Forma w lidze
SHANGHAI SIPG w tabeli
7. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 1. miejsca: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
21:13 bramki
1,62 gola/mecz
21 pkt
23:22 bramki
1,64 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy SHANGHAI SIPG
Wartość drużyny: 10,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 23 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Brazylia | 28 | pomocnik | 27 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,10 średnia ocena | Brazylia | 28 | pomocnik | 27 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Chiny | 35 | bramkarz | 27 | 150 tys. € |
Skład i oceny SHANGHAI SIPG w ostatnim meczu 3-5-2


Zmiany
- 63' M. Vital → Z. Liu
- 63' Z. Wang → S. Li
- 63' L. Wu → Leonardo Nascimento Lopes de Souza
- 76' L. Zhang → U. Yusup
- 84' Ó. Melendo → Kodjo Jean Claude
SHANGHAI SIPG w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
| ··· | |||||||
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | 38 |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 36 |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 34 |
Wyniki SHANGHAI SIPG
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Daejeon Citizen
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
SHANGHAI SIPG
4
Chinese Super League, 27. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Ratchaburi
4
SHANGHAI SIPG
6
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
Terminarz SHANGHAI SIPG
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
SHANGHAI SIPG
Chengdu Better City
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Tianjin Teda
SHANGHAI SIPG
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
27 Paź 11:00
|
SHANGHAI SIPG
Cong An Nhan Dan
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
Ostatnie transfery SHANGHAI SIPG
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Hiszpania |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
259 tys. € | |
| 21 Lip 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
![]() |
Chiny |
|
za darmo |
SHANGHAI SIPG to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Yuanshen Sports Centre Stadium, który może pomieścić 16 000 widzów. Zespół prowadzi Kevin Muscat. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Chin,w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez SHANGHAI SIPG?
Klub piłkarski SHANGHAI SIPG zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chin oraz Puchar Chin. Ponadto triumfował w Superpuchar Chin oraz Mistrzostwo 2. ligi Chin.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski SHANGHAI SIPG w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do SHANGHAI SIPG trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 2,3 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 261 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yang Xi Alex z Qingdao Youth Island za 1,4 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ming Tian do Wuhan Three Towns za 125 tys. €.
Które miejsce zajmuje SHANGHAI SIPG w tabeli Chinese Super League?
SHANGHAI SIPG zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 36 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 16 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład SHANGHAI SIPG?
W wyjściowym ustawieniu SHANGHAI SIPG między słupkami staje J. Yan, a linię obrony najczęściej tworzą Yang Xi Alex, Z. Wei, Z. Wang oraz S. Li. W środku pola grają Ó. Melendo, Kodjo Jean Claude oraz M. Vital, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Wu, Leonardo Nascimento Lopes de Souza oraz P. Ampem. Trener Kevin Muscat ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy SHANGHAI SIPG gra następny mecz?
Najbliższy mecz SHANGHAI SIPG to spotkanie z Chengdu Better City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Yuanshen Sports Centre Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz SHANGHAI SIPG?
Ostatni mecz SHANGHAI SIPG to remis z Daejeon Citizen 1:1 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli Ampem, Oliveira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma SHANGHAI SIPG w tym sezonie?
Bilans SHANGHAI SIPG w tym sezonie to 27 meczów i wynik 11-8-8 przy 44 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz SHANGHAI SIPG w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra SHANGHAI SIPG w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań SHANGHAI SIPG
SHANGHAI SIPG terminarz
Kiedy SHANGHAI SIPG gra następny mecz?
Najbliższy mecz SHANGHAI SIPG to spotkanie z Chengdu Better City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Yuanshen Sports Centre Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki SHANGHAI SIPG w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub SHANGHAI SIPG w sezonie 2026.
Forma i bramki SHANGHAI SIPG w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
SHANGHAI SIPG wyniki
SHANGHAI SIPG ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 12 z 27 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach SHANGHAI SIPG zdobywa 1,80 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz SHANGHAI SIPG?
Ostatni mecz SHANGHAI SIPG to remis z Daejeon Citizen 1:1 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli Ampem, Oliveira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
SHANGHAI SIPG – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje SHANGHAI SIPG w sezonie 2026.
Miejsce SHANGHAI SIPG w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje SHANGHAI SIPG w tabeli Chinese Super League?
SHANGHAI SIPG zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 36 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 16 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki SHANGHAI SIPG w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki SHANGHAI SIPG na tle ligi w sezonie 2026.
