Forma w lidze
Chengdu Better City w tabeli
1. miejsce / 52 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 9 punktów
Przewaga nad 2. miejscem: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
31:15 bramki
2,21 gola/mecz
25 pkt
20:16 bramki
1,54 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Chengdu Better City
Wartość drużyny: 6,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 17 bramek | Brazylia | 34 | napastnik | 19 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Brazylia | 33 | napastnik | 27 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,76 średnia ocena | Brazylia | 34 | napastnik | 19 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Chiny | 36 | bramkarz | 27 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Chengdu Better City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Chengdu Better City w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 41 |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 38 |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | 38 |
Wyniki Chengdu Better City
Terminarz Chengdu Better City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
SHANGHAI SIPG
Chengdu Better City
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Chengdu Better City
Dalian Zhixing
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
08 Lis 08:30
|
Shandong Luneng
Chengdu Better City
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Chengdu Better City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Lip 2026 |
|
Chiny |
![]() |
za darmo | |
| 19 Cze 2026 |
![]() |
Chiny |
|
za darmo | |
| 18 Cze 2026 |
![]() |
Chiny |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lut 2026 |
|
Chiny |
|
245 tys. € |
Chengdu Better City to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Chengdu Phoenix Mountain Sports Park, który może pomieścić 60 000 widzów. Zespół prowadzi John Aloisi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chengdu Better City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Chengdu Better City trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 245 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Behram Abduweli z Sichuan Jiuniu za 805 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yuan Mincheng do Shenyang Urban za 245 tys. €.
Które miejsce zajmuje Chengdu Better City w tabeli Chinese Super League?
Chengdu Better City zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 52 punktów po 27 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Chengdu Better City?
W wyjściowym ustawieniu Chengdu Better City między słupkami staje D. Liu, a linię obrony najczęściej tworzą Y. He, Y. Li, E. Sorokin oraz H. Hu. W środku pola grają Matheus Jussa, C. Gan, Romulo, M. Yang oraz L. Liao, a za skuteczność w ataku odpowiadają Wellington Alves da Silva. Trener John Aloisi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy Chengdu Better City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chengdu Better City to spotkanie z SHANGHAI SIPG, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Yuanshen Sports Centre Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chengdu Better City?
Ostatni mecz Chengdu Better City to porażka z Tianjin Teda 0:1 w Chinese Super League, 10 października 2026. Bramkę zdobył Quiles. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chengdu Better City w tym sezonie?
Bilans Chengdu Better City w tym sezonie to 27 meczów i wynik 15-7-5 przy 51 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chengdu Better City w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Chengdu Better City w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Chengdu Better City
Chengdu Better City terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
Yuanshen Sports Centre Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 09:30
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
Chengdu Phoenix Mountain Sports Park U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 08:30
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Jinan Olympic Sports Center Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Chengdu Better City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chengdu Better City to spotkanie z SHANGHAI SIPG, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Yuanshen Sports Centre Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Chengdu Better City w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Chengdu Better City w sezonie 2026.
Forma i bramki Chengdu Better City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chengdu Better City wyniki
Chengdu Better City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 21 z 27 meczów, ze średnią 1,81 punktu. W pozostałych ustawieniach Chengdu Better City zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chengdu Better City?
Ostatni mecz Chengdu Better City to porażka z Tianjin Teda 0:1 w Chinese Super League, 10 października 2026. Bramkę zdobył Quiles. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chengdu Better City – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje Chengdu Better City w sezonie 2026.
Miejsce Chengdu Better City w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Chengdu Better City w tabeli Chinese Super League?
Chengdu Better City zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 52 punktów po 27 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Chengdu Better City w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Chengdu Better City na tle ligi w sezonie 2026.
