Forma w lidze
Sichuan Jiuniu w tabeli
11. miejsce / 29 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 23 punkty
Strata do 1. miejsca: 23 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
25:19 bramki
1,79 gola/mecz
8 pkt
11:28 bramki
0,85 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sichuan Jiuniu
Wartość drużyny: 10,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 25 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Brazylia | 29 | napastnik | 25 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,07 średnia ocena | Brazylia | 29 | napastnik | 25 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2170 minut | Brazylia | 29 | napastnik | 25 | 2 mln € |
Przewidywany skład Sichuan Jiuniu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Sichuan Jiuniu w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
| ··· | |||||||
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 31 |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | 29 |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 28 |
Wyniki Sichuan Jiuniu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 27. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Shandong Luneng
1
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
|
|
28 Sie Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
Terminarz Sichuan Jiuniu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Dalian Zhixing
Sichuan Jiuniu
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Sichuan Jiuniu
Shanghai Shenhua
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
08 Lis 08:30
|
Qingdao Jonoon
Sichuan Jiuniu
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Sichuan Jiuniu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Sichuan Jiuniu to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Wuhua Hengpi Football Town, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Robbie Neilson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sichuan Jiuniu w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sichuan Jiuniu trafiło 19 zawodników za łączną kwotę 2 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 975 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Filip Benković z AIK-u Stockholm za 800 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Behram Abduweli do Chengdu Better City za 805 tys. €.
Które miejsce zajmuje Sichuan Jiuniu w tabeli Chinese Super League?
Sichuan Jiuniu zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 29 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 23 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Sichuan Jiuniu?
W wyjściowym ustawieniu Sichuan Jiuniu między słupkami staje P. Peng, a linię obrony najczęściej tworzą M. Tang, G. Xavier, H. Shen oraz Y. Yang. W środku pola grają W. Dai, E. Kartsev, Y. Zhang, Y. Tian oraz J. Yao, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Ademi. Trener Robbie Neilson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy Sichuan Jiuniu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sichuan Jiuniu to spotkanie z Dalian Zhixing, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Jinzhou Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sichuan Jiuniu?
Ostatni mecz Sichuan Jiuniu to remis z Henan Jianye 2:2 w Chinese Super League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Dos Santos Nazario, Moraes Ferreira da Silva, Moraes Ferreira da Silva oraz Yin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sichuan Jiuniu w tym sezonie?
Bilans Sichuan Jiuniu w tym sezonie to 27 meczów i wynik 8-5-14 przy 36 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sichuan Jiuniu w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sichuan Jiuniu w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sichuan Jiuniu
Sichuan Jiuniu terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
Jinzhou Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 09:30
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
Wuhua Hengpi Football Town U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 08:30
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Qingdao Youth Football Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Sichuan Jiuniu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sichuan Jiuniu to spotkanie z Dalian Zhixing, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Jinzhou Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Sichuan Jiuniu w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sichuan Jiuniu w sezonie 2026.
Forma i bramki Sichuan Jiuniu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sichuan Jiuniu wyniki
Sichuan Jiuniu ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 27 meczów, ze średnią 1,88 punktu. W pozostałych ustawieniach Sichuan Jiuniu zdobywa 0,74 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sichuan Jiuniu?
Ostatni mecz Sichuan Jiuniu to remis z Henan Jianye 2:2 w Chinese Super League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Dos Santos Nazario, Moraes Ferreira da Silva, Moraes Ferreira da Silva oraz Yin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sichuan Jiuniu – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje Sichuan Jiuniu w sezonie 2026.
Miejsce Sichuan Jiuniu w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Sichuan Jiuniu w tabeli Chinese Super League?
Sichuan Jiuniu zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 29 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 23 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Sichuan Jiuniu w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sichuan Jiuniu na tle ligi w sezonie 2026.
Sichuan Jiuniu na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,74
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 27,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Sichuan Jiuniu
-
Wesley Moraes Ferreira da Silva 12
-
Eden Karzev 4
-
Tim Chow 3
-
Albion Ademi 3
-
Deabeas Owusu-Sekyere 2
-
Jiang Zhipeng 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sichuan Jiuniu i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sichuan Jiuniu to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Sichuan Jiuniu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 7-2-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 1-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 3-3-6 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 0-2-8 |
Gdy Sichuan Jiuniu otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sichuan Jiuniu
86% bramek Sichuan Jiuniu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sichuan Jiuniu zdobywa w sezonie średnio 1,07 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Sichuan Jiuniu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sichuan Jiuniu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Sichuan Jiuniu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 52%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 15%
W 52% meczów Sichuan Jiuniu padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Sichuan Jiuniu – faule i karne
- Faule / mecz 14,0
- Faule rywali / mecz 12,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sichuan Jiuniu fauluje średnio 14,0 razy na mecz, a wymusza 12,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sichuan Jiuniu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sichuan Jiuniu zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,62 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Sichuan Jiuniu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Sichuan Jiuniu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 27 meczów.
Sichuan Jiuniu – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Sichuan Jiuniu oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Sichuan Jiuniu – posiadanie piłki
- U siebie 48,6%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 27
- Najniższe w sezonie 21%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 27 meczów. Średnio Sichuan Jiuniu utrzymuje przy piłce 46,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 21%.
Sichuan Jiuniu – podania
- Kluczowe / mecz 8,5
- Dośrodkowania / mecz 19,9
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 45%
Sichuan Jiuniu wymienia średnio 323 podań na mecz przy celności 78%, z czego 8,5 to podania kluczowe.
