Forma w lidze
Pohang Steelers w tabeli
9. miejsce / 40 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
6:11 bramki
0,46 gola/mecz
25 pkt
22:26 bramki
1,22 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Pohang Steelers
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Korea Południowa | 26 | napastnik | 20 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Brazylia | 37 | pomocnik | 25 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,83 średnia ocena | Korea Południowa | 26 | napastnik | 20 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2389 minut | Korea Południowa | 27 | obrońca | 31 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Pohang Steelers 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Pohang Steelers w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 65 |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 50 |
| ··· | |||||||
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | 41 |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | 40 |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | 33 |
Wyniki Pohang Steelers
Terminarz Pohang Steelers
Ostatnie transfery Pohang Steelers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Korea Południowa |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Korea Południowa |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Korea Południowa |
|
400 tys. € |
Pohang Steelers to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 1 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Steelyard Stadium, który może pomieścić 25 000 widzów. Zespół prowadzi Tae-Ha Park. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Korea Południowa),w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pohang Steelers?
Klub piłkarski Pohang Steelers zdobył w swojej historii 19 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Korei Południowej oraz Mistrzostwo Korei Południowej. Ponadto triumfował w Amatorskie mistrzostwo Korei Południowej, Puchar Ligi Korei Południowej, Azjatycki Puchar Mistrzów oraz Azjatycka Liga Mistrzów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pohang Steelers w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Pohang Steelers trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 167 tys. €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 615 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Kim Ye-Sung z Jeonnam Dragons za 167 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lee Ho-Jae do Darmstadt 98 za 400 tys. €.
Które miejsce zajmuje Pohang Steelers w tabeli K League 1?
Pohang Steelers zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 40 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 25 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Pohang Steelers?
W wyjściowym ustawieniu Pohang Steelers między słupkami staje S. Hong, a linię obrony najczęściej tworzą K. Shin, C. Park, M. Jeon oraz W. Oliveira. W środku pola grają S. Ki, K. Nishiya oraz K. Dong-Jin, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Rocha, K. Won oraz Jorge Luiz Barbosa Teixeira. Trener Tae-Ha Park ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Pohang Steelers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pohang Steelers to spotkanie z FC Anyang, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Steelyard Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pohang Steelers?
Ostatni mecz Pohang Steelers to porażka z Johor Darul Takzim FC 0:2 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli De Almeida Santos Matos, De Almeida Santos Matos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pohang Steelers w tym sezonie?
Bilans Pohang Steelers w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-7-13 przy 28 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pohang Steelers w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Pohang Steelers w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Pohang Steelers
Pohang Steelers terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Steelyard Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 07:00
|
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Ulsan Munsu Football Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 11:00
|
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
Kashima Soccer Stadium Wyjazd | – | |
|
04 Lis 11:00
|
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
Steelyard Stadium U siebie | – | |
|
24 Lis 11:00
|
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
Sanga Stadium by Kyocera Wyjazd | – | |
|
01 Gru 11:00
|
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
Steelyard Stadium U siebie | – | |
|
10 Lut 11:00
|
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
NOEVIR Stadium Kobe Wyjazd | – | |
|
16 Lut 11:00
|
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
Steelyard Stadium U siebie | – |
Kiedy Pohang Steelers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pohang Steelers to spotkanie z FC Anyang, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Steelyard Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Pohang Steelers w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Pohang Steelers w sezonie 2026.
Forma i bramki Pohang Steelers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pohang Steelers wyniki
Pohang Steelers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 31 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 6 z 31 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Pohang Steelers zdobywa 1,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pohang Steelers?
Ostatni mecz Pohang Steelers to porażka z Johor Darul Takzim FC 0:2 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli De Almeida Santos Matos, De Almeida Santos Matos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pohang Steelers – tabela K League 1 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 1 (Korea Południowa) zajmuje Pohang Steelers w sezonie 2026.
