Forma w lidze
Gangwon FC w tabeli
3. miejsce / 46 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 19 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
23 pkt
19:13 bramki
1,19 gola/mecz
23 pkt
19:15 bramki
1,27 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Gangwon FC
Wartość drużyny: 6,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 8 bramek | Izrael | 25 | napastnik | 28 | 175 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 7 asyst | 25 | – | 25 | 800 tys. € | |||
![]() |
Najwyższa ocena 7,07 średnia ocena | 25 | – | 25 | 800 tys. € | |||
|
|
Najwięcej minut 2700 minut | Korea Południowa | 36 | bramkarz | 31 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Gangwon FC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Gangwon FC w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 65 |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
31 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | 47 |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 46 |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 46 |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 44 |
Wyniki Gangwon FC
Terminarz Gangwon FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
Gangwon FC
Incheon United
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
FC Seoul
Gangwon FC
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Gangwon FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2027 |
|
Korea Południowa |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Gangwon FC to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 1 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Gangneung Stadium, który może pomieścić 33 000 widzów. Zespół prowadzi Kyung-Ho Chung. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Korea Południowa),w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gangwon FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gangwon FC trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 42 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Goh Young-Jun z Górnika Zabrze za 42 tys. €.
Które miejsce zajmuje Gangwon FC w tabeli K League 1?
Gangwon FC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 46 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Gangwon FC?
W wyjściowym ustawieniu Gangwon FC między słupkami staje C. Park, a linię obrony najczęściej tworzą D. Kim, J. Lee, M. Tuci oraz Abdelkarim Mammar Chaouche. W środku pola grają D. Kim, Y. Lee, M. Seo oraz D. Kim, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Choe, G. Kim. Trener Kyung-Ho Chung ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Gangwon FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gangwon FC to spotkanie z Incheon United, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Gangneung Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gangwon FC?
Ostatni mecz Gangwon FC to wygrana z Bucheon FC 1995 2:0 w K League 1, 9 października 2026. Bramki zdobyli Kim, Kim. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gangwon FC w tym sezonie?
Bilans Gangwon FC w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-13-7 przy 38 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gangwon FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Gangwon FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Gangwon FC
Gangwon FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Gangneung Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 07:00
|
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Seoul World Cup Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Gangwon FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gangwon FC to spotkanie z Incheon United, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Gangneung Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Gangwon FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Gangwon FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Gangwon FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gangwon FC wyniki
Gangwon FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 26 z 31 meczów, ze średnią 1,54 punktu. W pozostałych ustawieniach Gangwon FC zdobywa 1,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gangwon FC?
Ostatni mecz Gangwon FC to wygrana z Bucheon FC 1995 2:0 w K League 1, 9 października 2026. Bramki zdobyli Kim, Kim. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gangwon FC – tabela K League 1 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 1 (Korea Południowa) zajmuje Gangwon FC w sezonie 2026.
Miejsce Gangwon FC w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
31 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | 4 | 47 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
31 | 7 | 11 | 13 | 31:42 | -11 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
31 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | 4 | 47 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
31 | 7 | 11 | 13 | 31:42 | -11 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
14 | 9 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 29 | |
| 2 |
Ulsan Hyundai FC
|
15 | 8 | 1 | 6 | 26:23 | 3 | 25 | |
| 3 |
Jeonbuk Motors
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:17 | 6 | 24 | |
| 4 |
Gangwon FC
|
16 | 5 | 8 | 3 | 19:13 | 6 | 23 | |
| 5 |
Jeju United FC
|
17 | 5 | 7 | 5 | 18:18 | 0 | 22 | |
| 6 |
Incheon United
|
16 | 6 | 4 | 6 | 20:16 | 4 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
16 | 5 | 6 | 5 | 21:20 | 1 | 21 | |
| 8 |
FC Anyang
|
15 | 4 | 5 | 6 | 17:27 | -10 | 17 | |
| 9 |
Bucheon FC 1995
|
17 | 3 | 7 | 7 | 18:26 | -8 | 16 | |
| 10 |
Pohang Steelers
|
13 | 4 | 3 | 6 | 6:11 | -5 | 15 | |
| 11 |
Gimcheon Sangmu FC
|
15 | 1 | 10 | 4 | 14:21 | -7 | 13 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
17 | 2 | 5 | 10 | 16:34 | -18 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
17 | 11 | 3 | 3 | 34:15 | 19 | 36 | |
| 2 |
Pohang Steelers
|
18 | 7 | 4 | 7 | 22:26 | -4 | 25 | |
| 3 |
Jeju United FC
|
14 | 7 | 3 | 4 | 18:13 | 5 | 24 | |
| 4 |
FC Anyang
|
16 | 6 | 6 | 4 | 22:20 | 2 | 24 | |
| 5 |
Gangwon FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 19:15 | 4 | 23 | |
| 6 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 6 | 4 | 6 | 22:21 | 1 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
15 | 6 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 8 |
Jeonbuk Motors
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
| 9 |
Incheon United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 10 |
Gimcheon Sangmu FC
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:16 | 0 | 20 | |
| 11 |
Bucheon FC 1995
|
14 | 4 | 4 | 6 | 13:16 | -3 | 16 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:32 | -23 | 7 |
Które miejsce zajmuje Gangwon FC w tabeli K League 1?
