Forma w lidze
Shanghai Shenhua w tabeli
8. miejsce / 34 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Strata do 1. miejsca: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
23 pkt
34:25 bramki
2,43 gola/mecz
21 pkt
25:22 bramki
1,92 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Shanghai Shenhua
Wartość drużyny: 11,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 19 bramek | Brazylia | 30 | napastnik | 27 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 10 asyst | Chiny | 28 | pomocnik | 26 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,56 średnia ocena | Senegal | 28 | napastnik | 7 | 2 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2430 minut | Chiny | 26 | bramkarz | 27 | 225 tys. € |
Przewidywany skład Shanghai Shenhua 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Shanghai Shenhua w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 52 |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 43 |
| ··· | |||||||
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 36 |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 34 |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | 32 |
Wyniki Shanghai Shenhua
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Shanghai Shenhua
7
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League, 26. kolejka
|
|
|
01 Wrz Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shanghai Shenhua
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
Terminarz Shanghai Shenhua
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Wuhan Three Towns
Shanghai Shenhua
Chinese Super League, 28. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:30
|
Sichuan Jiuniu
Shanghai Shenhua
Chinese Super League, 29. kolejka
|
|
|
08 Lis 08:30
|
Shanghai Shenhua
Qingdao Youth Island
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Shanghai Shenhua
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Shanghai Shenhua to klub piłkarski z Chin występujący w Chinese Super League. Swoim domowym obiektem jest Shanghai Stadium, który może pomieścić 56 842 widzów. Zespół prowadzi Vladan Milojevic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 11,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shanghai Shenhua?
Klub piłkarski Shanghai Shenhua zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Chin oraz Puchar Chin. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Chin oraz Puchar Królowej Tajlandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shanghai Shenhua w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shanghai Shenhua trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 939 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Makhtar Gueye z Blackburn za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Bao Yaxiong do Yunnan Yukun za 485 tys. €.
Które miejsce zajmuje Shanghai Shenhua w tabeli Chinese Super League?
Shanghai Shenhua zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 34 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 18 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Shanghai Shenhua?
W wyjściowym ustawieniu Shanghai Shenhua między słupkami staje Q. Xue, a linię obrony najczęściej tworzą Z. Yang, W. Manafa, C. Zhu oraz S. Li. W środku pola grają H. Xu, T. Gao, H. Wang, X. Wu oraz J. Teixeira, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Asue. Trener Vladan Milojevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Kiedy Shanghai Shenhua gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shanghai Shenhua to spotkanie z Wuhan Three Towns, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Wuhan Sports Center Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shanghai Shenhua?
Ostatni mecz Shanghai Shenhua to wygrana z Yunnan Yukun 7:1 w Chinese Super League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Da Silva, Bomfim de Jesus, Xie, Jin, Da Silva, Wang, Da Silva oraz Liu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shanghai Shenhua w tym sezonie?
Bilans Shanghai Shenhua w tym sezonie to 27 meczów i wynik 13-5-9 przy 59 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shanghai Shenhua w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Shanghai Shenhua w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Shanghai Shenhua
Shanghai Shenhua terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
Wuhan Sports Center Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 09:30
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
Wuhua Hengpi Football Town Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 08:30
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
Shanghai Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Shanghai Shenhua gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shanghai Shenhua to spotkanie z Wuhan Three Towns, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Wuhan Sports Center Stadium w ramach Chinese Super League (28. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Shanghai Shenhua w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Shanghai Shenhua w sezonie 2026.
Forma i bramki Shanghai Shenhua w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shanghai Shenhua wyniki
Shanghai Shenhua ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 27 z 27 meczów, ze średnią 1,63 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shanghai Shenhua?
Ostatni mecz Shanghai Shenhua to wygrana z Yunnan Yukun 7:1 w Chinese Super League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Da Silva, Bomfim de Jesus, Xie, Jin, Da Silva, Wang, Da Silva oraz Liu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shanghai Shenhua – tabela Chinese Super League
Jakie miejsce w tabeli Chinese Super League zajmuje Shanghai Shenhua w sezonie 2026.
