Forma w lidze
Wuhan Three Towns w tabeli
15. miejsce / 22 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 30 punktów
Strata do bezpiecznego 14. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
17 pkt
18:16 bramki
1,38 gola/mecz
10 pkt
22:31 bramki
1,57 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Wuhan Three Towns
Wartość drużyny: 4,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 18 bramek | Wenezuela | 31 | napastnik | 27 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Wenezuela | 31 | napastnik | 27 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,32 średnia ocena | Wenezuela | 31 | napastnik | 27 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2354 minut | Wenezuela | 31 | napastnik | 27 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład Wuhan Three Towns 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Wuhan Three Towns w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
| ··· | |||||||
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | 26 |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | 22 |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | 14 |
Wyniki Wuhan Three Towns
Terminarz Wuhan Three Towns
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Wuhan Three Towns
Shanghai Shenhua
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Wuhan Three Towns
Shandong Luneng
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
08 Lis 08:30
|
Yunnan Yukun
Wuhan Three Towns
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Wuhan Three Towns
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo |
Wuhan Three Towns to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Wuhan Sports Center Stadium, który może pomieścić 54 357 widzów. Zespół prowadzi Deng Zhuoxiang. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wuhan Three Towns w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Wuhan Three Towns trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 2,5 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jhonder Cadiz z CF Pachuca za 2 mln €.
Które miejsce zajmuje Wuhan Three Towns w tabeli Chinese Super League?
Wuhan Three Towns zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 22 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 30 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Wuhan Three Towns?
W wyjściowym ustawieniu Wuhan Three Towns między słupkami staje J. Fang, a linię obrony najczęściej tworzą T. Ming, C. Liao, G. He oraz H. Xu. W środku pola grają X. Zhang, K. Zheng oraz Adriano Firmino, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Leautey, J. Cadiz oraz K. Bevis. Trener Deng Zhuoxiang ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy Wuhan Three Towns gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wuhan Three Towns to spotkanie z Shanghai Shenhua, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Wuhan Sports Center Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wuhan Three Towns?
Ostatni mecz Wuhan Three Towns to remis z Shenyang Urban 1:1 w Chinese Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Chen, Leautey. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Wuhan Three Towns w tym sezonie?
Bilans Wuhan Three Towns w tym sezonie to 27 meczów i wynik 5-12-10 przy 40 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Wuhan Three Towns w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Wuhan Three Towns w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Wuhan Three Towns
Wuhan Three Towns terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
Wuhan Sports Center Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 09:30
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
Wuhan Sports Center Stadium U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 08:30
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Yuxi plateau Sports Center Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Wuhan Three Towns gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wuhan Three Towns to spotkanie z Shanghai Shenhua, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Wuhan Sports Center Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Wuhan Three Towns w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Wuhan Three Towns w sezonie 2026.
Forma i bramki Wuhan Three Towns w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Wuhan Three Towns wyniki
Wuhan Three Towns ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 23 z 27 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Wuhan Three Towns zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wuhan Three Towns?
Ostatni mecz Wuhan Three Towns to remis z Shenyang Urban 1:1 w Chinese Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Chen, Leautey. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wuhan Three Towns – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje Wuhan Three Towns w sezonie 2026.
Miejsce Wuhan Three Towns w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Wuhan Three Towns w tabeli Chinese Super League?
Wuhan Three Towns zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 22 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 30 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Wuhan Three Towns w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Wuhan Three Towns na tle ligi w sezonie 2026.
