Nicolae Stanciu jest piłkarzem występującym obecnie w Dalian Zhixing. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nicolae Stanciu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Nicolae Stanciu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Nicolae Stanciu wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.15, a skuteczność strzałów to 9,7%. Nicolae Stanciu oddaje średnio 4,0 strzału na mecz, z czego 1,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolae Stanciu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nicolae Stanciu rozegrał w barwach Dalian Zhixing w Chinese Super League 26 meczów, w Pucharze Chin 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 732 minuty. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nicolae Stanciu
Pierwszy transfer Nicolae Stanciu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z AFC Unirea 1924 (- 2022) do FC Vaslui (- 2014) za 240 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Nicolae Stanciu było przejście z FCSB do Anderlechcie w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11 milionów euro.
Czy Nicolae Stanciu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nicolae Stanciu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolae Stanciu to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolae Stanciu?
Nicolae Stanciu ma na koncie 14 trofeów — 13 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Czech — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FCSB — 6 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolae Stanciu?
Nicolae Stanciu najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Nicolae Stanciu?
Wycena 33-letniego Nicolae Stanciu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 1,5 miliona euro.
Kiedy urodził się Nicolae Stanciu?
Nicolae Stanciu urodził się 7 maja 1993 w Cricău w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Nicolae Stanciu – statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolae Stanciu w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dalian Zhixing oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nicolae Stanciu vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Nicolae Stanciu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Nicolae Stanciu wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.15, a skuteczność strzałów to 9,7%. Nicolae Stanciu oddaje średnio 4,0 strzału na mecz, z czego 1,5 to strzały celne.
Nicolae Stanciu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nicolae Stanciu w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Puchar Chin, półfinał
|
4:3 | 90' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.4 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 27. kolejka
|
0:4 | 85' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
0:1 | 69' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
6:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
2:4 | 65' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
2:1 | 9' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Chinese Super League, 26. kolejka
|
2:1 | 89' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
01 Wrz
Koniec
|
Puchar Chin, 1/4 finału
|
1:0 | 90' | 1 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Nicolae Stanciu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nicolae Stanciu rozegrał w barwach Dalian Zhixing w Chinese Super League 26 meczów, w Pucharze Chin 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 732 minuty. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Nicolae Stanciu – transfery
W trakcie kariery Nicolae Stanciu zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 36,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dalian Zhixing 2026 – obecnie
-
Genoa FC 2025 – 2026
-
Damac 2023 – 2025
-
Wuhan Three Towns 2022 – 2023
-
Slavia Praga 2019 – 2022
-
Al Ahli Saudi 2019 – 2019
-
Sparta Praga 2018 – 2019
-
RSC Anderlecht 2016 – 2018
-
FCSB 2013 – 2016
-
FC Vaslui (- 2014) 2011 – 2013

-
AFC Unirea 1924 (- 2022) 2008 – 2011

-
AFC Unirea 1924 U19 (- 2022) do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Nicolae Stanciu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 28.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 06.09.2023 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 14.03.2022 |
|
4 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 03.07.2019 |
|
4 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 27.01.2019 |
|
10 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 22.01.2018 |
|
3,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 28.08.2016 |
|
11 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 31.08.2011 |
![]() |
240 tys. € | Transfer definitywny |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Nicolae Stanciu
Pierwszy transfer Nicolae Stanciu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z AFC Unirea 1924 (- 2022) do FC Vaslui (- 2014) za 240 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Nicolae Stanciu było przejście z FCSB do Anderlechcie w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11 milionów euro.