Chengdu Better City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 1,04
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 26%
- Odbiory / mecz 14,0
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 22,6
- Zablokowane strzały / mecz 4,2
Strzelcy Chengdu Better City
-
Felipe Sousa 17
-
Wellington Alves da Silva 9
-
Wei Shihao 9
-
Egor Sorokin 4
-
Behram Abduweli 4
-
He Yiran 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chengdu Better City i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chengdu Better City to 76–90+ minuta, w której padło 21 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Po przerwie pada 61% bramek Chengdu Better City.Przebieg meczu Chengdu Better City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 9-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 6-3-4 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 7-2-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 5-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 3-1-0 |
Gdy Chengdu Better City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Chengdu Better City
86% bramek Chengdu Better City pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chengdu Better City zdobywa w sezonie średnio 1,93 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Chengdu Better City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Chengdu Better City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Chengdu Better City wygra mecz SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Chengdu Better City przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Chengdu Better City
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 52%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 26%
- Powyżej 5,5 15%
W 52% meczów Chengdu Better City padają co najmniej trzy bramki, a w 59% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Powyżej 2,5 bramki padło w 52% meczów Chengdu Better City.Chengdu Better City – faule i karne
- Faule / mecz 12,8
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Chengdu Better City fauluje średnio 12,8 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chengdu Better City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chengdu Better City zdobywa 1,93 punktu na mecz wobec 1,92 na wyjeździe.
Chengdu Better City wygra mecz SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Chengdu Better City zdobywa u siebie 64% możliwych punktów, na wyjeździe 64%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Chengdu Better City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Chengdu Better City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 27 meczów.
Chengdu Better City wygra drugą połowę meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Drugą połowę Chengdu Better City wygrywał w 13 z 27 meczów.Chengdu Better City – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Chengdu Better City oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Chengdu Better City oddaje 10,4 strzałów na mecz.Chengdu Better City – posiadanie piłki
- U siebie 56,8%
- Na wyjeździe 54,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 27
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 27 meczów. Średnio Chengdu Better City utrzymuje przy piłce 55,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Chengdu Better City wygra mecz SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Chengdu Better City utrzymuje średnio 55,5% posiadania piłki.Chengdu Better City – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 23,1
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 51%
Chengdu Better City wymienia średnio 451 podań na mecz przy celności 83%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
Chengdu Better City – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 74%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 26%
Czyste konto Chengdu Better City to 26% meczów sezonu (7 z 27), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu SHANGHAI SIPG - Chengdu Better City Czyste konto Chengdu Better City zachowuje w 26% meczów.Chengdu Better City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Chengdu Better City wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Chengdu Better City – kartki
- Żółte kartki 57
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 4%
Chengdu Better City ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Chengdu Better City – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Chengdu Better City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 3-1-2 | 1,67 | 1,17 | 1,17 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 6-3-2 | 1,91 | 2,91 | 1,73 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 6-3-1 | 2,10 | 1,20 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Chengdu Better City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Chengdu Better City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,93 1,92 | 2,21 1,54 | 1,07 1,23 |
|
2.
|
2,15 1,07 | 1,77 1,36 | 1,23 1,86 |
|
3.
|
1,69 1,71 | 2,08 1,79 | 1,38 1,07 |
|
4.
|
1,92 1,36 | 2,23 1,29 | 1,38 1,86 |
|
5.
|
2,00 0,86 | 2,38 1,71 | 1,46 2,79 |
Ciekawe rekordy w meczach Chengdu Better City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chengdu Better City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Chengdu Better City - Sichuan Jiuniu 5:1 Chinese Super League, 6.03.2026
- Najwyższa porażka Dalian Zhixing - Chengdu Better City 2:0 Chinese Super League, 23.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Chengdu Better City - Shanghai Shenhua 4:5, Chinese Super League, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta He, Chengdu Better City - Shanghai Shenhua 4:5, Chinese Super League, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Sousa, Chengdu Better City - Qingdao Youth Island 5:1, Chinese Super League, 3.04.2026
Jakie statystyki ma Chengdu Better City w tym sezonie?
Bilans Chengdu Better City w tym sezonie to 27 meczów i wynik 15-7-5 przy 51 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chengdu Better City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Chengdu Better City w sezonie 2026.
