16. kolejka
1 : 4
Koniec, 06.05.26 17:00

Porównanie kursów Gandzasar - FC Noah

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gandzasar - FC Noah dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), podwójną szansę, liczbę goli oraz obie drużyny strzelą (BTTS) z 6 maja 2026 (w ramach 16. kolejki Premier League (Armenia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gandzasar po kursie 8,00 w LV BET, remis po kursie 5,35 w LV BET oraz wygrana FC Noah po kursie 1,33 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Gandzasar wystawia LV BET - 8,00, w porównaniu do najniższego 7,80 w Fortuna. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
7,80 4,90 1,27
8,00 5,35 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Gandzasar

kurs 8,00 × 100 zł = 704 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,08 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,43 1,06 1,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
7,40 2,60 1,66
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
6,80 2,95 1,58
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,85 1,09 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,93 1,09 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 4,05 1,17 2,17 1,55 1,46 2,35 1,18 3,95
10,00 1,02 4,25 1,18 2,22 1,57 1,50 2,45 1,18 4,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,94 1,72
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
14,00 6,20 2,60 14,00 15,00 1,89
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Gandzasar i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
20,00 11,00 16,00 14,00 9,40 35,00 8,40 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,00 6,00 6,00 18,00 6,00 18,00 4,70 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Noah i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 1,40 3,30 1,71 1,96 2,60 1,54 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Gandzasar - FC Noah dostępnych jest 73 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 9,2% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 5,35 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,90 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gandzasar - FC Noah ma Fortuna, który prowadzi w 19 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.