Forma w lidze
Jeonbuk Motors w tabeli
5. miejsce / 44 punkty Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 21 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
23:17 bramki
1,53 gola/mecz
20 pkt
16:13 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Jeonbuk Motors
Wartość drużyny: 11 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Korea Południowa | 28 | pomocnik | 30 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Korea Południowa | 32 | pomocnik | 29 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Korea Południowa | 27 | napastnik | 25 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2610 minut | Korea Południowa | 29 | bramkarz | 30 | 1 mln € |
Przewidywany skład Jeonbuk Motors 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Jeonbuk Motors w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 65 |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 50 |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 46 |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 46 |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 44 |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 43 |
Wyniki Jeonbuk Motors
Terminarz Jeonbuk Motors
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 07:00
|
Jeonbuk Motors
Jeju United FC
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
FC Anyang
Jeonbuk Motors
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
|
|
27 Paź 13:15
|
Beijing Guoan
Jeonbuk Motors
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
Ostatnie transfery Jeonbuk Motors
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Cze 2027 |
|
Korea Południowa |
|
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Korea Południowa |
|
500 tys. € |
Jeonbuk Motors to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 1 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Jeonju World Cup Stadium, który może pomieścić 42 477 widzów. Zespół prowadzi Jung-Yong Chung. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 11 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Jeonbuk Motors?
Klub piłkarski Jeonbuk Motors zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Korei Południowej oraz Puchar Korei Południowej. Ponadto triumfował w Superpuchar Korei Południowej oraz Azjatycka Liga Mistrzów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jeonbuk Motors w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Jeonbuk Motors trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Park Jin-Seob do Hangzhou Greentown za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Jeonbuk Motors w tabeli K League 1?
Jeonbuk Motors zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 44 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 21 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Jeonbuk Motors?
W wyjściowym ustawieniu Jeonbuk Motors między słupkami staje B. Song, a linię obrony najczęściej tworzą W. Cho, T. Kim, K. Young-Bin oraz T. Kim. W środku pola grają D. Lee, J. Gamboa, Y. Lee, T. Jin oraz S. Lee, a za skuteczność w ataku odpowiadają Tiago Orobó. Trener Jung-Yong Chung ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Jeonbuk Motors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jeonbuk Motors to spotkanie z Jeju United FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Jeonju World Cup Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jeonbuk Motors?
Ostatni mecz Jeonbuk Motors to porażka z Vissel Kobe 2:0 w AFC Champions League Elite, 14 października 2026. Bramki zdobyli Osako, Kuwasaki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jeonbuk Motors w tym sezonie?
Bilans Jeonbuk Motors w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-11-9 przy 39 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jeonbuk Motors w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Jeonbuk Motors w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 07:00
|
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Jeonju World Cup Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 07:00
|
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Anyang Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Paź 13:15
|
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
Workers' Stadium Wyjazd | – | |
|
03 Lis 11:00
|
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
Jeonju World Cup Stadium U siebie | – | |
|
25 Lis 11:00
|
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
Kashima Soccer Stadium Wyjazd | – | |
|
02 Gru 11:00
|
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
Jeonju World Cup Stadium U siebie | – | |
|
09 Lut 11:00
|
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
Sanga Stadium by Kyocera Wyjazd | – | |
|
16 Lut 11:00
|
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
Jeonju World Cup Stadium U siebie | – |
Kiedy Jeonbuk Motors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jeonbuk Motors to spotkanie z Jeju United FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Jeonju World Cup Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Jeonbuk Motors w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Jeonbuk Motors w sezonie 2026.
Forma i bramki Jeonbuk Motors w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jeonbuk Motors wyniki
Jeonbuk Motors ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 23 z 31 meczów, ze średnią 1,39 punktu. W pozostałych ustawieniach Jeonbuk Motors zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jeonbuk Motors?
Ostatni mecz Jeonbuk Motors to porażka z Vissel Kobe 2:0 w AFC Champions League Elite, 14 października 2026. Bramki zdobyli Osako, Kuwasaki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jeonbuk Motors – tabela K League 1 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 1 (Korea Południowa) zajmuje Jeonbuk Motors w sezonie 2026.
