Forma w lidze
FC Seoul w tabeli
1. miejsce / 65 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 15 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 23 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
29 pkt
24:11 bramki
1,71 gola/mecz
36 pkt
34:15 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy FC Seoul
Wartość drużyny: 7,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 14 bramek | Polska | 28 | napastnik | 28 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Korea Południowa | 34 | napastnik | 31 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,60 średnia ocena | Jordania | 30 | obrońca | 27 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2700 minut | Korea Południowa | 32 | bramkarz | 31 | 500 tys. € |
Przewidywany skład FC Seoul 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
FC Seoul w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 65 |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 50 |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 46 |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 46 |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 44 |
Wyniki FC Seoul
Terminarz FC Seoul
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
FC Seoul
Gimcheon Sangmu FC
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
FC Seoul
Gangwon FC
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Seoul
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Sie 2026 |
|
Korea Południowa |
|
za darmo |
FC Seoul to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 1 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Seoul World Cup Stadium, który może pomieścić 68 476 widzów. Zespół prowadzi Gi-Dong Kim. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Seoul?
Klub piłkarski FC Seoul zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Korei Południowej oraz Puchar Korei Południowej. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Korei Południowej oraz Superpuchar Korei Południowej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Seoul w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Seoul trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 422 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Kang Seong-Jin do Suwon Bluewings za 422 tys. €.
Które miejsce zajmuje FC Seoul w tabeli K League 1?
FC Seoul zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 65 punktów po 31 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 58:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład FC Seoul?
W wyjściowym ustawieniu FC Seoul między słupkami staje S. Gu, a linię obrony najczęściej tworzą C. Jun, Yazan Al-Arab, Juan Antonio Ros Martinez oraz K. Jin-Su. W środku pola grają S. Jeong, S. Moon, H. Babec oraz A. Oliveira, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Cho, P. Klimala. Trener Gi-Dong Kim ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy FC Seoul gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Seoul to spotkanie z Gimcheon Sangmu FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Seoul World Cup Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Seoul?
Ostatni mecz FC Seoul to wygrana z Jeju United FC 2:1 w K League 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Moon, Lee oraz Klimala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Seoul w tym sezonie?
Bilans FC Seoul w tym sezonie to 31 meczów i wynik 20-5-6 przy 58 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Seoul w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FC Seoul w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Seoul
FC Seoul terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Seoul World Cup Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 07:00
|
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Seoul World Cup Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy FC Seoul gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Seoul to spotkanie z Gimcheon Sangmu FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Seoul World Cup Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki FC Seoul w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FC Seoul w sezonie 2026.
Forma i bramki FC Seoul w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Seoul wyniki
FC Seoul ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 12 z 31 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Seoul zdobywa 2,16 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Seoul?
Ostatni mecz FC Seoul to wygrana z Jeju United FC 2:1 w K League 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Moon, Lee oraz Klimala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Seoul – tabela K League 1 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 1 (Korea Południowa) zajmuje FC Seoul w sezonie 2026.
Miejsce FC Seoul w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 5 | 50 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
32 | 7 | 11 | 14 | 32:44 | -12 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 5 | 50 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
32 | 7 | 11 | 14 | 32:44 | -12 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
14 | 9 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 29 | |
| 2 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 9 | 1 | 6 | 28:24 | 4 | 28 | |
| 3 |
Jeonbuk Motors
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:17 | 6 | 24 | |
| 4 |
Gangwon FC
|
16 | 5 | 8 | 3 | 19:13 | 6 | 23 | |
| 5 |
Jeju United FC
|
17 | 5 | 7 | 5 | 18:18 | 0 | 22 | |
| 6 |
Incheon United
|
16 | 6 | 4 | 6 | 20:16 | 4 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
16 | 5 | 6 | 5 | 21:20 | 1 | 21 | |
| 8 |
FC Anyang
|
15 | 4 | 5 | 6 | 17:27 | -10 | 17 | |
| 9 |
Bucheon FC 1995
|
17 | 3 | 7 | 7 | 18:26 | -8 | 16 | |
| 10 |
Pohang Steelers
|
13 | 4 | 3 | 6 | 6:11 | -5 | 15 | |
| 11 |
Gimcheon Sangmu FC
|
15 | 1 | 10 | 4 | 14:21 | -7 | 13 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
17 | 2 | 5 | 10 | 16:34 | -18 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
17 | 11 | 3 | 3 | 34:15 | 19 | 36 | |
| 2 |
Pohang Steelers
|
18 | 7 | 4 | 7 | 22:26 | -4 | 25 | |
| 3 |
Jeju United FC
|
14 | 7 | 3 | 4 | 18:13 | 5 | 24 | |
| 4 |
FC Anyang
|
16 | 6 | 6 | 4 | 22:20 | 2 | 24 | |
| 5 |
Gangwon FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 19:15 | 4 | 23 | |
| 6 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 6 | 4 | 6 | 22:21 | 1 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
15 | 6 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 8 |
Jeonbuk Motors
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
| 9 |
Incheon United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 10 |
Gimcheon Sangmu FC
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:16 | 0 | 20 | |
| 11 |
Bucheon FC 1995
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:32 | -23 | 7 |
Które miejsce zajmuje FC Seoul w tabeli K League 1?