Miejsce Pohang Steelers w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 5 | 50 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
32 | 7 | 11 | 14 | 32:44 | -12 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 5 | 50 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
32 | 7 | 11 | 14 | 32:44 | -12 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
14 | 9 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 29 | |
| 2 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 9 | 1 | 6 | 28:24 | 4 | 28 | |
| 3 |
Jeonbuk Motors
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:17 | 6 | 24 | |
| 4 |
Gangwon FC
|
16 | 5 | 8 | 3 | 19:13 | 6 | 23 | |
| 5 |
Jeju United FC
|
17 | 5 | 7 | 5 | 18:18 | 0 | 22 | |
| 6 |
Incheon United
|
16 | 6 | 4 | 6 | 20:16 | 4 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
16 | 5 | 6 | 5 | 21:20 | 1 | 21 | |
| 8 |
FC Anyang
|
15 | 4 | 5 | 6 | 17:27 | -10 | 17 | |
| 9 |
Bucheon FC 1995
|
17 | 3 | 7 | 7 | 18:26 | -8 | 16 | |
| 10 |
Pohang Steelers
|
13 | 4 | 3 | 6 | 6:11 | -5 | 15 | |
| 11 |
Gimcheon Sangmu FC
|
15 | 1 | 10 | 4 | 14:21 | -7 | 13 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
17 | 2 | 5 | 10 | 16:34 | -18 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
17 | 11 | 3 | 3 | 34:15 | 19 | 36 | |
| 2 |
Pohang Steelers
|
18 | 7 | 4 | 7 | 22:26 | -4 | 25 | |
| 3 |
Jeju United FC
|
14 | 7 | 3 | 4 | 18:13 | 5 | 24 | |
| 4 |
FC Anyang
|
16 | 6 | 6 | 4 | 22:20 | 2 | 24 | |
| 5 |
Gangwon FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 19:15 | 4 | 23 | |
| 6 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 6 | 4 | 6 | 22:21 | 1 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
15 | 6 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 8 |
Jeonbuk Motors
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
| 9 |
Incheon United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 10 |
Gimcheon Sangmu FC
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:16 | 0 | 20 | |
| 11 |
Bucheon FC 1995
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:32 | -23 | 7 |
Które miejsce zajmuje Pohang Steelers w tabeli K League 1?
Pohang Steelers zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 40 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 25 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Pohang Steelers w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Pohang Steelers na tle ligi w sezonie 2026.
Pohang Steelers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,61
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,19
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 12,7
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 24,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Pohang Steelers
-
Lee Ho-Jae 8
-
Jakob Tranziska 4
-
Kento Nishiya 3
-
Wanderson Oliveira 3
-
Juninho Rocha 3
-
Cho Sang-Hyeok 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Pohang Steelers i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pohang Steelers to 46–60 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - FC Anyang Po przerwie pada 61% bramek Pohang Steelers.Przebieg meczu Pohang Steelers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 11-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 0-3-12 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-0-1 |
| Remis do przerwy | 14 | 4-5-5 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-2-7 |
Gdy Pohang Steelers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Pohang Steelers
82% bramek Pohang Steelers pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pohang Steelers zdobywa w sezonie średnio 1,29 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Pohang Steelers
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Pohang Steelers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Pohang Steelers wygra mecz Pohang Steelers - FC Anyang Pohang Steelers przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Pohang Steelers
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 65%
- Powyżej 2,5 35%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 0%
W 35% meczów Pohang Steelers padają co najmniej trzy bramki, a w 35% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - FC Anyang Powyżej 2,5 bramki padło w 35% meczów Pohang Steelers.Pohang Steelers – faule i karne
- Faule / mecz 9,0
- Faule rywali / mecz 9,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Pohang Steelers fauluje średnio 9,0 razy na mecz, a wymusza 9,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pohang Steelers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pohang Steelers zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 1,39 na wyjeździe.