SHANGHAI SIPG na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,30
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,30
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 24,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy SHANGHAI SIPG
Rozkład bramek w czasie
Bramki SHANGHAI SIPG i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres SHANGHAI SIPG to 46–60 minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Po przerwie pada 61% bramek SHANGHAI SIPG.Przebieg meczu SHANGHAI SIPG i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 6-5-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 5-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-3-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 6-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-1-4 |
Gdy SHANGHAI SIPG otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla SHANGHAI SIPG
93% bramek SHANGHAI SIPG pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
SHANGHAI SIPG zdobywa w sezonie średnio 1,52 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie SHANGHAI SIPG
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów SHANGHAI SIPG, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
SHANGHAI SIPG wygra mecz SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City SHANGHAI SIPG nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach SHANGHAI SIPG
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 59%
- Powyżej 3,5 37%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 4%
W 59% meczów SHANGHAI SIPG padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Powyżej 2,5 bramki padło w 59% meczów SHANGHAI SIPG.SHANGHAI SIPG – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 13,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
SHANGHAI SIPG fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 13,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla SHANGHAI SIPG, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie SHANGHAI SIPG zdobywa 1,54 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
SHANGHAI SIPG wygra mecz SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City SHANGHAI SIPG zdobywa u siebie 51% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach SHANGHAI SIPG ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli SHANGHAI SIPG, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 27 meczów.
SHANGHAI SIPG wygra drugą połowę meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Drugą połowę SHANGHAI SIPG wygrywał w 11 z 27 meczów.SHANGHAI SIPG – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
SHANGHAI SIPG oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City SHANGHAI SIPG oddaje 8,7 strzałów na mecz.SHANGHAI SIPG – posiadanie piłki
- U siebie 61,2%
- Na wyjeździe 54,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 9 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 20 z 27
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 20 z 27 meczów. Średnio SHANGHAI SIPG utrzymuje przy piłce 57,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
SHANGHAI SIPG wygra mecz SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City SHANGHAI SIPG utrzymuje średnio 57,9% posiadania piłki.SHANGHAI SIPG – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 24,1
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 51%
SHANGHAI SIPG wymienia średnio 468 podań na mecz przy celności 85%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
SHANGHAI SIPG – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,30
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto SHANGHAI SIPG to 19% meczów sezonu (5 z 27), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Czyste konto SHANGHAI SIPG zachowuje w 19% meczów.SHANGHAI SIPG – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 59%
- Pow. 10,5 w meczu 52%
- Rożne u siebie / mecz 7,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
SHANGHAI SIPG wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 59% spotkań.
SHANGHAI SIPG – kartki
- Żółte kartki 58
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 37%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 22%
SHANGHAI SIPG ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale SHANGHAI SIPG – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
SHANGHAI SIPG według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 2-5-2 | 1,22 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 5-2-3 | 1,70 | 1,90 | 1,30 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 4-1-3 | 1,63 | 2,00 | 1,63 |
Najwięcej punktów na mecz SHANGHAI SIPG zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
SHANGHAI SIPG na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,00 0,86 | 2,38 1,71 | 1,46 2,79 |
|
6.
|
1,64 1,15 | 1,21 1,08 | 0,93 1,77 |
|
7.
|
1,54 1,50 | 1,62 1,64 | 1,00 1,57 |
|
8.
|
1,64 1,62 | 2,43 1,92 | 1,79 1,69 |
|
9.
|
1,29 1,08 | 1,29 0,77 | 1,29 1,15 |
Ciekawe rekordy w meczach SHANGHAI SIPG
Skrajne wyniki i osiągnięcia SHANGHAI SIPG w tym sezonie
- Najwyższa wygrana SHANGHAI SIPG - Wuhan Three Towns 4:0 Chinese Super League, 25.04.2026
- Najwyższa porażka Qingdao Jonoon - SHANGHAI SIPG 3:1 Chinese Super League, 2.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Hangzhou Greentown - SHANGHAI SIPG 2:4, Chinese Super League, 9.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Melendo, Hangzhou Greentown - SHANGHAI SIPG 2:4, Chinese Super League, 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Chin Orr, Qingdao Youth Island - SHANGHAI SIPG 2:1, Chinese Super League, 4.07.2026
Jakie statystyki ma SHANGHAI SIPG w tym sezonie?
Bilans SHANGHAI SIPG w tym sezonie to 27 meczów i wynik 11-8-8 przy 44 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
SHANGHAI SIPG – zawodnicy
Jak wygląda kadra SHANGHAI SIPG w sezonie 2026.
