Real Santander
Forma w lidze
Real Santander w tabeli
9. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
9:8 bramki
1,50 gola/mecz
7 pkt
6:11 bramki
0,86 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Real Santander
Wartość drużyny: 200 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Kolumbia | 21 | – | 28 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 2100 minut | 21 | obrońca | 25 | – |
Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Internacional Palmira
|
15 | 12 | 2 | 1 | 29:13 | 38 |
2
|
Union Magdalena
|
15 | 10 | 2 | 3 | 27:15 | 32 |
| ··· | |||||||
15
|
Atletico FC
|
15 | 1 | 6 | 8 | 12:23 | 9 |
16
|
Real Santander
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:23 | 7 |
Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| ··· | |||||||
11
|
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Yumbo
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17:8 | 25 |
2
|
Real Soacha
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:11 | 24 |
| ··· | |||||||
8
|
Quindio
|
13 | 4 | 5 | 4 | 11:13 | 17 |
9
|
Real Santander
|
13 | 3 | 7 | 3 | 15:19 | 16 |
10
|
Internacional Palmira
|
13 | 4 | 4 | 5 | 10:14 | 16 |
Wyniki Real Santander
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Envigado
1
Real Santander
1
Primera B (Kolumbia), 13. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Real Soacha
0
Real Santander
1
Primera B (Kolumbia), 5. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Real Santander
1
Union Magdalena
3
Primera B (Kolumbia), 12. kolejka
|
Terminarz Real Santander
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 21:00
|
Real Santander
Leones FC
Primera B (Kolumbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 22:30
|
Bogota FC
Real Santander
Primera B (Kolumbia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Real Santander
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Kolumbia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kolumbia |
![]() |
za darmo |
Real Santander to klub piłkarski z Kolumbii występujący w Primera B (Kolumbia). Swoim domowym obiektem jest Estadio de Fútbol Erwin O'Neil, który może pomieścić 3 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 200 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Santander w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Real Santander trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)?
Real Santander zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera B (Kolumbia) z dorobkiem 16 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Yumbo wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Real Santander?
W wyjściowym ustawieniu Real Santander między słupkami staje J. Lazaro, a linię obrony najczęściej tworzą J. Holguin, Camilo Nestor Rueda Duran, Pedro Julian Rodriguez Serrano, A. Ariza oraz L. Rangel. W środku pola grają Michell David Diaz Perez, B. Moreno oraz Alexander Junior Yusty Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Guillen, Juan David Rueda Duarte.
Kiedy Real Santander gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Santander to spotkanie z Leones FC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Fútbol Erwin O'Neil w ramach Primera B (Kolumbia) (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Santander?
Ostatni mecz Real Santander to remis z Envigado 1:1 w Primera B (Kolumbia), 15 października 2026. Bramki zdobyli Hurtado Ortiz, Rodriguez Serrano. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Real Santander w tym sezonie?
Bilans Real Santander w tym sezonie to 28 meczów i wynik 4-11-13 przy 24 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Real Santander w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Real Santander w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Real Santander
Real Santander terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 21:00
|
Primera B (Kolumbia), 14. kolejka
|
Estadio de Fútbol Erwin O'Neil U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 22:30
|
Primera B (Kolumbia), 15. kolejka
|
Estadio Metropolitano de Techo Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Real Santander gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Santander to spotkanie z Leones FC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Fútbol Erwin O'Neil w ramach Primera B (Kolumbia) (14. kolejka).
Wyniki Real Santander w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Real Santander w sezonie 2026.
Forma i bramki Real Santander w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Real Santander wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 13. kolejka
|
1:1 | – | 8/11 | 1/2 | |
|
09 Paź Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 5. kolejka
|
0:1 | – | 3/9 | 5/10 | |
|
03 Paź Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 12. kolejka
|
1:3 | – | 11/14 | 2/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 11. kolejka
|
1:1 | – | 2/17 | 1/4 | |
|
22 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 10. kolejka
|
0:0 | – | 4/9 | 3/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 9. kolejka
|
2:0 | – | 7/13 | 3/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 8. kolejka
|
0:0 | – | 5/11 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 7. kolejka
|
3:1 | – | 4/6 | 1/4 | |
|
24 Sie Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 6. kolejka
|
1:0 | – | 3/8 | 3/3 | |
|
20 Sie Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 4. kolejka
|
2:2 | – | 7/9 | 1/4 |
Real Santander ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 5 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Real Santander zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Santander?
Ostatni mecz Real Santander to remis z Envigado 1:1 w Primera B (Kolumbia), 15 października 2026. Bramki zdobyli Hurtado Ortiz, Rodriguez Serrano. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Real Santander – tabela Primera B (Kolumbia)
Jakie miejsce w tabeli Primera B (Kolumbia) zajmuje Real Santander w sezonie 2026.