Nicolae Stanciu – forma
W ostatnich 5 meczach Nicolae Stanciu zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Nicolae Stanciu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Dalian Zhixing
3
Puchar Chin, półfinał
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
9 strzałów (4 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Dalian Zhixing
4
Chinese Super League, 27. kolejka
|
85'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Rumunia
0
Szwecja
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Polska
6
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rumunia
2
Bośnia i Hercegowina
4
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Szwecja
2
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shanghai Shenhua
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lip
Karne
|
Henan Jianye
(5)
1
Dalian Zhixing
(6)
1
Puchar Chin, 1/8 finału
|
120'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Shandong Luneng
1
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
8 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shanghai Shenhua
4
Chinese Super League, 16. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Rumunia
2
Walia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
70'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Chengdu Better City
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Qingdao Jonoon
3
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 8. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Shenyang Urban
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
96'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
97'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
81'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Turcja
1
Rumunia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
5
Dalian Zhixing
3
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Genoa FC
3
Cagliari
0
Serie A, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
AC Milan
1
Genoa FC
1
Serie A, 19. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Genoa FC
1
Pisa
1
Serie A, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
AS Roma
3
Genoa FC
1
Serie A, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Genoa FC
0
Atalanta
1
Serie A, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Genoa FC
1
Inter Mediolan
2
Serie A, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Udinese
1
Genoa FC
2
Serie A, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Atalanta
4
Genoa FC
0
Puchar Włoch, 3. runda
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Genoa FC
2
Hellas Verona
1
Serie A, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Cagliari
3
Genoa FC
3
Serie A, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Genoa FC
2
Fiorentina
2
Serie A, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sassuolo
1
Genoa FC
2
Serie A, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Genoa FC
0
Lazio
3
Serie A, 5. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Genoa FC
3
Empoli
1
Puchar Włoch, 2. runda
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Genoa FC
1
Serie A, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Como
1
Genoa FC
1
Serie A, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Cypr
2
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Genoa FC
0
Juventus
1
Serie A, 2. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Genoa FC
0
Lecce
0
Serie A, 1. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Genoa FC
3
Vicenza Virtus
0
Puchar Włoch, 1. runda
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Austria
2
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Damac
0
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Damac
1
Al Raed
0
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al Feiha
2
Damac
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Damac
2
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Al Kholood
1
Damac
3
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Damac
0
Al Wehda FC
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
0
Damac
0
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Mar
Koniec
|
San Marino
1
Rumunia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Bośnia i Hercegowina
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Damac
1
Al-Qadisiyah FC
0
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Al Taawon
3
Damac
0
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Damac
0
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Damac
1
Al Orubah
2
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Damac
0
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Damac
0
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Damac
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Damac
2
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al Fateh
2
Damac
1
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Damac
0
Al Ettifaq
3
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Al Raed
0
Damac
2
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Damac
2
Al Feiha
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Al Wehda FC
2
Damac
3
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Damac
2
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Damac
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Damac
2
Al Taawon
2
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Litwa
1
Rumunia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Damac
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
99'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Al Orubah
1
Damac
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Ahli Saudi
4
Damac
2
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Damac
3
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Hilal
3
Damac
2
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Damac
0
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Abha
0
Damac
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Damac
0
Al Taawon
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Damac
0
Al Nassr
1
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Damac
0
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Al Hilal
2
Damac
1
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Damac
1
Al Wehda FC
0
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Al Riyadh
1
Damac
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Al Raed
0
Damac
1
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Damac
4
Abha
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Damac
2
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Al Taawon
0
Damac
0
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Damac
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Damac
2
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Damac
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
79'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Maj
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Nantong Zhiyun
0
Wuhan Three Towns
5
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Chengdu Better City
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
0
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Meizhou Kejia
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
5
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
5
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
6
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Chinese Super League
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Slavia Praga
3
Zlin
1
Puchar Czech
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Slavia Praga
2
Mlada Boleslav
0
Chance Liga (Czechy)
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
0
Islandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Maccabi Haifa
1
Slavia Praga
0
Liga Konferencji
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rumunia
1
Armenia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sparta Praga
1
Slavia Praga
0
Chance Liga (Czechy)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Bohemians 1905
1
Slavia Praga
5
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Slavia Praga
2
Legia Warszawa
2
Liga Europy
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Mlada Boleslav
0
Slavia Praga
2
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Slavia Praga
1
Ferencvaros
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
FK Teplice
1
Slavia Praga
3
Chance Liga (Czechy)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Anglia
1
Rumunia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Gruzja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Slavia Praga
1
Karvina
1
Chance Liga (Czechy)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Sparta Praga
0
Slavia Praga
3
Puchar Czech
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Bohemians 1905
0
Slavia Praga
0
Chance Liga (Czechy)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Slavia Praga
2
Zlin
1
Chance Liga (Czechy)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Slavia Praga
0
Arsenal
4
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Zbrojovka Brno
0
Slavia Praga
0
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
3
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Slavia Praga
4
Opava
0
Chance Liga (Czechy)
|
68'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Rangers
0
Slavia Praga
2
Liga Europy
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Slovacko
2
Slavia Praga
3
Chance Liga (Czechy)
|
85'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Leicester City
0
Slavia Praga
2
Liga Europy
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Slavia Praga
0
Leicester City
0
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Slavia Praga
3
Pardubice
0
Chance Liga (Czechy)
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Příbram
3
Slavia Praga
3
Chance Liga (Czechy)
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Slavia Praga
3
Jablonec
0
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 6.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Karvina
1
Slavia Praga
3
Chance Liga (Czechy)
|
85'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Slavia Praga
2
Bohemians 1905
1
Chance Liga (Czechy)
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 5.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sparta Praga
0
Slavia Praga
3
Chance Liga (Czechy)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Slavia Praga
3
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Opava
0
Slavia Praga
6
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Slavia Praga
1
Mlada Boleslav
0
Chance Liga (Czechy)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Norwegia
4
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Slavia Praga
1
Liga Mistrzów
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Pardubice
1
Slavia Praga
1
Chance Liga (Czechy)
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Czeskie Budziejowice
0
Slavia Praga
6
Chance Liga (Czechy)
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Slavia Praga
4
Jablonec
0
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Slavia Praga
1
Zlin
0
Chance Liga (Czechy)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Banik Ostrawa
2
Slavia Praga
2
Chance Liga (Czechy)
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slavia Praga
1
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Barcelona
0
Slavia Praga
0
Liga Mistrzów
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Slavia Praga
1
Barcelona
2
Liga Mistrzów
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Slavia Praga
1
CFR Cluj
0
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Al Wehda FC
2
Saudi Pro League
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Ahli Saudi
4
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Nassr
2
Saudi Pro League
|
66'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Nicolae Stanciu 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.40 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Nicolae Stanciu 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.03 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Nicolae Stanciu?
