Quindio
Forma w lidze
Quindio w tabeli
7. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
4:4 bramki
0,67 gola/mecz
8 pkt
6:8 bramki
1,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Quindio
Wartość drużyny: 1,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Kolumbia | 32 | napastnik | 27 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2637 minut | 25 | obrońca | 31 | – |
Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Internacional Palmira
|
15 | 12 | 2 | 1 | 29:13 | 38 |
2
|
Union Magdalena
|
15 | 10 | 2 | 3 | 27:15 | 32 |
3
|
Quindio
|
15 | 9 | 4 | 2 | 20:10 | 31 |
4
|
Envigado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 29 |
5
|
Real Cartagena
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:15 | 26 |
Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Envigado
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 11 |
2
|
Quindio
|
6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Internacional Palmira
|
6 | 1 | 4 | 1 | 3:3 | 7 |
4
|
Tigres FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 4 |
Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| ··· | |||||||
15
|
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Quindio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Yumbo
|
12 | 7 | 3 | 2 | 16:7 | 24 |
2
|
Real Soacha
|
12 | 7 | 2 | 3 | 19:11 | 23 |
| ··· | |||||||
6
|
Real Cartagena
|
12 | 4 | 4 | 4 | 21:16 | 16 |
7
|
Quindio
|
12 | 4 | 4 | 4 | 10:12 | 16 |
8
|
Atletico FC
|
12 | 4 | 3 | 5 | 15:19 | 15 |
Wyniki Quindio
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Barranquilla
4
Quindio
1
Primera B (Kolumbia), 5. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Orsomarso
0
Quindio
1
Primera B (Kolumbia), 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Quindio
1
Bogota FC
0
Primera B (Kolumbia), 11. kolejka
|
Terminarz Quindio
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 03:00
|
Quindio
Real Cartagena
Primera B (Kolumbia), 13. kolejka
|
|
|
20 Paź 22:30
|
Atletico FC
Quindio
Primera B (Kolumbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 22:30
|
Quindio
Tigres FC
Primera B (Kolumbia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Quindio
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Lip 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo |
Quindio to klub piłkarski z Kolumbii występujący w Primera B (Kolumbia). Swoim domowym obiektem jest Estadio Centenario, który może pomieścić 20 729 widzów. Zespół prowadzi Eduardo Lara. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Quindio w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Quindio trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)?
Quindio zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Primera B (Kolumbia) z dorobkiem 16 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Yumbo wynosi 8 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Quindio?
W wyjściowym ustawieniu Quindio między słupkami staje J. Silva, a linię obrony najczęściej tworzą S. Roa, M. Castano, L. Moran oraz Jhon Alexander Ibarguen Hurtado. W środku pola grają S. Orozco, Y. Torres, J. Reina oraz A. Tello, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Carabali, J. Lloreda. Trener Eduardo Lara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera B (Kolumbia) i pucharach.
Kiedy Quindio gra następny mecz?
Najbliższy mecz Quindio to spotkanie z Real Cartagena, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Centenario w ramach Primera B (Kolumbia) (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Quindio?
Ostatni mecz Quindio to porażka z Barranquilla 4:1 w Primera B (Kolumbia), 12 października 2026. Bramki zdobyli Lloreda, Agamez oraz Pino. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Quindio w tym sezonie?
Bilans Quindio w tym sezonie to 33 mecze i wynik 16-9-8 przy 34 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 17 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Quindio w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Quindio w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Quindio
Quindio terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 03:00
|
Primera B (Kolumbia), 13. kolejka
|
Estadio Centenario U siebie | Trudny | |
|
20 Paź 22:30
|
Primera B (Kolumbia), 14. kolejka
|
Estadio Olímpico Pascual Guerrero Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 22:30
|
Primera B (Kolumbia), 15. kolejka
|
Estadio Centenario U siebie | Trudny |
Kiedy Quindio gra następny mecz?
Najbliższy mecz Quindio to spotkanie z Real Cartagena, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Centenario w ramach Primera B (Kolumbia) (13. kolejka).
Wyniki Quindio w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Quindio w sezonie 2026.
