Forma w lidze
Shenyang Urban w tabeli
14. miejsce / 26 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 26 punktów
Strata do 1. miejsca: 26 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
24:23 bramki
1,71 gola/mecz
6 pkt
11:25 bramki
0,85 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Shenyang Urban
Wartość drużyny: 7,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Brazylia | 26 | napastnik | 25 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Tajwan | 29 | napastnik | 27 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,96 średnia ocena | Brazylia | 26 | napastnik | 25 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2165 minut | Chiny | 31 | obrońca | 25 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Shenyang Urban 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Shenyang Urban w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
| ··· | |||||||
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | 28 |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | 26 |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | 22 |
Wyniki Shenyang Urban
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Shenyang Urban
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Tianjin Teda
1
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 18. kolejka
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 26. kolejka
|
Terminarz Shenyang Urban
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:35
|
Qingdao Jonoon
Shenyang Urban
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Shenyang Urban
Hangzhou Greentown
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
08 Lis 08:30
|
SHANGHAI SIPG
Shenyang Urban
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Shenyang Urban
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Shenyang Urban to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Wuhua Olympic Sports Center Huitang Stadium, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Seo Jung-Won. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shenyang Urban?
Klub piłkarski Shenyang Urban zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chin.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shenyang Urban w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shenyang Urban trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 1,8 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 45 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pavle Vagic z Hammarby FF za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Tian Ziyi do Changchun Yatai za 45 tys. €.
Które miejsce zajmuje Shenyang Urban w tabeli Chinese Super League?
Shenyang Urban zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 26 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 26 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Shenyang Urban?
W wyjściowym ustawieniu Shenyang Urban między słupkami staje Y. Zhang, a linię obrony najczęściej tworzą D. Mawlanyaz, H. Li oraz M. Yuan. W środku pola grają T. Kunimoto, D. Yan, T. Li oraz Luis Antonio Ferreira Rodrigues, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Kouame, Jefferson Ruan Pereira dos Santos oraz B. Chen. Trener Seo Jung-Won ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy Shenyang Urban gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shenyang Urban to spotkanie z Qingdao Jonoon, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:35 na obiekcie Qingdao Youth Football Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shenyang Urban?
Ostatni mecz Shenyang Urban to remis z Wuhan Three Towns 1:1 w Chinese Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Chen, Leautey. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shenyang Urban w tym sezonie?
Bilans Shenyang Urban w tym sezonie to 27 meczów i wynik 7-5-15 przy 35 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shenyang Urban w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Shenyang Urban w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Shenyang Urban
Shenyang Urban terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:35
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
Qingdao Youth Football Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 09:30
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
Wuhua Olympic Sports Center Huitang Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 08:30
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Yuanshen Sports Centre Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Shenyang Urban gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shenyang Urban to spotkanie z Qingdao Jonoon, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:35 na obiekcie Qingdao Youth Football Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Shenyang Urban w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Shenyang Urban w sezonie 2026.
Forma i bramki Shenyang Urban w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shenyang Urban wyniki
Shenyang Urban ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 27 meczów, ze średnią 0,63 punktu. W pozostałych ustawieniach Shenyang Urban zdobywa 1,11 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shenyang Urban?
Ostatni mecz Shenyang Urban to remis z Wuhan Three Towns 1:1 w Chinese Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Chen, Leautey. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shenyang Urban – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje Shenyang Urban w sezonie 2026.
Miejsce Shenyang Urban w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Shenyang Urban w tabeli Chinese Super League?
Shenyang Urban zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 26 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 26 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Shenyang Urban w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Shenyang Urban na tle ligi w sezonie 2026.
Shenyang Urban na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 9,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,78
- Czyste konta 7%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 23,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Shenyang Urban
-
Jefferson Ruan Pereira dos Santos 10
-
Guy Mbenza 9
-
Takahiro Kunimoto 6
-
Ange Samuel Kouame 3
-
Tian Yuda 2
-
Chen Binbin 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shenyang Urban i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shenyang Urban to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Shenyang Urban i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 6-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 1-4-14 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 1-1-5 |
| Przegrywał do przerwy | 15 | 1-4-10 |
Gdy Shenyang Urban otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Shenyang Urban
86% bramek Shenyang Urban pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shenyang Urban zdobywa w sezonie średnio 0,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Shenyang Urban
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Shenyang Urban, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Shenyang Urban
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 74%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 37%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 7%
W 63% meczów Shenyang Urban padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Shenyang Urban – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 12,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Shenyang Urban fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 12,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shenyang Urban, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shenyang Urban zdobywa 1,43 punktu na mecz wobec 0,46 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Shenyang Urban ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Shenyang Urban, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 27 meczów.
Shenyang Urban – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Shenyang Urban oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Shenyang Urban – posiadanie piłki
- U siebie 50,6%
- Na wyjeździe 54,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 27
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 27 meczów. Średnio Shenyang Urban utrzymuje przy piłce 52,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Shenyang Urban – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 20,2
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 47%
Shenyang Urban wymienia średnio 414 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
Shenyang Urban – czyste konta
- U siebie 1 z 14
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,78
- Bez straty do przerwy 37%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Shenyang Urban to 7% meczów sezonu (2 z 27), z czego 1 w 14 meczach u siebie.