Pohang Steelers wygra mecz Pohang Steelers - FC Anyang Pohang Steelers zdobywa u siebie 38% możliwych punktów, na wyjeździe 46%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Pohang Steelers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Pohang Steelers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 31 meczów.
Pohang Steelers wygra drugą połowę meczu Pohang Steelers - FC Anyang Drugą połowę Pohang Steelers wygrywał w 7 z 31 meczów.Pohang Steelers – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,7
Pohang Steelers oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - FC Anyang Pohang Steelers oddaje 7,8 strzałów na mecz.Pohang Steelers – posiadanie piłki
- U siebie 51,9%
- Na wyjeździe 48,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 31
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 31 meczów. Średnio Pohang Steelers utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Pohang Steelers wygra mecz Pohang Steelers - FC Anyang Pohang Steelers utrzymuje średnio 49,7% posiadania piłki.Pohang Steelers – podania
- Kluczowe / mecz 8,3
- Dośrodkowania / mecz 16,2
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 46%
Pohang Steelers wymienia średnio 414 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,3 to podania kluczowe.
Pohang Steelers – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 5 z 18
- Stracone / mecz 1,19
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 39%
Czyste konto Pohang Steelers to 32% meczów sezonu (10 z 31), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pohang Steelers - FC Anyang Czyste konto Pohang Steelers zachowuje w 32% meczów.Pohang Steelers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 26%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Pohang Steelers wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Pohang Steelers – kartki
- Żółte kartki 49
- Pow. 3,5 kartki w meczu 39%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 13%
Pohang Steelers ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Pohang Steelers – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Pohang Steelers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 11 | 4-2-5 | 1,27 | 0,82 | 1,18 |
| Środka tabeli (5–8) | 11 | 4-2-5 | 1,27 | 1,09 | 1,45 |
| Dołu tabeli (9–12) | 9 | 3-3-3 | 1,33 | 0,78 | 0,89 |
Najwięcej punktów na mecz Pohang Steelers zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Pohang Steelers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,38 1,33 | 1,25 1,27 | 1,00 1,13 |
|
8.
|
1,13 1,50 | 1,13 1,38 | 1,80 1,25 |
|
9.
|
1,15 1,39 | 0,46 1,22 | 0,85 1,44 |
|
10.
|
0,87 1,25 | 0,93 1,00 | 1,40 1,00 |
|
11.
|
0,94 1,07 | 1,06 0,93 | 1,53 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Pohang Steelers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pohang Steelers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gwangju FC - Pohang Steelers 0:3 K League 1 (Korea Południowa), 11.07.2026
- Najwyższa porażka Bucheon FC 1995 - Pohang Steelers 3:0 K League 1 (Korea Południowa), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Jeonbuk Motors - Pohang Steelers 3:2, K League 1 (Korea Południowa), 26.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Oliveira, FC Anyang - Pohang Steelers 2:3, K League 1 (Korea Południowa), 4.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Oliveira, Gwangju FC - Pohang Steelers 1:2, K League 1 (Korea Południowa), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Pohang Steelers w tym sezonie?
Bilans Pohang Steelers w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-7-13 przy 28 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pohang Steelers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pohang Steelers w sezonie 2026.
