Forma w lidze
Qingdao Jonoon w tabeli
16. miejsce / 14 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 38 punktów
Strata do bezpiecznego 14. miejsca: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 porażek z rzędu
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
17 pkt
18:22 bramki
1,38 gola/mecz
4 pkt
16:34 bramki
1,14 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Qingdao Jonoon
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Ghana | 29 | napastnik | 22 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Chiny | 33 | pomocnik | 24 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,87 średnia ocena | Maroko | 30 | pomocnik | 22 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Chiny | 37 | bramkarz | 27 | 25 tys. € |
Przewidywany skład Qingdao Jonoon 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Qingdao Jonoon w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
| ··· | |||||||
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | 22 |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | 14 |
Wyniki Qingdao Jonoon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 27. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
|
|
29 Sie Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Wuhan Three Towns
5
Chinese Super League, 25. kolejka
|
Terminarz Qingdao Jonoon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:35
|
Qingdao Jonoon
Shenyang Urban
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Chongqing Tongliang Long
Qingdao Jonoon
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
08 Lis 08:30
|
Qingdao Jonoon
Sichuan Jiuniu
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Qingdao Jonoon
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Qingdao Jonoon to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Qingdao Youth Football Stadium, który może pomieścić 50 000 widzów. Zespół prowadzi Milan Ristić. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Qingdao Jonoon?
Klub piłkarski Qingdao Jonoon zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Chin oraz Mistrzostwo 2. ligi Chin.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Qingdao Jonoon w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Qingdao Jonoon trafiło 21 zawodników za łączną kwotę 146 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 23 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mewlan Jappar z Yichun Grand Tiger za 60 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Wu Xingyu do Nantong Zhiyun za 23 tys. €.
Które miejsce zajmuje Qingdao Jonoon w tabeli Chinese Super League?
Qingdao Jonoon zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 14 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 38 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:56, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Qingdao Jonoon?
W wyjściowym ustawieniu Qingdao Jonoon między słupkami staje P. Mu, a linię obrony najczęściej tworzą H. Li, Y. Jin, L. Song oraz S. Li. W środku pola grają Z. Wei, C. Lin, M. Edjouma oraz Y. Jin, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Yeboah, X. Liu. Trener Milan Ristić ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy Qingdao Jonoon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Qingdao Jonoon to spotkanie z Shenyang Urban, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:35 na obiekcie Qingdao Youth Football Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Qingdao Jonoon?
Ostatni mecz Qingdao Jonoon to porażka z Beijing Guoan 0:3 w Chinese Super League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Abreu, Soler de Oliveira Junior oraz Abreu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Qingdao Jonoon w tym sezonie?
Bilans Qingdao Jonoon w tym sezonie to 27 meczów i wynik 6-3-18 przy 34 zdobytych bramkach i 56 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Qingdao Jonoon w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Qingdao Jonoon w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Qingdao Jonoon
Qingdao Jonoon terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:35
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
Qingdao Youth Football Stadium U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 09:30
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
Tongliang Long Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 08:30
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Qingdao Youth Football Stadium U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Qingdao Jonoon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Qingdao Jonoon to spotkanie z Shenyang Urban, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:35 na obiekcie Qingdao Youth Football Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Qingdao Jonoon w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Qingdao Jonoon w sezonie 2026.
Forma i bramki Qingdao Jonoon w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Qingdao Jonoon wyniki
Qingdao Jonoon ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 17 z 27 meczów, ze średnią 1,18 punktu. W pozostałych ustawieniach Qingdao Jonoon zdobywa 0,10 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Qingdao Jonoon?
Ostatni mecz Qingdao Jonoon to porażka z Beijing Guoan 0:3 w Chinese Super League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Abreu, Soler de Oliveira Junior oraz Abreu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Qingdao Jonoon – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje Qingdao Jonoon w sezonie 2026.
Miejsce Qingdao Jonoon w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Qingdao Jonoon w tabeli Chinese Super League?
Qingdao Jonoon zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 14 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 38 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:56, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Qingdao Jonoon w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Qingdao Jonoon na tle ligi w sezonie 2026.