Wuhan Three Towns na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 8,2
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,74
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 14,4
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 26,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,7
Strzelcy Wuhan Three Towns
Rozkład bramek w czasie
Bramki Wuhan Three Towns i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Wuhan Three Towns to 31–45+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Po przerwie pada 55% bramek Wuhan Three Towns.Przebieg meczu Wuhan Three Towns i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 5-5-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 0-6-8 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-2-2 |
| Remis do przerwy | 10 | 0-8-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-2-6 |
Gdy Wuhan Three Towns otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Wuhan Three Towns
85% bramek Wuhan Three Towns pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Wuhan Three Towns zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Wuhan Three Towns
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Wuhan Three Towns, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Wuhan Three Towns wygra mecz Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Wuhan Three Towns nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Wuhan Three Towns
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 52%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 26%
- Powyżej 5,5 11%
W 52% meczów Wuhan Three Towns padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Powyżej 2,5 bramki padło w 52% meczów Wuhan Three Towns.Wuhan Three Towns – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Wuhan Three Towns fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Wuhan Three Towns, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Wuhan Three Towns zdobywa 1,31 punktu na mecz wobec 0,71 na wyjeździe.
Wuhan Three Towns wygra mecz Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Wuhan Three Towns zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 24%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Wuhan Three Towns ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Wuhan Three Towns, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 27 meczów.
Wuhan Three Towns wygra drugą połowę meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Drugą połowę Wuhan Three Towns wygrywał w 6 z 27 meczów.Wuhan Three Towns – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Wuhan Three Towns oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Wuhan Three Towns oddaje 10,0 strzałów na mecz.Wuhan Three Towns – posiadanie piłki
- U siebie 45,4%
- Na wyjeździe 46,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 27
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 27 meczów. Średnio Wuhan Three Towns utrzymuje przy piłce 46,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Wuhan Three Towns wygra mecz Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Wuhan Three Towns utrzymuje średnio 46,1% posiadania piłki.Wuhan Three Towns – podania
- Kluczowe / mecz 9,3
- Dośrodkowania / mecz 21,8
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 49%
Wuhan Three Towns wymienia średnio 361 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,3 to podania kluczowe.
Wuhan Three Towns – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 0 z 14
- Stracone / mecz 1,74
- Bez straty do przerwy 52%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Wuhan Three Towns to 15% meczów sezonu (4 z 27), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Czyste konto Wuhan Three Towns zachowuje w 15% meczów.Wuhan Three Towns – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 37%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,9
Wuhan Three Towns wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Wuhan Three Towns – kartki
- Żółte kartki 59
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 41%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 15%
Wuhan Three Towns ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Wuhan Three Towns – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Wuhan Three Towns według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 1-3-4 | 0,75 | 1,38 | 1,63 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 3-3-5 | 1,09 | 1,45 | 2,09 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 1-6-1 | 1,13 | 1,63 | 1,38 |
Najwięcej punktów na mecz Wuhan Three Towns zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Wuhan Three Towns na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,36 1,46 | 1,50 1,23 | 1,43 0,92 |
|
13.
|
1,31 1,21 | 1,23 1,36 | 1,00 1,71 |
|
14.
|
1,43 0,46 | 1,71 0,85 | 1,64 1,92 |
|
15.
|
1,31 0,71 | 1,38 1,57 | 1,23 2,21 |
|
16.
|
1,31 0,29 | 1,38 1,14 | 1,69 2,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Wuhan Three Towns
Skrajne wyniki i osiągnięcia Wuhan Three Towns w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Qingdao Jonoon - Wuhan Three Towns 1:5 Chinese Super League, 29.08.2026
- Najwyższa porażka SHANGHAI SIPG - Wuhan Three Towns 4:0 Chinese Super League, 25.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns 5:2, Chinese Super League, 5.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Bevis, Dalian Zhixing - Wuhan Three Towns 3:2, Chinese Super League, 4.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Cadiz, Hangzhou Greentown - Wuhan Three Towns 4:1, Chinese Super League, 18.09.2026
Jakie statystyki ma Wuhan Three Towns w tym sezonie?
Bilans Wuhan Three Towns w tym sezonie to 27 meczów i wynik 5-12-10 przy 40 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wuhan Three Towns – zawodnicy
Jak wygląda kadra Wuhan Three Towns w sezonie 2026.
