Forma w lidze
FC Urartu w tabeli
5. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do 1. miejsca: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:8 bramki
1,60 gola/mecz
6 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy FC Urartu
Wartość drużyny: 4,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | 23 | napastnik | 9 | – | |||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Japonia | 24 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Armenia | 22 | bramkarz | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład FC Urartu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

FC Urartu w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 27 |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 21 |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 20 |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 16 |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 12 |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | 12 |
Wyniki FC Urartu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FC Urartu
2
Ararat
2
Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Gandzasar
0
FC Urartu
3
Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
FC Urartu
0
FC Noah
3
Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
Terminarz FC Urartu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
FC Urartu
Van
Premier League (Armenia), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
![]()
Sardarapat
FC Urartu
Premier League (Armenia), 11. kolejka
|
|
|
27 Paź 16:00
|
FC Urartu
Andranik
Puchar Armenii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery FC Urartu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Armenia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Armenia |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Rosja |
![]() |
za darmo |
FC Urartu to klub piłkarski z Armenii występujący w Premier League (Armenia). Swoim domowym obiektem jest Urartu Stadium, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Robert Arzumanyan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Armenii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Urartu?
Klub piłkarski FC Urartu zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Armenii oraz Mistrzostwo Armenii. Ponadto triumfował w Superpuchar Armenii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Urartu w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Urartu trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Urartu w tabeli Premier League (Armenia)?
FC Urartu zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład FC Urartu?
W wyjściowym ustawieniu FC Urartu między słupkami staje A. Mishiev, a linię obrony najczęściej tworzą E. Piloyan, Veremeyev, Y. Tsymbalyuk oraz K. Ayvazyan. W środku pola grają G. Lulukyan, S. Mkrtchyan, M. Mirzoyan, N. Aghasaryan oraz A. Llovet, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Ishibashi. Trener Robert Arzumanyan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League (Armenia) i pucharach.
Kiedy FC Urartu gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Urartu to spotkanie z Van, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Urartu Stadium w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Urartu?
Ostatni mecz FC Urartu to remis z Ararat 2:2 w Premier League (Armenia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Aslanyan, Ishibashi, Lulukyan oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Urartu w tym sezonie?
Bilans FC Urartu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 14 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Urartu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Urartu w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Urartu


FC Urartu terminarz
Kiedy FC Urartu gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Urartu to spotkanie z Van, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Urartu Stadium w ramach Premier League (Armenia) (10. kolejka).
Wyniki FC Urartu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Urartu w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Urartu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Urartu wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Premier League (Armenia), 9. kolejka
|
2:2 | – | 2/8 | 0/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 8. kolejka
|
0:3 | – | 3/8 | 5/10 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 7. kolejka
|
0:3 | – | 3/8 | 0/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Premier League (Armenia), 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 7/9 | 2/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/8 | 2/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 4. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 12/18 | 2/3 | |
|
13 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 3. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 2/5 | 1/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 2. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/12 | 2/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
Premier League (Armenia), 1. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 7/10 | 1/3 | |
|
27 Maj Koniec
|
Premier League (Armenia), 27. kolejka
|
0:5 | 4-3-1-2 | 4/8 | 0/0 |
FC Urartu ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Urartu zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Urartu?
Ostatni mecz FC Urartu to remis z Ararat 2:2 w Premier League (Armenia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Aslanyan, Ishibashi, Lulukyan oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Urartu – tabela Premier League (Armenia)
Jakie miejsce w tabeli Premier League (Armenia) zajmuje FC Urartu w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Urartu w tabeli Premier League (Armenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Noah
|
9 | 9 | 0 | 0 | 26:6 | 20 | 27 | |
2
|
Piunik Erywań
|
9 | 6 | 3 | 0 | 23:8 | 15 | 21 | |
3
|
Ararat-Armenia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Alashkert
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:7 | 12 | 16 | |
5
|
FC Urartu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 12 | |
6
|
Sardarapat
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
7
|
Shirak
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Ararat
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | 10 | |
9
|
BKMA
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 8 | |
10
|
Van
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 7 | |
11
|
Gandzasar
|
10 | 2 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Syunik
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:20 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 15 | |
| 2 |
Alashkert
|
5 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | 13 | 13 | |
| 3 |
Piunik Erywań
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 4 |
Ararat-Armenia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 11 | |
| 5 |
Van
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 6 |
FC Urartu
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 7 |
BKMA
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Sardarapat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 9 |
Syunik
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Shirak
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 11 |
Ararat
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gandzasar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Noah
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 2 |
Piunik Erywań
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Ararat-Armenia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 4 |
Sardarapat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 5 |
Shirak
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 6 |
Ararat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
FC Urartu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Alashkert
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
BKMA
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 10 |
Gandzasar
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 11 |
Syunik
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 12 |
Van
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje FC Urartu w tabeli Premier League (Armenia)?
FC Urartu zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premier League (Armenia) z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Noah wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki FC Urartu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Urartu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Urartu na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 33%
Strzelcy FC Urartu
-
Miguel Rajani 5

