Yang Li jest piłkarzem występującym obecnie w Chengdu Better City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Li Yang
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
09:30
|
Chengdu Better City
0
Dalian Zhixing
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Chinese Super League, 29. kolejka | |||||||
|
18 Paź
14:00
|
SHANGHAI SIPG
3
Chengdu Better City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 28. kolejka | |||||||
|
10 Paź
13:35
|
Chengdu Better City
0
Tianjin Teda
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League, 27. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Li Yang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Li Yang wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Li Yang oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Li Yang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Li Yang rozegrał w barwach Chengdu Better City w Chinese Super League 25 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz oraz w AFC Champions League Elite 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Chin. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 353 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Li Yang?
Li Yang ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Li Yang?
Li Yang najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Li Yang?
Wycena 29-letniego Li Yang według stanu na czerwiec 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 225 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Li Yang?
Li Yang urodził się 22 lipca 1997, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Li Yang - statystyki
Szczegółowe statystyki Li Yang w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Chengdu Better City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Li Yang
Yang Li vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Li Yang
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Li Yang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Li Yang wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Li Yang oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Li Yang - transfery
W trakcie kariery Li Yang zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Chengdu Better City 2024 – obecnie
-
Wuhan Three Towns 2023 – 2024
-
Guangzhou FC(1993-2025) 2022 – 2023

-
Gondomar 2021 – 2022

-
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) 2021 – 2021

-
Gondomar 2020 – 2021

-
Vitoria Guimaraes U23 2019 – 2020

-
Shanghai Shenhua 2019 – 2019
-
Vitoria Guimaraes U23 2018 – 2019

-
SC Coimbrões 2017 – 2018

-
Gondomar SC B (-2024) do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Li Yang
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 19.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 03.04.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 14.04.2022 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 25.02.2021 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 07.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.07.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Li Yang - forma
W ostatnich 5 meczach Li Yang zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Li Yang i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
09:30
|
Chengdu Better City
0
Dalian Zhixing
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Chinese Super League, 29. kolejka | |||||||
|
18 Paź
14:00
|
SHANGHAI SIPG
3
Chengdu Better City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 28. kolejka | |||||||
|
10 Paź
13:35
|
Chengdu Better City
0
Tianjin Teda
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League, 27. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
13:35
|
Henan Jianye
0
Chengdu Better City
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League, 26. kolejka | |||||||
|
29 Sie
13:35
|
Chengdu Better City
2
Shenyang Urban
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Chinese Super League, 25. kolejka | |||||||
|
22 Sie
13:35
|
Chengdu Better City
4
Shanghai Shenhua
5
|
20' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Chinese Super League, 24. kolejka | |||||||
|
15 Sie
13:35
|
Hangzhou Greentown
2
Chengdu Better City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 23. kolejka | |||||||
|
08 Sie
14:00
|
Yunnan Yukun
1
Chengdu Better City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 22. kolejka | |||||||
|
01 Sie
14:00
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League, 21. kolejka | |||||||
|
26 Lip
13:35
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League, 20. kolejka | |||||||
|
21 Lip
14:00
|
Yunnan Yukun
(3)
3
Chengdu Better City
(2)
3
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Chin, 1/8 finału | |||||||
|
17 Lip
13:00
|
Qingdao Youth Island
1
Chengdu Better City
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League, 19. kolejka | |||||||
|
11 Lip
14:00
|
Chengdu Better City
1
Chongqing Tongliang Long
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 18. kolejka | |||||||
|
05 Lip
13:00
|
Qingdao Jonoon
1
Chengdu Better City
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League, 17. kolejka | |||||||
|
27 Cze
13:35
|
Sichuan Jiuniu
2
Chengdu Better City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 16. kolejka | |||||||
|
15 Maj
13:35
|
Tianjin Teda
1
Chengdu Better City
2
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League, 12. kolejka | |||||||
|
09 Maj
14:00
|
Chengdu Better City
3
Henan Jianye
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Chinese Super League, 11. kolejka | |||||||
|
05 Maj
13:35
|
Shenyang Urban
0
Chengdu Better City
1
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Chinese Super League, 10. kolejka | |||||||
|
01 Maj
14:00
|
Shanghai Shenhua
2
Chengdu Better City
3
