Jeju United FC w tabeli
4. miejsce / 38 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 18 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
18:18 bramki
1,13 gola/mecz
17 pkt
13:9 bramki
1,30 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Jeju United FC
Wartość drużyny: 3,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Brazylia | 25 | napastnik | 24 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 25 | napastnik | 24 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,98 średnia ocena | Portugalia | 32 | obrońca | 12 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2340 minut | Korea Południowa | 31 | bramkarz | 26 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Jeju United FC 4-1-4-1
Jeju United FC w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
26 | 17 | 5 | 4 | 52:21 | 56 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
26 | 12 | 4 | 10 | 41:37 | 40 | |
3
|
Jeonbuk Motors
|
26 | 10 | 9 | 7 | 32:23 | 39 | |
4
|
Jeju United FC
|
26 | 10 | 8 | 8 | 31:27 | 38 | |
5
|
Gangwon FC
|
25 | 9 | 10 | 6 | 30:24 | 37 |
Wyniki Jeju United FC
| Data | Mecz | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 30.08 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
3:1 Z | |
| 25.08 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 25. kolejka
|
1:2 P | |
| 22.08 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
0:0 R |
Terminarz Jeju United FC
| Data | Mecz | Godzina | |
|---|---|---|---|
| 05.09 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
12:00 | |
| 09.09 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
12:30 | |
| 12.09 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
09:30 |
Ostatnie transfery Jeju United FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07 2026 |
|
Korea Południowa | napastnik |
|
za darmo | |
| 12.07 2026 |
|
Brazylia | napastnik | – | za darmo | |
| 16.03 2026 |
|
Portugalia | obrońca |
|
za darmo | |
| 01.02 2026 |
![]() |
Korea Południowa | pomocnik |
|
za darmo |
Jeju United FC to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 1 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Jeju World Cup Stadium, który może pomieścić 35 657 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Terminarz Jeju United FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Jeju United FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Jeju United FC
Jeju United FC terminarz
| Data | Mecz | Godzina | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
12:00 | Jeju World Cup Stadium u siebie | Trudny | |
| 09.09 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
12:30 | Gwangju Football Stadium wyjazd | Umiarkowany | |
| 12.09 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
09:30 | Bucheon Stadium wyjazd | Umiarkowany | |
| 20.09 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
09:30 | Gangneung Stadium wyjazd | Trudny | |
| 10.10 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
07:00 | Seoul World Cup Stadium wyjazd | Trudny | |
| 18.10 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
07:00 | Jeonju World Cup Stadium wyjazd | Trudny | |
| 24.10 2026 |
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
07:00 | Sungui Arena Park wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Jeju United FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jeju United FC to spotkanie z Ulsan Hyundai FC, które odbędzie się 5 września 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Jeju World Cup Stadium w ramach K League 1 (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Jeju United FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął Jeju United FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Jeju United FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jeju United FC wyniki
Jeju United FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 9 z 26 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Jeju United FC zdobywa 1,71 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jeju United FC?
Ostatni mecz Jeju United FC to wygrana z Daejeon Citizen 3:1 w K League 1, 30 sierpnia 2026. Bramki zdobyli Barrozo Rodrigues, Cinari, Seo oraz Bezerra Oliveira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jeju United FC – tabela K League 1 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 1 (Korea Południowa) zajmuje Jeju United FC w sezonie 2026.