Qingdao Jonoon na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,81
- Udane dryblingi / mecz 9,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,07
- Czyste konta 7%
- Odbiory / mecz 17,5
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 25,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Qingdao Jonoon
Rozkład bramek w czasie
Bramki Qingdao Jonoon i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Qingdao Jonoon to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Qingdao Jonoon i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 6-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 0-2-16 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-0-1 |
| Remis do przerwy | 9 | 1-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-0-12 |
Gdy Qingdao Jonoon otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Qingdao Jonoon
91% bramek Qingdao Jonoon pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Qingdao Jonoon zdobywa w sezonie średnio 0,78 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,00.
Aktualne serie Qingdao Jonoon
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Qingdao Jonoon, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Qingdao Jonoon
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 81%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 15%
W 63% meczów Qingdao Jonoon padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Qingdao Jonoon – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 11,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Qingdao Jonoon fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 11,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Qingdao Jonoon, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Qingdao Jonoon zdobywa 1,31 punktu na mecz wobec 0,29 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Qingdao Jonoon ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Qingdao Jonoon, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 27 meczów.
Qingdao Jonoon – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Qingdao Jonoon oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Qingdao Jonoon – posiadanie piłki
- U siebie 43,0%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 27
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 27 meczów. Średnio Qingdao Jonoon utrzymuje przy piłce 44,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Qingdao Jonoon – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 18,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 47%
Qingdao Jonoon wymienia średnio 338 podań na mecz przy celności 77%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Qingdao Jonoon – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 0 z 14
- Stracone / mecz 2,07
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 59%
Czyste konto Qingdao Jonoon to 7% meczów sezonu (2 z 27), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Qingdao Jonoon – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 37%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,9
Qingdao Jonoon wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Qingdao Jonoon – kartki
- Żółte kartki 50
- Pow. 3,5 kartki w meczu 59%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 26%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 15%
Qingdao Jonoon ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Qingdao Jonoon – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Qingdao Jonoon według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 3-1-6 | 1,00 | 1,70 | 2,10 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 1-1-8 | 0,40 | 0,90 | 1,90 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 1,14 | 2,29 |
Najwięcej punktów na mecz Qingdao Jonoon zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Qingdao Jonoon na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,36 1,46 | 1,50 1,23 | 1,43 0,92 |
|
13.
|
1,31 1,21 | 1,23 1,36 | 1,00 1,71 |
|
14.
|
1,43 0,46 | 1,71 0,85 | 1,64 1,92 |
|
15.
|
1,31 0,71 | 1,38 1,57 | 1,23 2,21 |
|
16.
|
1,31 0,29 | 1,38 1,14 | 1,69 2,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Qingdao Jonoon
Skrajne wyniki i osiągnięcia Qingdao Jonoon w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Qingdao Jonoon - Shandong Luneng 4:1 Chinese Super League, 26.04.2026
- Najwyższa porażka Henan Jianye - Qingdao Jonoon 5:1 Chinese Super League, 17.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Beijing Guoan - Qingdao Jonoon 4:2, Chinese Super League, 15.05.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Lin, Qingdao Jonoon - Shandong Luneng 4:1, Chinese Super League, 26.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Yang, Tianjin Teda - Qingdao Jonoon 1:1, Chinese Super League, 12.04.2026
Jakie statystyki ma Qingdao Jonoon w tym sezonie?
Bilans Qingdao Jonoon w tym sezonie to 27 meczów i wynik 6-3-18 przy 34 zdobytych bramkach i 56 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Qingdao Jonoon – zawodnicy
Jak wygląda kadra Qingdao Jonoon w sezonie 2026.
