Forma w lidze
FC Anyang w tabeli
8. miejsce / 41 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 24 punkty
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
17 pkt
17:27 bramki
1,13 gola/mecz
24 pkt
22:20 bramki
1,38 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy FC Anyang
Wartość drużyny: 4,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 29 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Brazylia | 29 | napastnik | 29 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,37 średnia ocena | Brazylia | 27 | napastnik | 20 | 850 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Korea Południowa | 25 | bramkarz | 30 | 450 tys. € |
Przewidywany skład FC Anyang 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

FC Anyang w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 65 |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
31 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | 47 |
| ··· | |||||||
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 42 |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | 41 |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | 40 |
Wyniki FC Anyang
Terminarz FC Anyang
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
Pohang Steelers
FC Anyang
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
FC Anyang
Jeonbuk Motors
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Anyang
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Rwanda |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Korea Południowa |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Korea Południowa |
|
wypożyczenie |
FC Anyang to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 1 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Anyang Stadium, który może pomieścić 17 143 widzów. Zespół prowadzi Byeong-Hoon Ryu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Korea Południowa).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Anyang w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Anyang trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 516 tys. €, a klub opuściło 17 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Kim Jeong-Hoon z Jeonbuk Motors za 430 tys. €.
Które miejsce zajmuje FC Anyang w tabeli K League 1?
FC Anyang zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 41 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 24 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład FC Anyang?
W wyjściowym ustawieniu FC Anyang między słupkami staje J. Kim, a linię obrony najczęściej tworzą J. Kang, Y. Kim, D. Bakker oraz D. Kim. W środku pola grają H. Chae, M. Oliveira, B. Knezević oraz Airton, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Choi, W. Kim. Trener Byeong-Hoon Ryu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy FC Anyang gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Anyang to spotkanie z Pohang Steelers, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Steelyard Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Anyang?
Ostatni mecz FC Anyang to wygrana z Gimcheon Sangmu FC 0:1 w K League 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Knezević. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Anyang w tym sezonie?
Bilans FC Anyang w tym sezonie to 31 meczów i wynik 10-11-10 przy 39 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Anyang w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FC Anyang w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Anyang
FC Anyang terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Steelyard Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 07:00
|
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Anyang Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy FC Anyang gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Anyang to spotkanie z Pohang Steelers, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Steelyard Stadium w ramach K League 1 (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki FC Anyang w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FC Anyang w sezonie 2026.
Forma i bramki FC Anyang w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Anyang wyniki
FC Anyang ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 11 z 31 meczów, ze średnią 1,64 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Anyang zdobywa 1,15 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Anyang?
Ostatni mecz FC Anyang to wygrana z Gimcheon Sangmu FC 0:1 w K League 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Knezević. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Anyang – tabela K League 1 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 1 (Korea Południowa) zajmuje FC Anyang w sezonie 2026.
Miejsce FC Anyang w tabeli K League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
31 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | 4 | 47 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
31 | 7 | 11 | 13 | 31:42 | -11 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Seoul
|
31 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | 32 | 65 | |
2
|
Ulsan Hyundai FC
|
31 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | 4 | 47 | |
3
|
Gangwon FC
|
31 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | 10 | 46 | |
4
|
Jeju United FC
|
31 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | 5 | 46 | |
5
|
Jeonbuk Motors
|
31 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | 9 | 44 | |
6
|
Daejeon Citizen
|
31 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | 10 | 43 | |
7
|
Incheon United
|
31 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | 6 | 42 | |
8
|
FC Anyang
|
31 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | -8 | 41 | |
9
|
Pohang Steelers
|
31 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | -9 | 40 | |
10
|
Gimcheon Sangmu FC
|
31 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | -7 | 33 | |
11
|
Bucheon FC 1995
|
31 | 7 | 11 | 13 | 31:42 | -11 | 32 | |
