Forma w lidze
Henan Jianye w tabeli
13. miejsce / 28 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 24 punkty
Strata do 1. miejsca: 24 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
8 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
17 pkt
16:13 bramki
1,23 gola/mecz
17 pkt
19:24 bramki
1,36 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Henan Jianye
Wartość drużyny: 4,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 13 bramek | Brazylia | 32 | napastnik | 26 | 650 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Brazylia | 31 | pomocnik | 24 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,33 średnia ocena | Brazylia | 31 | pomocnik | 24 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2358 minut | Brazylia | 33 | obrońca | 27 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Henan Jianye 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Henan Jianye w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
| ··· | |||||||
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 28 |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | 28 |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | 26 |
Wyniki Henan Jianye
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 27. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
Henan Jianye
0
Chengdu Better City
0
Chinese Super League, 26. kolejka
|
Terminarz Henan Jianye
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 13:35
|
Henan Jianye
Tianjin Teda
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Henan Jianye
Beijing Guoan
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
08 Lis 08:30
|
Hangzhou Greentown
Henan Jianye
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Henan Jianye
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Henan Jianye to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Zhengzhou Hanghai Stadium, który może pomieścić 29 000 widzów. Zespół prowadzi Daniel Ramos. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Henan Jianye?
Klub piłkarski Henan Jianye zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chin.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Henan Jianye w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Henan Jianye trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 61 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Abdurasul Abudulam z Shandong Luneng za 150 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Li Xingxian do Nantong Zhiyun za 19 tys. €.
Które miejsce zajmuje Henan Jianye w tabeli Chinese Super League?
Henan Jianye zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 28 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 24 punkty, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Henan Jianye?
W wyjściowym ustawieniu Henan Jianye między słupkami staje C. Shi, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Shinar, I. Maidana, Lucas Jaques Varone Maia oraz O. Gerbig. W środku pola grają Bruno dos Santos Nazario, R. Huang oraz S. Wang, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pedro Maranhao, Gustavo oraz D. Zheng. Trener Daniel Ramos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy Henan Jianye gra następny mecz?
Najbliższy mecz Henan Jianye to spotkanie z Tianjin Teda, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 13:35 na obiekcie Zhengzhou Hanghai Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Henan Jianye?
Ostatni mecz Henan Jianye to remis z Sichuan Jiuniu 2:2 w Chinese Super League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Dos Santos Nazario, Moraes Ferreira da Silva, Moraes Ferreira da Silva oraz Yin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Henan Jianye w tym sezonie?
Bilans Henan Jianye w tym sezonie to 27 meczów i wynik 8-10-9 przy 35 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Henan Jianye w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Henan Jianye w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Henan Jianye
Henan Jianye terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 13:35
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
Zhengzhou Hanghai Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 09:30
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
Zhengzhou Hanghai Stadium U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 08:30
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Yellow Dragon Sports Center Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Henan Jianye gra następny mecz?
Najbliższy mecz Henan Jianye to spotkanie z Tianjin Teda, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 13:35 na obiekcie Zhengzhou Hanghai Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Henan Jianye w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Henan Jianye w sezonie 2026.
Forma i bramki Henan Jianye w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Henan Jianye wyniki
Henan Jianye ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 24 z 27 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Henan Jianye zdobywa 0,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Henan Jianye?
Ostatni mecz Henan Jianye to remis z Sichuan Jiuniu 2:2 w Chinese Super League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Dos Santos Nazario, Moraes Ferreira da Silva, Moraes Ferreira da Silva oraz Yin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Henan Jianye – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje Henan Jianye w sezonie 2026.
Miejsce Henan Jianye w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Henan Jianye w tabeli Chinese Super League?
Henan Jianye zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 28 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 24 punkty, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Henan Jianye w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Henan Jianye na tle ligi w sezonie 2026.
Henan Jianye na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,93
- Udane dryblingi / mecz 4,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,37
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 14,9
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 26,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Henan Jianye
-
Gustavo 13
-
Bruno dos Santos Nazario 9
-
Lucas Jaques Varone Maia 3
-
Zhong Yihao 3
-
Iago Maidana 2
-
Wang Shangyuan 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Henan Jianye i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Henan Jianye to 16–30 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Henan Jianye - Tianjin Teda Po przerwie pada 46% bramek Henan Jianye.Przebieg meczu Henan Jianye i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 7-6-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 6-4-2 |
| Remis do przerwy | 10 | 1-6-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-0-4 |
Gdy Henan Jianye otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Henan Jianye
86% bramek Henan Jianye pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Henan Jianye zdobywa w sezonie średnio 1,26 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Henan Jianye
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Henan Jianye, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Henan Jianye wygra mecz Henan Jianye - Tianjin Teda Henan Jianye nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Henan Jianye
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 19%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 7%
W 56% meczów Henan Jianye padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Henan Jianye - Tianjin Teda Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Henan Jianye.Henan Jianye – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Henan Jianye fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Henan Jianye, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Henan Jianye zdobywa 1,31 punktu na mecz wobec 1,21 na wyjeździe.
Henan Jianye wygra mecz Henan Jianye - Tianjin Teda Henan Jianye zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Henan Jianye ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Henan Jianye, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 27 meczów.
