Zhijian Xuan jest piłkarzem występującym obecnie w Sichuan Jiuniu. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Xuan Zhijian
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Xuan Zhijian w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Xuan Zhijian wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.87, a skuteczność strzałów to 0,0%. Xuan Zhijian oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Xuan Zhijian w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Xuan Zhijian rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 25 meczów, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 2 052 minuty. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Xuan Zhijian
Pierwszy transfer Xuan Zhijian w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Changchun Yatai do Sichuan Jiuniu za 730 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Xuan Zhijian?
Xuan Zhijian najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Xuan Zhijian?
Wycena 21-letniego Xuan Zhijian według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Xuan Zhijian?
Xuan Zhijian urodził się 28 października 2005, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Xuan Zhijian – statystyki
Szczegółowe statystyki Xuan Zhijian w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sichuan Jiuniu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Zhijian Xuan vs. inni
Jakie statystyki ma Xuan Zhijian w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Xuan Zhijian wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.87, a skuteczność strzałów to 0,0%. Xuan Zhijian oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Xuan Zhijian – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Xuan Zhijian w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
2:1 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 27. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
05 Wrz
Koniec
|
Chinese Super League, 26. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Chinese Super League, 25. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Chinese Super League, 24. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Chinese Super League, 23. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Sie
Koniec
|
Chinese Super League, 22. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Sie
Koniec
|
Chinese Super League, 21. kolejka
|
2:0 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Lip
Koniec
|
Chinese Super League, 20. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Lip
Karne
|
Puchar Chin, 1/8 finału
|
1:1 | 71' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Xuan Zhijian w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Xuan Zhijian rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 25 meczów, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 2 052 minuty. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Xuan Zhijian – transfery
W trakcie kariery Xuan Zhijian zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 730 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sichuan Jiuniu 2026 – obecnie
-
Changchun Yatai 2025 – 2026
-
Changchun Yatai U20 2024 – 2025

-
Yanbian Longding 2024 – 2024
-
Changchun Yatai U20 do 2024

Historia transferów Xuan Zhijian
Pierwszy transfer Xuan Zhijian w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Changchun Yatai do Sichuan Jiuniu za 730 tysięcy euro.
Xuan Zhijian – forma
W ostatnich 5 meczach Xuan Zhijian zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Xuan Zhijian ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Xuan Zhijian ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.34 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Xuan Zhijian?
Xuan Zhijian jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.87). Jego dyspozycja słabnie.
Xuan Zhijian – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Xuan Zhijian wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Xuan Zhijian na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Xuan Zhijian?
Wycena Xuan Zhijian wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Xuan Zhijian wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 10 tys. €.