Porównanie kursów Garliava - FA Šiauliai II

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Garliava - FA Šiauliai II dla 17 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, dokładny wynik oraz na handicap z 29 maja 2026 (w ramach 12. kolejki LFF I lyga). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 85 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Garliava po kursie 1,23 w Betfan, remis po kursie 6,00 w STS oraz wygrana FA Šiauliai II po kursie 8,60 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną FA Šiauliai II wystawia STS - 8,60, w porównaniu do najniższego 7,75 w Betclic. Daje to 85 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,22 6,00 8,60
1,21 5,40 7,75
1,23 5,70 8,20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FA Šiauliai II

kurs 8,60 × 100 zł = 756,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,08 6,40
1,08 6,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,07 3,00 1,10
1,05 3,48 1,07
1,06 2,90 1,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,53 2,78 6,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,46 3,15 6,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 2,95 1,35 1,82 1,88 1,35 2,95 - -
- - 2,82 1,31 1,77 1,80 1,33 2,72 - -
6,20 1,08 3,05 1,32 1,87 1,80 1,38 2,75 1,15 4,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,05. To o 5,1% więcej niż najniższy kurs 1,95 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,70 2,02
1,65 1,95
1,67 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,25 6,75 13,50 2,20 25,00 20,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Garliava i liczbę goli

-1.5 +1.5
9,75 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5
25,00 6,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FA Šiauliai II i liczbę goli

-1.5 +1.5
29,00 9,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Garliava - handicap

0:2
2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:2
4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FA Šiauliai II - handicap

0:2
2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Garliava - handicap azjatycki

+0.5 +1.5 +2.5 +3.5
1,21 1,61 2,40 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FA Šiauliai II - handicap azjatycki

+0.5 +1.5 +2.5 +3.5
3,38 2,00 1,42 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
19,75 8,00 24,00 9,25 6,00 55,00 6,75 19,75 15,00 6,50 175,00 7,25 65,00 16,00 48,00 55,00 9,25 800,00 10,50 300,00 23,00 225,00 75,00 225,00 350,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Garliava - FA Šiauliai II dostępnych jest 104 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 17 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 20% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 3,48 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 2,90 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Garliava - FA Šiauliai II ma Betfan, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.