Henan Jianye wygra drugą połowę meczu Henan Jianye - Tianjin Teda Drugą połowę Henan Jianye wygrywał w 4 z 27 meczów.Henan Jianye – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Henan Jianye oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Henan Jianye - Tianjin Teda Henan Jianye oddaje 10,0 strzałów na mecz.Henan Jianye – posiadanie piłki
- U siebie 56,3%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 13 z 27
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 13 z 27 meczów. Średnio Henan Jianye utrzymuje przy piłce 52,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Henan Jianye wygra mecz Henan Jianye - Tianjin Teda Henan Jianye utrzymuje średnio 52,9% posiadania piłki.Henan Jianye – podania
- Kluczowe / mecz 9,3
- Dośrodkowania / mecz 21,2
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 52%
Henan Jianye wymienia średnio 395 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,3 to podania kluczowe.
Henan Jianye – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 1,37
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Henan Jianye to 19% meczów sezonu (5 z 27), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Henan Jianye - Tianjin Teda Czyste konto Henan Jianye zachowuje w 19% meczów.Henan Jianye – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Henan Jianye wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Henan Jianye – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 52%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 26%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 7%
Henan Jianye ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Henan Jianye – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Henan Jianye według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 3-2-4 | 1,22 | 1,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 2-5-4 | 1,00 | 0,82 | 1,45 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 3-3-1 | 1,71 | 2,43 | 1,29 |
Najwięcej punktów na mecz Henan Jianye zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Henan Jianye na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,50 0,62 | 1,79 0,85 | 1,36 2,15 |
|
12.
|
1,36 1,46 | 1,50 1,23 | 1,43 0,92 |
|
13.
|
1,31 1,21 | 1,23 1,36 | 1,00 1,71 |
|
14.
|
1,43 0,46 | 1,71 0,85 | 1,64 1,92 |
|
15.
|
1,31 0,71 | 1,38 1,57 | 1,23 2,21 |
Ciekawe rekordy w meczach Henan Jianye
Skrajne wyniki i osiągnięcia Henan Jianye w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Henan Jianye - Shenyang Urban 4:0 Chinese Super League, 1.05.2026
- Najwyższa porażka Henan Jianye - Shanghai Shenhua 0:3 Chinese Super League, 26.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Shenyang Urban - Henan Jianye 4:4, Chinese Super League, 23.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Zhong, SHANGHAI SIPG - Henan Jianye 1:2, Chinese Super League, 7.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Da Silva Sousa, Wuhan Three Towns - Henan Jianye 1:1, Chinese Super League, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Henan Jianye w tym sezonie?
Bilans Henan Jianye w tym sezonie to 27 meczów i wynik 8-10-9 przy 35 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Henan Jianye – zawodnicy
Jak wygląda kadra Henan Jianye w sezonie 2026.
Przewidywany skład Henan Jianye 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Henan Jianye
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
32 | Brazylia | 650 tys. € | – | 26 | 96% | 13 | 5 | 2 215' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Brazylia | 1,5 mln € | 120 tys. € | 11 | 41% | 0 | 3 | 932' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Chiny | 200 tys. € | – | 26 | 96% | 3 | 3 | 1 970' | 6 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 723' | 4 | 0 | |||||||
| 29 |
|
32 | Chiny | 50 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 375' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Chiny | 100 tys. € | – | 15 | 56% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Chiny | 75 tys. € | – | 21 | 78% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
|
19 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Brazylia | 1,2 mln € | 224 tys. € | 24 | 89% | 9 | 6 | 2 102' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Chiny | 150 tys. € | – | 26 | 96% | 1 | 4 | 2 261' | 5 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 1 723' | 7 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
26 | Chiny | 275 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 1 | 2 009' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Chiny | 200 tys. € | – | 21 | 78% | 0 | 1 | 788' | 3 | 1 | |||||||
| 24 |
|
29 | Chiny | 50 tys. € | – | 23 | 85% | 1 | 0 | 111' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
20 | Chiny | 25 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 198' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
|
19 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
33 | Brazylia | 500 tys. € | 36 tys. € | 27 | 100% | 3 | 0 | 2 358' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Brazylia | 1 mln € | 80 tys. € | 26 | 96% | 2 | 0 | 2 340' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Chiny | 350 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 1 | 1 804' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
25 | Chiny | 100 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 1 | 318' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Hong-Kong | 200 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 461' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Chiny | 200 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 510' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Chiny | 50 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Chiny | 100 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
20 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
36 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 1 980' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
27 | Chiny | 25 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Chiny | 50 tys. € | – | 7 | 26% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
32 | Chiny | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
|
20 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Henan Jianye
7,4 mln €
śr. 246 tys. € / zawodnika
Ile Henan Jianye wydaje na pensje
460 tys. € rocznie
śr. 15 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Chiny (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Henan Jianye w sezonie 2026
Henan Jianye wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Henan Jianye
Jak wygląda skład Henan Jianye?
W wyjściowym ustawieniu Henan Jianye między słupkami staje C. Shi, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Shinar, I. Maidana, Lucas Jaques Varone Maia oraz O. Gerbig. W środku pola grają Bruno dos Santos Nazario, R. Huang oraz S. Wang, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pedro Maranhao, Gustavo oraz D. Zheng. Trener Daniel Ramos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Henan Jianye – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Henan Jianye w sezonie 2026.
Henan Jianye transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
14 tys. € | |
| 16 Lip 2026 |
|
DR Konga | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 18 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
13 tys. € |
Kluczowe transfery Henan Jianye
Henan Jianye bilans transferowy
- -189 tys. € 2026
- +125 tys. € 2025
- -135 tys. € 2024
- 0 € 2023
- -43 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Henan Jianye
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Henan Jianye w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Henan Jianye trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 61 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Abdurasul Abudulam z Shandong Luneng za 150 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Li Xingxian do Nantong Zhiyun za 19 tys. €.
Henan Jianye – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Henan Jianye? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Henan Jianye?
Klub piłkarski Henan Jianye zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chin.