Miejsce Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Internacional Palmira
|
15 | 12 | 2 | 1 | 29:13 | 16 | 38 | |
2
|
Union Magdalena
|
15 | 10 | 2 | 3 | 27:15 | 12 | 32 | |
3
|
Quindio
|
15 | 9 | 4 | 2 | 20:10 | 10 | 31 | |
4
|
Envigado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 10 | 29 | |
5
|
Real Cartagena
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:15 | 8 | 26 | |
6
|
Bogota FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 16:14 | 2 | 23 | |
7
|
Barranquilla
|
15 | 6 | 2 | 7 | 21:20 | 1 | 20 | |
8
|
Tigres FC
|
15 | 5 | 5 | 5 | 15:14 | 1 | 20 | |
9
|
Ind. Yumbo
|
15 | 4 | 7 | 4 | 13:14 | -1 | 19 | |
10
|
Orsomarso
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
11
|
Patriotas
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
12
|
Boca Juniors De Cali
|
15 | 2 | 7 | 6 | 15:20 | -5 | 13 | |
13
|
Real Soacha
|
15 | 2 | 7 | 6 | 14:19 | -5 | 13 | |
14
|
Leones FC
|
15 | 2 | 4 | 9 | 8:24 | -16 | 10 | |
15
|
Atletico FC
|
15 | 1 | 6 | 8 | 12:23 | -11 | 9 | |
16
|
Real Santander
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:23 | -14 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Internacional Palmira
|
15 | 12 | 2 | 1 | 29:13 | 16 | 38 | |
2
|
Union Magdalena
|
15 | 10 | 2 | 3 | 27:15 | 12 | 32 | |
3
|
Quindio
|
15 | 9 | 4 | 2 | 20:10 | 10 | 31 | |
4
|
Envigado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 10 | 29 | |
5
|
Real Cartagena
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:15 | 8 | 26 | |
6
|
Bogota FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 16:14 | 2 | 23 | |
7
|
Barranquilla
|
15 | 6 | 2 | 7 | 21:20 | 1 | 20 | |
8
|
Tigres FC
|
15 | 5 | 5 | 5 | 15:14 | 1 | 20 | |
9
|
Ind. Yumbo
|
15 | 4 | 7 | 4 | 13:14 | -1 | 19 | |
10
|
Orsomarso
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
11
|
Patriotas
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
12
|
Boca Juniors De Cali
|
15 | 2 | 7 | 6 | 15:20 | -5 | 13 | |
13
|
Real Soacha
|
15 | 2 | 7 | 6 | 14:19 | -5 | 13 | |
14
|
Leones FC
|
15 | 2 | 4 | 9 | 8:24 | -16 | 10 | |
15
|
Atletico FC
|
15 | 1 | 6 | 8 | 12:23 | -11 | 9 | |
16
|
Real Santander
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:23 | -14 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Internacional Palmira
|
7 | 6 | 0 | 1 | 12:6 | 6 | 18 | |
| 2 |
Real Cartagena
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
| 3 |
Union Magdalena
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
| 4 |
Patriotas
|
7 | 4 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 14 | |
| 5 |
Quindio
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 6 |
Envigado
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 7 |
Tigres FC
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 8 |
Ind. Yumbo
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:8 | 0 | 11 | |
| 9 |
Bogota FC
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 10 | |
| 10 |
Barranquilla
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:12 | -1 | 10 | |
| 11 |
Orsomarso
|
7 | 2 | 2 | 3 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 12 |
Real Soacha
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 13 |
Boca Juniors De Cali
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 14 |
Real Santander
|
8 | 1 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 15 |
Leones FC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 5 | |
| 16 |
Atletico FC
|
8 | 0 | 4 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Internacional Palmira
|
8 | 6 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 20 | |
| 2 |
Quindio
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
| 3 |
Union Magdalena
|
7 | 6 | 0 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
| 4 |
Envigado
|
8 | 6 | 0 | 2 | 16:9 | 7 | 18 | |
| 5 |
Bogota FC
|
7 | 3 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 13 | |
| 6 |
Real Cartagena
|
7 | 2 | 4 | 1 | 5:4 | 1 | 10 | |
| 7 |
Barranquilla
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 8 |
Tigres FC
|
7 | 2 | 3 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 9 |
Orsomarso
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 10 |
Ind. Yumbo
|
7 | 2 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 8 | |
| 11 |
Boca Juniors De Cali
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 12 |
Real Soacha
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 13 |
Leones FC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 5 | |
| 14 |
Atletico FC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 15 |
Patriotas
|
8 | 0 | 3 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Real Santander
|
7 | 0 | 1 | 6 | 1:11 | -10 | 1 |
Miejsce Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
2
|
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
16
|
Quindio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
2
|
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
16
|
Quindio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors De Cali
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 16 |
Quindio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 2 |
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 16 |
Quindio
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Miejsce Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Yumbo
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17:8 | 9 | 25 | |
2
|
Real Soacha
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 24 | |
3
|
Tigres FC
|
13 | 6 | 5 | 2 | 16:7 | 9 | 23 | |
4
|
Boca Juniors De Cali
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
5
|
Patriotas
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
6
|
Atletico FC
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
7
|
Real Cartagena
|
13 | 4 | 5 | 4 | 22:17 | 5 | 17 | |
8
|
Quindio
|
13 | 4 | 5 | 4 | 11:13 | -2 | 17 | |
9
|
Real Santander
|
13 | 3 | 7 | 3 | 15:19 | -4 | 16 | |
10
|
Internacional Palmira
|
13 | 4 | 4 | 5 | 10:14 | -4 | 16 | |
11
|
Envigado
|
13 | 2 | 8 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
12
|
Union Magdalena
|
