Forma w lidze
Paysandu w tabeli
4. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 2. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
0 pkt
0:3 bramki
0,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Paysandu
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 23 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1553 minut | Brazylia | 26 | pomocnik | 19 | 100 tys. € |
Paysandu w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 |
| ··· | |||||||
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 30 |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | 29 |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 29 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferroviária
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 11 |
2
|
Inter De Limeira
|
6 | 1 | 4 | 1 | 11:11 | 7 |
3
|
Brusque
|
5 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | 6 |
4
|
Paysandu
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | 4 |
Wyniki Paysandu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Brusque
1
Paysandu
1
Serie C (Brazylia), 6. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Paysandu
1
Ferroviária
0
Serie C (Brazylia), 5. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Paysandu
2
Tacuarembo
2
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
Terminarz Paysandu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Fenix
Paysandu
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Ostatnie transfery Paysandu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie |
Paysandu to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Leônidas Sodré de Castro, który może pomieścić 17 700 widzów. Zespół prowadzi Mazola Junior. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paysandu?
Klub piłkarski Paysandu zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paysandu w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Paysandu trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Paysandu w tabeli Serie C (Brazylia)?
Paysandu zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferroviárii wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Paysandu?
W wyjściowym ustawieniu Paysandu między słupkami staje G. Mesquita, a linię obrony najczęściej tworzą Edilson Jose da Silva Junior, Renan Santos de Castro, Luiz Felipe Castro Neto oraz Gustavo Henrique. W środku pola grają Pablo, B. Bispo, L. Cardoso oraz Radsley, a za skuteczność w ataku odpowiadają Italo de Carvalho Rocha Lima, Kleiton Pego Duarte. Trener Mazola Junior ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Paysandu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Paysandu to spotkanie z Fenix, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Parque Capurro w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Paysandu?
Ostatni mecz Paysandu to remis z Brusque 1:1 w Serie C (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli De Carvalho Rocha Lima, De Araujo de Carvalho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Paysandu w tym sezonie?
Bilans Paysandu w tym sezonie to 25 meczów i wynik 10-4-11 przy 31 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 15,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Paysandu w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Paysandu w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Paysandu
Paysandu terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Parque Capurro Wyjazd | – |
Kiedy Paysandu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Paysandu to spotkanie z Fenix, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Parque Capurro w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Paysandu w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Paysandu w sezonie 2026.
Forma i bramki Paysandu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Paysandu wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C (Brazylia), 6. kolejka
|
1:1 | – | 0/2 | 0/0 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C (Brazylia), 5. kolejka
|
1:0 | – | 7/18 | 5/8 | |
|
29 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
2:2 | – | 4/6 | 6/8 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 4. kolejka
|
2:0 | – | 12/14 | 1/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 3. kolejka
|
2:2 | – | 3/5 | 4/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 19. kolejka
|
1:1 | – | 6/11 | 3/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 2. kolejka
|
1:0 | – | 5/11 | 2/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 18. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
07 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 1. kolejka
|
1:2 | – | 8/11 | 5/9 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 17. kolejka
|
1:2 | – | 0/4 | 5/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Paysandu?
Ostatni mecz Paysandu to remis z Brusque 1:1 w Serie C (Brazylia), 11 października 2026. Bramki zdobyli De Carvalho Rocha Lima, De Araujo de Carvalho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Paysandu – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Paysandu w sezonie 2026.
Miejsce Paysandu w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferroviária
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
2
|
Inter De Limeira
|
6 | 1 | 4 | 1 | 11:11 | 0 | 7 | |
3
|
Brusque
|
5 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | 0 | 6 | |
4
|
Paysandu
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferroviária
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
2
|
Inter De Limeira
|
6 | 1 | 4 | 1 | 11:11 | 0 | 7 | |
3
|
Brusque
|
5 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | 0 | 6 | |
4
|
Paysandu
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferroviária
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
Inter De Limeira
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 5 | |
| 3 |
Paysandu
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 4 |
Brusque
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 2 |
Ferroviária
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 3 |
Inter De Limeira
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 4 |
Paysandu
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Paysandu w tabeli Serie C (Brazylia)?
Paysandu zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferroviárii wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Paysandu w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Paysandu na tle ligi w sezonie 2026.
Paysandu na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,0
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 16%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Paysandu
-
Italo de Carvalho Rocha Lima 8
-
Jose Romualdo Pedro Junior 6

-
Kleiton Pego Duarte 4
-
Caio Mello 3
-
Lucas Cardoso 1

-
Marcinho 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Paysandu i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Paysandu to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fenix - Paysandu Po przerwie pada 55% bramek Paysandu.Przebieg meczu Paysandu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 7-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 3-1-9 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 2-0-6 |
Gdy Paysandu otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Paysandu
94% bramek Paysandu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Paysandu zdobywa w sezonie średnio 1,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Paysandu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Paysandu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Paysandu wygra mecz Fenix - Paysandu Paysandu nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Paysandu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 72%
- Powyżej 2,5 52%
- Powyżej 3,5 24%
- Powyżej 4,5 12%
- Powyżej 5,5 4%
W 52% meczów Paysandu padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fenix - Paysandu Powyżej 2,5 bramki padło w 52% meczów Paysandu.Paysandu – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Paysandu fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Paysandu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Paysandu zdobywa 1,62 punktu na mecz wobec 1,08 na wyjeździe.