FC Seoul zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 65 punktów po 31 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 58:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki FC Seoul w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FC Seoul na tle ligi w sezonie 2026.
FC Seoul na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,23
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,84
- Czyste konta 42%
- Odbiory / mecz 12,3
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 20,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,7
Strzelcy FC Seoul
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Seoul i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Seoul to 46–60 minuta, w której padło 17 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 13 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC Po przerwie pada 62% bramek FC Seoul.Przebieg meczu FC Seoul i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 20 | 19-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-0-6 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 10-1-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 9-4-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-0-4 |
Gdy FC Seoul otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 19 razy na 20 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Seoul
93% bramek FC Seoul pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Seoul zdobywa w sezonie średnio 2,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie FC Seoul
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Seoul, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Seoul wygra mecz FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC FC Seoul nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach FC Seoul
- Powyżej 0,5 87%
- Powyżej 1,5 61%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 10%
W 58% meczów FC Seoul padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC Powyżej 2,5 bramki padło w 58% meczów FC Seoul.FC Seoul – faule i karne
- Faule / mecz 9,0
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Seoul fauluje średnio 9,0 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Seoul, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Seoul zdobywa 2,07 punktu na mecz wobec 2,12 na wyjeździe.
FC Seoul wygra mecz FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC FC Seoul zdobywa u siebie 69% możliwych punktów, na wyjeździe 71%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach FC Seoul ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 62% goli FC Seoul, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 17 z 31 meczów.
FC Seoul wygra drugą połowę meczu FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC Drugą połowę FC Seoul wygrywał w 17 z 31 meczów.FC Seoul – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
FC Seoul oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC FC Seoul oddaje 9,9 strzałów na mecz.FC Seoul – posiadanie piłki
- U siebie 57,9%
- Na wyjeździe 57,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 17 z 31
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 17 z 31 meczów. Średnio FC Seoul utrzymuje przy piłce 57,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
FC Seoul wygra mecz FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC FC Seoul utrzymuje średnio 57,7% posiadania piłki.FC Seoul – podania
- Kluczowe / mecz 9,5
- Dośrodkowania / mecz 18,7
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 46%
FC Seoul wymienia średnio 426 podań na mecz przy celności 83%, z czego 9,5 to podania kluczowe.
FC Seoul – czyste konta
- U siebie 8 z 14
- Na wyjeździe 5 z 17
- Stracone / mecz 0,84
- Bez straty do przerwy 74%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 19%
Czyste konto FC Seoul to 42% meczów sezonu (13 z 31), z czego 8 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC Czyste konto FC Seoul zachowuje w 42% meczów.FC Seoul – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 61%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
FC Seoul wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 61% spotkań.
FC Seoul – kartki
- Żółte kartki 54
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 26%
FC Seoul ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Seoul – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
FC Seoul według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 4-1-3 | 1,63 | 1,50 | 1,25 |
| Środka tabeli (5–8) | 12 | 8-3-1 | 2,25 | 1,75 | 0,58 |
| Dołu tabeli (9–12) | 11 | 8-1-2 | 2,27 | 2,27 | 0,82 |
Najwięcej punktów na mecz FC Seoul zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
FC Seoul na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,07 2,12 | 1,71 2,00 | 0,79 0,88 |
|
2.
|
1,75 1,38 | 1,75 1,38 | 1,50 1,31 |
|
3.
|
1,44 1,53 | 1,19 1,27 | 0,81 1,00 |
|
4.
|
1,29 1,71 | 1,06 1,29 | 1,06 0,93 |
|
5.
|
1,60 1,25 | 1,53 1,00 | 1,13 0,81 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Seoul
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Seoul w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Anyang - FC Seoul 0:7 K League 1 (Korea Południowa), 22.08.2026
- Najwyższa porażka FC Seoul - Ulsan Hyundai FC 1:3 K League 1 (Korea Południowa), 26.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek FC Anyang - FC Seoul 0:7, K League 1 (Korea Południowa), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Ruiz, Ulsan Hyundai FC - FC Seoul 1:4, K League 1 (Korea Południowa), 15.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+12 minuta Klimala, Bucheon FC 1995 - FC Seoul 1:3, K League 1 (Korea Południowa), 19.07.2026
Jakie statystyki ma FC Seoul w tym sezonie?