Gangwon FC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 46 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Gangwon FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Gangwon FC na tle ligi w sezonie 2026.
Gangwon FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,84
- Udane dryblingi / mecz 3,9
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 45%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 21,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Gangwon FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Gangwon FC i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gangwon FC to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gangwon FC - Incheon United Po przerwie pada 58% bramek Gangwon FC.Przebieg meczu Gangwon FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 10-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-6-7 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 9-0-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 2-8-2 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 0-5-5 |
Gdy Gangwon FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Gangwon FC
87% bramek Gangwon FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gangwon FC zdobywa w sezonie średnio 1,48 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Gangwon FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Gangwon FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Gangwon FC wygra mecz Gangwon FC - Incheon United Gangwon FC nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Gangwon FC
- Powyżej 0,5 84%
- Powyżej 1,5 74%
- Powyżej 2,5 39%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 39% meczów Gangwon FC padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gangwon FC - Incheon United Powyżej 2,5 bramki padło w 39% meczów Gangwon FC.Gangwon FC – faule i karne
- Faule / mecz 12,7
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Gangwon FC fauluje średnio 12,7 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gangwon FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gangwon FC zdobywa 1,44 punktu na mecz wobec 1,53 na wyjeździe.
Gangwon FC wygra mecz Gangwon FC - Incheon United Gangwon FC zdobywa u siebie 48% możliwych punktów, na wyjeździe 51%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Gangwon FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Gangwon FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 31 meczów.
Gangwon FC wygra drugą połowę meczu Gangwon FC - Incheon United Drugą połowę Gangwon FC wygrywał w 12 z 31 meczów.Gangwon FC – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,0
Gangwon FC oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gangwon FC - Incheon United Gangwon FC oddaje 9,8 strzałów na mecz.Gangwon FC – posiadanie piłki
- U siebie 60,4%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 16 z 31
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 16 z 31 meczów. Średnio Gangwon FC utrzymuje przy piłce 55,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Gangwon FC wygra mecz Gangwon FC - Incheon United Gangwon FC utrzymuje średnio 55,9% posiadania piłki.Gangwon FC – podania
- Kluczowe / mecz 10,4
- Dośrodkowania / mecz 20,9
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 42%
Gangwon FC wymienia średnio 396 podań na mecz przy celności 78%, z czego 10,4 to podania kluczowe.
Gangwon FC – czyste konta
- U siebie 7 z 16
- Na wyjeździe 7 z 15
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 26%
Czyste konto Gangwon FC to 45% meczów sezonu (14 z 31), z czego 7 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Gangwon FC - Incheon United Czyste konto Gangwon FC zachowuje w 45% meczów.Gangwon FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 74%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 26%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Gangwon FC wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Gangwon FC – kartki
- Żółte kartki 67
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 35%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 10%
Gangwon FC ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Gangwon FC – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Gangwon FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,13 | 1,25 |
| Środka tabeli (5–8) | 11 | 5-4-2 | 1,73 | 1,27 | 0,82 |
| Dołu tabeli (9–12) | 12 | 4-6-2 | 1,50 | 1,25 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Gangwon FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Gangwon FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,07 2,12 | 1,71 2,00 | 0,79 0,88 |
|
2.
|
1,67 1,38 | 1,73 1,38 | 1,53 1,31 |
|
3.
|
1,44 1,53 | 1,19 1,27 | 0,81 1,00 |
|
4.
|
1,29 1,71 | 1,06 1,29 | 1,06 0,93 |
|
5.
