Forma w lidze
Syunik w tabeli
12. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 22 punkty
Strata do bezpiecznego 11. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
3:17 bramki
0,43 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Syunik
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Armenia | 26 | napastnik | 9 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Armenia | 29 | pomocnik | 9 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Syunik 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Syunik w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 27 |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 21 |
| ··· | |||||||
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | 6 |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | 5 |
Wyniki Syunik
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Syunik
2
Shirak
0
Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Ararat
1
Syunik
0
Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Ararat-Armenia
3
Syunik
0
Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
Terminarz Syunik
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 15:00
|
Alashkert
Syunik
Premier League (Armenia), 10. kolejka
|
|
|
25 Paź 12:30
|
Syunik
BKMA
Premier League (Armenia), 11. kolejka
|
|
|
29 Paź 16:00
|
FC Noah
Syunik
Puchar Armenii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Syunik
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Algeria |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Armenia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Armenia |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Armenia |
![]() |
za darmo |
Syunik to klub piłkarski z Armenii występujący w Premier League (Armenia). Swoim domowym obiektem jest Gandzasar Stadium, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Igor Picusceac. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Armenii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Syunik?
Klub piłkarski Syunik zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Armenii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Syunik w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Syunik trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Syunik w tabeli Premier League (Armenia)?
Syunik zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 5 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Syunik?
W wyjściowym ustawieniu Syunik między słupkami staje A. Ghukasyan, a linię obrony najczęściej tworzą M. Silva, G. Arakelyan, A. Galstyan oraz A. Melikyan. W środku pola grają S. Arakelyan, D. Barseghyan, E. Vardanyan, E. Soghomonyan oraz V. Hayrapetyan, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Hovhannisyan. Trener Igor Picusceac ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League (Armenia) i pucharach.
Kiedy Syunik gra następny mecz?
Najbliższy mecz Syunik to spotkanie z Alashkert, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Nairi w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Syunik?
Ostatni mecz Syunik to wygrana z Shirak 2:0 w Premier League (Armenia), 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Syunik w tym sezonie?
Bilans Syunik w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-2-7 przy 6 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Syunik w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Syunik w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Syunik
Syunik terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 15:00
|
Premier League (Armenia), 10. kolejka
|
Stadion Nairi Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 12:30
|
Premier League (Armenia), 11. kolejka
|
Gandzasar Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Paź 16:00
|
Puchar Armenii, 1/8 finału
|
Armaviri Hakob Tonoyani Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 12:30
|
Premier League (Armenia), 12. kolejka
|
Gandzasar Stadium U siebie | Trudny | |
|
20 Lis 17:00
|
Premier League (Armenia), 14. kolejka
|
Gandzasar Stadium U siebie | Trudny | |
|
04 Gru 17:00
|
![]() Premier League (Armenia), 16. kolejka
|
Gandzasar Stadium U siebie | Trudny | |
|
11 Gru 17:00
|
Premier League (Armenia), 17. kolejka
|
Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lut 17:00
|
Premier League (Armenia), 18. kolejka
|
Gandzasar Stadium U siebie | Trudny | |
|
27 Lut 17:00
|
Premier League (Armenia), 19. kolejka
|
Gandzasar Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Mar 17:00
|
Premier League (Armenia), 20. kolejka
|
Gyumri City Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Syunik gra następny mecz?
Najbliższy mecz Syunik to spotkanie z Alashkert, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Nairi w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Wyniki Syunik w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Syunik w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Syunik w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Syunik wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
2:0 | – | 4/7 | 2/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
1:0 | – | 3/7 | 1/2 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
3:0 | – | 4/5 | 4/7 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 6. kolejka
|
0:0 | – | – | – | |
|
31 Sie Koniec
|
![]() Premier League (Armenia), 5. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 9/13 | 4/7 | |
|
27 Sie Karne
|
![]() Puchar Armenii, 1/16 finału
|
1:1 | – | 11/17 | 3/6 | |
|
20 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 15. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 13/15 | 2/4 | |
|
13 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 3. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 3/5 | 3/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 13. kolejka
|
1:3 | – | – | – | |
|
08 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 2. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 3/5 |
Syunik ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 5 meczów, ze średnią 0,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Syunik zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Syunik?
Ostatni mecz Syunik to wygrana z Shirak 2:0 w Premier League (Armenia), 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Syunik – tabela Premier League (Armenia)
Jakie miejsce w tabeli Premier League (Armenia) zajmuje Syunik w sezonie 2026/2027.