Forma i bramki Quindio w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Quindio wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 5. kolejka
|
4:1 | – | 4/10 | 1/4 | |
|
06 Paź Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 12. kolejka
|
0:1 | – | 1/4 | 3/6 | |
|
29 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 11. kolejka
|
1:0 | – | 4/6 | 1/5 | |
|
22 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 10. kolejka
|
3:1 | – | 7/9 | 4/7 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 9. kolejka
|
1:2 | – | 11/12 | 3/9 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 4. kolejka
|
0:0 | – | 3/10 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 8. kolejka
|
0:0 | – | 6/11 | 2/3 | |
|
03 Wrz Karne
|
Puchar Kolumbii, 1/8 finału
|
1:1 | – | 3/8 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 7. kolejka
|
0:2 | – | 2/6 | 3/7 | |
|
24 Sie Koniec
|
Primera B (Kolumbia), 6. kolejka
|
1:0 | – | 5/8 | 1/5 |
Quindio ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Quindio zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Quindio?
Ostatni mecz Quindio to porażka z Barranquilla 4:1 w Primera B (Kolumbia), 12 października 2026. Bramki zdobyli Lloreda, Agamez oraz Pino. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Quindio – tabela Primera B (Kolumbia)
Jakie miejsce w tabeli Primera B (Kolumbia) zajmuje Quindio w sezonie 2026.
Miejsce Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Internacional Palmira
|
15 | 12 | 2 | 1 | 29:13 | 16 | 38 | |
2
|
Union Magdalena
|
15 | 10 | 2 | 3 | 27:15 | 12 | 32 | |
3
|
Quindio
|
15 | 9 | 4 | 2 | 20:10 | 10 | 31 | |
4
|
Envigado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 10 | 29 | |
5
|
Real Cartagena
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:15 | 8 | 26 | |
6
|
Bogota FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 16:14 | 2 | 23 | |
7
|
Barranquilla
|
15 | 6 | 2 | 7 | 21:20 | 1 | 20 | |
8
|
Tigres FC
|
15 | 5 | 5 | 5 | 15:14 | 1 | 20 | |
9
|
Ind. Yumbo
|
15 | 4 | 7 | 4 | 13:14 | -1 | 19 | |
10
|
Orsomarso
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
11
|
Patriotas
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
12
|
Boca Juniors De Cali
|
15 | 2 | 7 | 6 | 15:20 | -5 | 13 | |
13
|
Real Soacha
|
15 | 2 | 7 | 6 | 14:19 | -5 | 13 | |
14
|
Leones FC
|
15 | 2 | 4 | 9 | 8:24 | -16 | 10 | |
15
|
Atletico FC
|
15 | 1 | 6 | 8 | 12:23 | -11 | 9 | |
16
|
Real Santander
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:23 | -14 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Internacional Palmira
|
15 | 12 | 2 | 1 | 29:13 | 16 | 38 | |
2
|
Union Magdalena
|
15 | 10 | 2 | 3 | 27:15 | 12 | 32 | |
3
|
Quindio
|
15 | 9 | 4 | 2 | 20:10 | 10 | 31 | |
4
|
Envigado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 10 | 29 | |
5
|
Real Cartagena
|
15 | 7 | 5 | 3 | 23:15 | 8 | 26 | |
6
|
Bogota FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 16:14 | 2 | 23 | |
7
|
Barranquilla
|
15 | 6 | 2 | 7 | 21:20 | 1 | 20 | |
8
|
Tigres FC
|
15 | 5 | 5 | 5 | 15:14 | 1 | 20 | |
9
|
Ind. Yumbo
|
15 | 4 | 7 | 4 | 13:14 | -1 | 19 | |
10
|
Orsomarso
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
11
|
Patriotas
|
15 | 4 | 5 | 6 | 13:17 | -4 | 17 | |
12
|
Boca Juniors De Cali
|
15 | 2 | 7 | 6 | 15:20 | -5 | 13 | |
13
|
Real Soacha
|
15 | 2 | 7 | 6 | 14:19 | -5 | 13 | |
14
|
Leones FC
|
15 | 2 | 4 | 9 | 8:24 | -16 | 10 | |
15
|
Atletico FC
|
15 | 1 | 6 | 8 | 12:23 | -11 | 9 | |
16
|
Real Santander
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:23 | -14 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Internacional Palmira
|
7 | 6 | 0 | 1 | 12:6 | 6 | 18 | |
| 2 |
Real Cartagena
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
| 3 |
Union Magdalena
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
| 4 |
Patriotas
|
7 | 4 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 14 | |
| 5 |
Quindio
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 6 |
Envigado
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 7 |
Tigres FC
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 8 |
Ind. Yumbo
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:8 | 0 | 11 | |
| 9 |
Bogota FC
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 10 | |
| 10 |
Barranquilla
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:12 | -1 | 10 | |
| 11 |
Orsomarso
|
7 | 2 | 2 | 3 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 12 |
Real Soacha
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 13 |
Boca Juniors De Cali
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 14 |
Real Santander
|
8 | 1 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 15 |
Leones FC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 5 | |
| 16 |
Atletico FC
|
8 | 0 | 4 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Internacional Palmira
|
8 | 6 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 20 | |
| 2 |
Quindio
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
| 3 |
Union Magdalena
|
7 | 6 | 0 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
| 4 |
Envigado
|
8 | 6 | 0 | 2 | 16:9 | 7 | 18 | |
| 5 |
Bogota FC
|
7 | 3 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 13 | |
| 6 |
Real Cartagena
|
7 | 2 | 4 | 1 | 5:4 | 1 | 10 | |
| 7 |
Barranquilla
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 8 |
Tigres FC
|
7 | 2 | 3 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 9 |
Orsomarso
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 10 |
Ind. Yumbo
|
7 | 2 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 8 | |
| 11 |
Boca Juniors De Cali
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 12 |
Real Soacha
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 13 |
Leones FC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 5 | |
| 14 |
Atletico FC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 15 |
Patriotas
|
8 | 0 | 3 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Real Santander