Skład i oceny SHANGHAI SIPG w ostatnim meczu 3-5-2


Zmiany
- 63' M. Vital → Z. Liu
- 63' Z. Wang → S. Li
- 63' L. Wu → Leonardo Nascimento Lopes de Souza
- 76' L. Zhang → U. Yusup
- 84' Ó. Melendo → Kodjo Jean Claude
Kontuzje w kadrze SHANGHAI SIPG
-
Jiang Guangtai Obrońca Rana pauzuje od 8 dni
-
Kodjo Jean Claude Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 51 dni
-
Umidjan Yusup Obrońca Uraz łydki pauzuje od 52 dni
-
Zhang Yuan Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 88 dniopuszczone: 9 meczów
-
Gabriel Airton de Souza Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 181 dniopuszczone: 26 meczów
Kadra SHANGHAI SIPG
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 45 |
|
29 | Brazylia | 2,5 mln € | – | 23 | 85% | 9 | 2 | 1 816' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Brazylia | 800 tys. € | 300 tys. € | 5 | 19% | 1 | 2 | 367' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Ghana | 700 tys. € | 190 tys. € | 21 | 78% | 4 | 2 | 1 576' | 0 | 1 | |||||||
| 49 |
![]() |
20 | Chiny | 200 tys. € | – | 24 | 89% | 5 | 2 | 1 129' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
34 | Chiny | 250 tys. € | 1,2 mln € | 23 | 85% | 4 | 1 | 531' | 3 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
25 | Chiny | 250 tys. € | – | 27 | 100% | 3 | 4 | 1 154' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Chiny | 225 tys. € | – | 18 | 67% | 0 | 1 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Hong-Kong | 175 tys. € | – | 20 | 74% | 1 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
19 | Chiny | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
19 | Chiny | 0 € | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Brazylia | 3,5 mln € | 197 tys. € | 27 | 100% | 2 | 5 | 2 315' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Hiszpania | 700 tys. € | 1,3 mln € | 12 | 44% | 1 | 5 | 1 035' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Togo | 350 tys. € | – | 14 | 52% | 2 | 1 | 1 002' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Chiny | 100 tys. € | – | 13 | 48% | 1 | 0 | 627' | 3 | 1 | |||||||
| 47 |
|
20 | Chiny | 350 tys. € | – | 12 | 44% | 1 | 1 | 463' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
|
26 | Chiny | 125 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 707' | 5 | 0 | |||||||
| 20 |
|
32 | Chiny | 50 tys. € | – | 17 | 63% | 0 | 0 | 74' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Hiszpania | 700 tys. € | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 58 |
|
20 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
29 | Chiny | 400 tys. € | – | 26 | 96% | 4 | 0 | 2 264' | 5 | 0 | |||||||
| 32 |
|
31 | Chiny | 200 tys. € | – | 20 | 74% | 1 | 4 | 1 348' | 3 | 0 | |||||||
| 40 |
|
22 | Chiny | 400 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 0 | 1 854' | 9 | 2 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Chiny | 500 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 3 | 2 182' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Chiny | 350 tys. € | 462 tys. € | 16 | 59% | 1 | 0 | 945' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Chiny | 150 tys. € | – | 17 | 63% | 0 | 0 | 475' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
37 | Chiny | 25 tys. € | – | 19 | 70% | 0 | 0 | 445' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
30 | Chiny | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 1 | 1 | 427' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
37 | Chiny | 25 tys. € | – | 23 | 85% | 1 | 1 | 323' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
23 | Chiny | 100 tys. € | – | 16 | 59% | 0 | 0 | 396' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 0 | 340' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Chiny | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
30 | Portugalia | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
|
19 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 54 |
![]() |
18 | Chiny | 25 tys. € | – | 15 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Chiny | 150 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 2 430' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Chiny | 125 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 53 |
![]() |
19 | Chiny | 50 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
20 | Chiny | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry SHANGHAI SIPG
14,4 mln €
śr. 380 tys. € / zawodnika
Ile SHANGHAI SIPG wydaje na pensje
4 mln € rocznie
śr. 105 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Chiny (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy SHANGHAI SIPG w sezonie 2026
SHANGHAI SIPG wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry SHANGHAI SIPG
Jak wygląda skład SHANGHAI SIPG?
W wyjściowym ustawieniu SHANGHAI SIPG między słupkami staje J. Yan, a linię obrony najczęściej tworzą Yang Xi Alex, Z. Wei, Z. Wang oraz S. Li. W środku pola grają Ó. Melendo, Kodjo Jean Claude oraz M. Vital, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Wu, Leonardo Nascimento Lopes de Souza oraz P. Ampem. Trener Kevin Muscat ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
SHANGHAI SIPG – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub SHANGHAI SIPG w sezonie 2026.
SHANGHAI SIPG transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
259 tys. € | |
| 21 Lip 2026 |
|
Portugalia | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 19 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 19 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 19 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
|
Chiny | 19 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 19 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
|
Chiny | 17 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
|
Chiny | 20 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery SHANGHAI SIPG
SHANGHAI SIPG bilans transferowy
- -2 mln € 2026
- -1,9 mln € 2025
- -498 tys. € 2024
- +3,5 mln € 2023
- -6,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii SHANGHAI SIPG
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski SHANGHAI SIPG w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do SHANGHAI SIPG trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 2,3 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 261 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yang Xi Alex z Qingdao Youth Island za 1,4 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ming Tian do Wuhan Three Towns za 125 tys. €.
SHANGHAI SIPG – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski SHANGHAI SIPG? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez SHANGHAI SIPG?
Klub piłkarski SHANGHAI SIPG zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chin oraz Puchar Chin. Ponadto triumfował w Superpuchar Chin oraz Mistrzostwo 2. ligi Chin.