Forma w lidze
Fenix w tabeli
Brak drużyny w aktualnej tabeli
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
7 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Równy bilans
Przewidywany skład Fenix 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wyniki Fenix
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
27 Wrz Koniec
|
Oriental
3
Fenix
2
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Fenix
1
Colón
1
Segunda Division (Urugwaj), 19. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
CA River Plate
0
Fenix
1
Segunda Division (Urugwaj), 18. kolejka
|
Terminarz Fenix
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Fenix
Paysandu
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Ostatnie transfery Fenix
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Urugwaj |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo |
Fenix to klub piłkarski z Urugwaju występujący w Segunda Division (Urugwaj). Swoim domowym obiektem jest Parque Capurro, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Carlos Canobbio. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fenix w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fenix trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Jak wygląda skład Fenix?
W wyjściowym ustawieniu Fenix między słupkami staje A. Soria, a linię obrony najczęściej tworzą A. Gabrielli, G. Pereira. W środku pola grają A. Rodriguez, G. Vega, a za skuteczność w ataku odpowiadają Sebastian de Marco Machado. Trener Carlos Canobbio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Segunda Division (Urugwaj) i pucharach.
Kiedy Fenix gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fenix to spotkanie z Paysandu, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Parque Capurro w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fenix?
Ostatni mecz Fenix to porażka z Oriental 3:2 w Segunda Division (Urugwaj), 27 września 2026. Bramki zdobyli Rigoleto, Fernandez Pertusso. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Fenix w tym sezonie?
Bilans Fenix w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-9-7 przy 38 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Fenix w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Fenix w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Fenix
Fenix terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Parque Capurro U siebie | – |
Kiedy Fenix gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fenix to spotkanie z Paysandu, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Parque Capurro w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Fenix w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Fenix w sezonie 2026.
Forma i bramki Fenix w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Fenix wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
3:2 | – | 3/5 | 8/13 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 19. kolejka
|
1:1 | – | 9/12 | 4/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 18. kolejka
|
0:1 | – | 5/11 | 5/9 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 17. kolejka
|
2:1 | – | 9/12 | 3/9 | |
|
30 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 16. kolejka
|
1:1 | – | 6/9 | 4/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 15. kolejka
|
0:2 | – | 1/7 | 9/15 | |
|
16 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 14. kolejka
|
1:4 | – | 3/4 | 3/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 13. kolejka
|
0:0 | – | 5/10 | 3/7 | |
|
02 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 12. kolejka
|
1:1 | – | 5/9 | 5/7 | |
|
26 Lip Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 11. kolejka
|
1:0 | – | 6/9 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fenix?
Ostatni mecz Fenix to porażka z Oriental 3:2 w Segunda Division (Urugwaj), 27 września 2026. Bramki zdobyli Rigoleto, Fernandez Pertusso. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Fenix – tabela Segunda Division (Urugwaj)
Jakie miejsce w tabeli Segunda Division (Urugwaj) zajmuje Fenix w sezonie 2026.
Statystyki Fenix w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Fenix na tle ligi w sezonie 2026.
Fenix na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 31%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Fenix i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Fenix to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fenix - Paysandu Po przerwie pada 58% bramek Fenix.Przebieg meczu Fenix i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 9-3-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-3-4 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 5-2-1 |
| Remis do przerwy | 11 | 5-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-4-3 |
Gdy Fenix otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Fenix
97% bramek Fenix pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Fenix zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Fenix
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Fenix, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Fenix wygra mecz Fenix - Paysandu Fenix przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Fenix
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 42%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 0%
W 42% meczów Fenix padają co najmniej trzy bramki, a w 65% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fenix - Paysandu Powyżej 2,5 bramki padło w 42% meczów Fenix.Fenix – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Fenix, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Fenix zdobywa 1,71 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Fenix wygra mecz Fenix - Paysandu Fenix zdobywa u siebie 57% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Fenix ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Fenix, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 26 meczów.
Fenix wygra drugą połowę meczu Fenix - Paysandu Drugą połowę Fenix wygrywał w 12 z 26 meczów.Fenix – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Fenix oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fenix - Paysandu Fenix oddaje 9,1 strzałów na mecz.Fenix – posiadanie piłki
- U siebie 57,0%
- Na wyjeździe 52,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 24
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 24 meczów. Średnio Fenix utrzymuje przy piłce 54,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Fenix wygra mecz Fenix - Paysandu Fenix utrzymuje średnio 54,8% posiadania piłki.Fenix – czyste konta
- U siebie 5 z 14
- Na wyjeździe 3 z 12
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Fenix to 31% meczów sezonu (8 z 26), z czego 5 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fenix - Paysandu Czyste konto Fenix zachowuje w 31% meczów.Fenix – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 79%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Fenix wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 79% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Fenix - Paysandu Powyżej 8,5 rożnego padło w 79% meczów Fenix.Fenix – kartki
- Żółte kartki 94
- Pow. 3,5 kartki w meczu 92%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 83%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 4%
Fenix ogląda średnio 3,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Fenix – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Ciekawe rekordy w meczach Fenix
Skrajne wyniki i osiągnięcia Fenix w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fenix - Cerrito 4:1 Segunda Division (Urugwaj), 12.04.2026
- Najwyższa porażka Fenix - Plaza Colonia 1:4 Segunda Division (Urugwaj), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Fenix - Tacuarembo 3:2, Segunda Division (Urugwaj), 5.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta De Marco Machado, Atenas - Fenix 1:4, Segunda Division (Urugwaj), 28.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Fenix - Atenas 1:0, Segunda Division (Urugwaj), 26.07.2026
Jakie statystyki ma Fenix w tym sezonie?
Bilans Fenix w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-9-7 przy 38 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Fenix – zawodnicy
Jak wygląda kadra Fenix w sezonie 2026.
Przewidywany skład Fenix 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Fenix
-
Bruno Suarez Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 47 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Fenix
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Paragwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 200 tys. € | 36 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
24 | Urugwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
34 | Urugwaj | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
38 | Urugwaj | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Urugwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Urugwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Urugwaj | 325 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
34 | Urugwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
33 | Urugwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
24 | Urugwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
25 | Urugwaj | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Urugwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
34 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
24 | Urugwaj | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
41 | Urugwaj | 10 tys. € | 53 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
27 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Fenix
2,9 mln €
śr. 137 tys. € / zawodnika
Ile Fenix wydaje na pensje
89 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Urugwaj (18 zawodników)
Fenix wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Fenix
Jak wygląda skład Fenix?
W wyjściowym ustawieniu Fenix między słupkami staje A. Soria, a linię obrony najczęściej tworzą A. Gabrielli, G. Pereira. W środku pola grają A. Rodriguez, G. Vega, a za skuteczność w ataku odpowiadają Sebastian de Marco Machado. Trener Carlos Canobbio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Segunda Division (Urugwaj) i pucharach.
Fenix – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Fenix w sezonie 2026.
Fenix transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 24 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 33 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Urugwaj | 32 |
|
za darmo | |
| 16 Mar 2026 |
|
Argentyna | 32 | – | za darmo | |
| 18 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 32 |
|
za darmo | |
| 05 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 29 |
|
za darmo | |
| 05 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 25 |
|
za darmo | |
| 01 Lut 2026 |
|
Argentyna | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
|
Argentyna | 32 |
|
za darmo |
Fenix bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +629 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Fenix
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fenix w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fenix trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
