Forma w lidze
Rentistas w tabeli
Brak drużyny w aktualnej tabeli
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Równy bilans
Przewidywany skład Rentistas 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wyniki Rentistas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
26 Wrz Koniec
|
Uruguay Montevideo
1
Rentistas
3
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Rentistas
0
Oriental
2
Segunda Division (Urugwaj), 19. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Colón
0
Rentistas
1
Segunda Division (Urugwaj), 18. kolejka
|
Terminarz Rentistas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 22:00
|
Rentistas
Atenas
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Ostatnie transfery Rentistas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo |
Rentistas to klub piłkarski z Urugwaju występujący w Segunda Division (Urugwaj). Swoim domowym obiektem jest Complejo Deportivo Rentistas, który może pomieścić 10 600 widzów. Zespół prowadzi Omar Asad. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rentistas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rentistas trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Kiedy Rentistas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rentistas to spotkanie z Atenas, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie Complejo Deportivo Rentistas w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rentistas?
Ostatni mecz Rentistas to wygrana z Uruguay Montevideo 1:3 w Segunda Division (Urugwaj), 26 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rentistas w tym sezonie?
Bilans Rentistas w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-9-7 przy 30 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rentistas w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Rentistas w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Rentistas
Rentistas terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 22:00
|
Segunda Division (Urugwaj), 23. kolejka
|
Complejo Deportivo Rentistas U siebie | – |
Kiedy Rentistas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rentistas to spotkanie z Atenas, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie Complejo Deportivo Rentistas w ramach Segunda Division (Urugwaj) (23. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Rentistas w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Rentistas w sezonie 2026.
Forma i bramki Rentistas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rentistas wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 20. kolejka
|
1:3 | – | 9/12 | 4/9 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 19. kolejka
|
0:2 | – | 5/11 | 0/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 18. kolejka
|
0:1 | – | 6/15 | 3/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 17. kolejka
|
2:1 | – | 3/12 | 6/9 | |
|
30 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 16. kolejka
|
0:0 | – | 5/13 | 1/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 15. kolejka
|
1:1 | – | 10/13 | 3/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 14. kolejka
|
0:1 | – | 12/13 | 2/5 | |
|
10 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 13. kolejka
|
1:1 | – | 6/9 | 2/5 | |
|
01 Sie Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 12. kolejka
|
2:5 | – | 1/10 | 5/12 | |
|
18 Lip Koniec
|
Segunda Division (Urugwaj), 11. kolejka
|
0:0 | – | 4/10 | 4/8 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rentistas?
Ostatni mecz Rentistas to wygrana z Uruguay Montevideo 1:3 w Segunda Division (Urugwaj), 26 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rentistas – tabela Segunda Division (Urugwaj)
Jakie miejsce w tabeli Segunda Division (Urugwaj) zajmuje Rentistas w sezonie 2026.
Statystyki Rentistas w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Rentistas na tle ligi w sezonie 2026.
Rentistas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,04
- Czyste konta 27%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rentistas i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rentistas to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rentistas - Atenas Po przerwie pada 54% bramek Rentistas.Przebieg meczu Rentistas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 7-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 2-4-5 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 7-0-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 3-7-5 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy Rentistas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rentistas
96% bramek Rentistas pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rentistas zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Rentistas
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rentistas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rentistas wygra mecz Rentistas - Atenas Rentistas nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Rentistas
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 12%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 4%
W 38% meczów Rentistas padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rentistas - Atenas Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Rentistas.Rentistas – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rentistas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rentistas zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Rentistas wygra mecz Rentistas - Atenas Rentistas zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Rentistas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Rentistas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 26 meczów.
Rentistas wygra drugą połowę meczu Rentistas - Atenas Drugą połowę Rentistas wygrywał w 7 z 26 meczów.Rentistas – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Rentistas oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rentistas - Atenas Rentistas oddaje 9,0 strzałów na mecz.Rentistas – posiadanie piłki
- U siebie 55,3%
- Na wyjeździe 49,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 23
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 23 meczów. Średnio Rentistas utrzymuje przy piłce 52,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Rentistas wygra mecz Rentistas - Atenas Rentistas utrzymuje średnio 52,3% posiadania piłki.Rentistas – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,04
- Bez straty do przerwy 65%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Rentistas to 27% meczów sezonu (7 z 26), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Rentistas - Atenas Czyste konto Rentistas zachowuje w 27% meczów.Rentistas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 52%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Rentistas wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Rentistas – kartki
- Żółte kartki 67
- Pow. 3,5 kartki w meczu 96%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 70%
- Kartki rywali / mecz 3,5
- Mecze bez kartki 4%
Rentistas ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Rentistas – 3,5. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Ciekawe rekordy w meczach Rentistas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rentistas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana La Luz - Rentistas 2:5 Segunda Division (Urugwaj), 1.08.2026
- Najwyższa porażka Oriental - Rentistas 3:0 Segunda Division (Urugwaj), 14.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek La Luz - Rentistas 2:5, Segunda Division (Urugwaj), 1.08.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Paysandu - Rentistas 0:1, Segunda Division (Urugwaj), 10.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Colón - Rentistas 0:1, Segunda Division (Urugwaj), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Rentistas w tym sezonie?
Bilans Rentistas w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-9-7 przy 30 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rentistas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rentistas w sezonie 2026.
Przewidywany skład Rentistas 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Rentistas
-
F. Martinez Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 61 dniopuszczone: 12 meczów

-
Marcelo Tabarez Pomocnik Uraz pauzuje od 377 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Rentistas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Urugwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Urugwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Brazylia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Urugwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
21 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Urugwaj | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 325 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Urugwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Urugwaj | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 150 tys. € | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Urugwaj | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
41 | Urugwaj | 10 tys. € | 791 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
32 | Urugwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
21 | Urugwaj | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Urugwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Urugwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Urugwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Urugwaj | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
29 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
28 | Urugwaj | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
20 | Urugwaj | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
25 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Urugwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Urugwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Rentistas
4,2 mln €
śr. 135 tys. € / zawodnika
Ile Rentistas wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Urugwaj (30 zawodników)
Rentistas wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rentistas
Rentistas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rentistas w sezonie 2026.
Rentistas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Urugwaj | 20 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 25 |
|
za darmo | |
| 23 Mar 2026 |
|
Urugwaj | 25 | – | za darmo | |
| 13 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 22 |
|
za darmo | |
| 10 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 33 |
![]() |
za darmo |
Rentistas bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +460 tys. € 2023
- +2,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Rentistas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rentistas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rentistas trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.