Nicolae Stanciu jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.15). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Nicolae Stanciu – zarobki
Nicolae Stanciu gra w Dalian Zhixing na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nicolae Stanciu w Dalian Zhixing (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 123 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Nicolae Stanciu w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2016/17 |
|
1,1 mln € |
Nicolae Stanciu – kontuzje
W trakcie kariery Nicolae Stanciu zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolae Stanciu
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
29.09.25 – 29.10.25 (31 dni)
Genoa FC opuszczone: 6 meczów
-
Uraz nogi
15.11.24 – 30.11.24 (16 dni)
Damac opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
03.11.21 – 04.11.21 (2 dni)
Slavia Praga opuszczone: 1 mecz
- Problemy z udem 19.11.17 – 19.11.17 (1 dzień)
-
Uraz
22.07.15 – 16.08.15 (26 dni)
FCSB opuszczone: 7 meczów
Czy Nicolae Stanciu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nicolae Stanciu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolae Stanciu to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolae Stanciu – trofea
W trakcie kariery Nicolae Stanciu zdobył 14 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Nicolae Stanciu
Jakie trofea zdobył Nicolae Stanciu?
Nicolae Stanciu zdobył w karierze 14 trofeów — 13 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w FCSB — 6 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Czech — 2 razy.
Nicolae Stanciu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolae Stanciu wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolae Stanciu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nicolae Stanciu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 33 |
|
1,8 mln € |
| 22.12.2025 | 32 |
|
2 mln € |
| 06.10.2025 | 32 |
|
3 mln € |
| 26.05.2025 | 32 |
|
3,5 mln € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
4 mln € |
| 03.06.2024 | 31 |
|
4,5 mln € |
| 14.12.2023 | 30 |
|
5 mln € |
| 23.10.2023 | 30 |
|
5 mln € |
| 25.06.2023 | 30 |
|
5,5 mln € |
| 12.01.2023 | 29 |
|
6,5 mln € |
| 27.05.2022 | 29 |
|
5,5 mln € |
| 25.12.2021 | 28 |
|
7 mln € |
| 24.06.2021 | 28 |
|
7 mln € |
| 18.04.2021 | 27 |
|
6 mln € |
| 26.12.2020 | 27 |
|
4,5 mln € |
| 09.07.2020 | 27 |
|
4,5 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
3,2 mln € |
| 06.12.2019 | 26 |
|
4 mln € |
| 31.05.2019 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 29.12.2018 | 25 |
|
4,3 mln € |
| 28.10.2018 | 25 |
|
4,3 mln € |
| 13.07.2018 | 25 |
|
4 mln € |
| 08.01.2018 | 24 |
|
4 mln € |
| 05.06.2017 | 24 |
|
5,5 mln € |
| 20.01.2017 | 23 |
|
7 mln € |
| 19.10.2016 | 23 |
|
8 mln € |
| 31.05.2016 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 21.12.2015 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 31.05.2015 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 22.03.2015 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 14.12.2014 | 21 |
|
1,8 mln € |
| 11.06.2014 | 21 |
|
2 mln € |
| 29.12.2013 | 20 |
|
2 mln € |
| 12.09.2013 | 20 |
|
1,8 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Nicolae Stanciu?
Wycena Nicolae Stanciu wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Nicolae Stanciu wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 1,5 mln €.