12
|
Gwangju FC
|
31 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
14 | 9 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 29 | |
| 2 |
Ulsan Hyundai FC
|
15 | 8 | 1 | 6 | 26:23 | 3 | 25 | |
| 3 |
Jeonbuk Motors
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:17 | 6 | 24 | |
| 4 |
Gangwon FC
|
16 | 5 | 8 | 3 | 19:13 | 6 | 23 | |
| 5 |
Jeju United FC
|
17 | 5 | 7 | 5 | 18:18 | 0 | 22 | |
| 6 |
Incheon United
|
16 | 6 | 4 | 6 | 20:16 | 4 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
16 | 5 | 6 | 5 | 21:20 | 1 | 21 | |
| 8 |
FC Anyang
|
15 | 4 | 5 | 6 | 17:27 | -10 | 17 | |
| 9 |
Bucheon FC 1995
|
17 | 3 | 7 | 7 | 18:26 | -8 | 16 | |
| 10 |
Pohang Steelers
|
13 | 4 | 3 | 6 | 6:11 | -5 | 15 | |
| 11 |
Gimcheon Sangmu FC
|
15 | 1 | 10 | 4 | 14:21 | -7 | 13 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
17 | 2 | 5 | 10 | 16:34 | -18 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Seoul
|
17 | 11 | 3 | 3 | 34:15 | 19 | 36 | |
| 2 |
Pohang Steelers
|
18 | 7 | 4 | 7 | 22:26 | -4 | 25 | |
| 3 |
Jeju United FC
|
14 | 7 | 3 | 4 | 18:13 | 5 | 24 | |
| 4 |
FC Anyang
|
16 | 6 | 6 | 4 | 22:20 | 2 | 24 | |
| 5 |
Gangwon FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 19:15 | 4 | 23 | |
| 6 |
Ulsan Hyundai FC
|
16 | 6 | 4 | 6 | 22:21 | 1 | 22 | |
| 7 |
Daejeon Citizen
|
15 | 6 | 4 | 5 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 8 |
Jeonbuk Motors
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
| 9 |
Incheon United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 10 |
Gimcheon Sangmu FC
|
16 | 4 | 8 | 4 | 16:16 | 0 | 20 | |
| 11 |
Bucheon FC 1995
|
14 | 4 | 4 | 6 | 13:16 | -3 | 16 | |
| 12 |
Gwangju FC
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:32 | -23 | 7 |
Które miejsce zajmuje FC Anyang w tabeli K League 1?
FC Anyang zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli K League 1 z dorobkiem 41 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Seoul wynosi 24 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki FC Anyang w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FC Anyang na tle ligi w sezonie 2026.
FC Anyang na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,77
- Udane dryblingi / mecz 4,7
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,52
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 13,2
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 29,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy FC Anyang
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Anyang i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Anyang to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - FC Anyang Po przerwie pada 54% bramek FC Anyang.Przebieg meczu FC Anyang i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 9-5-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-5-8 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 6-2-1 |
| Remis do przerwy | 17 | 4-8-5 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy FC Anyang otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Anyang
87% bramek FC Anyang pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Anyang zdobywa w sezonie średnio 1,32 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie FC Anyang
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Anyang, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Anyang wygra mecz Pohang Steelers - FC Anyang FC Anyang nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach FC Anyang
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 81%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 16%
- Powyżej 5,5 6%
W 48% meczów FC Anyang padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - FC Anyang Powyżej 2,5 bramki padło w 48% meczów FC Anyang.FC Anyang – faule i karne
- Faule / mecz 12,8
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Anyang fauluje średnio 12,8 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Anyang, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Anyang zdobywa 1,13 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
FC Anyang wygra mecz Pohang Steelers - FC Anyang FC Anyang zdobywa u siebie 38% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach FC Anyang ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli FC Anyang, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 31 meczów.
FC Anyang wygra drugą połowę meczu Pohang Steelers - FC Anyang Drugą połowę FC Anyang wygrywał w 6 z 31 meczów.FC Anyang – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
FC Anyang oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - FC Anyang FC Anyang oddaje 8,0 strzałów na mecz.FC Anyang – posiadanie piłki
- U siebie 43,5%
- Na wyjeździe 45,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 31
- Najniższe w sezonie 23%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 31 meczów. Średnio FC Anyang utrzymuje przy piłce 44,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 23%.
FC Anyang wygra mecz Pohang Steelers - FC Anyang FC Anyang utrzymuje średnio 44,5% posiadania piłki.FC Anyang – podania
- Kluczowe / mecz 7,7
- Dośrodkowania / mecz 12,9
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 46
- Celność długich podań 43%
FC Anyang wymienia średnio 379 podań na mecz przy celności 79%, z czego 7,7 to podania kluczowe.
FC Anyang – czyste konta
- U siebie 0 z 15
- Na wyjeździe 4 z 16
- Stracone / mecz 1,52
- Bez straty do przerwy 65%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 35%
Czyste konto FC Anyang to 13% meczów sezonu (4 z 31), z czego 0 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pohang Steelers - FC Anyang Czyste konto FC Anyang zachowuje w 13% meczów.FC Anyang – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 65%
- Pow. 8,5 w meczu 48%
- Pow. 10,5 w meczu 26%
- Rożne u siebie / mecz 2,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,1
FC Anyang wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 48% spotkań.