Bilans FC Seoul w tym sezonie to 31 meczów i wynik 20-5-6 przy 58 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Seoul – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Seoul w sezonie 2026.
Przewidywany skład FC Seoul 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra FC Seoul
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
27 | Korea Południowa | 450 tys. € | – | 19 | 61% | 3 | 1 | 655' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Polska | 550 tys. € | 173 tys. € | 28 | 90% | 14 | 1 | 2 031' | 7 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Brazylia | 650 tys. € | 222 tys. € | 26 | 84% | 3 | 5 | 1 894' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
34 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 31 | 100% | 4 | 7 | 1 276' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Kolumbia | 400 tys. € | 96 tys. € | 12 | 39% | 3 | 1 | 641' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Korea Południowa | 150 tys. € | 30 tys. € | 15 | 48% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 50 tys. € | – | 11 | 35% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Korea Południowa | 550 tys. € | – | 31 | 100% | 8 | 6 | 2 441' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Korea Południowa | 450 tys. € | – | 30 | 97% | 6 | 2 | 1 331' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | 29 | 94% | 2 | 3 | 1 401' | 2 | 1 | |||||||
| 41 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 325 tys. € | – | 28 | 90% | 1 | 1 | 385' | 2 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | 13 | 42% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | 5 | 16% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
30 | Jordania | 1 mln € | – | 27 | 87% | 1 | 1 | 2 142' | 6 | 1 | |||||||
| 37 |
|
30 | Hiszpania | 900 tys. € | 120 tys. € | 31 | 100% | 2 | 0 | 2 665' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Chorwacja | 900 tys. € | – | 30 | 97% | 3 | 2 | 2 436' | 5 | 1 | |||||||
| 16 |
|
27 | Korea Południowa | – | – | 30 | 97% | 0 | 2 | 2 393' | 4 | 0 | |||||||
| 22 |
|
34 | Korea Południowa | – | – | 30 | 97% | 1 | 3 | 2 371' | 6 | 0 | |||||||
| 66 |
|
30 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 25 | 81% | 0 | 0 | 661' | 2 | 0 | |||||||
| 40 |
|
23 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 26 | 84% | 0 | 0 | 510' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
32 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 31 | 100% | 0 | 0 | 85' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 10 | 32% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
32 | Korea Południowa | 500 tys. € | – | 31 | 100% | 0 | 0 | 2 700' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | 7 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
25 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
31 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 24 | 77% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
20 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FC Seoul
9 mln €
śr. 321 tys. € / zawodnika
Ile FC Seoul wydaje na pensje
642 tys. € rocznie
śr. 23 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Korea Południowa (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Seoul w sezonie 2026
FC Seoul wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Seoul
Jak wygląda skład FC Seoul?
W wyjściowym ustawieniu FC Seoul między słupkami staje S. Gu, a linię obrony najczęściej tworzą C. Jun, Yazan Al-Arab, Juan Antonio Ros Martinez oraz K. Jin-Su. W środku pola grają S. Jeong, S. Moon, H. Babec oraz A. Oliveira, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Cho, P. Klimala. Trener Gi-Dong Kim ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
FC Seoul – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Seoul w sezonie 2026.
FC Seoul transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 27 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Serbia | 33 |
|
za darmo | |
| 05 Mar 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lut 2026 |
|
Korea Południowa | 32 |
|
nieujawniona | |
| 29 Sty 2026 |
|
Korea Południowa | 21 |
|
nieujawniona | |
| 22 Sty 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FC Seoul
FC Seoul bilans transferowy
- +422 tys. € 2026
- +1,3 mln € 2025
- -448 tys. € 2024
- +1,2 mln € 2023
- -841 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Seoul
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Seoul w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Seoul trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 422 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Kang Seong-Jin do Suwon Bluewings za 422 tys. €.
FC Seoul – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Seoul? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Seoul?
Klub piłkarski FC Seoul zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Korei Południowej oraz Puchar Korei Południowej. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Korei Południowej oraz Superpuchar Korei Południowej.
