Porównanie kursów Gandzasar - Van

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gandzasar - Van dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz 1. połowę (1X2) z 2 maja 2026 (w ramach 24. kolejki Premier League (Armenia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 65 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gandzasar po kursie 2,02 w Superbet, remis po kursie 3,30 w STS oraz wygrana Van po kursie 3,55 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Van wystawia Superbet - 3,55, w porównaniu do najniższego 3,40 w Betclic. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
2,02 3,10 3,55
2,00 3,30 3,50
1,85 3,00 3,40
2,00 3,25 3,50
2,00 3,20 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Van

kurs 3,55 × 100 zł = 312,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,45 2,50
1,50 2,45
1,35 2,35
1,45 2,50
1,46 2,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,22 1,67 1,28
1,28 1,67 1,30
1,14 1,60 1,20
1,27 1,67 1,30
1,25 1,62 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,80 2,00 4,20
2,40 2,00 3,70
2,60 2,15 4,10
2,55 2,13 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,40 2,40 3,75
2,10 2,30 3,55
2,36 2,47 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,16 1,35 1,67
1,09 1,30 1,45
1,20 1,39 1,54
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,47 1,45
1,10 1,40 1,32
1,24 1,45 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
6,00 1,03 2,65 1,33 1,60 2,07 1,18 3,45 1,03 6,00 1,00 10,50 1,00 17,00
- - 3,30 1,30 1,80 1,92 1,30 3,20 - - - - - -
5,30 1,04 2,75 1,27 1,63 1,85 1,23 2,95 1,06 4,90 - - - -
- - 3,25 1,28 1,78 1,90 1,30 3,15 1,10 5,70 - - - -
- - - - 1,76 1,88 - - - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,95. To o 11,4% więcej niż najniższy kurs 1,75 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,92 1,80
1,75 1,95
1,70 1,75
1,75 1,93
1,73 1,92
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,00 4,40 6,30 3,25 8,90 5,60
4,10 4,20 6,60 3,40 10,00 5,90
3,65 3,85 6,50 2,80 8,25 5,40
3,90 4,00 6,40 3,20 9,60 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Gandzasar i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,50 2,47 4,15 3,15 2,65 5,55 - -
7,60 2,45 4,40 3,10 - - - -
6,40 2,05 3,65 2,80 2,22 4,55 - -
7,20 2,35 4,25 3,00 2,55 5,60 2,15 9,60
- - 4,20 3,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 4,40 4,10 10,00 4,10 10,00 - -
10,00 4,20 3,90 12,00 - - - -
8,25 3,35 3,45 11,50 3,17 9,00 - -
9,40 3,95 3,75 11,50 3,75 11,50 2,95 60,00
- - 3,75 11,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Van i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 4,55 6,30 5,55 4,25 10,00 - -
10,50 4,40 7,10 5,75 - - - -
9,00 3,58 6,25 5,60 3,40 9,50 - -
10,00 4,35 6,80 5,60 4,10 12,00 3,55 20,00
- - 6,80 5,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Gandzasar - Van dostępnych jest 231 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 24,5% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,30 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,65 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gandzasar - Van ma Superbet, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.