|
1,60 1,25 | 1,53 1,00 | 1,13 0,81 |
Ciekawe rekordy w meczach Gangwon FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gangwon FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gangwon FC - Gwangju FC 3:0 K League 1 (Korea Południowa), 4.04.2026
- Najwyższa porażka Gangwon FC - Bucheon FC 1995 0:3 K League 1 (Korea Południowa), 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Ulsan Hyundai FC - Gangwon FC 2:3, K League 1 (Korea Południowa), 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Park, Gangwon FC - FC Anyang 1:1, K League 1 (Korea Południowa), 15.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Halaihal, Gangwon FC - Jeju United FC 1:1, K League 1 (Korea Południowa), 22.03.2026
Jakie statystyki ma Gangwon FC w tym sezonie?
Bilans Gangwon FC w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-13-7 przy 38 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gangwon FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gangwon FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Gangwon FC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Gangwon FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
![]() |
25 | Izrael | 175 tys. € | – | 28 | 90% | 8 | 0 | 652' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Korea Południowa | 450 tys. € | – | 28 | 90% | 1 | 1 | 1 495' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 25 | 81% | 2 | 1 | 930' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Korea Południowa | 750 tys. € | – | 26 | 84% | 3 | 5 | 1 988' | 4 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 27 | 87% | 1 | 1 | 1 236' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
30 | Nigeria | 800 tys. € | 300 tys. € | 13 | 42% | 1 | 0 | 569' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 30 | 97% | 0 | 0 | 1 329' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 29 | 94% | 2 | 0 | 696' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 8 | 26% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 88 |
![]() |
29 | Korea Południowa | 0 € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Korea Południowa | 600 tys. € | – | 29 | 94% | 0 | 1 | 2 066' | 4 | 1 | |||||||
| 16 |
|
28 | Korea Południowa | 275 tys. € | – | 18 | 58% | 1 | 0 | 1 187' | 5 | 1 | |||||||
| 8 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | 20 | 65% | 0 | 0 | 376' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Korea Południowa | 750 tys. € | – | 25 | 81% | 2 | 1 | 791' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 19 | 61% | 0 | 1 | 253' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
20 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 57 |
![]() |
19 | Korea Południowa | – | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 60 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
26 | Korea Południowa | 800 tys. € | – | 25 | 81% | 0 | 0 | 2 023' | 5 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Czarnogóra | 650 tys. € | – | 26 | 84% | 3 | 0 | 2 025' | 8 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 28 | 90% | 2 | 3 | 2 217' | 5 | 0 | |||||||
| 99 |
|
26 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 27 | 87% | 0 | 2 | 2 053' | 6 | 0 | |||||||
| 47 |
|
21 | Korea Południowa | 600 tys. € | – | 25 | 81% | 0 | 0 | 945' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
36 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 11 | 35% | 0 | 0 | 414' | 1 | 1 | |||||||
| 0 |
|
29 | Algeria | 350 tys. € | 58 tys. € | 7 | 23% | 1 | 1 | 306' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 5 | 16% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 24' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | 9 | 29% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
20 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 31 | 100% | 0 | 0 | 2 700' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Korea Południowa | – | – | 13 | 42% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 0 € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 8 | 26% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Gangwon FC
9,7 mln €
śr. 232 tys. € / zawodnika
Ile Gangwon FC wydaje na pensje
358 tys. € rocznie
śr. 9 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Korea Południowa (38 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gangwon FC w sezonie 2026
Gangwon FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Gangwon FC
Jak wygląda skład Gangwon FC?
W wyjściowym ustawieniu Gangwon FC między słupkami staje C. Park, a linię obrony najczęściej tworzą D. Kim, J. Lee, M. Tuci oraz Abdelkarim Mammar Chaouche. W środku pola grają D. Kim, Y. Lee, M. Seo oraz D. Kim, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Choe, G. Kim. Trener Kyung-Ho Chung ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Gangwon FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gangwon FC w sezonie 2026.
Gangwon FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2027 |
|
Korea Południowa | 29 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Korea Południowa | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 29 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 08 Lip 2026 |
|
Nigeria | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Algeria | 29 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Chorwacja | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Gangwon FC
Gangwon FC bilans transferowy
- -42 tys. € 2026
- -425 tys. € 2025
- +3,9 mln € 2024
- +1 mln € 2023
- -680 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Gangwon FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gangwon FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gangwon FC trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 42 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Goh Young-Jun z Górnika Zabrze za 42 tys. €.