|
7 | 0 | 1 | 6 | 1:11 | -10 | 1 |
Miejsce Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Envigado
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
2
|
Quindio
|
6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 1 | 10 | |
3
|
Internacional Palmira
|
6 | 1 | 4 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
4
|
Tigres FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Envigado
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
2
|
Quindio
|
6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 1 | 10 | |
3
|
Internacional Palmira
|
6 | 1 | 4 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
4
|
Tigres FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Envigado
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 2 |
Quindio
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 3 |
Internacional Palmira
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 4 |
Tigres FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Envigado
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 2 |
Quindio
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 3 |
Internacional Palmira
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 4 |
Tigres FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
Miejsce Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
2
|
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
16
|
Quindio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
2
|
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
16
|
Quindio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors De Cali
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 16 |
Quindio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors De Cali
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 2 |
Envigado
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Barranquilla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Union Magdalena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Real Cartagena
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Tigres FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Real Soacha
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Atletico FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Patriotas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Bogota FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Leones FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Real Santander
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Internacional Palmira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Orsomarso
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Ind. Yumbo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 16 |
Quindio
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Miejsce Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Yumbo
|
12 | 7 | 3 | 2 | 16:7 | 9 | 24 | |
2
|
Real Soacha
|
12 | 7 | 2 | 3 | 19:11 | 8 | 23 | |
3
|
Tigres FC
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:5 | 9 | 22 | |
4
|
Boca Juniors De Cali
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
5
|
Patriotas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:17 | 0 | 18 | |
6
|
Real Cartagena
|
12 | 4 | 4 | 4 | 21:16 | 5 | 16 | |
7
|
Quindio
|
12 | 4 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 16 | |
8
|
Atletico FC
|
12 | 4 | 3 | 5 | 15:19 | -4 | 15 | |
9
|
Real Santander
|
12 | 3 | 6 | 3 | 14:18 | -4 | 15 | |
10
|
Internacional Palmira
|
12 | 4 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 15 | |
11
|
Envigado
|
12 | 2 | 7 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
12
|
Union Magdalena
|
12 | 3 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 13 | |
13
|
Orsomarso
|
12 | 3 | 4 | 5 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Bogota FC
|
12 | 3 | 4 | 5 | 9:13 | -4 | 13 | |
15
|
Barranquilla
|
12 | 3 | 3 | 6 | 15:18 | -3 | 12 | |
16
|
Leones FC
|
12 | 2 | 5 | 5 | 10:19 | -9 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Yumbo
|
12 | 7 | 3 | 2 | 16:7 | 9 | 24 | |
2
|
Real Soacha
|
12 | 7 | 2 | 3 | 19:11 | 8 | 23 | |
3
|
Tigres FC
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:5 | 9 | 22 | |
4
|
Boca Juniors De Cali
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
5
|
Patriotas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:17 | 0 | 18 | |
6
|
Real Cartagena
|
12 | 4 | 4 | 4 | 21:16 | 5 | 16 | |
7
|
Quindio
|
12 | 4 | 4 | 4 | 10:12 | -2 | 16 | |
8
|
Atletico FC
|
12 | 4 | 3 | 5 | 15:19 | -4 | 15 | |
9
|
Real Santander
|
12 | 3 | 6 | 3 | 14:18 | -4 | 15 | |
10
|
Internacional Palmira
|
12 | 4 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 15 | |
11
|
Envigado
|
12 | 2 | 7 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
12
|
Union Magdalena
|
12 | 3 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 13 | |
13
|
Orsomarso
|
12 | 3 | 4 | 5 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Bogota FC
|
12 | 3 | 4 | 5 | 9:13 | -4 | 13 | |
15
|
Barranquilla
|
12 | 3 | 3 | 6 | 15:18 | -3 | 12 | |
16
|
Leones FC
|
12 | 2 | 5 | 5 | 10:19 | -9 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Soacha
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 13 | |
| 2 |
Patriotas
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
| 3 |
Tigres FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
| 4 |
Internacional Palmira
|
6 | 3 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 10 | |
| 5 |
Ind. Yumbo
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 6 |
Boca Juniors De Cali
|
6 | 2 | 3 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 7 |
Real Santander
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 8 |
Envigado
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 9 |
Orsomarso
|
7 | 3 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 10 |
Quindio
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 11 |
Bogota FC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Real Cartagena