Miejsce Shanghai Shenhua w tabeli Chinese Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chengdu Better City
|
27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | 20 | 52 | |
2
|
Dalian Zhixing
|
27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | |
3
|
Beijing Guoan
|
27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | 19 | 41 | |
4
|
Shandong Luneng
|
27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | 3 | 38 | |
5
|
Yunnan Yukun
|
27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | |
6
|
Qingdao Youth Island
|
27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | |
7
|
SHANGHAI SIPG
|
27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | 9 | 36 | |
8
|
Shanghai Shenhua
|
27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | 12 | 34 | |
9
|
Chongqing Tongliang Long
|
27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | |
10
|
Hangzhou Greentown
|
27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 31 | |
11
|
Sichuan Jiuniu
|
27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Tianjin Teda
|
27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | 5 | 28 | |
13
|
Henan Jianye
|
27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 28 | |
14
|
Shenyang Urban
|
27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | |
15
|
Wuhan Three Towns
|
27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 22 | |
16
|
Qingdao Jonoon
|
27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dalian Zhixing
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 7 | 28 | |
| 2 |
Chengdu Better City
|
14 | 8 | 3 | 3 | 31:15 | 16 | 27 | |
| 3 |
Yunnan Yukun
|
13 | 8 | 2 | 3 | 31:19 | 12 | 26 | |
| 4 |
Shandong Luneng
|
13 | 7 | 4 | 2 | 29:18 | 11 | 25 | |
| 5 |
Hangzhou Greentown
|
14 | 7 | 3 | 4 | 30:22 | 8 | 24 | |
| 6 |
Qingdao Youth Island
|
14 | 5 | 8 | 1 | 17:13 | 4 | 23 | |
| 7 |
Shanghai Shenhua
|
14 | 7 | 2 | 5 | 34:25 | 9 | 23 | |
| 8 |
Beijing Guoan
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:18 | 9 | 22 | |
| 9 |
Sichuan Jiuniu
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:19 | 6 | 21 | |
| 10 |
SHANGHAI SIPG
|
13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 11 |
Shenyang Urban
|
14 | 6 | 2 | 6 | 24:23 | 1 | 20 | |
| 12 |
Tianjin Teda
|
14 | 5 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 19 | |
| 13 |
Chongqing Tongliang Long
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:18 | 0 | 18 | |
| 14 |
Henan Jianye
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | 3 | 17 | |
| 15 |
Wuhan Three Towns
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chengdu Better City
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:16 | 4 | 25 | |
| 2 |
Beijing Guoan
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 3 |
SHANGHAI SIPG
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 4 |
Shanghai Shenhua
|
13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 5 |
Shandong Luneng
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | 19 | |
| 6 |
Tianjin Teda
|
13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 19 | |
| 7 |
Henan Jianye
|
14 | 4 | 5 | 5 | 19:24 | -5 | 17 | |
| 8 |
Dalian Zhixing
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:26 | -7 | 15 | |
| 9 |
Qingdao Youth Island
|
13 | 3 | 6 | 4 | 14:23 | -9 | 15 | |
| 10 |
Chongqing Tongliang Long
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:15 | -5 | 14 | |
| 11 |
Yunnan Yukun
|
14 | 3 | 3 | 8 | 24:39 | -15 | 12 | |
| 12 |
Hangzhou Greentown
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:25 | -8 | 12 | |
| 13 |
Wuhan Three Towns
|
14 | 1 | 7 | 6 | 22:31 | -9 | 10 | |
| 14 |
Sichuan Jiuniu
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | -17 | 8 | |
| 15 |
Shenyang Urban
|
13 | 1 | 3 | 9 | 11:25 | -14 | 6 | |
| 16 |
Qingdao Jonoon
|
14 | 1 | 1 | 12 | 16:34 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Shanghai Shenhua w tabeli Chinese Super League?
Shanghai Shenhua zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Chinese Super League z dorobkiem 34 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Chengdu Better City wynosi 18 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Shanghai Shenhua w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Shanghai Shenhua na tle ligi w sezonie 2026.
