Chul Hong jest piłkarzem występującym obecnie w Gangwon FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Hong Chul
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Hong Chul w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Hong Chul wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.48, a skuteczność strzałów to 0,0%. Hong Chul oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hong Chul w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hong Chul rozegrał w barwach Gangwon FC w AFC Champions League Elite 1 mecz, w K League 1 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 486 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Hong Chul
Pierwszy transfer Hong Chul w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Suwon Bluewings do Ulsan Hyundai FC za 487,5 tysiąca euro.
Czy Hong Chul ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Hong Chul nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hong Chul to uraz więzadła pobocznego z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Hong Chul?
Hong Chul ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Korei Południowej — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Suwon Bluewings — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Hong Chul?
Hong Chul najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Hong Chul?
Wycena 36-letniego Hong Chul według stanu na maj 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,3 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hong Chul?
Hong Chul urodził się 17 września 1990 w Seongnam (narodowość: Korea Południowa). Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Hong Chul – statystyki
Szczegółowe statystyki Hong Chul w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gangwon FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Hong Chul
Chul Hong vs. inni
Atak
Obrona
Podania Hong Chul
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Hong Chul w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Hong Chul wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.48, a skuteczność strzałów to 0,0%. Hong Chul oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Hong Chul – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hong Chul w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Hong Chul
Ile meczów rozegrał Hong Chul w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hong Chul rozegrał w barwach Gangwon FC w AFC Champions League Elite 1 mecz, w K League 1 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 486 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Hong Chul – transfery
W trakcie kariery Hong Chul zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 933 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Gangwon FC 2025 – obecnie
-
Daegu FC 2022 – 2025
-
Ulsan Hyundai FC 2020 – 2022
-
Suwon Bluewings 2018 – 2020
-
Gimcheon Sangmu FC 2016 – 2018
-
Suwon Bluewings 2012 – 2016
-
Seongnam FC 2009 – 2012
-
Dankook University 2008 – 2009

-
Seongnam Ilhwa Chunma U18 2005 – 2008

-
Seongnam FC U15 2002 – 2005

-
Unknown do 2002

Historia transferów Hong Chul
Pierwszy transfer Hong Chul w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Suwon Bluewings do Ulsan Hyundai FC za 487,5 tysiąca euro.
Hong Chul – forma
W ostatnich 5 meczach Hong Chul zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Hong Chul ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.15.
W ostatnich 10 meczach Hong Chul ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.14.
W jakiej formie jest Hong Chul?
Hong Chul jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.48). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Hong Chul – kontuzje
W trakcie kariery Hong Chul zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 33 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Hong Chul
-
Uraz więzadła pobocznego
25.02.23 – 17.04.23 (52 dni)
Daegu FC opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.02.22 – 06.04.22 (40 dni)
Daegu FC opuszczone: 9 meczów
- Braki w przygotowaniu 14.02.22 – 16.02.22 (3 dni)
- Uraz 06.02.22 – 13.02.22 (8 dni)
-
Koronawirus
27.01.22 – 06.02.22 (11 dni)
Korea Południowa opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.04.21 – 22.05.21 (33 dni)
Ulsan Hyundai FC opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.03.21 – 22.03.21 (10 dni)
Ulsan Hyundai FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.11.20 – 07.12.20 (31 dni)
Ulsan Hyundai FC opuszczone: 6 meczów
- Uraz kolana 07.10.20 – 15.10.20 (9 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.09.18 – 19.09.18 (10 dni)
Suwon Bluewings opuszczone: 2 mecze
Czy Hong Chul ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Hong Chul nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hong Chul to uraz więzadła pobocznego z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Hong Chul – trofea
W trakcie kariery Hong Chul zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Hong Chul?
Hong Chul zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Suwon Bluewings — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Korei Południowej — 3 razy.
Hong Chul – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hong Chul wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hong Chul na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Hong Chul?
Wycena Hong Chul wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Hong Chul wyceniano na 1,3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.