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 13 |
Barranquilla
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Atletico FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 15 |
Union Magdalena
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 16 |
Leones FC
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:14 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ind. Yumbo
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:1 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tigres FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 11 | |
| 3 |
Real Soacha
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 4 |
Atletico FC
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 5 |
Union Magdalena
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Boca Juniors De Cali
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Real Cartagena
|
6 | 2 | 3 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 8 |
Quindio
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
| 9 |
Leones FC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 10 |
Real Santander
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 11 |
Patriotas
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 12 |
Internacional Palmira
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 13 |
Bogota FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 14 |
Barranquilla
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 15 |
Envigado
|
6 | 0 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 16 |
Orsomarso
|
5 | 0 | 4 | 1 | 4:5 | -1 | 4 |
Które miejsce zajmuje Quindio w tabeli Primera B (Kolumbia)?
Quindio zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Primera B (Kolumbia) z dorobkiem 16 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Yumbo wynosi 8 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Quindio w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Quindio na tle ligi w sezonie 2026.
Quindio na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,76
- Czyste konta 52%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Quindio
-
Jose Lloreda 9
-
A. Carabali 5
-
Yosimarc Torres 3

-
Felix Mosquera 2
-
Juan Chala 2
-
Jaminson Sandoval 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Quindio i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Quindio to 31–45+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Quindio - Real Cartagena Po przerwie pada 53% bramek Quindio.Przebieg meczu Quindio i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 15-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 8-1-0 |
| Remis do przerwy | 20 | 8-7-5 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Quindio otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Quindio
88% bramek Quindio pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Quindio zdobywa w sezonie średnio 1,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Quindio
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Quindio, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Quindio wygra mecz Quindio - Real Cartagena Quindio przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Quindio
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 48%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 36% meczów Quindio padają co najmniej trzy bramki, a w 39% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Quindio - Real Cartagena Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów Quindio.Quindio – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Quindio fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Quindio, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Quindio zdobywa 1,63 punktu na mecz wobec 1,82 na wyjeździe.
Quindio wygra mecz Quindio - Real Cartagena Quindio zdobywa u siebie 54% możliwych punktów, na wyjeździe 61%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Quindio ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Quindio, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 33 meczów.
Quindio wygra drugą połowę meczu Quindio - Real Cartagena Drugą połowę Quindio wygrywał w 10 z 33 meczów.Quindio – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
Quindio oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Quindio - Real Cartagena Quindio oddaje 9,7 strzałów na mecz.Quindio – posiadanie piłki
- U siebie 57,5%
- Na wyjeździe 44,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 33
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 33 meczów. Średnio Quindio utrzymuje przy piłce 51,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Quindio wygra mecz Quindio - Real Cartagena Quindio utrzymuje średnio 51,0% posiadania piłki.Quindio – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Quindio wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Quindio – czyste konta
- U siebie 8 z 16
- Na wyjeździe 9 z 17
- Stracone / mecz 0,76
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Quindio to 52% meczów sezonu (17 z 33), z czego 8 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Quindio - Real Cartagena Czyste konto Quindio zachowuje w 52% meczów.Quindio – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Quindio wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Quindio – kartki
- Żółte kartki 69
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 3,2
- Mecze bez kartki 6%
Quindio ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Quindio – 3,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Quindio według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 11 | 4-4-3 | 1,45 | 0,55 | 0,55 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 6-3-3 | 1,75 | 1,08 | 0,83 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 6-2-2 | 2,00 | 1,50 | 0,90 |
Najwięcej punktów na mecz Quindio zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Quindio na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,86 1,00 | 1,57 1,20 | 0,86 2,20 |
|
6.