-
Katsuyuki Ishibashi 2

-
Bruno Michel Santana 2
-
Mikayel Mirzoyan 1
-
Gor Lulukyan 1
-
Velosa Miguel 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Urartu i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Urartu to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu FC Urartu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy FC Urartu otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla FC Urartu
86% bramek FC Urartu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Urartu zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie FC Urartu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów FC Urartu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FC Urartu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 78% meczów FC Urartu padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
FC Urartu – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Urartu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Urartu zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach FC Urartu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli FC Urartu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
FC Urartu – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
FC Urartu oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
FC Urartu – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio FC Urartu utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
FC Urartu – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto FC Urartu to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
FC Urartu – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
FC Urartu wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
FC Urartu – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 22%
FC Urartu ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Urartu – 2,3.
FC Urartu według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz FC Urartu zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
FC Urartu na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,20 2,25 | 1,80 2,25 | 0,60 1,50 |
|
4.
|
2,60 0,75 | 3,20 0,75 | 0,60 1,00 |
|
5.
|
1,20 1,50 | 1,60 1,50 | 1,60 1,00 |
6.
![]() |
1,00 1,60 | 1,75 1,60 | 2,75 1,20 |
|
7.
|
0,75 1,40 | 1,50 1,00 | 2,00 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Urartu
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Urartu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Urartu - Syunik 3:0 Premier League (Armenia), 13.08.2026
- Najwyższa porażka FC Urartu - FC Noah 0:3 Premier League (Armenia), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek FC Urartu - Piunik Erywań 2:2, Premier League (Armenia), 2.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Rajani, FC Urartu - Alashkert 1:1, Premier League (Armenia), 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta FC Urartu - Piunik Erywań 2:2, Premier League (Armenia), 2.08.2026
Jakie statystyki ma FC Urartu w tym sezonie?
Bilans FC Urartu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 14 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Urartu – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Urartu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FC Urartu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra FC Urartu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Armenia | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Armenia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 176' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Ukraina | 125 tys. € | 434 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
35 | Rosja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
24 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 1 | 752' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Brazylia | 700 tys. € | – | 8 | 89% | 2 | 0 | 614' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
26 | Holandia | 500 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Armenia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
32 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
25 | Armenia | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 712' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Francja | 150 tys. € | 71 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
33 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
25 | Armenia | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 149' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
|
23 | Armenia | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 516' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Ukraina | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Armenia | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 764' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Armenia | 175 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Armenia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Armenia | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Ghana | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
33 | Ukraina | 250 tys. € | 20 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 525' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
30 | Ukraina | 200 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 343' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
29 | Armenia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
22 | Armenia | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 557' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Armenia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
22 | Armenia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
37 | Rosja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
34 | Czarnogóra | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
|
22 | Armenia | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Urartu
5,9 mln €
śr. 196 tys. € / zawodnika
Ile FC Urartu wydaje na pensje
525 tys. € rocznie
śr. 17 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Armenia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Urartu w sezonie 2026/2027
FC Urartu wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Urartu
Jak wygląda skład FC Urartu?
W wyjściowym ustawieniu FC Urartu między słupkami staje A. Mishiev, a linię obrony najczęściej tworzą E. Piloyan, Veremeyev, Y. Tsymbalyuk oraz K. Ayvazyan. W środku pola grają G. Lulukyan, S. Mkrtchyan, M. Mirzoyan, N. Aghasaryan oraz A. Llovet, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Ishibashi. Trener Robert Arzumanyan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League (Armenia) i pucharach.
FC Urartu – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Urartu w sezonie 2026/2027.
FC Urartu transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Armenia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia | 26 |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Armenia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Rosja | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Armenia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Rosja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Armenia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Armenia | 20 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Armenia | 23 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FC Urartu
FC Urartu bilans transferowy
- 0 € 2026
- +300 tys. € 2025
- +100 tys. € 2024
- +850 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii FC Urartu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Urartu w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Urartu trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
FC Urartu – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Urartu? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Urartu?
Klub piłkarski FC Urartu zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Armenii oraz Mistrzostwo Armenii. Ponadto triumfował w Superpuchar Armenii.