | 23 | 30 | |
| 3 |
Atlético Ottawa
|
13 | 8 | 3 | 2 | 24:17 | 7 | 27 | |
| 4 |
Vancouver FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Supra du Quebec
|
14 | 5 | 3 | 6 | 21:19 | 2 | 18 | |
| 6 |
York United
|
13 | 5 | 3 | 5 | 28:30 | -2 | 18 | |
| 7 |
HFX Wanderers FC
|
13 | 4 | 4 | 5 | 21:21 | 0 | 16 | |
| 8 |
Pacific FC
|
13 | 1 | 3 | 9 | 14:24 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cavalry FC
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:14 | 9 | 24 | |
| 2 |
Forge
|
12 | 6 | 3 | 3 | 18:11 | 7 | 21 | |
| 3 |
Supra du Quebec
|
13 | 5 | 2 | 6 | 22:28 | -6 | 17 | |
| 4 |
Atlético Ottawa
|
13 | 5 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 16 | |
| 5 |
Vancouver FC
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 12 | |
| 6 |
HFX Wanderers FC
|
14 | 3 | 3 | 8 | 20:25 | -5 | 12 | |
| 7 |
York United
|
14 | 1 | 6 | 7 | 12:34 | -22 | 9 | |
| 8 |
Pacific FC
|
13 | 1 | 5 | 7 | 16:33 | -17 | 8 |
Które miejsce zajmuje York United w tabeli Canadian Premier League?
York United zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Canadian Premier League z dorobkiem 27 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Cavalry FC wynosi 27 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:64, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki York United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki York United na tle ligi w sezonie 2026.
York United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 1,04
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,37
- Czyste konta 7%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 22,5
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy York United
-
Julian Altobelli 7
-
Steffen Yeates 5
-
Luca Accettola 3

-
Luke Singh 2
-
Jorge Ariel Almagro Alban 2

-
Sebastian Gonzales 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki York United i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres York United to 0–15 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu York United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 6-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 0-5-9 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 4-4-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 2-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 0-2-8 |
Gdy York United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla York United
87% bramek York United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
York United zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie York United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 9 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów York United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach York United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 93%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 59%
- Powyżej 4,5 37%
- Powyżej 5,5 19%
W 70% meczów York United padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
York United – faule i karne
- Faule / mecz 13,5
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
York United fauluje średnio 13,5 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla York United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie York United zdobywa 1,38 punktu na mecz wobec 0,64 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach York United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli York United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 27 meczów.
York United – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
York United oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
York United – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 48,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 27
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 27 meczów. Średnio York United utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
York United – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 15,5
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 54%
York United wymienia średnio 429 podań na mecz przy celności 84%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
York United – czyste konta
- U siebie 1 z 13
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 2,37
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 59%
Czyste konto York United to 7% meczów sezonu (2 z 27), z czego 1 w 13 meczach u siebie.
York United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 52%
- Pow. 10,5 w meczu 37%
- Rożne u siebie / mecz 2,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
York United wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 52% spotkań.
York United – kartki
- Żółte kartki 79
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 7%
York United ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale York United – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
York United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 11 | 2-3-6 | 0,82 | 1,27 | 2,64 |
| Środka tabeli (4–5) | 8 | 2-2-4 | 1,00 | 1,25 | 2,13 |
| Dołu tabeli (6–8) | 8 | 2-4-2 | 1,25 | 2,00 | 2,25 |
Najwięcej punktów na mecz York United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (6–8), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
York United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,79 0,92 | 1,64 1,23 | 1,14 1,54 |
|
5.
|
1,29 1,31 | 1,50 1,69 | 1,36 2,15 |
|
6.
|
1,23 0,86 | 1,62 1,43 | 1,62 1,79 |
|
7.
|
1,38 0,64 | 2,15 0,86 | 2,31 2,43 |
|
8.
|
0,46 0,62 | 1,08 1,23 | 1,85 2,54 |
Ciekawe rekordy w meczach York United
Skrajne wyniki i osiągnięcia York United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana York United - Atlético Ottawa 4:1 Canadian Premier League, 2.05.2026
- Najwyższa porażka Cavalry FC - York United 5:0 Canadian Premier League, 2.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek York United - HFX Wanderers FC 4:3, Canadian Premier League, 16.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Almagro Alban, York United - HFX Wanderers FC 4:3, Canadian Premier League, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Singh, York United - Pacific FC 3:3, Canadian Premier League, 10.09.2026
Jakie statystyki ma York United w tym sezonie?
Bilans York United w tym sezonie to 27 meczów i wynik 6-9-12 przy 40 zdobytych bramkach i 64 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
York United – zawodnicy
Jak wygląda kadra York United w sezonie 2026.
Skład i oceny York United w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
Kadra York United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
28 | Liban | 175 tys. € | – | 8 | 30% | 1 | 0 | 247' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Kanada | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
27 | Kanada | 150 tys. € | 67 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 36 |
![]() |
– | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
26 | Trynidad i Tobago | 175 tys. € | – | 24 | 89% | 5 | 3 | 1 981' | 6 | 0 | |||||||
| 19 |
|
18 | Kanada | 250 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 1 | 540' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Kanada | 100 tys. € | – | 21 | 78% | 1 | 0 | 1 244' | 4 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Kanada | 175 tys. € | – | 25 | 93% | 1 | 1 | 1 602' | 3 | 1 | |||||||
| 34 |
![]() |
– | – | – | 3 | 11% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | ||||||||
| 6 |
|
25 | Meksyk | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
30 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
27 | Kanada | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
32 | Meksyk | 125 tys. € | 89 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
23 | Kanada | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
27 | Meksyk | 150 tys. € | 27 tys. € | 19 | 70% | 0 | 1 | 1 478' | 5 | 1 | |||||||
| 3 |
|
26 | 175 tys. € | 57 tys. € | 23 | 85% | 2 | 1 | 1 712' | 6 | 0 | ||||||||
| 5 |
|
29 | Kanada | 150 tys. € | 40 tys. € | 19 | 70% | 0 | 1 | 1 263' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Kanada | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 62 |
|
28 | Kanada | 125 tys. € | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
28 | Meksyk | 150 tys. € | 80 tys. € | 11 | 41% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | Kanada | 25 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry York United
2,5 mln €
śr. 113 tys. € / zawodnika
Ile York United wydaje na pensje
409 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Kanada (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy York United w sezonie 2026
York United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry York United
Jak wygląda skład York United?
W wyjściowym ustawieniu York United między słupkami staje I. Pavela, a linię obrony najczęściej tworzą L. Singh, F. Sturing oraz Oswaldo Leon. W środku pola grają M. Ferrari, S. Yeates oraz K. Kibato, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Jimoh, D. Chhoeun. Trener Mauro Eustaquio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Canadian Premier League i pucharach.
York United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub York United w sezonie 2026.
York United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Kwi 2026 |
![]() |
Meksyk | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lut 2026 |
|
Kanada | 31 |
|
za darmo | |
| 11 Lut 2026 |
|
Meksyk | 32 |
|
za darmo | |
| 08 Lut 2026 |
|
Peru | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Sty 2026 |
|
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
|
Meksyk | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
![]() |
Ekwador | 25 |
|
za darmo | |
| 18 Sty 2026 |
|
Kongo | 30 | – | za darmo | |
| 15 Sty 2026 |
|
Kanada | 27 |
![]() |
za darmo |
York United bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +25 tys. € 2023
- +61 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii York United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski York United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do York United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.