Forma w lidze
Sardarapat w tabeli
6. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do 1. miejsca: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:11 bramki
1,75 gola/mecz
8 pkt
8:6 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Sardarapat
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Armenia | 24 | napastnik | 9 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Armenia | 22 | napastnik | 8 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Rosja | 24 | pomocnik | 9 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Sardarapat 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Sardarapat w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 27 |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 21 |
| ··· | |||||||
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 12 |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | 12 |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | 10 |
Wyniki Sardarapat
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
![]()
Sardarapat
1
FC Noah
5
Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
BKMA
1
![]()
Sardarapat
1
Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
![]()
Sardarapat
1
Alashkert
1
Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
Terminarz Sardarapat
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 17:00
|
Gandzasar
![]()
Sardarapat
Premier League (Armenia), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
![]()
Sardarapat
FC Urartu
Premier League (Armenia), 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 12:30
|
![]()
Sardarapat
Van
Premier League (Armenia), 12. kolejka
|
Sardarapat to klub piłkarski z Armenii występujący w Premier League (Armenia).
Które miejsce zajmuje Sardarapat w tabeli Premier League (Armenia)?
Sardarapat zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 15 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Sardarapat?
W wyjściowym ustawieniu Sardarapat między słupkami staje G. Matinyan, a linię obrony najczęściej tworzą A. Danielyan, J. Quinonez oraz A. Sargsyan. W środku pola grają K. Hovhannes, G. Abrahamyan, Y. Budagyan oraz S. Galstyan, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Vardanyan, G. Petrosyan oraz H. Minasyan.
Kiedy Sardarapat gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sardarapat to spotkanie z Gandzasar, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Gandzasar Stadium w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sardarapat?
Ostatni mecz Sardarapat to porażka z FC Noah 1:5 w Premier League (Armenia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Gonzalez, Sualehe, Costache, Jakolis oraz Lazetić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sardarapat w tym sezonie?
Bilans Sardarapat w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sardarapat w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sardarapat w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sardarapat
Sardarapat terminarz
Kiedy Sardarapat gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sardarapat to spotkanie z Gandzasar, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Gandzasar Stadium w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Wyniki Sardarapat w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sardarapat w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sardarapat w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sardarapat wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
1:5 | – | 8/13 | 0/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
1:1 | – | 6/12 | 2/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 4/15 | 0/2 | |
|
09 Wrz Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 3. kolejka
|
2:4 | – | 2/8 | 0/1 | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 6. kolejka
|
2:0 | – | 11/17 | 3/6 | |
|
31 Sie Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 5. kolejka
|
3:1 | 3-4-3 | 4/13 | 3/7 | |
|
27 Sie Karne
|
![]() Puchar Armenii, 1/16 finału
|
1:1 | – | 6/17 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 4. kolejka
|
1:1 | – | 2/14 | 0/1 | |
|
07 Sie Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 2. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 4/15 | 4/6 | |
|
31 Lip Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 1. kolejka
|
1:4 | – | 3/6 | 1/2 |
Sardarapat ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 11 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 2 z 3 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Sardarapat zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sardarapat?
Ostatni mecz Sardarapat to porażka z FC Noah 1:5 w Premier League (Armenia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Gonzalez, Sualehe, Costache, Jakolis oraz Lazetić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sardarapat – tabela Premier League (Armenia)
Jakie miejsce w tabeli Premier League (Armenia) zajmuje Sardarapat w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sardarapat w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 15 | |
| 2 |
Alashkert
|
5 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | 13 | 13 | |
| 3 |
Piunik Erywań
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 4 |
Ararat-Armenia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 11 | |
| 5 |
Van
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 6 |
FC Urartu
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 7 |
BKMA
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Sardarapat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 9 |
Syunik
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Shirak
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 11 |
Ararat
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gandzasar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 2 |
Piunik Erywań
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Ararat-Armenia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 4 |
Sardarapat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 5 |
Shirak
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 6 |
Ararat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
FC Urartu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Alashkert
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
BKMA
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 10 |
Gandzasar
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 11 |
Syunik
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 12 |
Van
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sardarapat w tabeli Premier League (Armenia)?
Sardarapat zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 15 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Sardarapat w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sardarapat na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sardarapat na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 5,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,89
- Czyste konta 0%
Strzelcy Sardarapat
-
Grenik Petrosyan 3
-
Levon Vardanyan 3
-
Hamlet Minasyan 2
-
Artur Danilyan 1
-
Janik Davtyan 1

-
Misak Hakobyan 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Sardarapat i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sardarapat to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Sardarapat i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Sardarapat otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Sardarapat
93% bramek Sardarapat pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sardarapat zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Sardarapat
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Sardarapat, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Sardarapat
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 22%
W 56% meczów Sardarapat padają co najmniej trzy bramki, a w 89% spotkań trafiają obie drużyny.
Sardarapat – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sardarapat, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sardarapat zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Sardarapat ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Sardarapat, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Sardarapat – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,7
Sardarapat oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Sardarapat – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 50,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Sardarapat utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Sardarapat – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,89
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Sardarapat to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Sardarapat – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 78%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Sardarapat wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 7,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Sardarapat – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 44%
Sardarapat ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Sardarapat – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Sardarapat według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 2,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Sardarapat zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Sardarapat na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,60 0,75 | 3,20 0,75 | 0,60 1,00 |
|
5.
|
1,20 1,50 | 1,60 1,50 | 1,60 1,00 |
6.
![]() |
1,00 1,60 | 1,75 1,60 | 2,75 1,20 |
|
7.
|
0,75 1,40 | 1,50 1,00 | 2,00 0,80 |
|
8.
|
0,75 1,40 | 0,50 1,20 | 1,25 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Sardarapat
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sardarapat w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Van - Sardarapat 1:4 Premier League (Armenia), 31.07.2026
- Najwyższa porażka Sardarapat - FC Noah 1:5 Premier League (Armenia), 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sardarapat - Piunik Erywań 2:4, Premier League (Armenia), 9.09.2026
- Najszybsza bramka 20. minuta Vardanyan, Ararat - Sardarapat 1:2, Premier League (Armenia), 7.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta BKMA - Sardarapat 1:1, Premier League (Armenia), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Sardarapat w tym sezonie?
Bilans Sardarapat w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sardarapat – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sardarapat w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sardarapat 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Wyróżniający się zawodnicy Sardarapat w sezonie 2026/2027
Jak wygląda skład Sardarapat?
W wyjściowym ustawieniu Sardarapat między słupkami staje G. Matinyan, a linię obrony najczęściej tworzą A. Danielyan, J. Quinonez oraz A. Sargsyan. W środku pola grają K. Hovhannes, G. Abrahamyan, Y. Budagyan oraz S. Galstyan, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Vardanyan, G. Petrosyan oraz H. Minasyan.