Przewidywany skład Wuhan Three Towns 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Wuhan Three Towns
-
Mbouri Basile Yamkam Obrońca Rana pauzuje od 108 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra Wuhan Three Towns
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
31 | Wenezuela | 2,5 mln € | 501 tys. € | 27 | 100% | 18 | 6 | 2 354' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Brazylia | 400 tys. € | 554 tys. € | 25 | 93% | 8 | 6 | 2 174' | 4 | 0 | |||||||
| 50 |
|
30 | Francja | 800 tys. € | 450 tys. € | 9 | 33% | 2 | 0 | 606' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Francja | 900 tys. € | – | 23 | 85% | 7 | 5 | 1 720' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Chiny | 50 tys. € | – | 11 | 41% | 0 | 0 | 406' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Chiny | 100 tys. € | – | 25 | 93% | 2 | 0 | 974' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 1 | 554' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
26 | Brazylia | 600 tys. € | 280 tys. € | 25 | 93% | 0 | 2 | 2 199' | 8 | 2 | |||||||
| 18 |
|
32 | Chiny | 75 tys. € | – | 9 | 33% | 0 | 0 | 532' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Chiny | 75 tys. € | – | 24 | 89% | 1 | 0 | 1 065' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 96% | 1 | 0 | 1 124' | 6 | 0 | |||||||
| 33 |
|
33 | Chiny | 100 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 2 | 250' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
34 | Chiny | 25 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 0 | 642' | 4 | 2 | |||||||
| 30 |
|
31 | Chiny | 75 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 110' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
21 | Chiny | 50 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | Chiny | 25 tys. € | – | 9 | 33% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Chiny | 25 tys. € | – | 3 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
|
17 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
33 | Chiny | 100 tys. € | – | 10 | 37% | 1 | 0 | 843' | 2 | 1 | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Chiny | 100 tys. € | – | 12 | 44% | 0 | 1 | 1 006' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 1 | 1 934' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 1 | 1 840' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Kamerun | 650 tys. € | – | 14 | 52% | 0 | 0 | 1 160' | 3 | 1 | |||||||
| 12 |
![]() |
32 | Chiny | 75 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 1 264' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
20 | Chiny | 100 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 1 | 763' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
31 | Chiny | 75 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 245' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Chiny | 100 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
28 | Chiny | 100 tys. € | – | 21 | 78% | 0 | 0 | 152' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Chiny | 50 tys. € | – | 14 | 52% | 0 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
33 | Chiny | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 1 890' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Chiny | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
20 | Chiny | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
20 | Chiny | 0 € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Wuhan Three Towns
7,8 mln €
śr. 230 tys. € / zawodnika
Ile Wuhan Three Towns wydaje na pensje
1,8 mln € rocznie
śr. 53 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Chiny (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Wuhan Three Towns w sezonie 2026
Wuhan Three Towns wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Wuhan Three Towns
Jak wygląda skład Wuhan Three Towns?
W wyjściowym ustawieniu Wuhan Three Towns między słupkami staje J. Fang, a linię obrony najczęściej tworzą T. Ming, C. Liao, G. He oraz H. Xu. W środku pola grają X. Zhang, K. Zheng oraz Adriano Firmino, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Leautey, J. Cadiz oraz K. Bevis. Trener Deng Zhuoxiang ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Wuhan Three Towns – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Wuhan Three Towns w sezonie 2026.
Wuhan Three Towns transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Chiny | 32 |
|
77 tys. € | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
za darmo | |
| 25 Cze 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
39 tys. € | |
| 24 Cze 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
155 tys. € | |
| 18 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
13 tys. € |
Kluczowe transfery Wuhan Three Towns
Wuhan Three Towns bilans transferowy
- -2,5 mln € 2026
- +587 tys. € 2025
- +2,6 mln € 2024
- +5,3 mln € 2023
- -6,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Wuhan Three Towns
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wuhan Three Towns w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Wuhan Three Towns trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 2,5 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jhonder Cadiz z CF Pachuca za 2 mln €.