Forma w lidze
Shirak w tabeli
7. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Strata do 1. miejsca: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
6:8 bramki
1,50 gola/mecz
7 pkt
5:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Shirak
Wartość drużyny: 1,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Armenia | 26 | pomocnik | 9 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Armenia | 24 | obrońca | 9 | – |
Przewidywany skład Shirak 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Shirak w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 27 |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 21 |
| ··· | |||||||
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | 12 |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | 10 |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | 10 |
Wyniki Shirak
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Syunik
2
Shirak
0
Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Shirak
1
Ararat-Armenia
3
Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Piunik Erywań
2
Shirak
0
Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
Terminarz Shirak
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Ararat
Shirak
Premier League (Armenia), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Shirak
Alashkert
Premier League (Armenia), 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 12:30
|
Lernayin Artsakh
Shirak
Puchar Armenii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Shirak
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 Lip 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Nigeria | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Armenia |
![]() |
za darmo | |
| 05 Mar 2026 |
|
Armenia |
![]() |
za darmo |
Shirak to klub piłkarski z Armenii występujący w Premier League (Armenia). Swoim domowym obiektem jest Gyumri City Stadium, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Vardan Bichakhchyan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Armenii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shirak?
Klub piłkarski Shirak zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Superpuchar Armenii oraz Mistrzostwo Armenii. Ponadto triumfował w Puchar Armenii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shirak w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Shirak w tabeli Premier League (Armenia)?
Shirak zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Shirak?
W wyjściowym ustawieniu Shirak między słupkami staje L. Karapetyan, a linię obrony najczęściej tworzą H. Pahlevanyan, H. Mnatsakanyan, S. Ghukasyan oraz T. Sumbulyan. W środku pola grają N. Janoyan, R. Misakyan, R. Mkrtchyan, L. Darbinyan oraz S. Tsarukyan, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Kodia. Trener Vardan Bichakhchyan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League (Armenia) i pucharach.
Kiedy Shirak gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shirak to spotkanie z Ararat, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shirak?
Ostatni mecz Shirak to porażka z Syunik 2:0 w Premier League (Armenia), 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shirak w tym sezonie?
Bilans Shirak w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 11 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shirak w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Shirak w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Shirak
Shirak terminarz
Kiedy Shirak gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shirak to spotkanie z Ararat, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Wyniki Shirak w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Shirak w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Shirak w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shirak wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
2:0 | – | 3/7 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
1:3 | – | 10/13 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 6. kolejka
|
2:0 | – | 6/17 | 3/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 5. kolejka
|
0:4 | 4-2-3-1 | 4/7 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 4. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/18 | 1/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/13 | 2/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 2. kolejka
|
3:4 | 4-2-3-1 | 3/7 | 3/6 | |
|
01 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 1. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 9/12 | 3/6 | |
|
26 Maj Koniec
|
Premier League (Armenia), 27. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 1/3 | 1/4 |
Shirak ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 5 meczów, ze średnią 1,40 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shirak?
Ostatni mecz Shirak to porażka z Syunik 2:0 w Premier League (Armenia), 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shirak – tabela Premier League (Armenia)
Jakie miejsce w tabeli Premier League (Armenia) zajmuje Shirak w sezonie 2026/2027.
Miejsce Shirak w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 15 | |
| 2 |
Alashkert
|
5 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | 13 | 13 | |
| 3 |
Piunik Erywań
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 4 |
Ararat-Armenia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 11 | |
| 5 |
Van
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 6 |
FC Urartu
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 7 |
BKMA
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Sardarapat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 9 |
Syunik
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Shirak
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 11 |
Ararat
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gandzasar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 2 |
Piunik Erywań
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Ararat-Armenia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 4 |
Sardarapat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 5 |
Shirak
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 6 |
Ararat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
FC Urartu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Alashkert
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
BKMA
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 10 |
Gandzasar
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 11 |
Syunik
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 12 |
Van
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Shirak w tabeli Premier League (Armenia)?
Shirak zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Shirak w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Shirak na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Shirak na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 44%
Strzelcy Shirak
-
Rafik Misakyan 2
-
Vazgen Sargsyan 1