Miejsce Jeonbuk Motors w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 5 | 50 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
32 | 7 | 11 | 14 | 32:44 | -12 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
32 | 15 | 5 | 12 | 50:45 | 5 | 50 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
32 | 7 | 11 | 14 | 32:44 | -12 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
14 | 9 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 29 | |
| 2 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 9 | 1 | 6 | 28:24 | 4 | 28 | |
| 3 |
Jeonbuk Motors
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:17 | 6 | 24 | |
| 4 |
Gangwon FC
|
16 | 5 | 8 | 3 | 19:13 | 6 | 23 | |
| 5 |
Jeju United FC
|
17 | 5 | 7 | 5 | 18:18 | 0 | 22 | |
| 6 |
Incheon United
|
16 | 6 | 4 | 6 | 20:16 | 4 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
16 | 5 | 6 | 5 | 21:20 | 1 | 21 | |
| 8 |
FC Anyang
|
15 | 4 | 5 | 6 | 17:27 | -10 | 17 | |
| 9 |
Bucheon FC 1995
|
17 | 3 | 7 | 7 | 18:26 | -8 | 16 | |
| 10 |
Pohang Steelers
|
13 | 4 | 3 | 6 | 6:11 | -5 | 15 | |
| 11 |
Gimcheon Sangmu FC
|
15 | 1 | 10 | 4 | 14:21 | -7 | 13 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
17 | 2 | 5 | 10 | 16:34 | -18 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
17 | 11 | 3 | 3 | 34:15 | 19 | 36 | |
| 2 |
Pohang Steelers
|
18 | 7 | 4 | 7 | 22:26 | -4 | 25 | |
| 3 |
Jeju United FC
|
14 | 7 | 3 | 4 | 18:13 | 5 | 24 | |
| 4 |
FC Anyang
|
16 | 6 | 6 | 4 | 22:20 | 2 | 24 | |
| 5 |
Gangwon FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 19:15 | 4 | 23 | |
| 6 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 6 | 4 | 6 | 22:21 | 1 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
15 | 6 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 8 |
Jeonbuk Motors
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
| 9 |
Incheon United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 10 |
Gimcheon Sangmu FC
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:16 | 0 | 20 | |
| 11 |
Bucheon FC 1995
|
15 | 4 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 16 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:32 | -23 | 7 |
Które miejsce zajmuje Jeonbuk Motors w tabeli K League 1?
Jeonbuk Motors zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 44 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 21 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Jeonbuk Motors w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Jeonbuk Motors na tle ligi w sezonie 2026.
Jeonbuk Motors na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,84
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,97
- Czyste konta 42%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 20,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Jeonbuk Motors
-
Seung-Woo Lee 8
-
Tiago Orobó 8
-
Bruno Mota 4
-
Lee Dong-Jun 3
-
Kim Young-Bin 2
-
Cho Wi-Je 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Jeonbuk Motors i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jeonbuk Motors to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jeonbuk Motors - Jeju United FC Po przerwie pada 59% bramek Jeonbuk Motors.Przebieg meczu Jeonbuk Motors i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 11-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-2-6 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 7-2-1 |
| Remis do przerwy | 17 | 4-9-4 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Jeonbuk Motors otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Jeonbuk Motors
95% bramek Jeonbuk Motors pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jeonbuk Motors zdobywa w sezonie średnio 1,42 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Jeonbuk Motors
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Jeonbuk Motors, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Jeonbuk Motors wygra mecz Jeonbuk Motors - Jeju United FC Jeonbuk Motors przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Jeonbuk Motors
- Powyżej 0,5 84%
- Powyżej 1,5 68%
- Powyżej 2,5 39%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 39% meczów Jeonbuk Motors padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jeonbuk Motors - Jeju United FC Powyżej 2,5 bramki padło w 39% meczów Jeonbuk Motors.Jeonbuk Motors – faule i karne
- Faule / mecz 10,6
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Jeonbuk Motors fauluje średnio 10,6 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jeonbuk Motors, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jeonbuk Motors zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Jeonbuk Motors wygra mecz Jeonbuk Motors - Jeju United FC Jeonbuk Motors zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Jeonbuk Motors ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Jeonbuk Motors, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 31 meczów.