Przewidywany skład Qingdao Jonoon 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Qingdao Jonoon
-
Lazar Tufegdzić Pomocnik Rana pauzuje od 91 dniopuszczone: 9 meczów
-
Ahmed El Messaoudi Pomocnik Rana pauzuje od 109 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Qingdao Jonoon
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Ghana | 1,2 mln € | 492 tys. € | 22 | 81% | 7 | 3 | 1 844' | 1 | 1 | |||||||
| 10 |
|
30 | Szwecja | 700 tys. € | 769 tys. € | 22 | 81% | 4 | 1 | 1 608' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
35 | Chiny | 25 tys. € | – | 20 | 74% | 3 | 4 | 784' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Chiny | 25 tys. € | – | 15 | 56% | 0 | 0 | 444' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Chiny | 25 tys. € | – | 12 | 44% | 0 | 1 | 205' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
17 | Chiny | 175 tys. € | – | 9 | 33% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | 22 | 81% | 2 | 0 | 346' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
30 | Maroko | 1,5 mln € | 213 tys. € | 22 | 81% | 6 | 2 | 1 891' | 4 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
23 | Chiny | 150 tys. € | – | 25 | 93% | 4 | 2 | 1 901' | 7 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Maroko | 700 tys. € | 290 tys. € | 14 | 52% | 2 | 2 | 1 072' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 24 | 89% | 2 | 4 | 1 633' | 3 | 0 | |||||||
| 31 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 25 | 93% | 1 | 1 | 1 600' | 4 | 0 | |||||||
| 32 |
|
29 | Serbia | 350 tys. € | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | Chiny | 100 tys. € | – | 18 | 67% | 0 | 0 | 1 219' | 2 | 2 | |||||||
| 24 |
|
28 | Hong-Kong | 150 tys. € | – | 26 | 96% | 1 | 0 | 438' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Chiny | 50 tys. € | – | 15 | 56% | 0 | 0 | 94' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
19 | Chiny | – | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
![]() |
16 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 53 |
|
20 | Chiny | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
29 | Serbia | 600 tys. € | 250 tys. € | 21 | 78% | 1 | 0 | 1 694' | 4 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Chiny | 200 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 1 999' | 4 | 2 | |||||||
| 4 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 1 866' | 5 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Chiny | 75 tys. € | – | 19 | 70% | 0 | 0 | 835' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 0 | 816' | 5 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Chiny | 0 € | – | 6 | 22% | 0 | 1 | 191' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
37 | Chiny | 25 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 1 | 777' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Chiny | 75 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 0 | 356' | 1 | 1 | |||||||
| 33 |
|
34 | Chiny | 25 tys. € | – | 12 | 44% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 340' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Chiny | 50 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
23 | Chiny | 50 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 52 |
|
20 | Chiny | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
37 | Chiny | 25 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 2 430' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
|
36 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
![]() |
24 | Chiny | 50 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
16 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Qingdao Jonoon
6,7 mln €
śr. 187 tys. € / zawodnika
Ile Qingdao Jonoon wydaje na pensje
2 mln € rocznie
śr. 56 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Chiny (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Qingdao Jonoon w sezonie 2026
Qingdao Jonoon wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Qingdao Jonoon
Jak wygląda skład Qingdao Jonoon?
W wyjściowym ustawieniu Qingdao Jonoon między słupkami staje P. Mu, a linię obrony najczęściej tworzą H. Li, Y. Jin, L. Song oraz S. Li. W środku pola grają Z. Wei, C. Lin, M. Edjouma oraz Y. Jin, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Yeboah, X. Liu. Trener Milan Ristić ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Qingdao Jonoon – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Qingdao Jonoon w sezonie 2026.
Qingdao Jonoon transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Serbia | 29 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 26 |
|
23 tys. € |
Kluczowe transfery Qingdao Jonoon
Qingdao Jonoon bilans transferowy
- -123 tys. € 2026
- -365 tys. € 2025
- -386 tys. € 2024
- -190 tys. € 2023
- -129 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Qingdao Jonoon
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Qingdao Jonoon w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Qingdao Jonoon trafiło 21 zawodników za łączną kwotę 146 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 23 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mewlan Jappar z Yichun Grand Tiger za 60 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Wu Xingyu do Nantong Zhiyun za 23 tys. €.
Qingdao Jonoon – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Qingdao Jonoon? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Qingdao Jonoon?
Klub piłkarski Qingdao Jonoon zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Chin oraz Mistrzostwo 2. ligi Chin.
