1/8 finału
1 : 1
Koniec, 29.07.26 22:00

Porównanie kursów Gualaceo SC - Macara

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Macara.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gualaceo SC - Macara dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 29 lipca 2026 (w ramach 1/8 finału Copa Ecuador). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 112 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gualaceo SC po kursie 3,95 w Fortuna, remis po kursie 2,90 w Betfan oraz wygrana Macara po kursie 2,19 w Fortuna.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Gualaceo SC wystawia Fortuna - 3,95, w porównaniu do najniższego 3,75 w Superbet. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
3,75 2,72 2,15
3,80 2,90 2,05
3,95 2,55 2,19
3,80 2,90 2,15
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Gualaceo SC

kurs 3,95 × 100 zł = 347,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,45 1,41
2,55 1,46
1,43 2,49
2,55 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,58 1,20 1,36
1,62 1,24 1,36
1,49 1,20 1,38
1,60 1,25 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,50 1,87 2,85
4,60 1,85 2,80
4,70 1,88 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,90 2,10 2,65
3,95 2,05 2,60
4,00 2,20 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,13 1,74
1,33 1,16 1,70
1,33 1,17 1,72
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,37 1,17 1,58
1,36 1,19 1,55
1,40 1,22 1,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,90 1,09 2,25 1,53 1,37 2,65 1,10 4,80 1,00 9,00
5,90 1,11 2,35 1,53 1,43 2,65 1,16 4,50 - -
4,90 1,13 2,28 1,54 1,39 2,70 1,13 4,90 1,03 8,60
5,50 1,12 2,30 1,55 1,42 2,65 1,13 5,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 2,22. To o 5,7% więcej niż najniższy kurs 2,10 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,22 1,57
2,20 1,60
2,10 1,66
2,20 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
8,50 4,35 5,45 5,00 5,35 2,95
9,75 4,60 5,75 5,25 5,90 2,90
9,80 3,90 5,60 5,20 5,00 2,85
9,80 4,60 5,80 5,20 5,90 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Gualaceo SC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 5,55 5,45 7,30 4,65 16,00 - -
8,10 5,90 - - - - - -
8,20 6,00 5,80 8,60 4,00 24,00 3,65 50,00
8,00 5,90 5,70 8,40 3,95 23,50 3,60 47,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,35 4,35 3,00 13,00 3,15 12,00 - -
5,90 4,60 - - - - - -
5,20 4,00 2,65 17,00 2,60 17,00 2,31 100,00
6,00 4,60 3,05 20,00 3,00 19,50 2,66 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Macara i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,10 3,10 3,50 4,30 2,40 7,00 - -
5,60 2,95 - - - - - -
5,60 3,00 3,45 4,30 2,41 9,80 2,14 21,00
5,50 2,95 3,45 4,25 2,38 9,80 2,12 21,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gualaceo SC - handicap

1:0
1,62
1,59
1,63
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

1:0
3,60
3,75
3,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Macara - handicap

1:0
4,40
4,50
4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gualaceo SC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,60 3,40 1,15
1,60 - -
1,67 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Macara - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,21 2,05 4,00
- 2,15 -
- 2,10 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gualaceo SC - handicap azjatycki pełny

-1
1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Macara - handicap azjatycki pełny

+1
3,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 7,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 6,90, więc różnica między bukmacherami sięga 1,5%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
5,40 6,90 5,25 5,00 12,00 7,50 11,00 7,90 13,00 27,00 15,00 24,00 16,00 35,00 26,00 50,00 65,00 34,00 60,00 36,00 70,00 55,00 90,00 80,00 100,00 - - - - - -
5,20 7,00 4,85 5,20 16,50 7,60 13,50 9,00 19,00 60,00 18,00 47,00 21,50 75,00 50,00 100,00 100,00 60,00 100,00 70,00 100,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Gualaceo SC - Macara dostępnych jest 282 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 78,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,55 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 1,43 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gualaceo SC - Macara ma Betfan, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.