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Chinese Super League, 9. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
13:00
|
Chengdu Better City
4
Hangzhou Greentown
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Chinese Super League, 8. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
14:00
|
Wuhan Three Towns
0
Chengdu Better City
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Chinese Super League, 6. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
13:35
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League, 5. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
13:35
|
Chengdu Better City
5
Qingdao Youth Island
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League, 4. kolejka | |||||||
|
21 Mar
12:35
|
Chongqing Tongliang Long
3
Chengdu Better City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 3. kolejka | |||||||
|
15 Mar
12:35
|
Chengdu Better City
1
Qingdao Jonoon
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Chinese Super League, 2. kolejka | |||||||
|
06 Mar
12:35
|
Chengdu Better City
5
Sichuan Jiuniu
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League, 1. kolejka | |||||||
|
17 Lut
11:00
|
Machida Zelvia
3
Chengdu Better City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 8. runda | |||||||
|
10 Lut
13:15
|
Chengdu Better City
0
Buriram United
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 7. runda | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Vissel Kobe
2
Chengdu Better City
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 6. runda | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Chengdu Better City
1
Sanfrecce Hiroshima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 5. runda | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Sichuan Jiuniu
1
Chengdu Better City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 30. kolejka | |||||||
|
04 Lis
2025
|
FC Seoul
0
Chengdu Better City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Qingdao Youth Island
2
Chengdu Better City
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2025, 28. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2025
|
Chengdu Better City
0
Johor Darul Takzim FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Chengdu Better City
3
Meizhou Kejia
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2025, 27. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Chengdu Better City
1
Gangwon FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Hangzhou Greentown
3
Chengdu Better City
3
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 26. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
Shanghai Shenhua
1
Chengdu Better City
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 25. kolejka | |||||||
|
17 Wrz
2025
|
Ulsan Hyundai FC
2
Chengdu Better City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Chengdu Better City
1
Changchun Yatai
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| Chinese Super League 2025, 24. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Chengdu Better City
4
SHANGHAI SIPG
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Chinese Super League 2025, 23. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Yunnan Yukun
1
Chengdu Better City
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2025, 22. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Chengdu Better City
(3)
0
Henan Jianye
(4)
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Chin 2024/2025, półfinał | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Chengdu Better City
0
Qingdao Jonoon
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 21. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Chengdu Better City
3
Bangkok United
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| AFC Champions League Elite 2025/2026, 1. runda wstepna | |||||||
|
08 Sie
2025
|
Dalian Zhixing
0
Chengdu Better City
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 20. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Chengdu Better City
2
Shandong Luneng
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2025, 19. kolejka | |||||||
|
26 Lip
2025
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Chinese Super League 2025, 18. kolejka | |||||||
|
23 Lip
2025
|
Qingdao Jonoon
1
Chengdu Better City
2
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Chin 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
18 Lip
2025
|
Tianjin Teda
2
Chengdu Better City
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 17. kolejka | |||||||
|
29 Cze
2025
|
Wuhan Three Towns
2
Chengdu Better City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 16. kolejka | |||||||
|
25 Cze
2025
|
Chengdu Better City
5
Sichuan Jiuniu
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 15. kolejka | |||||||
|
20 Cze
2025
|
Shandong Luneng
1
Chengdu Better City
3
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
14 Cze
2025
|
Henan Jianye
3
Chengdu Better City
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 14. kolejka | |||||||
|
21 Maj
2025
|
Guangxi Baoyun
0
Chengdu Better City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
17 Maj
2025
|
Chengdu Better City
1
Qingdao Youth Island
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 13. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Meizhou Kejia
0
Chengdu Better City
4
|
67' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.5 | ||
| Chinese Super League 2025, 12. kolejka | |||||||
|
05 Maj
2025
|
Chengdu Better City
2
Hangzhou Greentown
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 11. kolejka | |||||||
|
02 Maj
2025
|
Chengdu Better City
1
Shanghai Shenhua
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 10. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Changchun Yatai
1
Chengdu Better City
2
|
85' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2025, 9. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
SHANGHAI SIPG
1
Chengdu Better City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 8. kolejka | |||||||
|
16 Kwi
2025
|
Chengdu Better City
1
Yunnan Yukun
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 7. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Qingdao Jonoon
0
Chengdu Better City
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2025, 6. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Chengdu Better City
2
Dalian Zhixing
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Chinese Super League 2025, 5. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
2025
|
Shandong Luneng
0
Chengdu Better City
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Chinese Super League 2025, 4. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 3. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Chengdu Better City
1
Tianjin Teda
2
|
88' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 2. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 1. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Chengdu Better City
2
Meizhou Kejia
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2024, 27. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2024
|
Shandong Luneng
1
Chengdu Better City
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2024 | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2024, 25. kolejka | |||||||
|
21 Sie
2024
|
Nanjing City
1
Chengdu Better City
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Chin 2024 | |||||||
|
20 Lip
2024
|
Wuhan Three Towns
1
Chengdu Better City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2024, 24. kolejka | |||||||
|
16 Lip
2024
|
Chengdu Better City
2
Nantong Zhiyun
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2024 | |||||||
|
12 Lip
2024
|
Chengdu Better City
2
Tianjin Teda
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2024, 19. kolejka | |||||||
|
07 Lip
2024
|
Nantong Zhiyun
0
Chengdu Better City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2024, 18. kolejka | |||||||
|
21 Cze
2024
|
![]()
Shanghai Mitsubishi Heavy Industries Fly
(3)
1
Chengdu Better City
(4)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Changchun Yatai
3
Wuhan Three Towns
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
29 Wrz
2023
|
Shandong Luneng
2
Wuhan Three Towns
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
15 Wrz
2023
|
Wuhan Three Towns
2
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
09 Sie
2023
|
Wuhan Three Towns
4
Henan Jianye
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
04 Sie
2023
|
Hangzhou Greentown
2
Wuhan Three Towns
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
23 Lip
2023
|
Wuhan Three Towns
2
Meizhou Kejia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
16 Lip
2023
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
1
|
29' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
28 Cze
2023
|
Wuhan Three Towns
0
Dalian Professional(2009-2024)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
23 Cze
2023
|
Jiangxi Liansheng
1
Wuhan Three Towns
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2023 | |||||||
|
04 Cze
2023
|
Tianjin Teda
1
Wuhan Three Towns
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
27 Maj
2023
|
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Wuhan Three Towns
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
23 Maj
2023
|
Nantong Zhiyun
0
Wuhan Three Towns
5
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
19 Maj
2023
|
Wuhan Three Towns
3
Chengdu Better City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Shanghai Shenhua
1
Wuhan Three Towns
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
09 Maj
2023
|
Henan Jianye
1
Wuhan Three Towns
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
05 Maj
2023
|
Wuhan Three Towns
0
Hangzhou Greentown
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Wuhan Three Towns
0
SHANGHAI SIPG
2
|
41' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
10 Gru
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Guangzhou City(2011-2023)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
01 Gru
2022
|
Chengdu Better City
2
Guangzhou FC(1993-2025)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Henan Jianye
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
25 Lis
2022
|
Shanghai Shenhua
1
Beijing Guoan
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
22 Lis
2022
|
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Guangzhou FC(1993-2025)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
21 Lis
2022
|
Tianjin Teda
2
Shanghai Shenhua
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Hangzhou Greentown
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Beijing Guoan
4
Guangzhou FC(1993-2025)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
24 Paź
2022
|
Shandong Luneng
3
Guangzhou FC(1993-2025)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shanghai Shenhua
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Meizhou Kejia
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
09 Wrz
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Tianjin Teda
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
24 Sie
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Dalian Professional(2009-2024)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
4
Shenzhen FC(1994-2024)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Teda
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
17 Sie
2022
|
Shanghai Shenhua
0
Chengdu Better City
2
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
12 Sie
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chengdu Better City