13 | 3 | 5 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
13
|
Orsomarso
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 14 | |
14
|
Bogota FC
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:13 | -4 | 14 | |
15
|
Leones FC
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:19 | -8 | 14 | |
16
|
Barranquilla
|
13 | 3 | 4 | 6 | 17:20 | -3 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Yumbo
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17:8 | 9 | 25 | |
2
|
Real Soacha
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 24 | |
3
|
Tigres FC
|
13 | 6 | 5 | 2 | 16:7 | 9 | 23 | |
4
|
Boca Juniors De Cali
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
5
|
Patriotas
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
6
|
Atletico FC
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
7
|
Real Cartagena
|
13 | 4 | 5 | 4 | 22:17 | 5 | 17 | |
8
|
Quindio
|
13 | 4 | 5 | 4 | 11:13 | -2 | 17 | |
9
|
Real Santander
|
13 | 3 | 7 | 3 | 15:19 | -4 | 16 | |
10
|
Internacional Palmira
|
13 | 4 | 4 | 5 | 10:14 | -4 | 16 | |
11
|
Envigado
|
13 | 2 | 8 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
12
|
Union Magdalena
|
13 | 3 | 5 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
13
|
Orsomarso
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 14 | |
14
|
Bogota FC
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:13 | -4 | 14 | |
15
|
Leones FC
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:19 | -8 | 14 | |
16
|
Barranquilla
|
13 | 3 | 4 | 6 | 17:20 | -3 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Soacha
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
| 2 |
Patriotas
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
| 3 |
Tigres FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
| 4 |
Internacional Palmira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
| 5 |
Envigado
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 6 |
Ind. Yumbo
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 7 |
Boca Juniors De Cali
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 8 |
Quindio
|
7 | 2 | 3 | 2 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 9 |
Real Santander
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 10 |
Orsomarso
|
7 | 3 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 11 |
Bogota FC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Barranquilla
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 13 |
Real Cartagena
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 14 |
Leones FC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 15 |
Atletico FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 16 |
Union Magdalena
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:8 | -3 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ind. Yumbo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:2 | 8 | 16 | |
| 2 |
Atletico FC
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 13 | |
| 3 |
Tigres FC
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 4 |
Real Soacha
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 5 |
Real Cartagena
|
7 | 2 | 4 | 1 | 13:8 | 5 | 10 | |
| 6 |
Union Magdalena
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 7 |
Boca Juniors De Cali
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 8 |
Quindio
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
| 9 |
Leones FC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 10 |
Real Santander
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6:11 | -5 | 7 | |
| 11 |
Bogota FC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 12 |
Patriotas
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 13 |
Internacional Palmira
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 14 |
Orsomarso
|
6 | 0 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 15 |
Barranquilla
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 16 |
Envigado
|
6 | 0 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 4 |
Które miejsce zajmuje Real Santander w tabeli Primera B (Kolumbia)?
Real Santander zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera B (Kolumbia) z dorobkiem 16 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Yumbo wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Real Santander w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Real Santander na tle ligi w sezonie 2026.
Real Santander na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Real Santander
-
Michell David Diaz Perez 6

-
Juan Guillen 4

-
Pedro Julian Rodriguez Serrano 4

-
Faiber Mendoza 2

-
Camilo Nestor Rueda Duran 1
-
Jorge Perez 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Real Santander i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Real Santander to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Real Santander i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 0-7-12 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Remis do przerwy | 15 | 4-8-3 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 0-2-9 |
Gdy Real Santander otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Real Santander
88% bramek Real Santander pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Real Santander zdobywa w sezonie średnio 0,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Real Santander
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Real Santander, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Real Santander
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 4%
W 36% meczów Real Santander padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Real Santander – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Real Santander fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Real Santander, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Real Santander zdobywa 1,07 punktu na mecz wobec 0,57 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Real Santander ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Real Santander, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 28 meczów.