-
Grigor Ghumashyan 1

-
Sergey Manukyan 1

-
Alvine Donald Kodia 1

-
Rudik Mkrtchyan 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shirak i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shirak to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Shirak i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-1-4 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Shirak otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Shirak
91% bramek Shirak pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shirak zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Shirak
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Shirak, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Shirak wygra mecz Ararat - Shirak Shirak przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Shirak
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 33% meczów Shirak padają co najmniej trzy bramki, a w 22% spotkań trafiają obie drużyny.
Shirak – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shirak, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shirak zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Shirak wygra mecz Ararat - Shirak Shirak zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Shirak ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Shirak, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Shirak – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Shirak oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Shirak – posiadanie piłki
- U siebie 44,8%
- Na wyjeździe 53,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Shirak utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Shirak wygra mecz Ararat - Shirak Shirak utrzymuje średnio 49,0% posiadania piłki.Shirak – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Shirak to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Shirak – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Shirak wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Shirak – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Shirak ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Shirak – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Shirak według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 3,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,25 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Shirak zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Shirak na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,20 1,50 | 1,60 1,50 | 1,60 1,00 |
6.
![]() |
1,00 1,60 | 1,75 1,60 | 2,75 1,20 |
|
7.
|
0,75 1,40 | 1,50 1,00 | 2,00 0,80 |
|
8.
|
0,75 1,40 | 0,50 1,20 | 1,25 2,00 |
|
9.
|
1,00 0,75 | 0,80 1,00 | 1,00 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Shirak
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shirak w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Van - Shirak 0:4 Premier League (Armenia), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Piunik Erywań - Shirak 2:0 Premier League (Armenia), 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Shirak - FC Noah 3:4, Premier League (Armenia), 9.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 19. minuta Misakyan, Shirak - Sardarapat 2:0, Premier League (Armenia), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 76. minuta Muradyan, Shirak - FC Noah 3:4, Premier League (Armenia), 9.08.2026
Jakie statystyki ma Shirak w tym sezonie?
Bilans Shirak w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 11 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shirak – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shirak w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Shirak 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Kadra Shirak
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Armenia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
26 | Armenia | 225 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 794' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
20 | Armenia | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 415' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Armenia | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 706' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | – | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 509' | 0 | 0 | ||||||||
| 10 |
|
32 | Serbia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Armenia | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Armenia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Armenia | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 713' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Armenia | 175 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 139' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
21 | Armenia | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 803' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Armenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
– | Armenia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Armenia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
40 | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Armenia | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 806' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Armenia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Armenia | 150 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 97' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Rosja | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
25 | Armenia | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Armenia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Shirak
2,2 mln €
śr. 97 tys. € / zawodnika
Ile Shirak wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Armenia (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shirak w sezonie 2026/2027
Shirak wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Shirak
Jak wygląda skład Shirak?
W wyjściowym ustawieniu Shirak między słupkami staje L. Karapetyan, a linię obrony najczęściej tworzą H. Pahlevanyan, H. Mnatsakanyan, S. Ghukasyan oraz T. Sumbulyan. W środku pola grają N. Janoyan, R. Misakyan, R. Mkrtchyan, L. Darbinyan oraz S. Tsarukyan, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Kodia. Trener Vardan Bichakhchyan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League (Armenia) i pucharach.
Shirak – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shirak w sezonie 2026/2027.
Shirak transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 Lip 2026 |
|
Serbia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Nigeria | 24 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Armenia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Mar 2026 |
|
Armenia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sty 2026 |
![]() |
Armenia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sty 2026 |
|
Armenia | 31 |
|
za darmo | |
| 12 Sty 2026 |
|
Armenia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Armenia | 29 | – | za darmo | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Armenia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Armenia | 20 |
|
koniec wypożyczenia |
Rekordy transferowe w historii Shirak
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shirak w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Shirak – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Shirak? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shirak?
Klub piłkarski Shirak zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Superpuchar Armenii oraz Mistrzostwo Armenii. Ponadto triumfował w Puchar Armenii.