Porównanie kursów Jeonbuk Motors - Gimcheon Sangmu FC

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Jeonbuk Motors.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Jeonbuk Motors - Gimcheon Sangmu FC dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), dokładny wynik oraz na handicap z 17 maja 2026 (w ramach 15. kolejki K League 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 770 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Jeonbuk Motors po kursie 2,02 w Superbet, remis po kursie 3,55 w LV BET oraz wygrana Gimcheon Sangmu FC po kursie 4,85 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Gimcheon Sangmu FC wystawia Superbet - 4,85, w porównaniu do najniższego 4,05 w Betclic. Daje to 80 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
2,02 2,65 4,85
1,92 2,60 4,70
1,68 3,35 4,05
1,72 3,55 4,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Gimcheon

kurs 4,85 × 100 zł = 426,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,30 3,10
2,93 1,32
1,30 3,05
1,28 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,14 1,72 1,42
1,11 1,65 1,37
1,20 2,02 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,25 2,27 4,85
6,80 1,14 12,50
2,27 2,23 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,10 2,45 4,60
2,00 2,55 5,00
2,10 2,55 4,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,13 1,55 1,54
1,00 1,04 4,40
1,16 1,56 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,14 1,57 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
3,75 1,18 1,72 2,00 1,18 3,85 1,01 8,25 1,00 17,00 1,00 25,00 1,00 30,00
3,55 1,19 1,72 1,92 1,19 3,55 1,04 6,70 1,09 4,90 - - - -
11,75 1,04 3,38 1,26 1,85 1,82 1,33 2,98 1,11 5,25 1,03 8,50 - -
8,00 1,04 3,25 1,28 1,80 1,90 1,28 3,25 1,10 5,85 1,02 9,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Fortuna wycenia na 3,20. To o 79,8% więcej niż najniższy kurs 1,78 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
3,20 1,30
3,20 1,29
1,78 1,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,50 5,75 15,00 2,40 3,95 5,50
3,60 4,60 8,40 2,80 11,00 7,60
3,68 4,75 8,50 2,95 11,75 8,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Jeonbuk Motors i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 2,15 2,75 5,75 2,20 13,00 2,05 30,00
7,00 2,05 3,90 2,65 2,36 4,70 1,95 8,20
7,50 2,10 4,15 2,70 2,47 4,85 2,03 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,90 4,40 2,60 25,00 2,60 25,00 2,55 100,00
11,00 4,50 4,30 13,00 4,20 13,00 3,35 80,00
11,75 4,75 4,50 13,75 4,50 13,75 3,53 75,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Gimcheon Sangmu FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 5,60 5,50 13,00 4,60 40,00 4,60 60,00
12,00 5,80 8,40 7,40 5,20 17,00 4,50 28,00
13,25 6,00 9,00 7,50 5,50 17,25 4,80 29,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0
4,75 13,00 40,00 29,00 1,19
4,70 13,50 - - 1,18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0
3,25 6,25 15,00 16,00 5,90
3,25 6,00 - - 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gimcheon Sangmu FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0
1,75 1,18 1,03 1,02 9,20
1,80 1,18 - - 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,14 1,97 1,00 4,30 5,85
1,16 1,95 - 4,15 8,50
1,20 1,68 - 3,02 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gimcheon Sangmu FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,75 4,30 1,14 11,00 1,10
1,75 4,25 1,18 - 1,03
4,05 2,02 - 1,36 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap azjatycki pełny

+1
2,25
2,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gimcheon Sangmu FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,53 -
- 1,52
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betclic kursem 13,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 6,75, więc różnica między bukmacherami sięga 92,6%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
3,85 3,95 6,75 6,25 6,75 18,00 11,00 18,00 25,00 15,00 60,00 22,00 60,00 60,00 75,00 100,00 40,00 100,00 60,00 100,00 100,00 125,00 125,00 125,00 125,00
3,65 3,55 6,80 6,50 6,50 24,00 12,00 23,00 45,00 18,50 100,00 34,00 100,00 100,00 100,00 100,00 70,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
12,00 7,60 13,00 6,60 7,60 24,00 7,80 14,00 14,00 13,00 70,00 13,00 40,00 27,00 50,00 70,00 30,00 101,00 30,00 101,00 60,00 101,00 101,00 101,00 101,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Minimum 10 rożny. Kurs 3,20 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,90 o 10,3%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
2,65 1,30 1,95 1,67 1,50 2,20 1,25 2,90 1,11 3,95 1,03 5,50 1,00 7,25 1,00 9,50
3,00 1,35 2,00 1,70 1,52 2,35 1,30 3,20 - - - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Jeonbuk Motors - Gimcheon Sangmu FC dostępnych jest 354 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 202,2% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 6,80 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 2,25 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Jeonbuk Motors - Gimcheon Sangmu FC ma Superbet, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.