Porównanie kursów FC Porto - PSV Eindhoven
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Porto - PSV Eindhoven dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 20 października 2026 (w ramach 3. rundy Ligi Mistrzów). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 168 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Porto po kursie 1,80 w STS, remis po kursie 4,40 w LV BET oraz wygrana PSV Eindhoven po kursie 4,05 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną PSV Eindhoven wystawia LV BET - 4,05, w porównaniu do najniższego 3,95 w Betfan. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 1,02 | 4,90 | 1,17 | 2,40 | 1,57 | 1,57 | 2,40 | 1,23 | 4,15 | 1,08 | 7,70 | 1,02 | 16,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
17,00 | 1,03 | 4,80 | 1,18 | 2,40 | 1,57 | 1,56 | 2,40 | 1,23 | 4,10 | 1,08 | 7,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 1,03 | 4,75 | 1,17 | 2,37 | 1,56 | 1,57 | 2,38 | 1,22 | 4,10 | 1,08 | 7,30 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,65 | 1,17 | 2,35 | 1,55 | 1,55 | 2,35 | 1,22 | 4,00 | 1,08 | 7,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,02 | 4,50 | 1,16 | 2,32 | 1,54 | 1,54 | 2,32 | 1,21 | 3,90 | 1,07 | 6,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 1,02 | 4,95 | 1,16 | 2,42 | 1,55 | 1,57 | 2,37 | 1,22 | 4,20 | 1,08 | 7,75 | 1,02 | 13,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,37. To o 4,4% więcej niż najniższy kurs 2,27 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na FC Porto strzeli
Kurs na PSV Eindhoven strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo FC Porto i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo PSV Eindhoven i liczbę goli
Kursy na FC Porto - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na PSV Eindhoven - handicap
Kursy na FC Porto - handicap azjatycki
Kursy na PSV Eindhoven - handicap azjatycki
Kursy na FC Porto - handicap azjatycki pełny
Kursy na PSV Eindhoven - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 16,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 6,7%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 9,60 | 15,00 | 7,40 | 9,80 | 25,00 | 8,20 | 13,00 | 12,00 | 15,00 | 60,00 | 12,00 | 30,00 | 20,00 | 30,00 | 45,00 | 30,00 | 100,00 | 25,00 | 100,00 | 40,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,50 | 9,20 | 14,50 | 7,20 | 9,40 | 24,00 | 7,80 | 12,50 | 12,00 | 14,50 | 60,00 | 12,00 | 30,00 | 19,00 | 31,00 | 44,00 | 29,00 | 100,00 | 24,00 | 100,00 | 39,00 | 100,00 | - | - | - | 75,00 | 100,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 9,00 | 14,00 | 7,00 | 9,00 | 23,00 | 7,50 | 12,00 | 11,00 | 14,00 | 55,00 | 11,00 | 29,00 | 19,00 | 30,00 | 43,00 | 28,00 | 100,00 | 23,00 | 95,00 | 38,00 | 95,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu FC Porto - PSV Eindhoven dostępnych jest 511 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 123,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,00 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,34 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Porto - PSV Eindhoven ma STS, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.