Shenyang Urban – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 59%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Shenyang Urban wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 59% spotkań.
Shenyang Urban – kartki
- Żółte kartki 53
- Pow. 3,5 kartki w meczu 52%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 11%
Shenyang Urban ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Shenyang Urban – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Shenyang Urban według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 1-1-8 | 0,40 | 0,60 | 2,20 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 4-1-5 | 1,30 | 1,70 | 1,30 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 2-3-2 | 1,29 | 1,71 | 1,86 |
Najwięcej punktów na mecz Shenyang Urban zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Shenyang Urban na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,36 1,46 | 1,50 1,23 | 1,43 0,92 |
|
13.
|
1,31 1,21 | 1,23 1,36 | 1,00 1,71 |
|
14.
|
1,43 0,46 | 1,71 0,85 | 1,64 1,92 |
|
15.
|
1,31 0,71 | 1,38 1,57 | 1,23 2,21 |
|
16.
|
1,31 0,29 | 1,38 1,14 | 1,69 2,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Shenyang Urban
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shenyang Urban w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hangzhou Greentown - Shenyang Urban 0:5 Chinese Super League, 24.05.2026
- Najwyższa porażka Yunnan Yukun - Shenyang Urban 5:0 Chinese Super League, 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Shenyang Urban - Henan Jianye 4:4, Chinese Super League, 23.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Kunimoto, Shenyang Urban - SHANGHAI SIPG 3:2, Chinese Super League, 29.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Kunimoto, Shenyang Urban - Tianjin Teda 3:0, Chinese Super League, 21.03.2026
Jakie statystyki ma Shenyang Urban w tym sezonie?
Bilans Shenyang Urban w tym sezonie to 27 meczów i wynik 7-5-15 przy 35 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shenyang Urban – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shenyang Urban w sezonie 2026.
Przewidywany skład Shenyang Urban 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Shenyang Urban
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 47 |
|
26 | Brazylia | 3 mln € | 1,2 mln € | 25 | 93% | 10 | 2 | 2 129' | 9 | 2 | |||||||
| 9 |
|
26 | DR Konga | 1,8 mln € | 110 tys. € | 22 | 81% | 9 | 1 | 1 688' | 0 | 1 | |||||||
| 7 |
|
29 | Tajwan | 700 tys. € | – | 27 | 100% | 3 | 3 | 2 032' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Chiny | 175 tys. € | – | 27 | 100% | 1 | 3 | 1 437' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Chiny | 50 tys. € | – | 21 | 78% | 1 | 2 | 622' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Chiny | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 1 | 102' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Chiny | 0 € | – | 8 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Japonia | 1 mln € | 174 tys. € | 26 | 96% | 6 | 3 | 2 146' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Brazylia | 600 tys. € | 179 tys. € | 25 | 93% | 0 | 1 | 2 050' | 6 | 0 | |||||||
| 18 |
|
37 | Chiny | 25 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 1 | 2 133' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Chiny | 300 tys. € | – | 24 | 89% | 1 | 1 | 1 305' | 5 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
24 | Chiny | 50 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 1 | 148' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
35 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 223' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
31 | Chiny | 150 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 2 165' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Chiny | 175 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 0 | 1 350' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
26 | Chiny | 200 tys. € | – | 27 | 100% | 1 | 0 | 1 126' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 1 | 889' | 4 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 1 | 603' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
18 | Chiny | – | – | 19 | 70% | 1 | 0 | 726' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
35 | Chiny | 25 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 331' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Chiny | 25 tys. € | – | 19 | 70% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
19 | Chiny | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | Chiny | – | – | 6 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
29 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 1 620' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | Chiny | 75 tys. € | – | 18 | 67% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Chiny | – | – | 6 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Shenyang Urban
8,7 mln €
śr. 335 tys. € / zawodnika
Ile Shenyang Urban wydaje na pensje
1,6 mln € rocznie
śr. 63 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Chiny (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shenyang Urban w sezonie 2026
Shenyang Urban wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Shenyang Urban
Jak wygląda skład Shenyang Urban?
W wyjściowym ustawieniu Shenyang Urban między słupkami staje Y. Zhang, a linię obrony najczęściej tworzą D. Mawlanyaz, H. Li oraz M. Yuan. W środku pola grają T. Kunimoto, D. Yan, T. Li oraz Luis Antonio Ferreira Rodrigues, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Kouame, Jefferson Ruan Pereira dos Santos oraz B. Chen. Trener Seo Jung-Won ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Shenyang Urban – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shenyang Urban w sezonie 2026.
Shenyang Urban transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 26 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Sie 2026 |
|
Szwecja | 26 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Chiny | 25 |
|
45 tys. € | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 20 | – | za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Chiny | 26 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Shenyang Urban
Shenyang Urban bilans transferowy
- -1,7 mln € 2026
- 0 € 2025
- -150 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Shenyang Urban
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shenyang Urban w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shenyang Urban trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 1,8 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 45 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pavle Vagic z Hammarby FF za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Tian Ziyi do Changchun Yatai za 45 tys. €.
Shenyang Urban – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Shenyang Urban? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shenyang Urban?
Klub piłkarski Shenyang Urban zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chin.