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
07 Sie
2022
|
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Guangzhou FC(1993-2025)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
26 Cze
2022
|
Shanghai Shenhua
2
Guangzhou FC(1993-2025)
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
19 Cze
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Hebei FC(2010-2023)
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
07 Cze
2022
|
Wuhan Three Towns
6
Guangzhou FC(1993-2025)
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
25 Gru
2021
|
Qingdao FC(2013-2022)
0
Shanghai Shenhua
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
25 Gru
2021
|
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
21 Gru
2021
|
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
0
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
21 Gru
2021
|
Henan Jianye
2
Shanghai Shenhua
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Shanghai Shenhua
4
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
|
30' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Henan Jianye
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
15 Gru
2021
|
Qingdao FC(2013-2022)
2
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
5
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
15 Gru
2021
|
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Shanghai Shenhua
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
03 Lis
2021
|
Shanghai Shenhua
1
SHANGHAI SIPG
5
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2021/2022 | |||||||
|
29 Paź
2021
|
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shanghai Shenhua
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2021/2022 | |||||||
|
28 Paź
2021
|
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Shandong Luneng
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Shanghai Shenhua
1
Shenzhen FC(1994-2024)
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Shandong Luneng
2
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2021/2022 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Chengdu Better City
1
Sichuan Jiuniu
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2021/2022 | |||||||
|
14 Paź
2021
|
Guangzhou City(2011-2023)
(4)
1
Chengdu Better City
(5)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2021/2022 | |||||||
|
30 Wrz
2021
|
Shaanxi Chang'an Athletic(2016-2023)
0
Chengdu Better City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chińska League One 2021 | |||||||
|
17 Wrz
2021
|
Heilongjiang Lava Spring
2
Chengdu Better City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chińska League One 2021 | |||||||
|
15 Sie
2021
|
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Hebei FC(2010-2023)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
12 Sie
2021
|
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
Dalian Professional(2009-2024)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
11 Sie
2021
|
Chengdu Better City
6
Xinjiang Tianshan Leopard(2011-2023)
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chińska League One 2021 | |||||||
|
09 Sie
2021
|
Dalian Professional(2009-2024)
2
Shanghai Shenhua
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
06 Sie
2021
|
Shanghai Shenhua
1
Changchun Yatai
2
|
5' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
03 Sie
2021
|
Beijing Guoan
2
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
03 Sie
2021
|
Shanghai Shenhua
0
Hebei FC(2010-2023)
0
|
13' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
31 Lip
2021
|
SHANGHAI SIPG
1
Shanghai Shenhua
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
22 Lip
2021
|
Dalian Professional(2009-2024)
1
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
19 Lip
2021
|
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
SHANGHAI SIPG
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
17 Maj
2021
|
Changchun Yatai
1
Shanghai Shenhua
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
17 Maj
2021
|
Tianjin Teda
2
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
10 Maj
2021
|
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Beijing Guoan
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2021
|
Shanghai Shenhua
2
Beijing Guoan
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2021
|
Hebei FC(2010-2023)
1
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2021/2022 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Chengdu Better City
0
Changchun Yatai
3
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chińska League One 2020 | |||||||
|
28 Paź
2020
|
Kunshan FC(2014-2023)
1
Chengdu Better City
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chińska League One 2020 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Shanghai Shenhua
3
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2020 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Shanghai Shenhua
0
SHANGHAI SIPG
0
|
10' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2020 | |||||||
|
24 Wrz
2020
|
Guangzhou City(2011-2023)
0
Shanghai Shenhua
2
|
28' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Chinese Super League 2020 | |||||||
|
26 Sie
2020
|
Henan Jianye
0
Shanghai Shenhua
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Chinese Super League 2020 | |||||||
|
10 Sie
2020
|
Shanghai Shenhua
2
Dalian Professional(2009-2024)
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2020 | |||||||
|
30 Lip
2020
|
Shanghai Shenhua
3
Shenzhen FC(1994-2024)
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2020 | |||||||
|
25 Lip
2020
|
Guangzhou FC(1993-2025)
2
Shanghai Shenhua
0
|
64' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2020 | |||||||
|
01 Gru
2019
|
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
5
Dalian Professional(2009-2024)
1
|
