Mingyang Yang jest piłkarzem występującym obecnie w Chengdu Better City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Yang Mingyang
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
09:30
|
Chengdu Better City
0
Dalian Zhixing
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Chinese Super League, 29. kolejka | |||||||
|
18 Paź
14:00
|
SHANGHAI SIPG
3
Chengdu Better City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Chinese Super League, 28. kolejka | |||||||
|
10 Paź
13:35
|
Chengdu Better City
0
Tianjin Teda
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Chinese Super League, 27. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Yang Mingyang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Yang Mingyang wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 7,1%. Yang Mingyang oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yang Mingyang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yang Mingyang rozegrał w barwach Chengdu Better City w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 402 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Yang Mingyang
Pierwszy transfer Yang Mingyang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Nantong Zhiyun do Chengdu Better City za 262,8 tysiąca euro.
Jakie trofea zdobył Yang Mingyang?
Yang Mingyang ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Yang Mingyang?
Yang Mingyang najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Yang Mingyang?
Wycena 31-letniego Yang Mingyang według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yang Mingyang?
Yang Mingyang urodził się 11 lipca 1995 w Basel w Szwajcarii, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Yang Mingyang - statystyki
Szczegółowe statystyki Yang Mingyang w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Chengdu Better City oraz reprezentacja Chin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Yang Mingyang
Mingyang Yang vs. inni
Atak
Obrona
Podania Yang Mingyang
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Yang Mingyang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Yang Mingyang wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 7,1%. Yang Mingyang oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Yang Mingyang - transfery
W trakcie kariery Yang Mingyang zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 263 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Chengdu Better City 2025 – obecnie
-
Nantong Zhiyun 2021 – 2025
-
Grasshopper 2020 – 2021
-
Wolves U21 2019 – 2020
-
FC Jumilla (- 2019) 2018 – 2019

-
Wolves U21 2017 – 2018
-
FC Winterthur 2017 – 2017
-
Lausanne 2013 – 2017
-
FC Lausanne-Sport U18 2012 – 2013

-
Neuchâtel Xamax FCS II 2011 – 2012

-
Fribourg-AFF Youth do 2011

Historia transferów Yang Mingyang
Pierwszy transfer Yang Mingyang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Nantong Zhiyun do Chengdu Better City za 262,8 tysiąca euro.
Yang Mingyang - forma
W ostatnich 5 meczach Yang Mingyang zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Yang Mingyang ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.37 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Yang Mingyang ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Yang Mingyang?
Yang Mingyang jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.37 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.57). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Yang Mingyang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yang Mingyang rozegrał w barwach Chengdu Better City w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 402 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Yang Mingyang - zarobki
Yang Mingyang gra w Chengdu Better City na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 80 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yang Mingyang w Chengdu Better City (2019/20)
| Rocznie | 80 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 7 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 220 € |
Yang Mingyang - trofea
W trakcie kariery Yang Mingyang zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Yang Mingyang?
Yang Mingyang zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Grasshopperze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii — 2 razy.
Yang Mingyang - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yang Mingyang wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yang Mingyang na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Yang Mingyang?
Wycena Yang Mingyang wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Yang Mingyang wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.