Porównanie kursów Ferroviária - Inter De Limeira

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Ferroviária.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Ferroviária - Inter De Limeira dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, liczbę goli, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 11 października 2026 (w ramach 6. kolejki Serie C (Brazylia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Ferroviárii po kursie 1,86 w eToto, remis po kursie 3,40 w STS oraz wygrana Interu De Limeira po kursie 4,00 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Interu De Limeira wystawia STS - 4,00, w porównaniu do najniższego 3,80 w eToto. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,85 3,40 4,00
1,86 3,25 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Inter Limeira

kurs 4,00 × 100 zł = 352 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,38 2,80
1,38 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,23 1,78 1,30
1,21 1,70 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,55 2,00 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,29 2,37 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,39 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,48 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
2,75 1,40 1,60 2,20 1,20 4,00
2,65 1,38 1,57 2,16 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,02. To o 1,5% więcej niż najniższy kurs 1,99 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,02 1,70
1,99 1,67
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,50 4,75 8,75 2,80 8,00 6,00
4,30 4,50 8,40 2,70 7,60 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Ferroviárii i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5
5,90 2,45 3,50 3,25
5,60 2,35 3,40 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5
8,00 4,75 3,60 16,00
7,60 4,50 3,45 16,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Interu De Limeira i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5
9,50 5,60 6,90 8,00
9,00 5,40 6,60 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ferroviárię - handicap

0:1
3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Inter De Limeira - handicap

0:1
1,78
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ferroviárię - handicap azjatycki

+0.5
1,84
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Inter De Limeira - handicap azjatycki

-0.5
1,80
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Ferroviária - Inter De Limeira dostępnych jest 83 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,00 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,80 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Ferroviária - Inter De Limeira ma eToto, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.