Sichuan Jiuniu – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 0 z 13
- Stracone / mecz 1,74
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Sichuan Jiuniu to 15% meczów sezonu (4 z 27), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Sichuan Jiuniu – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 74%
- Pow. 10,5 w meczu 48%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Sichuan Jiuniu wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 74% spotkań.
Sichuan Jiuniu – kartki
- Żółte kartki 59
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 7%
Sichuan Jiuniu ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Sichuan Jiuniu – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Sichuan Jiuniu według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 0-2-7 | 0,22 | 1,33 | 2,78 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 3-2-4 | 1,22 | 1,11 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 5-1-3 | 1,78 | 1,56 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Sichuan Jiuniu zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sichuan Jiuniu na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,29 1,08 | 1,29 0,77 | 1,29 1,15 |
|
10.
|
1,71 0,92 | 2,14 1,31 | 1,57 1,92 |
|
11.
|
1,50 0,62 | 1,79 0,85 | 1,36 2,15 |
|
12.
|
1,36 1,46 | 1,50 1,23 | 1,43 0,92 |
|
13.
|
1,31 1,21 | 1,23 1,36 | 1,00 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach Sichuan Jiuniu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sichuan Jiuniu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns 5:2 Chinese Super League, 5.04.2026
- Najwyższa porażka Chengdu Better City - Sichuan Jiuniu 5:1 Chinese Super League, 6.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns 5:2, Chinese Super League, 5.04.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Ademi, Chengdu Better City - Sichuan Jiuniu 5:1, Chinese Super League, 6.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Kartsev, Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns 5:2, Chinese Super League, 5.04.2026
Jakie statystyki ma Sichuan Jiuniu w tym sezonie?
Bilans Sichuan Jiuniu w tym sezonie to 27 meczów i wynik 8-5-14 przy 36 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sichuan Jiuniu – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sichuan Jiuniu w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sichuan Jiuniu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Sichuan Jiuniu
-
Filip Benković Obrońca Rana pauzuje od 155 dniopuszczone: 18 meczów
Kadra Sichuan Jiuniu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Brazylia | 2 mln € | 2,1 mln € | 25 | 93% | 12 | 5 | 2 170' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Albania | 600 tys. € | 106 tys. € | 16 | 59% | 3 | 1 | 1 117' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | Holandia | 650 tys. € | – | 21 | 78% | 2 | 3 | 1 554' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 18 | 67% | 1 | 0 | 213' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 36 |
|
26 | Izrael | 1,8 mln € | 160 tys. € | 23 | 85% | 4 | 1 | 1 809' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Chiny | 100 tys. € | – | 23 | 85% | 1 | 0 | 1 120' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Chiny | 350 tys. € | – | 21 | 78% | 1 | 3 | 1 165' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Tajwan | 650 tys. € | 71 tys. € | 27 | 100% | 3 | 1 | 1 916' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Chiny | 100 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 0 | 563' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
21 | Chiny | 125 tys. € | – | 8 | 30% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Chiny | 25 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 1 | 232' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
28 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 427' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
25 | Chiny | 75 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 318' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
29 | Chorwacja | 1 mln € | 771 tys. € | 9 | 33% | 2 | 0 | 686' | 4 | 1 | |||||||
| 16 |
|
35 | Chiny | 25 tys. € | – | 9 | 33% | 0 | 1 | 752' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Brazylia | 4 mln € | 554 tys. € | 11 | 41% | 1 | 0 | 913' | 3 | 1 | |||||||
| 4 |
|
37 | Chiny | 25 tys. € | – | 21 | 78% | 2 | 1 | 1 284' | 4 | 1 | |||||||
| 23 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 89% | 1 | 1 | 1 622' | 9 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Chiny | 125 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 1 | 1 808' | 4 | 1 | |||||||
| 25 |
|
27 | Chiny | 75 tys. € | – | 9 | 33% | 0 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
34 | Chiny | 25 tys. € | – | 16 | 59% | 0 | 0 | 538' | 3 | 1 | |||||||
| 46 |
![]() |
22 | Chiny | 125 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 0 | 835' | 1 | 0 | |||||||
| 56 |
![]() |
18 | Chiny | – | – | 19 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
25 | Chiny | 125 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 1 980' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
24 | Chiny | 125 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
27 | Chiny | 50 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 49 |
|
21 | Chiny | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sichuan Jiuniu
12,4 mln €
śr. 460 tys. € / zawodnika
Ile Sichuan Jiuniu wydaje na pensje
3,7 mln € rocznie
śr. 139 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Chiny (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sichuan Jiuniu w sezonie 2026
Sichuan Jiuniu wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sichuan Jiuniu
Jak wygląda skład Sichuan Jiuniu?
W wyjściowym ustawieniu Sichuan Jiuniu między słupkami staje P. Peng, a linię obrony najczęściej tworzą M. Tang, G. Xavier, H. Shen oraz Y. Yang. W środku pola grają W. Dai, E. Kartsev, Y. Zhang, Y. Tian oraz J. Yao, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Ademi. Trener Robbie Neilson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Sichuan Jiuniu – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sichuan Jiuniu w sezonie 2026.
Sichuan Jiuniu transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
65 tys. € | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
13 tys. € | |
| 15 Lip 2026 |
|
Chiny | 35 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Sichuan Jiuniu
Sichuan Jiuniu bilans transferowy
- -1 mln € 2026
- -1 mln € 2025
- -952 tys. € 2024
- -26 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Sichuan Jiuniu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sichuan Jiuniu w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sichuan Jiuniu trafiło 19 zawodników za łączną kwotę 2 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 975 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Filip Benković z AIK-u Stockholm za 800 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Behram Abduweli do Chengdu Better City za 805 tys. €.