Przewidywany skład Chengdu Better City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Chengdu Better City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
34 | Brazylia | 350 tys. € | – | 19 | 70% | 17 | 3 | 1 365' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Chiny | 750 tys. € | – | 25 | 93% | 9 | 5 | 2 200' | 8 | 0 | |||||||
| 11 |
|
33 | Brazylia | 350 tys. € | 268 tys. € | 27 | 100% | 9 | 7 | 2 363' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Chiny | 500 tys. € | – | 26 | 96% | 4 | 0 | 716' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Chiny | 225 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 3 | 899' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
30 | Chiny | 50 tys. € | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
![]() |
21 | Chiny | 100 tys. € | – | 15 | 56% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | 3 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
17 | Chiny | 225 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
30 | Brazylia | 1,8 mln € | – | 27 | 100% | 1 | 4 | 2 020' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Chiny | 400 tys. € | 80 tys. € | 25 | 93% | 1 | 0 | 2 137' | 11 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Brazylia | 1,2 mln € | 36 tys. € | 19 | 70% | 1 | 1 | 1 349' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 96% | 1 | 1 | 1 052' | 2 | 0 | |||||||
| 58 |
|
21 | Chiny | 200 tys. € | – | 27 | 100% | 1 | 0 | 170' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 175' | 1 | 1 | |||||||
| 29 |
|
22 | Chiny | 250 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
35 | Chiny | 25 tys. € | – | 19 | 70% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
37 | Chiny | 10 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
30 | Rosja | 1,2 mln € | 900 tys. € | 26 | 96% | 4 | 0 | 2 209' | 4 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 1 929' | 7 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Chiny | 450 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 1 | 1 914' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Chiny | 900 tys. € | – | 27 | 100% | 1 | 1 | 2 361' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
29 | Chiny | 225 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 0 | 619' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Chiny | 225 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 2 | 493' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
30 | Chiny | 75 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 111' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Hong-Kong | 150 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 113' | 1 | 0 | |||||||
| 53 |
![]() |
20 | Chiny | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 59 |
![]() |
21 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
36 | Chiny | 125 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 2 430' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Chiny | 125 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Chiny | 25 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Chengdu Better City
10,4 mln €
śr. 314 tys. € / zawodnika
Ile Chengdu Better City wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 39 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Chiny (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Chengdu Better City w sezonie 2026
Chengdu Better City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Chengdu Better City
Jak wygląda skład Chengdu Better City?
W wyjściowym ustawieniu Chengdu Better City między słupkami staje D. Liu, a linię obrony najczęściej tworzą Y. He, Y. Li, E. Sorokin oraz H. Hu. W środku pola grają Matheus Jussa, C. Gan, Romulo, M. Yang oraz L. Liao, a za skuteczność w ataku odpowiadają Wellington Alves da Silva. Trener John Aloisi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Chengdu Better City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Chengdu Better City w sezonie 2026.
Chengdu Better City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Lip 2026 |
|
Chiny | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 18 |
|
za darmo | |
| 18 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lut 2026 |
|
Chiny | 31 |
|
245 tys. € | |
| 24 Lut 2026 |
|
Sierra Leone | 30 | – | za darmo | |
| 13 Lut 2026 |
|
Chiny | 21 |
|
743 tys. € | |
| 12 Lut 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
805 tys. € | |
| 05 Lut 2026 |
|
Chiny | 35 |
|
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
|
Rosja | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Sty 2026 |
|
Hong-Kong | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Chengdu Better City
Chengdu Better City bilans transferowy
- -1,3 mln € 2026
- -1,4 mln € 2025
- -1,6 mln € 2024
- -580 tys. € 2023
- +29 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Chengdu Better City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chengdu Better City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Chengdu Better City trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 245 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Behram Abduweli z Sichuan Jiuniu za 805 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yuan Mincheng do Shenyang Urban za 245 tys. €.