Paysandu wygra mecz Fenix - Paysandu Paysandu zdobywa u siebie 54% możliwych punktów, na wyjeździe 36%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Paysandu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Paysandu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 25 meczów.
Paysandu wygra drugą połowę meczu Fenix - Paysandu Drugą połowę Paysandu wygrywał w 7 z 25 meczów.Paysandu – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 9,8
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,1
Paysandu oddaje 15,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fenix - Paysandu Paysandu oddaje 15,0 strzałów na mecz.Paysandu – posiadanie piłki
- U siebie 59,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 25
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 25 meczów. Średnio Paysandu utrzymuje przy piłce 54,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Paysandu wygra mecz Fenix - Paysandu Paysandu utrzymuje średnio 54,2% posiadania piłki.Paysandu – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Paysandu wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Paysandu – czyste konta
- U siebie 1 z 13
- Na wyjeździe 3 z 12
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Paysandu to 16% meczów sezonu (4 z 25), z czego 1 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fenix - Paysandu Czyste konto Paysandu zachowuje w 16% meczów.Paysandu – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 8,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Paysandu wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Fenix - Paysandu Powyżej 8,5 rożnego padło w 80% meczów Paysandu.Paysandu – kartki
- Żółte kartki 69
- Pow. 3,5 kartki w meczu 84%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 64%
- Kartki rywali / mecz 3,4
- Mecze bez kartki 8%
Paysandu ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Paysandu – 3,4. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Paysandu według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 6 | 1-1-4 | 0,67 | 0,67 | 1,83 |
| Dołu tabeli (3–4) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Paysandu zdobywa z drużynami z top 2 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (3–4).
Paysandu na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 0,67 | 2,00 1,33 | 0,67 1,67 |
|
2.
|
1,67 0,67 | 2,33 1,33 | 1,67 2,00 |
|
3.
|
1,00 1,33 | 1,50 2,00 | 1,50 2,00 |
|
4.
|
1,33 0,00 | 1,33 0,00 | 1,33 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Paysandu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Paysandu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AO Itabaiana - Paysandu 1:4 Serie C (Brazylia), 25.04.2026
- Najwyższa porażka Ferroviária - Paysandu 4:0 Serie C (Brazylia), 18.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Paysandu - Botafogo PB 4:2, Serie C (Brazylia), 4.05.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Cardoso, Amazonas - Paysandu 2:1, Serie C (Brazylia), 27.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Pedro Junior, Paysandu - Anápolis 2:1, Serie C (Brazylia), 9.05.2026
Jakie statystyki ma Paysandu w tym sezonie?
Bilans Paysandu w tym sezonie to 25 meczów i wynik 10-4-11 przy 31 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 15,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Paysandu – zawodnicy
Jak wygląda kadra Paysandu w sezonie 2026.
Kontuzje w kadrze Paysandu
-
Andre da Silva Lima Pomocnik Rana pauzuje od 16 dniopuszczone: 4 mecze
Kadra Paysandu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
29 | Brazylia | 0 € | – | 23 | 460% | 8 | 0 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Urugwaj | 0 € | 254 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 6 | 120% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
28 | Chile | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
23 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 75 |
|
27 | Brazylia | 0 € | 62 tys. € | 21 | 420% | 4 | 0 | 301' | 3 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Brazylia | 0 € | – | 24 | 480% | 1 | 0 | 66' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Brazylia | 200 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
26 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
23 | Brazylia | 200 tys. € | 71 tys. € | 11 | 220% | 1 | 0 | 456' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Brazylia | 0 € | – | 21 | 420% | 1 | 0 | 1 321' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 24 | 480% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Brazylia | 0 € | – | 7 | 140% | 0 | 0 | 142' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
23 | Brazylia | – | – | 7 | 140% | 0 | 0 | 44' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 16 | 320% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
31 | Urugwaj | 0 € | – | 19 | 380% | 0 | 0 | 308' | 2 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Brazylia | 200 tys. € | 240 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
28 | Brazylia | 0 € | 80 tys. € | 21 | 420% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
30 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Paysandu
950 tys. €
śr. 43 tys. € / zawodnika
Ile Paysandu wydaje na pensje
770 tys. € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Brazylia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Paysandu w sezonie 2026
Paysandu wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Paysandu
Jak wygląda skład Paysandu?
W wyjściowym ustawieniu Paysandu między słupkami staje G. Mesquita, a linię obrony najczęściej tworzą Edilson Jose da Silva Junior, Renan Santos de Castro, Luiz Felipe Castro Neto oraz Gustavo Henrique. W środku pola grają Pablo, B. Bispo, L. Cardoso oraz Radsley, a za skuteczność w ataku odpowiadają Italo de Carvalho Rocha Lima, Kleiton Pego Duarte. Trener Mazola Junior ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C (Brazylia) i pucharach.
Paysandu – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Paysandu w sezonie 2026.
Paysandu transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 29 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 30 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo |
Paysandu bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -150 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +350 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Paysandu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paysandu w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Paysandu trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Paysandu – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Paysandu? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paysandu?
Klub piłkarski Paysandu zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B.