FC Anyang – kartki
- Żółte kartki 60
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 10%
FC Anyang ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Anyang – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
FC Anyang według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 12 | 4-4-4 | 1,33 | 1,00 | 1,83 |
| Środka tabeli (5–8) | 8 | 2-2-4 | 1,00 | 1,13 | 1,38 |
| Dołu tabeli (9–12) | 11 | 4-5-2 | 1,55 | 1,64 | 1,27 |
Najwięcej punktów na mecz FC Anyang zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
FC Anyang na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,31 1,47 | 1,31 1,80 | 1,25 1,20 |
|
7.
|
1,38 1,33 | 1,25 1,27 | 1,00 1,13 |
|
8.
|
1,13 1,50 | 1,13 1,38 | 1,80 1,25 |
|
9.
|
1,15 1,39 | 0,46 1,22 | 0,85 1,44 |
|
10.
|
0,87 1,25 | 0,93 1,00 | 1,40 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Anyang
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Anyang w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gwangju FC - FC Anyang 2:5 K League 1 (Korea Południowa), 26.04.2026
- Najwyższa porażka FC Anyang - FC Seoul 0:7 K League 1 (Korea Południowa), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Gwangju FC - FC Anyang 2:5, K League 1 (Korea Południowa), 26.04.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Choi, FC Anyang - Gimcheon Sangmu FC 2:2, K League 1 (Korea Południowa), 13.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Santos Sousa, Gwangju FC - FC Anyang 2:5, K League 1 (Korea Południowa), 26.04.2026
Jakie statystyki ma FC Anyang w tym sezonie?
Bilans FC Anyang w tym sezonie to 31 meczów i wynik 10-11-10 przy 39 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Anyang – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Anyang w sezonie 2026.
Przewidywany skład FC Anyang 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra FC Anyang
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
27 | Brazylia | 850 tys. € | 170 tys. € | 20 | 65% | 3 | 3 | 867' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
31 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 25 | 81% | 2 | 3 | 1 371' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Bośnia | 200 tys. € | – | 12 | 39% | 0 | 5 | 636' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 31 | 100% | 5 | 0 | 1 930' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Brazylia | 400 tys. € | 152 tys. € | 21 | 68% | 7 | 0 | 1 149' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 7 | 23% | 0 | 1 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Kamerun | – | – | 10 | 32% | 0 | 1 | 300' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 31 | 100% | 1 | 1 | 1 490' | 3 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Brazylia | 800 tys. € | 134 tys. € | 29 | 94% | 12 | 5 | 2 336' | 1 | 1 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 27 | 87% | 1 | 0 | 1 824' | 5 | 1 | |||||||
| 33 |
|
31 | Holandia | 450 tys. € | 130 tys. € | 7 | 23% | 0 | 0 | 481' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 18 | 58% | 0 | 0 | 607' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 13 | 42% | 0 | 0 | 293' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
33 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 24 | 77% | 0 | 1 | 230' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
36 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 11 | 35% | 0 | 0 | 237' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
24 | Serbia | 1,2 mln € | – | 14 | 45% | 1 | 1 | 888' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 27 | 87% | 1 | 0 | 2 139' | 8 | 0 | |||||||
| 4 |
|
36 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 24 | 77% | 1 | 0 | 1 640' | 5 | 1 | |||||||
| 3 |
|
37 | 100 tys. € | – | 7 | 23% | 0 | 0 | 154' | 0 | 1 | ||||||||
| 32 |
|
25 | Korea Południowa | 275 tys. € | – | 23 | 74% | 0 | 0 | 724' | 6 | 0 | |||||||
| 22 |
|
33 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 29 | 94% | 1 | 0 | 2 001' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
25 | Korea Południowa | 450 tys. € | 405 tys. € | 30 | 97% | 0 | 0 | 2 430' | 4 | 0 | |||||||
| 31 |
|
37 | Korea Południowa | – | – | 24 | 77% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
43 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
|
24 | Korea Południowa | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Anyang
7,2 mln €
śr. 268 tys. € / zawodnika
Ile FC Anyang wydaje na pensje
991 tys. € rocznie
śr. 37 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Korea Południowa (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Anyang w sezonie 2026
FC Anyang wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Anyang
Jak wygląda skład FC Anyang?
W wyjściowym ustawieniu FC Anyang między słupkami staje J. Kim, a linię obrony najczęściej tworzą J. Kang, Y. Kim, D. Bakker oraz D. Kim. W środku pola grają H. Chae, M. Oliveira, B. Knezević oraz Airton, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Choi, W. Kim. Trener Byeong-Hoon Ryu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 1 (Korea Południowa) i pucharach.
FC Anyang – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Anyang w sezonie 2026.
FC Anyang transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Rwanda | 27 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 23 |
|
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
|
Holandia | 31 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Serbia | 24 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 32 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Holandia | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FC Anyang
FC Anyang bilans transferowy
- -516 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +266 tys. € 2024
- +1,3 mln € 2023
- +375 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Anyang
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Anyang w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Anyang trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 516 tys. €, a klub opuściło 17 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Kim Jeong-Hoon z Jeonbuk Motors za 430 tys. €.