Zhipeng Jiang jest piłkarzem występującym obecnie w Sichuan Jiuniu. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jiang Zhipeng
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jiang Zhipeng w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jiang Zhipeng wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 9,5%. Jiang Zhipeng oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jiang Zhipeng w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jiang Zhipeng rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 21 meczów, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 384 minuty. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jiang Zhipeng
Pierwszy transfer Jiang Zhipeng w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z SHANGHAI SIPG do Shanghai Shenxin(2003-2020) za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jiang Zhipeng było przejście z Shanghai Shenxin(2003-2020) do Guangzhou City(2011-2023) w 2014 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,2 miliona euro.
Na jakiej pozycji gra Jiang Zhipeng?
Jiang Zhipeng najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jiang Zhipeng?
Wycena 37-letniego Jiang Zhipeng według stanu na czerwiec 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jiang Zhipeng?
Jiang Zhipeng urodził się 6 marca 1989 w Qingdao, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Jiang Zhipeng – statystyki
Szczegółowe statystyki Jiang Zhipeng w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sichuan Jiuniu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Zhipeng Jiang vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jiang Zhipeng w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jiang Zhipeng wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 9,5%. Jiang Zhipeng oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jiang Zhipeng – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jiang Zhipeng w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Jiang Zhipeng w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jiang Zhipeng rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 21 meczów, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 384 minuty. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Jiang Zhipeng – transfery
W trakcie kariery Jiang Zhipeng zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sichuan Jiuniu 2025 – obecnie
-
Wuhan Three Towns 2023 – 2025
-
Shenzhen FC(1994-2024) 2020 – 2023

-
Hebei FC(2010-2023) 2018 – 2020

-
Guangzhou City(2011-2023) 2014 – 2018

-
Shanghai Shenxin(2003-2020) 2011 – 2014

-
SHANGHAI SIPG 2005 – 2011
-
Shanghai Genbao Football Base do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jiang Zhipeng
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 09.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 28.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 15.07.2020 |
![]() |
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 17.01.2018 |
![]() |
2,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 28.01.2014 |
![]() |
3,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 31.01.2011 |
![]() |
250 tys. € | Transfer definitywny |
| 2005/06 | 31.12.2005 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jiang Zhipeng
Pierwszy transfer Jiang Zhipeng w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z SHANGHAI SIPG do Shanghai Shenxin(2003-2020) za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jiang Zhipeng było przejście z Shanghai Shenxin(2003-2020) do Guangzhou City(2011-2023) w 2014 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,2 miliona euro.
Jiang Zhipeng – forma
W ostatnich 5 meczach Jiang Zhipeng zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jiang Zhipeng i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Sie
Koniec
|
Shenyang Urban
1
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Chongqing Tongliang Long
0
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Sichuan Jiuniu
3
Chinese Super League, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Karne
|
SHANGHAI SIPG
(4)
1
Sichuan Jiuniu
(3)
1
Puchar Chin, 1/8 finału
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 19. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Tianjin Teda
3
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Chengdu Better City
3
Chinese Super League, 16. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Shenzhen Juniors
1
Sichuan Jiuniu
3
Puchar Chin, 1/16 finału
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Qingdao Jonoon
2
Chinese Super League, 15. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 14. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
2
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
5
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Chengdu Better City
5
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 25. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
4
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 17. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.4 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Chengdu Better City
5
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Tianjin Teda
0
Chinese Super League, 10. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 9. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Meizhou Kejia
3
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Changchun Yatai
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Shandong Luneng
4
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Henan Jianye
3
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Shanghai Shenhua
4
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Qingdao Jonoon
5
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
3
Meizhou Kejia
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Nantong Zhiyun
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
72'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shandong Luneng
4
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
3
Chinese Super League
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
4
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Meizhou Kejia
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Chengdu Better City
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
4
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Cze
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Cze
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Meizhou Kejia
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Tianjin Teda
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Sty
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shanghai Shenhua
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
Chinese Super League
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Sie
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lip
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
4
Chinese Super League
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Shandong Luneng
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Shandong Luneng
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Puchar Chin
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Shandong Luneng
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
79'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Shandong Luneng
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
4
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
07 Lip
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
81'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
![]()
Yanbian(1994-2019)
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
4
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Cze
Koniec
|
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Shanghai Shenhua
5
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Yanbian(1994-2019)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
0
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 |
W ostatnich 5 meczach Jiang Zhipeng 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Jiang Zhipeng 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Jiang Zhipeng?
Jiang Zhipeng jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.29). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Jiang Zhipeng – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jiang Zhipeng wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jiang Zhipeng na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jiang Zhipeng
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 37 |
|
25 tys. € |
| 16.12.2025 | 36 |
|
25 tys. € |
| 18.06.2025 | 36 |
|
25 tys. € |
| 10.12.2024 | 35 |
|
25 tys. € |
| 03.06.2024 | 35 |
|
25 tys. € |
| 13.12.2023 | 34 |
|
50 tys. € |
| 25.06.2023 | 34 | 75 tys. € | |
| 12.01.2023 | 33 | 75 tys. € | |
| 27.05.2022 | 33 | 125 tys. € | |
| 16.01.2022 | 32 | 150 tys. € | |
| 22.08.2021 | 32 | 175 tys. € | |
| 25.12.2020 | 31 | 200 tys. € | |
| 26.12.2019 | 30 | 250 tys. € | |
| 04.09.2019 | 30 | 275 tys. € | |
| 08.12.2018 | 29 | 550 tys. € | |
| 04.06.2018 | 29 | 750 tys. € | |
| 30.11.2017 | 28 | 850 tys. € | |
| 18.06.2017 | 28 | 500 tys. € | |
| 04.03.2017 | 27 | 650 tys. € | |
| 19.11.2016 | 27 | 650 tys. € | |
| 19.06.2016 | 27 | 375 tys. € | |
| 31.10.2015 | 26 | 425 tys. € | |
| 04.06.2015 | 26 | 550 tys. € | |
| 30.01.2015 | 25 | 500 tys. € | |
| 03.11.2014 | 25 | 450 tys. € | |
| 21.05.2013 | 24 | 275 tys. € | |
| 26.03.2012 | 23 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jiang Zhipeng?
Wycena Jiang Zhipeng wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Jiang Zhipeng wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.