Forma w lidze
Cerrito w tabeli
Brak drużyny w aktualnej tabeli
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Równy bilans
Wyniki Cerrito
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
27 Wrz Koniec
|
Cerrito
1
La Luz
2
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Cerrito
1
CA River Plate
1
Segunda Division (Urugwaj), 19. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Atenas
0
Cerrito
0
Segunda Division (Urugwaj), 18. kolejka
|
Terminarz Cerrito
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
Miramar
Cerrito
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Ostatnie transfery Cerrito
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo |
Cerrito to klub piłkarski z Urugwaju występujący w Segunda Division (Urugwaj). Swoim domowym obiektem jest Parque Maracaná, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Damian Enriquez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cerrito w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cerrito trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Kiedy Cerrito gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cerrito to spotkanie z Miramar, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Parque Palermo w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cerrito?
Ostatni mecz Cerrito to porażka z La Luz 1:2 w Segunda Division (Urugwaj), 27 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cerrito w tym sezonie?
Bilans Cerrito w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-11-7 przy 32 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cerrito w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Cerrito w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Cerrito
Cerrito terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Parque Palermo Wyjazd | – |
Kiedy Cerrito gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cerrito to spotkanie z Miramar, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Parque Palermo w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Cerrito w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Cerrito w sezonie 2026.
Forma i bramki Cerrito w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cerrito wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
1:2 | – | 3/4 | 2/9 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 19. kolejka
|
1:1 | – | 6/6 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 18. kolejka
|
0:0 | – | 1/3 | 4/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 17. kolejka
|
1:2 | – | 4/4 | 1/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 16. kolejka
|
2:1 | – | 3/8 | 5/12 | |
|
22 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 15. kolejka
|
3:0 | – | 6/12 | 3/8 | |
|
14 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 14. kolejka
|
1:1 | – | 8/12 | 1/1 | |
|
08 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 13. kolejka
|
1:0 | – | 2/6 | 2/7 | |
|
02 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 12. kolejka
|
1:1 | – | 4/9 | 2/7 | |
|
18 Lip Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 11. kolejka
|
0:0 | – | 6/10 | 4/8 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cerrito?
Ostatni mecz Cerrito to porażka z La Luz 1:2 w Segunda Division (Urugwaj), 27 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cerrito – tabela Segunda Division (Urugwaj)
Jakie miejsce w tabeli Segunda Division (Urugwaj) zajmuje Cerrito w sezonie 2026.
Statystyki Cerrito w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Cerrito na tle ligi w sezonie 2026.
Cerrito na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,19
- Czyste konta 35%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cerrito i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cerrito to 0–15 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Miramar - Cerrito Po przerwie pada 48% bramek Cerrito.Przebieg meczu Cerrito i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 8-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 0-3-7 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 6-2-0 |
| Remis do przerwy | 9 | 2-6-1 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-3-6 |
Gdy Cerrito otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Cerrito
100% bramek Cerrito pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cerrito zdobywa w sezonie średnio 1,35 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Cerrito
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cerrito, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cerrito wygra mecz Miramar - Cerrito Cerrito przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Cerrito
- Powyżej 0,5 85%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 42%
- Powyżej 3,5 19%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 4%
W 42% meczów Cerrito padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Miramar - Cerrito Powyżej 2,5 bramki padło w 42% meczów Cerrito.Cerrito – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cerrito, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cerrito zdobywa 1,92 punktu na mecz wobec 0,77 na wyjeździe.
Cerrito wygra mecz Miramar - Cerrito Cerrito zdobywa u siebie 64% możliwych punktów, na wyjeździe 26%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Cerrito ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Cerrito, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 26 meczów.
Cerrito wygra drugą połowę meczu Miramar - Cerrito Drugą połowę Cerrito wygrywał w 6 z 26 meczów.Cerrito – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Cerrito oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Miramar - Cerrito Cerrito oddaje 8,3 strzałów na mecz.Cerrito – posiadanie piłki
- U siebie 50,4%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 25
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 25 meczów. Średnio Cerrito utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Cerrito wygra mecz Miramar - Cerrito Cerrito utrzymuje średnio 49,4% posiadania piłki.Cerrito – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,19
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Cerrito to 35% meczów sezonu (9 z 26), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Miramar - Cerrito Czyste konto Cerrito zachowuje w 35% meczów.Cerrito – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 68%
- Pow. 8,5 w meczu 52%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Cerrito wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 52% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Miramar - Cerrito Powyżej 8,5 rożnego padło w 52% meczów Cerrito.Cerrito – kartki
- Żółte kartki 73
- Pow. 3,5 kartki w meczu 96%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 92%
- Kartki rywali / mecz 4,1
- Mecze bez kartki 4%
Cerrito ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Cerrito – 4,1. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Ciekawe rekordy w meczach Cerrito
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cerrito w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cerrito - Uruguay Montevideo 3:0 Segunda Division (Urugwaj), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Fenix - Cerrito 4:1 Segunda Division (Urugwaj), 12.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek CA River Plate - Cerrito 6:4, Segunda Division (Urugwaj), 14.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Oriental - Cerrito 2:2, Segunda Division (Urugwaj), 10.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta CA River Plate - Cerrito 6:4, Segunda Division (Urugwaj), 14.06.2026
Jakie statystyki ma Cerrito w tym sezonie?
Bilans Cerrito w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-11-7 przy 32 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cerrito – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cerrito w sezonie 2026.
Kadra Cerrito
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Urugwaj | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Kolumbia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Urugwaj | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
35 | Urugwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
25 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
38 | Urugwaj | 10 tys. € | 382 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
31 | Kolumbia | 150 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Urugwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Urugwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Urugwaj | 150 tys. € | 190 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Urugwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Urugwaj | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Urugwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
20 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
21 | Urugwaj | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Urugwaj | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
39 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Urugwaj | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
21 | Argentyna | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
35 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
28 | Argentyna | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
25 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Urugwaj | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
25 | Urugwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Cerrito
3,3 mln €
śr. 112 tys. € / zawodnika
Ile Cerrito wydaje na pensje
652 tys. € rocznie
śr. 22 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Urugwaj (24 zawodników)
Cerrito wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cerrito
Cerrito – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cerrito w sezonie 2026.
Cerrito transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 24 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 24 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 36 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cerrito w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cerrito trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