Shanghai Shenhua na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,1
- Strzały celne / mecz 6,3
- Asysty / mecz 1,52
- Udane dryblingi / mecz 7,5
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,74
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 17,1
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 24,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,2
Strzelcy Shanghai Shenhua
-
Rafael Ratao 19
-
Luis Asue 7
-
Wu Xi 6
-
Makhtar Gueye 5
-
Zhu Chenjie 4
-
Shinichi Chan 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shanghai Shenhua i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shanghai Shenhua to 61–75 minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Po przerwie pada 56% bramek Shanghai Shenhua.Przebieg meczu Shanghai Shenhua i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 8-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 5-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 7-2-2 |
| Remis do przerwy | 8 | 5-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-2-5 |
Gdy Shanghai Shenhua otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Shanghai Shenhua
90% bramek Shanghai Shenhua pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shanghai Shenhua zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Shanghai Shenhua
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Shanghai Shenhua, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Shanghai Shenhua wygra mecz Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Shanghai Shenhua
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 59%
- Powyżej 4,5 37%
- Powyżej 5,5 11%
W 70% meczów Shanghai Shenhua padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Shanghai Shenhua.Shanghai Shenhua – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Shanghai Shenhua fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shanghai Shenhua, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shanghai Shenhua zdobywa 1,64 punktu na mecz wobec 1,62 na wyjeździe.
Shanghai Shenhua wygra mecz Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua zdobywa u siebie 55% możliwych punktów, na wyjeździe 54%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Shanghai Shenhua ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Shanghai Shenhua, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 27 meczów.
Shanghai Shenhua wygra drugą połowę meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Drugą połowę Shanghai Shenhua wygrywał w 11 z 27 meczów.Shanghai Shenhua – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Shanghai Shenhua oddaje 12,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua oddaje 12,1 strzałów na mecz.Shanghai Shenhua – posiadanie piłki
- U siebie 53,1%
- Na wyjeździe 46,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 27
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 27 meczów. Średnio Shanghai Shenhua utrzymuje przy piłce 49,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Shanghai Shenhua wygra mecz Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua utrzymuje średnio 49,9% posiadania piłki.Shanghai Shenhua – podania
- Kluczowe / mecz 12,0
- Dośrodkowania / mecz 22,0
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 48%
Shanghai Shenhua wymienia średnio 401 podań na mecz przy celności 82%, z czego 12,0 to podania kluczowe.
Shanghai Shenhua – czyste konta
- U siebie 2 z 14
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,74
- Bez straty do przerwy 37%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Shanghai Shenhua to 15% meczów sezonu (4 z 27), z czego 2 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wuhan Three Towns - Shanghai Shenhua Czyste konto Shanghai Shenhua zachowuje w 15% meczów.Shanghai Shenhua – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 93%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 59%
- Rożne u siebie / mecz 7,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Shanghai Shenhua wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Shanghai Shenhua – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 48%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 30%
Shanghai Shenhua ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Shanghai Shenhua – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Shanghai Shenhua według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 4-1-5 | 1,30 | 2,70 | 2,40 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 3-3-2 | 1,50 | 1,63 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 6-1-2 | 2,11 | 2,11 | 1,22 |
Najwięcej punktów na mecz Shanghai Shenhua zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Shanghai Shenhua na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,64 1,15 | 1,21 1,08 | 0,93 1,77 |
|
7.
|
1,54 1,50 | 1,62 1,64 | 1,00 1,57 |
|
8.
|
1,64 1,62 | 2,43 1,92 | 1,79 1,69 |
|
9.
|
1,29 1,08 | 1,29 0,77 | 1,29 1,15 |
|
10.
|
1,71 0,92 | 2,14 1,31 | 1,57 1,92 |
Ciekawe rekordy w meczach Shanghai Shenhua
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shanghai Shenhua w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Shanghai Shenhua - Yunnan Yukun 7:1 Chinese Super League, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 4:1 Chinese Super League, 5.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Chengdu Better City - Shanghai Shenhua 4:5, Chinese Super League, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Wu, Qingdao Youth Island - Shanghai Shenhua 2:2, Chinese Super League, 30.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Da Silva, Tianjin Teda - Shanghai Shenhua 2:3, Chinese Super League, 5.04.2026
Jakie statystyki ma Shanghai Shenhua w tym sezonie?
Bilans Shanghai Shenhua w tym sezonie to 27 meczów i wynik 13-5-9 przy 59 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shanghai Shenhua – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shanghai Shenhua w sezonie 2026.