Przewidywany skład Pohang Steelers 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Pohang Steelers
-
Jo Sung-Wook Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 530 dniopuszczone: 65 meczów
Kadra Pohang Steelers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
37 | Brazylia | 125 tys. € | – | 25 | 81% | 3 | 4 | 1 611' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Niemcy | 150 tys. € | – | 24 | 77% | 4 | 2 | 1 095' | 2 | 2 | |||||||
| 30 |
|
23 | Korea Południowa | 125 tys. € | 58 tys. € | 9 | 29% | 0 | 0 | 348' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Brazylia | 325 tys. € | – | 13 | 42% | 1 | 1 | 753' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 24 | 77% | 2 | 1 | 735' | 4 | 0 | |||||||
| 37 |
|
25 | Korea Południowa | – | – | 14 | 45% | 1 | 0 | 244' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 19 | 61% | 0 | 0 | 343' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 75' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 44 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
37 | Korea Południowa | 375 tys. € | 2,5 mln € | 27 | 87% | 0 | 1 | 1 455' | 2 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 26 | 84% | 0 | 3 | 1 557' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | 31 | 100% | 0 | 3 | 2 007' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Korea Południowa | 275 tys. € | – | 10 | 32% | 1 | 2 | 605' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 29 | 94% | 1 | 1 | 1 697' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Brazylia | 325 tys. € | – | 24 | 77% | 3 | 1 | 1 014' | 4 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | Japonia | 500 tys. € | – | 29 | 94% | 3 | 0 | 1 513' | 1 | 1 | |||||||
| 36 |
|
21 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 19 | 61% | 0 | 0 | 1 139' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
39 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 25 | 81% | 0 | 0 | 1 074' | 4 | 2 | |||||||
| 14 |
|
20 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 22 | 71% | 0 | 0 | 307' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
22 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
|
21 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
30 | Korea Południowa | 700 tys. € | – | 28 | 90% | 0 | 1 | 2 365' | 4 | 1 | |||||||
| 4 |
|
33 | Korea Południowa | 325 tys. € | – | 25 | 81% | 0 | 0 | 1 962' | 4 | 1 | |||||||
| 8 |
|
28 | Korea Południowa | 300 tys. € | – | 28 | 90% | 0 | 0 | 1 044' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 18 | 58% | 0 | 0 | 833' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Korea Południowa | 300 tys. € | – | 20 | 65% | 0 | 0 | 575' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 17 | 55% | 0 | 0 | 177' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
18 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
31 | Korea Południowa | 750 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
32 | Korea Południowa | 500 tys. € | – | 21 | 68% | 0 | 0 | 1 710' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 18 | 58% | 0 | 0 | 1 080' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
34 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 20 | 65% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
21 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Pohang Steelers
7,2 mln €
śr. 210 tys. € / zawodnika
Ile Pohang Steelers wydaje na pensje
2,5 mln € rocznie
śr. 74 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Korea Południowa (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pohang Steelers w sezonie 2026
Pohang Steelers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Pohang Steelers
Jak wygląda skład Pohang Steelers?
W wyjściowym ustawieniu Pohang Steelers między słupkami staje S. Hong, a linię obrony najczęściej tworzą K. Shin, C. Park, M. Jeon oraz W. Oliveira. W środku pola grają S. Ki, K. Nishiya oraz K. Dong-Jin, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Rocha, K. Won oraz Jorge Luiz Barbosa Teixeira. Trener Tae-Ha Park ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Pohang Steelers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pohang Steelers w sezonie 2026.
Pohang Steelers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Korea Południowa | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 30 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 20 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 26 |
|
400 tys. € | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 22 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 37 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Lut 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sty 2026 |
|
Korea Południowa | 23 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Pohang Steelers
Pohang Steelers bilans transferowy
- +448 tys. € 2026
- +688 tys. € 2025
- +2,8 mln € 2024
- +1,1 mln € 2023
- +750 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Pohang Steelers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pohang Steelers w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Pohang Steelers trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 167 tys. €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 615 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Kim Ye-Sung z Jeonnam Dragons za 167 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lee Ho-Jae do Darmstadt 98 za 400 tys. €.
Pohang Steelers – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Pohang Steelers? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pohang Steelers?
Klub piłkarski Pohang Steelers zdobył w swojej historii 19 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Korei Południowej oraz Mistrzostwo Korei Południowej. Ponadto triumfował w Amatorskie mistrzostwo Korei Południowej, Puchar Ligi Korei Południowej, Azjatycki Puchar Mistrzów oraz Azjatycka Liga Mistrzów.