Miao Tang jest piłkarzem występującym obecnie w Sichuan Jiuniu. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Tang Miao
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Tang Miao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tang Miao wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tang Miao oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tang Miao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tang Miao rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 11 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz, a w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 462 minuty. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Tang Miao
Pierwszy transfer Tang Miao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Chengdu Better City do Yunnan Yukun za 71,6 tysiąca euro.
Czy Tang Miao ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Tang Miao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tang Miao to zerwanie łąkotki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 334 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Tang Miao?
Tang Miao najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tang Miao?
Wycena 36-letniego Tang Miao według stanu na czerwiec 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 525 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tang Miao?
Tang Miao urodził się 16 października 1990 w Dalian, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Tang Miao – statystyki
Szczegółowe statystyki Tang Miao w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sichuan Jiuniu oraz reprezentacja Chin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Miao Tang vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Tang Miao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tang Miao wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tang Miao oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Tang Miao – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tang Miao w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Tang Miao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tang Miao rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 11 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz, a w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 462 minuty. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Tang Miao – transfery
W trakcie kariery Tang Miao zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 72 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sichuan Jiuniu 2026 – obecnie
-
Yunnan Yukun 2025 – 2026
-
Chengdu Better City 2023 – 2025
-
Guangzhou City(2011-2023) 2010 – 2023

-
Beijing Guoan 2008 – 2010
-
Beijing Guoan Talent do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Tang Miao
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 15.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 14.07.2025 |
|
72 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 03.04.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Tang Miao
Pierwszy transfer Tang Miao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Chengdu Better City do Yunnan Yukun za 71,6 tysiąca euro.
Tang Miao – forma
W ostatnich 5 meczach Tang Miao zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Tang Miao i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Shenyang Urban
1
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Chongqing Tongliang Long
0
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Sichuan Jiuniu
3
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lip
Karne
|
SHANGHAI SIPG
(4)
1
Sichuan Jiuniu
(3)
1
Puchar Chin, 1/8 finału
|
107'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 19. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Shandong Luneng
4
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 18. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 14. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
0
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 8. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Yunnan Yukun
0
Tianjin Teda
3
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Shandong Luneng
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Changchun Yatai
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chengdu Better City
5
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
7
Yunnan Yukun
0
Puchar Chin, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Qingdao Jonoon
5
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Shanghai Shenhua
4
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Guangzhou E-Power
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Chengdu Better City
5
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Chengdu Better City
3
Puchar Chin, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
3
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 14. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Chengdu Better City
3
Chinese Super League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Shandong Luneng
0
Chengdu Better City
3
Chinese Super League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Chengdu Better City
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Nanjing City
1
Chengdu Better City
2
Puchar Chin
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Nantong Zhiyun
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Karne
|
![]()
Shanghai Mitsubishi Heavy Industries Fly
(3)
1
Chengdu Better City
(4)
1
Puchar Chin
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Shandong Luneng
1
Chinese Super League, 8. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
3
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Chengdu Better City
3
Chinese Super League, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Nantong Zhiyun
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Chengdu Better City
3
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Chengdu Better City
3
Chinese Super League
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Chengdu Better City
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Nantong Zhiyun
0
Chengdu Better City
2
Chinese Super League
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
4
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Meizhou Kejia
3
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Cze
Karne
|
Chongqing Tongliang Long
(4)
0
Chengdu Better City
(2)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Nantong Zhiyun
0
Chinese Super League
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Chinese Super League
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Gru
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Tianjin Teda
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Chengdu Better City
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Meizhou Kejia
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
5
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Shandong Luneng
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Chiny
2
Filipiny
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Guam
0
Chiny
7
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
Chinese Super League
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
5
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Beijing Guoan
4
Chinese Super League
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Tianjin Teda
4
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
![]()
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
4
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lip
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
98'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Changchun Yatai
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
SHANGHAI SIPG
5
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
4
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
4
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Lip
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
31 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lip
Koniec
|
![]()
Yanbian(1994-2019)
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
4
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
3
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Shanghai Shenhua
5
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Chinese Super League
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 |
W ostatnich 5 meczach Tang Miao 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Tang Miao 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Tang Miao?
Tang Miao jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.55). Jego dyspozycja słabnie.
Tang Miao – kontuzje
W trakcie kariery Tang Miao zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tang Miao
- Zerwanie łąkotki 04.08.21 – 03.07.22 (334 dni) opuszczone: 9 meczów
Czy Tang Miao ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Tang Miao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tang Miao to zerwanie łąkotki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 334 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tang Miao – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tang Miao wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tang Miao na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tang Miao
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 35 |
|
25 tys. € |
| 16.12.2025 | 35 |
|
50 tys. € |
| 18.06.2025 | 34 |
|
50 tys. € |
| 10.12.2024 | 34 |
|
50 tys. € |
| 03.06.2024 | 33 |
|
75 tys. € |
| 13.12.2023 | 33 |
|
75 tys. € |
| 25.06.2023 | 32 |
|
100 tys. € |
| 12.01.2023 | 32 | 150 tys. € | |
| 27.05.2022 | 31 | 275 tys. € | |
| 16.01.2022 | 31 | 350 tys. € | |
| 22.08.2021 | 30 | 400 tys. € | |
| 25.12.2020 | 30 | 375 tys. € | |
| 07.04.2020 | 29 | 400 tys. € | |
| 26.12.2019 | 29 | 500 tys. € | |
| 04.09.2019 | 28 | 525 tys. € | |
| 08.12.2018 | 28 | 450 tys. € | |
| 04.06.2018 | 27 | 425 tys. € | |
| 30.11.2017 | 27 | 400 tys. € | |
| 18.06.2017 | 26 | 325 tys. € | |
| 04.03.2017 | 26 | 175 tys. € | |
| 19.11.2016 | 26 | 175 tys. € | |
| 19.06.2016 | 25 | 150 tys. € | |
| 31.10.2015 | 25 | 150 tys. € | |
| 04.06.2015 | 24 | 200 tys. € | |
| 03.11.2014 | 24 | 300 tys. € | |
| 16.04.2014 | 23 | 250 tys. € | |
| 13.05.2013 | 22 | 225 tys. € | |
| 05.05.2013 | 22 | 250 tys. € | |
| 07.06.2012 | 21 | 325 tys. € | |
| 28.03.2012 | 21 | 150 tys. € | |
| 25.05.2010 | 19 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tang Miao?
Wycena Tang Miao wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Tang Miao wyceniano na 525 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.