Przewidywany skład Shanghai Shenhua 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Shanghai Shenhua
-
Shinichi Chan Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 43 dniopuszczone: 4 mecze
-
Li Songyi Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 45 dni
-
Li Ke Pomocnik Rana pauzuje od 135 dniopuszczone: 16 meczów
-
Liu Chengyu Napastnik Rana pauzuje od 138 dniopuszczone: 14 meczów
-
Makhtar Gueye Napastnik Zerwanie ścięgna Achillesa pauzuje od 165 dniopuszczone: 22 mecze
-
Jiang Shenglong Obrońca Uraz pauzuje od 222 dni
Kadra Shanghai Shenhua
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
28 | Senegal | 2 mln € | 616 tys. € | 7 | 26% | 5 | 2 | 536' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Gwinea Równikowa | 1,5 mln € | 320 tys. € | 12 | 44% | 7 | 5 | 997' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Brazylia | 3 mln € | 313 tys. € | 27 | 100% | 19 | 1 | 2 341' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 4 | 1 007' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
20 | Chiny | 275 tys. € | – | 16 | 59% | 1 | 0 | 424' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
28 | Chiny | 700 tys. € | – | 26 | 96% | 1 | 10 | 1 799' | 6 | 0 | |||||||
| 15 |
|
37 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 96% | 6 | 3 | 2 273' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Portugalia | 700 tys. € | 204 tys. € | 19 | 70% | 3 | 6 | 1 154' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
26 | Chiny | 300 tys. € | – | 27 | 100% | 1 | 1 | 1 807' | 2 | 0 | |||||||
| 43 |
|
20 | Chiny | 250 tys. € | – | 17 | 63% | 1 | 0 | 493' | 3 | 2 | |||||||
| 21 |
|
27 | Chiny | 350 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 1 | 775' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Chiny | 100 tys. € | 310 tys. € | 7 | 26% | 0 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
22 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Chiny | 1 mln € | – | 27 | 100% | 4 | 2 | 2 405' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Hong-Kong | 850 tys. € | – | 26 | 96% | 3 | 2 | 2 263' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
32 | Portugalia | 800 tys. € | 620 tys. € | 23 | 85% | 0 | 4 | 2 028' | 0 | 1 | |||||||
| 3 |
|
24 | Chiny | 350 tys. € | – | 20 | 74% | 2 | 0 | 1 323' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 668' | 7 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Chiny | 50 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 0 | 576' | 2 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
19 | Chiny | 75 tys. € | – | 21 | 78% | 0 | 0 | 461' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Chiny | 150 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 438' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
25 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 122' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Chiny | 700 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Chiny | 75 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
20 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
![]() |
21 | Chiny | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Chiny | 225 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 2 430' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
28 | Chiny | 300 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
18 | Chiny | – | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
17 | Chiny | – | – | 3 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Shanghai Shenhua
14,2 mln €
śr. 456 tys. € / zawodnika
Ile Shanghai Shenhua wydaje na pensje
2,4 mln € rocznie
śr. 77 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Chiny (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shanghai Shenhua w sezonie 2026
Shanghai Shenhua wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Shanghai Shenhua
Jak wygląda skład Shanghai Shenhua?
W wyjściowym ustawieniu Shanghai Shenhua między słupkami staje Q. Xue, a linię obrony najczęściej tworzą Z. Yang, W. Manafa, C. Zhu oraz S. Li. W środku pola grają H. Xu, T. Gao, H. Wang, X. Wu oraz J. Teixeira, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Asue. Trener Vladan Milojevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chinese Super League i pucharach.
Shanghai Shenhua – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shanghai Shenhua w sezonie 2026.
Shanghai Shenhua transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 18 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
za darmo | |
| 22 Cze 2026 |
|
Chiny | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Cze 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
12 tys. € | |
| 20 Cze 2026 |
|
Chiny | 18 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Shanghai Shenhua
Shanghai Shenhua bilans transferowy
- -211 tys. € 2026
- -3,8 mln € 2025
- -495 tys. € 2024
- +215 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Shanghai Shenhua
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shanghai Shenhua w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shanghai Shenhua trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 939 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Makhtar Gueye z Blackburn za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Bao Yaxiong do Yunnan Yukun za 485 tys. €.
Shanghai Shenhua – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Shanghai Shenhua? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shanghai Shenhua?
Klub piłkarski Shanghai Shenhua zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Chin oraz Puchar Chin. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Chin oraz Puchar Królowej Tajlandii.