Jeonbuk Motors wygra drugą połowę meczu Jeonbuk Motors - Jeju United FC Drugą połowę Jeonbuk Motors wygrywał w 10 z 31 meczów.Jeonbuk Motors – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Jeonbuk Motors oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jeonbuk Motors - Jeju United FC Jeonbuk Motors oddaje 11,4 strzałów na mecz.Jeonbuk Motors – posiadanie piłki
- U siebie 52,1%
- Na wyjeździe 51,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 31
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 31 meczów. Średnio Jeonbuk Motors utrzymuje przy piłce 52,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Jeonbuk Motors wygra mecz Jeonbuk Motors - Jeju United FC Jeonbuk Motors utrzymuje średnio 52,0% posiadania piłki.Jeonbuk Motors – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 19,9
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 52%
Jeonbuk Motors wymienia średnio 463 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
Jeonbuk Motors – czyste konta
- U siebie 7 z 15
- Na wyjeździe 6 z 16
- Stracone / mecz 0,97
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Jeonbuk Motors to 42% meczów sezonu (13 z 31), z czego 7 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Jeonbuk Motors - Jeju United FC Czyste konto Jeonbuk Motors zachowuje w 42% meczów.Jeonbuk Motors – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 35%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Jeonbuk Motors wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 35% spotkań.
Jeonbuk Motors – kartki
- Żółte kartki 61
- Pow. 3,5 kartki w meczu 52%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 6%
Jeonbuk Motors ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Jeonbuk Motors – 1,8.
Jeonbuk Motors według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 11 | 4-3-4 | 1,36 | 1,18 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 0,88 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 12 | 5-5-2 | 1,67 | 1,58 | 0,92 |
Najwięcej punktów na mecz Jeonbuk Motors zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Jeonbuk Motors na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,44 1,53 | 1,19 1,27 | 0,81 1,00 |
|
4.
|
1,29 1,71 | 1,06 1,29 | 1,06 0,93 |
|
5.
|
1,60 1,25 | 1,53 1,00 | 1,13 0,81 |
|
6.
|
1,31 1,47 | 1,31 1,80 | 1,25 1,20 |
|
7.
|
1,38 1,33 | 1,25 1,27 | 1,00 1,13 |
Ciekawe rekordy w meczach Jeonbuk Motors
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jeonbuk Motors w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Jeonbuk Motors - Gwangju FC 4:0 K League 1 (Korea Południowa), 5.05.2026
- Najwyższa porażka Jeonbuk Motors - Jeju United FC 1:3 K League 1 (Korea Południowa), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Jeonbuk Motors - Bucheon FC 1995 2:3, K League 1 (Korea Południowa), 1.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Cho, Jeonbuk Motors - Ulsan Hyundai FC 2:0, K League 1 (Korea Południowa), 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Lee, Jeonbuk Motors - Gwangju FC 4:0, K League 1 (Korea Południowa), 5.05.2026
Jakie statystyki ma Jeonbuk Motors w tym sezonie?
Bilans Jeonbuk Motors w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-11-9 przy 39 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jeonbuk Motors – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jeonbuk Motors w sezonie 2026.