|
1,17 1,50 | 1,50 2,00 | 1,50 1,17 |
|
7.
|
1,33 1,33 | 0,67 1,00 | 0,67 1,33 |
|
8.
|
0,83 1,67 | 1,17 1,33 | 2,00 1,17 |
|
9.
|
1,50 1,00 | 1,50 0,83 | 1,33 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Quindio
Skrajne wyniki i osiągnięcia Quindio w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Quindio - Leones FC 3:0 Primera B (Kolumbia), 1.02.2026
- Najwyższa porażka Barranquilla - Quindio 4:1 Primera B (Kolumbia), 12.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Barranquilla - Quindio 4:1, Primera B (Kolumbia), 12.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Carabali, Quindio - Tigres FC 1:0, Primera B (Kolumbia), 5.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Quindio - Internacional Palmira 1:1, Primera B (Kolumbia), 8.08.2026
Jakie statystyki ma Quindio w tym sezonie?
Bilans Quindio w tym sezonie to 33 mecze i wynik 16-9-8 przy 34 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 17 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Quindio – zawodnicy
Jak wygląda kadra Quindio w sezonie 2026.
Kadra Quindio
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
32 | Kolumbia | 150 tys. € | 340 tys. € | 27 | 225% | 9 | 0 | 1 018' | 5 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Kolumbia | 200 tys. € | 224 tys. € | 2 | 17% | 0 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | – | – | 19 | 158% | 2 | 0 | 872' | 3 | 0 | ||||||||
| 17 |
|
34 | Kolumbia | 100 tys. € | 224 tys. € | 8 | 67% | 0 | 0 | 692' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | – | – | 5 | 42% | 0 | 0 | 403' | 0 | 0 | ||||||||
| 21 |
|
22 | Kolumbia | – | – | 2 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Kolumbia | 250 tys. € | – | 33 | 275% | 5 | 0 | 2 603' | 4 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 6 |
|
30 | Kolumbia | 200 tys. € | 197 tys. € | 12 | 100% | 1 | 0 | 856' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Kolumbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
37 | Kolumbia | 50 tys. € | 358 tys. € | 19 | 158% | 1 | 0 | 686' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Kolumbia | 125 tys. € | 295 tys. € | 4 | 33% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
25 | Kolumbia | 100 tys. € | – | 24 | 200% | 0 | 0 | 689' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
32 | Kolumbia | 100 tys. € | 224 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 692' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Kolumbia | 200 tys. € | 295 tys. € | 30 | 250% | 1 | 0 | 2 410' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | 29 | 242% | 0 | 0 | 2 074' | 4 | 0 | ||||||||
| 16 |
![]() |
27 | Kolumbia | 300 tys. € | 134 tys. € | 19 | 158% | 3 | 0 | 298' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Kolumbia | – | – | 19 | 158% | 1 | 0 | 258' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
37 | Paragwaj | 10 tys. € | – | 23 | 192% | 0 | 0 | 1 576' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
30 | Kolumbia | 50 tys. € | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
30 | Kolumbia | 200 tys. € | 18 tys. € | 30 | 250% | 0 | 0 | 1 214' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Quindio
2,1 mln €
śr. 99 tys. € / zawodnika
Ile Quindio wydaje na pensje
2,3 mln € rocznie
śr. 110 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Kolumbia (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Quindio w sezonie 2026
Quindio wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Quindio
Jak wygląda skład Quindio?
W wyjściowym ustawieniu Quindio między słupkami staje J. Silva, a linię obrony najczęściej tworzą S. Roa, M. Castano, L. Moran oraz Jhon Alexander Ibarguen Hurtado. W środku pola grają S. Orozco, Y. Torres, J. Reina oraz A. Tello, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Carabali, J. Lloreda. Trener Eduardo Lara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera B (Kolumbia) i pucharach.
Quindio – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Quindio w sezonie 2026.
Quindio transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 34 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 32 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Kolumbia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Kolumbia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Ekwador | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Urugwaj | 25 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Quindio
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Quindio w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Quindio trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.