Real Santander – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,6
Real Santander oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,6 strzału.
Real Santander – posiadanie piłki
- U siebie 53,6%
- Na wyjeździe 39,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 28
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 28 meczów. Średnio Real Santander utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Real Santander – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Real Santander wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Real Santander – czyste konta
- U siebie 2 z 14
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 46%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Real Santander to 14% meczów sezonu (4 z 28), z czego 2 w 14 meczach u siebie.
Real Santander – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 5,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Real Santander wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Real Santander – kartki
- Żółte kartki 65
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 11%
Real Santander ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Real Santander – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Real Santander według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 3-5-2 | 1,40 | 1,00 | 1,10 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 1-4-5 | 0,70 | 1,00 | 1,70 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 0-2-6 | 0,25 | 0,50 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Real Santander zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Real Santander na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,17 1,43 | 1,50 1,86 | 1,50 1,14 |
|
8.
|
1,29 1,33 | 0,71 1,00 | 0,71 1,33 |
|
9.
|
1,50 1,00 | 1,50 0,86 | 1,33 1,57 |
|
10.
|
1,57 0,83 | 0,71 0,83 | 0,71 1,50 |
|
11.
|
1,43 0,67 | 1,00 1,17 | 0,57 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Real Santander
Skrajne wyniki i osiągnięcia Real Santander w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Santander - Internacional Palmira 3:1 Primera B (Kolumbia), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Real Cartagena - Real Santander 5:1 Primera B (Kolumbia), 26.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Real Cartagena - Real Santander 5:1, Primera B (Kolumbia), 26.07.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Rodriguez Serrano, Atletico FC - Real Santander 2:2, Primera B (Kolumbia), 6.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Mendoza, Real Santander - Quindio 1:2, Primera B (Kolumbia), 5.03.2026
Jakie statystyki ma Real Santander w tym sezonie?
Bilans Real Santander w tym sezonie to 28 meczów i wynik 4-11-13 przy 24 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Real Santander – zawodnicy
Jak wygląda kadra Real Santander w sezonie 2026.
Kadra Real Santander
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
25 | Kolumbia | 50 tys. € | 196 tys. € | 18 | 138% | 0 | 0 | 1 036' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Kolumbia | 100 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 614' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | – | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 258' | 0 | 0 | ||||||||
| 20 |
![]() |
26 | – | – | 16 | 123% | 0 | 0 | 625' | 0 | 0 | ||||||||
| 27 |
![]() |
20 | – | – | 25 | 192% | 4 | 0 | 1 320' | 2 | 1 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
21 | Kolumbia | 200 tys. € | 44 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | – | – | 15 | 115% | 0 | 0 | 296' | 1 | 0 | ||||||||
| 11 |
![]() |
21 | Kolumbia | – | – | 28 | 215% | 6 | 0 | 2 088' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
20 | – | – | 17 | 131% | 0 | 0 | 614' | 0 | 0 | ||||||||
| 20 |
![]() |
22 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | – | – | 17 | 131% | 0 | 0 | 809' | 1 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 3 |
|
21 | – | – | 25 | 192% | 1 | 0 | 2 100' | 3 | 1 | ||||||||
| 5 |
|
21 | Kolumbia | – | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Kolumbia | – | – | 5 | 38% | 1 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Kolumbia | 100 tys. € | – | 9 | 69% | 4 | 0 | 806' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
– | – | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | ||||||||
| 24 |
![]() |
23 | Kolumbia | – | – | 23 | 177% | 0 | 0 | 1 134' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Kolumbia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
19 | Kolumbia | – | – | 28 | 215% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Real Santander
550 tys. €
śr. 28 tys. € / zawodnika
Ile Real Santander wydaje na pensje
240 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Kolumbia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Real Santander w sezonie 2026
Real Santander wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry Real Santander
Jak wygląda skład Real Santander?
W wyjściowym ustawieniu Real Santander między słupkami staje J. Lazaro, a linię obrony najczęściej tworzą J. Holguin, Camilo Nestor Rueda Duran, Pedro Julian Rodriguez Serrano, A. Ariza oraz L. Rangel. W środku pola grają Michell David Diaz Perez, B. Moreno oraz Alexander Junior Yusty Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Guillen, Juan David Rueda Duarte.
Real Santander – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Real Santander w sezonie 2026.
Real Santander transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Kolumbia | 28 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 28 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Mar 2026 |
![]() |
Kolumbia | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
|
Kolumbia | 28 |
|
za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
![]() |
Kolumbia | 28 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Sty 2026 |
![]() |
Kolumbia | 21 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Kolumbia | 19 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Kolumbia | 25 |
![]() |
nieujawniona |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Santander w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Real Santander trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.