Miejsce Syunik w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 15 | |
| 2 |
Alashkert
|
5 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | 13 | 13 | |
| 3 |
Piunik Erywań
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 4 |
Ararat-Armenia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 11 | |
| 5 |
Van
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 6 |
FC Urartu
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 7 |
BKMA
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Sardarapat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 9 |
Syunik
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Shirak
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 11 |
Ararat
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gandzasar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 2 |
Piunik Erywań
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Ararat-Armenia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 4 |
Sardarapat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 5 |
Shirak
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 6 |
Ararat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
FC Urartu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Alashkert
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
BKMA
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 10 |
Gandzasar
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 11 |
Syunik
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 12 |
Van
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Syunik w tabeli Premier League (Armenia)?
Syunik zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 5 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Syunik w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Syunik na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Syunik na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 2,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 20%
Strzelcy Syunik
-
Armen Hovhannisyan 1
-
Miguel Silva 1
-
Samvel Sargsyan 1

-
Rui Peixoto 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Syunik i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Syunik to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Syunik i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-1-7 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Syunik otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Syunik
83% bramek Syunik pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Syunik zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Syunik
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Syunik, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Syunik wygra mecz Alashkert - Syunik Syunik nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Syunik
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Syunik padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Syunik – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Syunik, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Syunik zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,14 na wyjeździe.
Syunik wygra mecz Alashkert - Syunik Syunik zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 5%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Syunik ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli Syunik, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Syunik – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 11,8
Syunik oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,8 strzału.
Syunik – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Syunik utrzymuje przy piłce 45,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Syunik wygra mecz Alashkert - Syunik Syunik utrzymuje średnio 45,4% posiadania piłki.Syunik – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 0 z 7
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Syunik to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Syunik – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Syunik wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 2,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Syunik – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Syunik ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Syunik – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Syunik według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,75 | 1,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Syunik zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z dołu tabeli (9–12).
Syunik na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
0,75 1,40 | 0,50 1,20 | 1,25 2,00 |
|
9.
|
1,00 0,75 | 0,80 1,00 | 1,00 2,50 |
|
10.
|
1,40 0,00 | 1,20 0,00 | 2,00 2,75 |
|
11.
|
0,50 0,75 | 1,00 1,25 | 2,33 2,25 |
|
12.
|
1,33 0,14 | 1,00 0,43 | 1,00 2,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Syunik
Skrajne wyniki i osiągnięcia Syunik w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Syunik - Shirak 2:0 Premier League (Armenia), 12.10.2026
- Najwyższa porażka FC Noah - Syunik 3:0 Premier League (Armenia), 2.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Syunik - Gandzasar 1:3, Premier League (Armenia), 8.08.2026
- Najszybsza bramka 41. minuta Van - Syunik 1:1, Premier League (Armenia), 20.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Peixoto, Sardarapat - Syunik 3:1, Premier League (Armenia), 31.08.2026
Jakie statystyki ma Syunik w tym sezonie?
Bilans Syunik w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-2-7 przy 6 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Syunik – zawodnicy
Jak wygląda kadra Syunik w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Syunik 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra Syunik
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Armenia | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Armenia | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 145' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Armenia | 25 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
30 | Armenia | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 210' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Rosja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Rosja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Armenia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
30 | Armenia | 25 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 137' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Armenia | 50 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 61' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
21 | Armenia | 75 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 415' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
29 | Armenia | 75 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Mołdawia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Algeria | 25 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 136' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Armenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
24 | Armenia | 25 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 147' | 2 | 1 | |||||||
| 3 |
|
23 | Armenia | 175 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 531' | 3 | 1 | |||||||
| 6 |
![]() |
27 | Armenia | 50 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 228' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Armenia | 75 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 507' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Armenia | 25 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
|
28 | Portugalia | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 798' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Armenia | 10 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Syunik
1,3 mln €
śr. 49 tys. € / zawodnika
Ile Syunik wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Armenia (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Syunik w sezonie 2026/2027
Syunik wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Syunik
Jak wygląda skład Syunik?
W wyjściowym ustawieniu Syunik między słupkami staje A. Ghukasyan, a linię obrony najczęściej tworzą M. Silva, G. Arakelyan, A. Galstyan oraz A. Melikyan. W środku pola grają S. Arakelyan, D. Barseghyan, E. Vardanyan, E. Soghomonyan oraz V. Hayrapetyan, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Hovhannisyan. Trener Igor Picusceac ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League (Armenia) i pucharach.
Syunik – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Syunik w sezonie 2026/2027.
Syunik transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Algeria | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Armenia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Armenia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Armenia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Armenia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Armenia | – | – | za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Armenia | 23 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Armenia | 24 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Armenia | 19 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Syunik w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Syunik trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Syunik – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Syunik? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Syunik?
Klub piłkarski Syunik zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Armenii.