Miejsce Jeju United FC w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
26 | 17 | 5 | 4 | 52:21 | 31 | 56 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
26 | 12 | 4 | 10 | 41:37 | 4 | 40 | |
3
|
Jeonbuk Motors
|
26 | 10 | 9 | 7 | 32:23 | 9 | 39 | |
4
|
Jeju United FC
|
26 | 10 | 8 | 8 | 31:27 | 4 | 38 | |
5
|
Gangwon FC
|
25 | 9 | 10 | 6 | 30:24 | 6 | 37 | |
6
|
Pohang Steelers
|
26 | 10 | 5 | 11 | 24:29 | -5 | 35 | |
7
|
FC Anyang
|
26 | 8 | 10 | 8 | 33:39 | -6 | 34 | |
8
|
Incheon United
|
25 | 9 | 7 | 9 | 32:28 | 4 | 34 | |
9
|
Daejeon Citizen
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35:32 | 3 | 32 | |
10
|
Bucheon FC 1995
|
26 | 7 | 10 | 9 | 28:29 | -1 | 31 | |
11
|
Gimcheon Sangmu FC
|
26 | 4 | 15 | 7 | 24:32 | -8 | 27 | |
12
|
Gwangju FC
|
26 | 1 | 9 | 16 | 16:57 | -41 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
26 | 17 | 5 | 4 | 52:21 | 31 | 56 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
26 | 12 | 4 | 10 | 41:37 | 4 | 40 | |
3
|
Jeonbuk Motors
|
26 | 10 | 9 | 7 | 32:23 | 9 | 39 | |
4
|
Jeju United FC
|
26 | 10 | 8 | 8 | 31:27 | 4 | 38 | |
5
|
Gangwon FC
|
25 | 9 | 10 | 6 | 30:24 | 6 | 37 | |
6
|
Pohang Steelers
|
26 | 10 | 5 | 11 | 24:29 | -5 | 35 | |
7
|
FC Anyang
|
26 | 8 | 10 | 8 | 33:39 | -6 | 34 | |
8
|
Incheon United
|
25 | 9 | 7 | 9 | 32:28 | 4 | 34 | |
9
|
Daejeon Citizen
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35:32 | 3 | 32 | |
10
|
Bucheon FC 1995
|
26 | 7 | 10 | 9 | 28:29 | -1 | 31 | |
11
|
Gimcheon Sangmu FC
|
26 | 4 | 15 | 7 | 24:32 | -8 | 27 | |
12
|
Gwangju FC
|
26 | 1 | 9 | 16 | 16:57 | -41 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
12 | 7 | 2 | 3 | 21:10 | 11 | 23 | |
| 2 |
Jeju United FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 18:18 | 0 | 21 | |
| 3 |
Jeonbuk Motors
|
12 | 6 | 2 | 4 | 18:13 | 5 | 20 | |
| 4 |
Ulsan Hyundai FC
|
13 | 6 | 1 | 6 | 23:22 | 1 | 19 | |
| 5 |
Gangwon FC
|
12 | 4 | 6 | 2 | 16:11 | 5 | 18 | |
| 6 |
Incheon United
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:14 | 0 | 15 | |
| 7 |
Bucheon FC 1995
|
14 | 3 | 6 | 5 | 16:17 | -1 | 15 | |
| 8 |
FC Anyang
|
13 | 3 | 5 | 5 | 15:23 | -8 | 14 | |
| 9 |
Daejeon Citizen
|
13 | 3 | 5 | 5 | 14:15 | -1 | 14 | |
| 10 |
Pohang Steelers
|
11 | 3 | 2 | 6 | 4:10 | -6 | 11 | |
| 11 |
Gimcheon Sangmu FC
|
12 | 1 | 8 | 3 | 10:16 | -6 | 11 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | -18 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 33 | |
| 2 |
Pohang Steelers
|
15 | 7 | 3 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
| 3 |
Ulsan Hyundai FC
|
13 | 6 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 21 | |
| 4 |
FC Anyang
|
13 | 5 | 5 | 3 | 18:16 | 2 | 20 | |
| 5 |
Jeonbuk Motors
|
14 | 4 | 7 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
| 6 |
Gangwon FC
|
13 | 5 | 4 | 4 | 14:13 | 1 | 19 | |
| 7 |
Incheon United
|
12 | 5 | 4 | 3 | 18:14 | 4 | 19 | |
| 8 |
Daejeon Citizen
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:17 | 4 | 18 | |
| 9 |
Jeju United FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 13:9 | 4 | 17 | |
| 10 |
Bucheon FC 1995
|
12 | 4 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 16 | |
| 11 |
Gimcheon Sangmu FC
|
14 | 3 | 7 | 4 | 14:16 | -2 | 16 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
12 | 0 | 5 | 7 | 5:28 | -23 | 5 |
Które miejsce zajmuje Jeju United FC w tabeli K League 1?