69' |
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
18 Paź
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
3
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
22 Wrz
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
Beijing Guoan
3
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
15 Sie
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
Shanghai Shenhua
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
11 Sie
2019
|
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
|
45' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
17 Lip
2019
|
Shandong Luneng
2
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
05 Lip
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Guangzhou FC(1993-2025)
3
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
23 Cze
2019
|
Dalian Professional(2009-2024)
2
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
16 Cze
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Henan Jianye
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
3
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
3
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
19 Kwi
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
SHANGHAI SIPG
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
13 Kwi
2019
|
Tianjin Teda
1
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
31 Mar
2019
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
Shandong Luneng
4
|
23' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2019 | |||||||
|
11 Lis
2018
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
3
SHANGHAI SIPG
2
|
88' |
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
07 Lis
2018
|
Changchun Yatai
2
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
20 Paź
2018
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
19 Sie
2018
|
Guangzhou FC(1993-2025)
5
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
15 Sie
2018
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
Tianjin Teda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
12 Sie
2018
|
Beijing Chengfeng(1995-2021)
3
Tianjin Tianhai(2006-2020)
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
04 Sie
2018
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Henan Jianye
2
|
48' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
22 Lip
2018
|
Beijing Guoan
3
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
17 Lip
2018
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
Guangzhou City(2011-2023)
1
|
98' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
Hebei FC(2010-2023)
3
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
10 Mar
2018
|
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2018 | |||||||
|
09 Kwi
2017
|
Changchun Yatai
1
Liaoning FC(1995-2020)
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Chinese Super League 2017 | |||||||
|
02 Kwi
2017
|
Liaoning FC(1995-2020)
3
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2017 | |||||||
|
12 Mar
2017
|
Henan Jianye
1
Liaoning FC(1995-2020)
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2017 | |||||||
|
20 Lip
2016
|
Shandong Luneng
4
Hangzhou Greentown
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2016 | |||||||
|
19 Cze
2016
|
Shandong Luneng
0
SHANGHAI SIPG
0
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2016 | |||||||
|
21 Maj
2016
|
Shandong Luneng
0
Henan Jianye
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2016 | |||||||
|
24 Kwi
2016
|
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Shandong Luneng
1
|
9' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2016 | |||||||
|
11 Mar
2016
|
Shandong Luneng
3
Liaoning FC(1995-2020)
2
|
68' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Chinese Super League 2016 | |||||||
|
26 Wrz
2015
|
Shandong Luneng
0
SHANGHAI SIPG
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2015 | |||||||
|
20 Wrz
2015
|
Shanghai Shenhua
1
Shandong Luneng
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Li Yang ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Li Yang ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Li Yang?
Li Yang jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.76). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Li Yang w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Li Yang rozegrał w barwach Chengdu Better City w Chinese Super League 25 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz oraz w AFC Champions League Elite 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Chin. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 353 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Li Yang - trofea
W trakcie kariery Li Yang zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Li Yang
Jakie trofea zdobył Li Yang?
Li Yang zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Wuhan Three Towns — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Superpuchar Chin — 1 raz.
Li Yang - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Li Yang wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Li Yang na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Li Yang
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 28 |
|
225 tys. € |
| 16.12.2025 | 28 |
|
200 tys. € |
| 18.06.2025 | 27 |
|
150 tys. € |
| 10.12.2024 | 27 |
|
125 tys. € |
| 03.06.2024 | 26 |
|
100 tys. € |
| 13.12.2023 | 26 |
|
100 tys. € |
| 25.06.2023 | 25 |
|
100 tys. € |
| 12.01.2023 | 25 | 100 tys. € | |
| 27.05.2022 | 24 | 75 tys. € | |
| 22.08.2021 | 24 | 50 tys. € | |
| 25.04.2021 | 23 | 50 tys. € | |
| 26.12.2019 | 22 |
|
50 tys. € |
| 04.09.2019 | 22 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Li Yang?
Wycena Li Yang wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Li Yang wyceniano na 225 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.