Przewidywany skład Jeonbuk Motors 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Jeonbuk Motors
-
Kim Tae-Hwan Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 174 dniopuszczone: 7 meczów
-
Park Ju-Yeong Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 425 dniopuszczone: 48 meczów

Kadra Jeonbuk Motors
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
32 | Brazylia | 650 tys. € | – | 23 | 74% | 8 | 1 | 873' | 2 | 0 | |||||||
| 81 |
|
27 | Litwa | 350 tys. € | – | 7 | 23% | 1 | 0 | 312' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Korea Południowa | 500 tys. € | 710 tys. € | 30 | 97% | 3 | 4 | 1 966' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Ghana | 325 tys. € | 1,4 mln € | 1 | 3% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 31 | 100% | 1 | 0 | 1 220' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Włochy | 2 mln € | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 53' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | Brazylia | 700 tys. € | 116 tys. € | 4 | 13% | 0 | 0 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
30 | Brazylia | 550 tys. € | – | 30 | 97% | 4 | 2 | 1 533' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
![]() |
23 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
|
21 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
22 | Korea Południowa | 600 tys. € | – | 23 | 74% | 1 | 2 | 1 802' | 3 | 0 | |||||||
| 95 |
![]() |
24 | Brazylia | 1 mln € | 53 tys. € | 11 | 35% | 1 | 1 | 504' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
32 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 29 | 94% | 0 | 5 | 659' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Korea Południowa | 500 tys. € | – | 28 | 90% | 0 | 0 | 666' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
|
20 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 5 | 16% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Portugalia | 400 tys. € | 101 tys. € | 28 | 90% | 0 | 0 | 751' | 1 | 0 | |||||||
| 63 |
|
18 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
22 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
23 | Korea Południowa | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
19 | Korea Południowa | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
22 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 45 |
|
28 | Korea Południowa | 50 tys. € | 280 tys. € | 30 | 97% | 8 | 3 | 1 734' | 7 | 0 | |||||||
| 2 |
|
35 | Korea Południowa | – | – | 28 | 90% | 2 | 2 | 2 284' | 8 | 0 | |||||||
| 23 |
|
37 | Korea Południowa | 375 tys. € | – | 25 | 81% | 0 | 0 | 1 951' | 5 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Korea Południowa | 550 tys. € | – | 27 | 87% | 2 | 1 | 2 026' | 9 | 0 | |||||||
| 66 |
|
22 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 27 | 87% | 1 | 0 | 1 317' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
29 | Korea Południowa | 750 tys. € | – | 21 | 68% | 0 | 2 | 1 446' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Korea Południowa | 450 tys. € | 241 tys. € | 14 | 45% | 1 | 0 | 689' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Korea Południowa | 275 tys. € | – | 25 | 81% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 24 | 77% | 0 | 0 | 289' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Korea Południowa | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
19 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
|
21 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
|
20 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
19 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
29 | Korea Południowa | 1 mln € | – | 30 | 97% | 0 | 0 | 2 610' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 31 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 51 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 81 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Jeonbuk Motors
14,1 mln €
śr. 305 tys. € / zawodnika
Ile Jeonbuk Motors wydaje na pensje
2,9 mln € rocznie
śr. 63 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Korea Południowa (38 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Jeonbuk Motors w sezonie 2026
Jeonbuk Motors wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Jeonbuk Motors
Jak wygląda skład Jeonbuk Motors?
W wyjściowym ustawieniu Jeonbuk Motors między słupkami staje B. Song, a linię obrony najczęściej tworzą W. Cho, T. Kim, K. Young-Bin oraz T. Kim. W środku pola grają D. Lee, J. Gamboa, Y. Lee, T. Jin oraz S. Lee, a za skuteczność w ataku odpowiadają Tiago Orobó. Trener Jung-Yong Chung ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Jeonbuk Motors – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Jeonbuk Motors w sezonie 2026.
Jeonbuk Motors transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Cze 2027 |
|
Korea Południowa | 24 |
|
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 18 |
|
500 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Litwa | 27 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors bilans transferowy
- +2,2 mln € 2026
- -371 tys. € 2025
- -1,8 mln € 2024
- -1,2 mln € 2023
- -1,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Jeonbuk Motors
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jeonbuk Motors w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Jeonbuk Motors trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Park Jin-Seob do Hangzhou Greentown za 1 mln €.
Jeonbuk Motors – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Jeonbuk Motors? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Jeonbuk Motors?
Klub piłkarski Jeonbuk Motors zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Korei Południowej oraz Puchar Korei Południowej. Ponadto triumfował w Superpuchar Korei Południowej oraz Azjatycka Liga Mistrzów.