Jeju United FC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 38 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 18 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jeju United FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jeju United FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Jeju United FC 4-1-4-1
Kadra Jeju United FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bramkarze | |||||||
| 1 |
|
31 | Korea Południowa | 600 tys. € | – | ||
| 21 |
|
28 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | ||
| Obrońcy | |||||||
| 2 |
|
28 | Korea Południowa | 300 tys. € | – | ||
| 3 |
![]() |
27 | Korea Południowa | 450 tys. € | – | ||
| 13 |
|
37 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | ||
| 18 |
|
29 | Francja | 350 tys. € | 168 tys. € | ||
| 23 |
|
34 | Korea Południowa | 275 tys. € | – | ||
| 40 |
|
24 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | ||
| Pomocnicy | |||||||
| 5 |
|
29 | Brazylia | 400 tys. € | – | ||
| 8 |
|
32 | Korea Południowa | 0 € | – | ||
| 10 |
|
35 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | ||
| 17 |
|
31 | Korea Południowa | 300 tys. € | – | ||
| 18 |
|
24 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | ||
| 22 |
|
32 | Korea Południowa | 300 tys. € | 633 tys. € | ||
| 24 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | ||
| 27 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | ||
| Napastnicy | |||||||
| 7 |
|
33 | Brazylia | 225 tys. € | – | ||
| 9 |
|
26 | Litwa | 350 tys. € | – | ||
| 19 |
|
27 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | ||
| 90 |
|
25 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | ||
| 94 |
|
25 | Brazylia | 900 tys. € | 155 tys. € | ||
Wartość całej kadry Jeju United FC
6,6 mln €
śr. 313 tys. € / zawodnika
Ile Jeju United FC wydaje na pensje
956 tys. € rocznie
śr. 46 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Korea Południowa (16)
Wyróżniający się zawodnicy Jeju United FC w sezonie 2026
Jeju United FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Jeju United FC
Jak wygląda skład Jeju United FC?
W wyjściowym ustawieniu Jeju United FC między słupkami staje D. Kim, a linię obrony najczęściej tworzą I. Yu, J. Kim, J. Celestine oraz W. Chung. W środku pola grają B. Choi, C. Lee, M. Jang, Italo Moreira Barcelos oraz Emerson Negueba, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Kim.
Jeju United FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził Jeju United FC w sezonie 2026.
Jeju United FC transfery
| # | Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 25.07 2026 |
|
Korea Południowa | 35 | napastnik |
|
za darmo | |
| 2 | 12.07 2026 |
|
Brazylia | 29 | napastnik | – | za darmo | |
| 3 | 16.03 2026 |
|
Portugalia | 32 | obrońca |
|
za darmo | |
| 4 | 01.02 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 23 | pomocnik |
|
za darmo | |
| 5 | 22.01 2026 |
|
Francja | 29 | obrońca |
|
za darmo | |
| 6 | 18.01 2026 |
|
Korea Południowa | 32 | obrońca |
|
za darmo | |
| 7 | 15.01 2026 |
|
Korea Południowa | 33 | obrońca |
|
za darmo | |
| 8 | 15.01 2026 |
|
Korea Południowa | 32 | pomocnik |
|
za darmo | |
| 9 | 15.01 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 20 | pomocnik |
![]() |
nieujawniona | |
| 10 | 15.01 2026 |
|
Korea Południowa | 25 | bramkarz |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Jeju United FC
Jeju United FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Jeju United FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Jeju United FC?
Jeju United FC zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Korei Południowej oraz Mistrzostwo K League 2. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Korei Południowej.
